Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 07:29:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Ноември 2016 - пробуди се!?  (Прочетена 171046 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: ноември 18, 2016, 12:23:03 »

Малей,  толкова грозен 1-ви пост съм писала чак и аз не мога да си го разбера,  хахаха.
Та за подаръците  тая година сме икономични - далеч сме и няма подаръци за никой. На пролет като си ходим ще носим. Ще има празници и в градинката на Кико и в училището на Кари. Кари теглили чоп вчера и й се паднал Петя,  но можело и рисунки да се подаряват.  И вчера още започна да рисува. Ще сложим и бонбони и готова работата.
Поздравявам ви за инициативите. При нас пак няма да стане по същата причина. Досега все сме помагали, и то не само на Коледа, тая година - ще пропусне какво да се прави.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: ноември 18, 2016, 12:56:27 »

Аз току-що се възползвах от  25% намаление в Хиполенд и купих кола с педали. Ще се карат за нея, ама какво да направя? Дори и да имах пари за 2, нямам място за 2. То и за една трудно ще се намери, ама заради кефа на децата, все ще измисля нещо.
Безумното в случая е, че отиваме на нещо като тиймбилдинг тази вечер с 2 нощувки и ще се возя в колата на шефа, та ще трябва да го помоля да сложим кашона в  неговата кола. Не знам как ще реагира. smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: ноември 18, 2016, 15:14:21 »

Днес голяма тишина тук, всички се изпокрихте.Аз работя усилено.Времето е прекрасно, малечка не е толкова зле, зачервено гърло, задна хрема и лека Т.Да за съжаление, що прехвъркне го лови, какво да я правя.А не е изнежена.В къщи седим на 22 градуса, не я обличам със 100 дрехи, напротив, ама на късмет, ген, както щете го кажете.
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: ноември 18, 2016, 15:18:07 »

Хей, привет от мен, тук горе в планината! От два дни съм в обсерваторията, но са все лоши нощи. Надявах се, че тук ще видя сняг, че ми е така коледно, ама няма, през деня е много слънчево., въпреки, че е ужасно студено.

Най-най-любима ми е Коледа! Сега си добавих и още един приятен спомен от предложението, миналата година smile

Обичам данданията по магазините, обичам да купувам и опаковам подаръци. Харесва ми всичко да е украсено, хората са по-щастливи. Та макар и малко комерсиализиран, празникът си остава вълшебен.

Тази година нямам собствени доходи, но не върви да купувам на милото подарък с общите ни пари. Та затова още не съм измислила какво да взема. Отделно трябва за родителите, брат ми, и роднини до първи братовчеди. Обикновено всички подаръци купувам аз. Нямам търпение да започна всъщност. Първите покупки ще направя на 25 ноември - има черен петък в Емаг.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #439 -: ноември 18, 2016, 15:52:18 »

Аз само да ви кажа за да ми завиждате  blum blum blum blum че ходих на обяд със свекърва и си прекарахме страхотно! Бонус от срещата получих и веган бонбони за които целия офис полудя и иска рецептата  yahoo
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #440 -: ноември 18, 2016, 16:03:44 »

Карай внимателно навръщане, че от толкос завист не за знам  blum

Аз пък днес имах много разнообразен ден в офиса, отидох с градски транспорт и изобщо... нестандартно преживяване беше.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: ноември 18, 2016, 16:29:09 »

С градския? Как беше преживяването? Аз пък ходя да си взимам Карюи с Такси,  но пък си гледам страхотни гледки на града. Че не е за пешачка - студ от сега -5-10 гр.
И аз завид!   tease
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #442 -: ноември 18, 2016, 16:46:08 »

Аз наскоро имах тази чест с градския да се движа. Трябваше да ходя на лекар, а там няма къде да паркирам. Умрях си от студ, докато го изчакам тоя рейс. Вътре поне седнах и беше много прилично. Нагледах се на погледи "Стани да седна!" и на деца, дето са хванати от гората. Моето, дето се качва на рейс 3-4 пъти в годината и го смята за награда, определено се държи по-прилично. Ама как ще й дам да се катери по тапицираните седалки!
Изгубила съм тренинг от ученическите години. Другата седмица ще водят кака Донка на ремонт на свещи и само се надявам колегата да изпроси служебна кола, че да намажа и аз.
Фани, търсих тия линкове, дето ги показа за Русия и не ги намерих. Така ме е яд! Само охкахте и ахкахте тук колко е красиво! И да снимаш украсата по Нова година.
Завид и от мен за обяда!
« Последна редакция: ноември 18, 2016, 16:47:49 от Alichka » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #443 -: ноември 18, 2016, 16:48:59 »

С градския? Как беше преживяването?

Чудесно беше като цяло, понякога трябва да слизаме от колите и да спираме да сме толкова зависими от часовниците си. Трябва да кажа, че автобусите не са това, което бяха от както има метро, беше много по-спокойно, чисто, топло и... аз се предвижвам от 2008 с кола, ползвам градски транспрт само уикендите със змей като атракзия за него и определено не очаквах да съм толкова очарована в петък.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #444 -: ноември 18, 2016, 17:02:38 »

Бе хич и няма да казваме какво ядохме, че тогава синьо мънисто против уроки трябва да си връзваме smile
Аз ей сега се прибирам. Имам си маратонки, Пума. Чудих им се преди обяда, ама на сито реших, че по- хубави няма да намеря, върнах се и ги купих.
Рецептата трудно се описва, защото основната съставка е отпадъчен материал от ядковото мляко. В общи линии е нещо такова:
- смлени ядки /орехи, бадеми, кашу, лешници или смес от всичко/около 1,5 чаена чаша. Добре е предварително да са накиснати поне за 4-5 часа във вода.
- 1с.л. кокосово масло
- 3 - 4 с.л. какао
- 1 намачкан банан
- 11 фурми
- канела
Всичко се миксира, правят се топчета и се овалват в кокосови стърготини.
Али, чукни в Гугъл Нижни Новгород и виж опция снимки.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: ноември 18, 2016, 20:10:10 »

Ние с Томи бяхме в парка smile чак не ми се прибираше, много хубаво и есенно ми беше smile

Аз съм си фен на градския транспорт. С раницата особено сме си супер с Томи smile

Днес ММ напазарува от намалението в Хиполенд. Мисля да снимам всичко с етикетите и после като дават пари да купя нещо за Томи да имам готово   blum
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #446 -: ноември 18, 2016, 20:33:20 »

Оф, вече съжалявам, че дойдох на събиране с колегите.  sad В ресторанта се пуши, надули са чалга.... А още никой от колегите не   е слязъл в ресторанта, което означава, че няма да мога да се измъкна скоро.  sad
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: ноември 19, 2016, 04:22:44 »

Като не пиша,не пиша,ама като се включа,на всяка манжда мерудия съм Wink  За подаръци си говорите,ехххх много ми е любима Коледа,комерсиална,ноим се радвам повече от децата.Особено сега с малката нямам търпение да украся всичко.Още миналата година ,като купих голямата елха,тайно се надявах тази да сме с бебе и за щастие така и стана.Сега мисля да им се насладя подобаващо.Коледни сладки,топъл шоколад,канела,коледни филмчета,само камина си нямам sad но ако имам време ще си направя имитация от картон за настроение Wink  Ние тази година също ще пропуснем подаръците,само малката ще има.На нашите и ММ ще подарявам сувенири от сесията с малката и това е.Най-големия подарък си го имаме,само здраве си пожелавам.Толкова скромна не съм била никога,много нетипично за мен Wink
   Да ви кажа една смешка от тази вечер.Заспивам малката на ръце,по гащи и полупотник ,боса,разчорлена-жена мечта.Моя мъж влезна да се къпе.И изведнъж така ни друсна ( земетресение),без да се замислям ,както съм си хубавица  с бебето на ръце направо изтичах навън на верандата,по гащи....отсреща съседите и те милите излезнали ( възрастнихора на по 70 год) ,нашите и те слезнаха  и в средата аз....по гащи...... sad след уплахата,умрях от срам,,,,а доста време след това се сетих,че ММ остана вътре в банята sad  Даже не се сетих за него,,,,,ей борба за живот.Оправдах се с бебето ,естествено.Ма да си призная хич и не го мислих него....А изводът ми  от цялата ситуация е: да не си стоя само по гащи,че сега половината улица ми ги видя.Поправих се веднага ,сега съм с къси гащета Wink Хубав ден на всички и  си носете готините гащи,че никога не се знае Wink Моите бяха от хубавите chee
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: ноември 19, 2016, 09:00:24 »

Добро утро...

Станах рано, че днес имам важна среща.. Стискайте палци, много е важно..

Тези дни имах време и възможност да се разходя по магазините.. Намерих някой неща и горе долу за половината ми списък имам подаръци вече.. Купих и най - различни шоколадови бонбони и за възрастни и за децата.. От единия магазин купих една рокля с мотиви на леденото кралство.. Обикновена е и струваше 6 евро, отивам в друг магазин и същата рокля 25 евро  Oh my ... Добре, че не купих по скъпата, че щях с ножицата да я нарежа..
Бабите и дядото съм им поръчала пантофи за вкъщи...
А най - голямата промоция, която намерих беше на уиски.. На половин цена JB с мед  lol

Хайде да ви черпя с кафе и торта за здраве, че на днешната дата направихме катастрофата..


* ffbsjn.jpg (55.16 KB, 453x475 - видяно 123 пъти.)
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: ноември 19, 2016, 11:06:38 »

О, апеттна тортичка...
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 46   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines