Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:47:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 168135 пъти)
 
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: септември 27, 2016, 11:11:14 »

И при нас Ахмед и Горан са с мерцедеси  funnytooth funnytooth funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: септември 27, 2016, 11:20:48 »

Свекс, свърши ретроградният официално, то поне при мен рЕзко си пролича.
Сега Марс е в Козирог, време за сериозни начинания, отговорни решения и прочие.
Ето кратък цитат ( не много кратък де  pardon )

На 27 септември около обяд има още една съществена звездна промяна – Марс преминава от знака Стрелец в земния знак Козирог, където ще бъде до 8 ноември включително и ще активира ежедневието на всички кардинални знаци Овен, Рак, Везни и Козирог. Специално при Козирозите влиянието може да не е задължително неблагоприятно, но това зависи изцяло от рождения хороскоп на всеки човек. Но за знаците Овен, Рак и Везни напрежението може да бъде много силно, дори и в края на периода да се окаже доста ползотворно. Но ако разчитате на спокойствие, надежда тук всяка оставете. Марс е планета на действието и макар да е в земен, прагматичен знак, аспектът е меко казано невралгичен. Иска се действие, работа, развитие на конкретни важни за вас дела и взаимоотношения. Така че, подгответе се психически и се въоръжете с търпение. Марс в Козирог обаче ще оказва много положително влияние със сигурност върху развитието на делата и взаимоотношенията при родените под знаците Телец, Дева, Скорпион и Риби. Ще ви зарежда с достатъчно енергия и сили да постигнете желаните си цели. А някои от вас ще се радват на придобивки и добри печалби от бизнеса. Този Марс в Козирог през периода 27.09 – 08.10 ще преминава през Асцендента в хороскопа на България, което бележи един доста динамичен период и за нашето общество. Логично е, при все че ни очакват президентски избори. Но властите трябва да вземат превантивни мерки и бъдат особено внимателни в този период, тъй като преминавайки през Асцендента ни Марс прави уязвима територията на страната ни към атентати, особено през октомври и в дните около Пълнолунието на 16-ти.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #512 -: септември 27, 2016, 12:30:52 »

Сноу, преживяваме, благодаря, че попита. Дребното е ту без, ту с много ниска температура. Рядко давам нещо понижаващо температурата. Аз съм с бамбонясъл нос и ме цепи глава, сълзят ми очите cray Поне не съм се тръшнала на легло.

Днес имам нужда от стиснати палци, после ще се похваля (свекс, не е  PREGQ !!!)

Сама пускаш слухове. Така ми се наби на очи PREGQ , че това беше първото изречение, което изчетох от поста funnytooth Така де - да съм в крак с клюките. Хайде, палчета и от мен!
Свекърва, доста е било интересно. Повечето от услугите, за които пишеш са ми направо непонятни. В смисъл аз съм човек на добре планираните неща и една такава безтегловност ще ми е интересна, ама да знам, че има кой да свърши работата, а аз само да се водя по него. Инвестицията ти се е справил чудесно! good

Еми, така е - не мога нищо да променя. Само се нагласям по промяната. Всъщност почина близък приятел на нашите в нелеп инцидент. sad Такива неща идват без да са очаквани и съм в емоционален ступор. Хем ми е мъчно, хем не мога да го осъзная напълно. Повече съм объркана, може би.
Отивам да полегна, че главата ми кънти, а после ще се боря с трафика, докато стигна при лекарката.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #513 -: септември 27, 2016, 13:09:06 »

Благодаря за стиснатите палци! Явно Марс в Козирог и форумската подкрепа помогнаха и вече си имам официално съпруг маг. инж. yahoo Настигна ме по титли, така че сега е време аз като овен да действам  beating, па дано смогна до 8-ми ноември, хихи
Черпя ви виртуално с тематична торта smile


Свеки, опасна си!!! Представям си как се е дразнил НИ2 (реших да съкратя, но се върнах да уточня - НИ2-невъзвръщаема инвестиция номер 2), а накрая поне усети ли се, че го пързаляш?

Еми, мерси за инфото, сега ще си го чета всеки ден и ще се надъхвам smile

Иначе Ахмет и по тези ширини кара мерцедес, и то на село Wink

Али, моите съболезнования. Преди 2 седмици и нашите ги застигна същото, но аз познавах човека много бегло....
Легнете с Мария, ударете му една хубава дрямка и като се събудите да сте пушки <3
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #514 -: септември 27, 2016, 13:14:00 »

Али, да се оправяте бързо с Мария  give_rose
Сноу, стискам палци (жалко, че не са 2 черти  blum )
Свекс, много интересно звучи всичко smile Ние последните пъти като пътуваме в чужбина сме все с уиз и си намираме нощувки с Аирбнб и много ни харесва, пък и много евтино излиза smile На нас ни излиза почти колкото цената на хостел, но с предимството, че си в апартамент и имаш всичко  Wink

Ние сме с вече окончателно вкъщи, свършиха ни пътуванията...оххх така ми беше залипсвала къщичката  heart Нали казват, че жените сме като котките - привързваме се към дома  blum

Нов отговор...Честито на мъжа на Сноу  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #515 -: септември 27, 2016, 13:34:08 »

Сноуче, честито на мъжа ти! Да си ползва дипломата с кеф, т.е. с удоволствие да работи по специалността си!
Али, бързо да се оправите и двечките!
Свеск, много интересна и полезна информация   good , допътува ми се  blum
Фери, нали знаеш където  ида ходиш, най-хубаво ти е да се върнеш в дома!
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #516 -: септември 27, 2016, 13:39:30 »

Ай привет и от мен.Киви и на мен ми се губи тия дни.

Моника е болна и сме си в къщи.Сега тъкмо заспа, че ходихме до личната.А аз съм с хрема, солидарна съм с нея.

Свекс, интересен разказ.

Сноу, честит магистър.

Четох ви, но изчезвам сега, че ще се сменяме със свкърва ми.Трябва да отида до офиса да довърша нещо, за да мога утре спокойно да съм с детето цял ден и да се лекуваме.

Хубав ден!
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #517 -: септември 27, 2016, 13:45:15 »

Благодаря, момичета! Много отдавна го отлага, горкият, сега му падна камък....колкото до дипломата - той е успешен в професията си и никога не са му искали диплома досега....но това е една друга тема, доста дълга....
Маги, да ви минава бързо и на вас!!!

Рат, как си? Какво си правиш?

Фери, откакто имаме Бубет, винаги когато ходим някъде нямам търпение да си се приберем вкъщи....а преди не ми пукаше smile Така, че, добре сте се завърнали smile
Активен
Alleksia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 711



« Отговор #518 -: септември 27, 2016, 13:59:09 »

Сноуче, честит ти магистър (щях за малко да добавя и фармацефт) lol
Али, Маги бързо оздравяване! Ние вкъщи също сме болни sad аз съм в болнични сума ти време, вчера дребното вдигна температура и днес си е вкъщи. Добре че майка ми е при нас, та ни гледа и двамата.
Аз не пиша много, че много ми се насъбра напоследък, като минат десетина дни ще споделя, дотогава, стискайте палци, моля!

Мари, свекърва, според мен има голямо значение дестинацията на полета и пътниците за отношението на персонала в нискотарифните. Ние понеже нямаме удобни полети и вариантите са ни или местният превозвач, при който цените на билетите могат да купят една прилична кола на старо lol или уизз еър, много сме летяло с тях и на какво ли не сме се нагледали, но най-близките ни летища се ползват от най различни елементи и сме виждали безумия от рода на 6 чанти ръчен багаж, опаковани в чували, скандали, разговори по телефона въпреки изрични предупреждения, неплатен чекиран багаж и какво ли не. Отделно груби стюардеси и безумен английски, но трябва да кажа, че това лято решихме да летим с тях и двата полетя минаха много добре, персоналът беше много учтив, може би има подобрение. Аз последно бях летяла с тях 2013, ММ 2015.
 
Моля да не извинят всички пропуснати give_rose и да ми простите за правописа - пиша през телефона Ashamed


Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: септември 27, 2016, 14:14:28 »

Сноу, честита да е новата диплома в семейството, а ти се стягай да повеждаш хорото и да вдигаш летвата blum

Времето се променя и "сезонът" на болестите е открит така като гледам.

Дано всички(особено децата) да се възстановят бързо good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: септември 27, 2016, 14:17:09 »

Сноу честито, да ви върви по вода. smile

Алексче, стискаме палци, наминавай по-често. smile

Аз съм адски далеч от пътуванията тази година, просто ми е година за други дейности и насоки. Малко ми  е мъчно, но не е болка за умиране. smile

Днес се вдъхнових, само тр да си изнамеря един стар глобус  pardon

Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #521 -: септември 27, 2016, 14:47:15 »

Маги, бързо оздравяване и на вас с Моника!
Алексия, палчета и от мен и ще следя за новината!
Еми, хареса ми идеята за саксия, а аз съм анти флора /просто не ми се получава  pardon /
Сноуче, добре съм, благодаря ти  give_rose! Пазя дивана, тъпите контракции стават по-силни и се появяват с нови екстри, но са доста редки, а аз преди четвъртък няма да ида в болницата, така че стоя и ви шпионирам само.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #522 -: септември 27, 2016, 15:32:04 »

Хихи, моето любопитство надделя над работата smile
Сноу, честито ти по мъжова линия.
Хубаво е направил, че си е завършил образованието. По разговори с колеги от инженерния бранш, от съученици на НИ2, както и от племенниците /IT/, ми става ясно, че хубавите фирми си крадат кадри в тази област от студентска скамейка. Като се знае какво е качеството на нашето образование сега, има логика да си ги вземат и обучат сами. Дават им достатъчно пари, развиват ги като тесни специалисти и не им губят времето с искане на дипломи. Лошото е, ако фирмата реши да се изнесе или ако я купи друг и се наложат съкращения. Препоръки, добре, ама вече са чукнали доста лазарника и за да заемат сходни позиции на друго място, търсят им диплома. Та нека си я има, дори и само за стената да е good  Bravo
В тази връзка, в Америка дипломата на хартиен носител нищо не значи. Срещу определена сума всеки работодател може да получи достъп до всички оценки и положени изпити на кандидатите за работа и да прецени, дали академичните знания са достатъчни и без финализирано образование. И пак в тази връзка, на стена в апартамента в Стокхолм висяха около 10-тина дипломи на домакинята, в скъпи рамки и цветово аранжирани. smile
Ами аз повече исках да разсея НИ2, отколкото да го бъзикам и ядосвам. Природата много му напомняше на местата в Америка, където беше живял и току пускаше тъжни въздишки. sad След връщането си ходи в Гърция, Малта, Словакия и Черна Гора, но не правеше сравнения. Сега каза, че все едно си е бил вкъщи и изобщо нямаше предвид България. nea
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: септември 27, 2016, 15:40:29 »

Е...то като изкараш известни години на друго място...няма как България да ти е "в къщи"

Ей ме и мен - вече 17 години съм в София. 15 съм изкарала в Бургас и първите 3 във Варна...кое ми е "в къщи"? Миии - в София много ясно. pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: септември 27, 2016, 15:48:28 »

Много зависи и кои точно години, като етап от живота си, прекарваш извън България.
Тази година за първи път като ходихме до България на почивка, за първи път си дадох сметка, че като се прибирахме се почувствах у дома и в същото време, на мястото, където имам толкова мили спомени, бях чужда....
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines