Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 04:56:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дуфастон: козметични странични ефекти  (Прочетена 9011 пъти)
 
Medenka
Регистриран

Публикации: 3


« -: октомври 26, 2016, 10:36:53 »

Здравейте, дами.
Не се опитвам да забременея и въобще не мисля за бебче в момента, но ми изписаха Дуфастон заради много ниски нива на прогестерон, поради което нямах цикъл повече от половин година (не че преди това е бил редовен някога). Трябва да го пия по 10 дни месечно, 2 пъти на ден, в продължение на "няколко месеца".

Искам да попитам тези от вас, които са пили Дуфастон- имали ли сте някакви козметични странични ефекти? Качихте ли килограми и как се отрази препаратът на кожата ви?

Пила съм Ясмин и от тях не бях качила килограми, но Дуфастонът ме хвърля в ужас. Работя в спортна зала и буквално заплатата ми зависи от добрата ми форма. Не мога да си позволя да кача никакви килограми и съм в ужас в момента...  girl_impossible
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 26, 2016, 16:48:51 »

Както сама сте видяла дуфастона е прогестеронов препарат.АКо са ви го изписали значи нещо в организма ви не е наред.Аз лично бих си пуснала изследвания на всички хормони.Отделно, кога е изследван прогестерона, в кой времеви прозорец на месечния ви цикъл?

При всяка жена той се отразява по различен начин.Някой напълняват, други не.На мен лично от прогестероновите препарати ми се гади.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines