Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 19:45:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Септември 2016  (Прочетена 168698 пъти)
 
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #540 -: септември 28, 2016, 09:23:53 »

Добро утро  Sunshine
На мен нещо такова ми се закусва ам ам ам


И на мен ми липсва нещо в България, но темата е дълга, трудна и се старая да компенсирам липсите Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: септември 28, 2016, 10:13:57 »

Добро утро!

В стила на Мери ми, една закуска и от мен:



Аз много искам да се справя, там където съм, в България.  Явно не съм по промените вече, на 18 много ме влечеше да се махна..... pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: септември 28, 2016, 10:17:38 »

Привет!  smile

Много закуски  girl_impossible и все екзотични girl_wink

Има разлика между това да решаваш да заминеш или не и да си бил някъде и да си пред дилемата в България или не good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: септември 28, 2016, 10:23:00 »

Абсолютно, то вече си зарибен и по плюсовете на второто място  good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #544 -: септември 28, 2016, 10:25:11 »

Какви са тези закуски, то си е чист обяд (а аз съм много гладна)!!!
Аз все още не съм загубила желание да се махна от БГ. Свеки, толкова го разбирам НИ2, може би едно ходене до вашата дестинация би ми се отразило по същия начин и на мен, па макар и да не съм живяла дълго извън БГ. Съпружето е друга бира...хич не му се мърда.

На мен никакви шумове не ми пречат да спя, все пак съм живяла доста време в сърцето на Студ. град, но виене от джамия не мисля, че мога да понеса постоянно. Ако е за нощ-две - ОК...

Снощи хич не спах....дребното май пак ще точи сополи, край нямат тези гадове, значи......тъкмо излекувахме предните sad
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: септември 28, 2016, 10:28:30 »

Ми аз закусвам и след час обядвам  tease, та явно затуй.

Днес си харесах и една принцеса.

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #546 -: септември 28, 2016, 10:41:38 »

Привет, момичета! Благодаря, че ме мислите, тук съм, но необичайно за мен съм се омълчала. Явно съм на следващото ниво на дзен... ни Бранджелина, ни закуски ме затрогват достатъчно, за да коментирам. Чакам си подробен разказ за Швеция. В Дания съм била, искам пак да отида някой ден, а да си заведа семейството в Тиволи ми е мечта.
За липсването не мога коментирам добре ли е, зле ли е, на различни фази съм искала да замина или да остана, сега никъде не ми се ходи. Спомням си как си изкарах всичките гимназиални години повтаряйки взимам си дипломката и тръгвам, а промяната почна в 12 клас... ходех на курс 2 пъти седмично и прекосявах пеша 3-4 км около НДК и Лозенец, вместо да ходя с автобуса и да чакам в една стая. В един момент ми светна, че ако спра да си гледам в краката, за да не се спъна, всъщност виждам много красиви неща наоколо и че тук е много по-черно на думи от колкото в действителност. Въпрос на гледна точка.

Внимание - 3 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше.

Ихааа...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #547 -: септември 28, 2016, 11:02:10 »

Има разлика между това да решаваш да заминеш или не и да си бил някъде и да си пред дилемата в България или не good
И най- съществената разлика в неговия случай - да не може да заминеш там, където си бил и където искаш да бъдеш sad.
Аз също съм в списъка с болните, цяла нощ дежурих в тоалетната и ме втресе. Днес съм парцал и много се притеснявам да не лепна нещо на майка ми, че тогава ще стане весело angry
https://www.24chasa.bg/Article/2338534
Ето една хубава статия за Стокхолм, за първо запознанство. После само ще добавям лични впечатления и снимки. Отдавна се отказах да правя панорамни, няма нужда, има ги в нета. Както казва НИ2, аз съм като китайка в чужбина - вдигам шум и се снимам по всички просташки туристически места. Все още се размъквам с една сапунерка, защото мобилният ми е на 4 години и има забавени реакции  pardon Хихи, скъпият фотоапарат си го пазя, ама за какво, не зная.
Киви, как е момъкът в Оксфорд, офлюфи носи ли ти?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #548 -: септември 28, 2016, 12:39:11 »

В един момент ми светна, че ако спра да си гледам в краката, за да не се спъна, всъщност виждам много красиви неща наоколо и че тук е много по-черно на думи от колкото в действителност. Въпрос на гледна точка.

 good

Хахаха, разсмя ме Свекърва с офлювите.
Сега май е сезон на кестени. Вчера с ужас установих, че вече имаме 5-6 в едно чекмедже. Много старателно ги събираме и минават на редовен отчет. До края на есента може да имаме кофа с кестени. Ако мъжо свари и ракията, ще ги наложим за болни кокали Wink
Ние сме по- в час. Снощи дребното вдигна висока температура, ама след час беше обилно изпотено. Вдигнахме я с баща й да я преобличаме и тя насън ни се скара, че си искала котето. На пижамата има коте. pardon Хубаво, че бях купила две пижами с котета, ама различни цветове.
Северните държави са ми странно стерилни. Интересно ми е да чета за там, ама грам нямам тръпка да ги посещавам. Предпочитам по-южни дестинации. Да видим тоз живот ще стигне ли за посещение на някои от тях Wink
Днес за първи път от години се загледах по "На кафе". Показваха нови методи на обучение по математика. Беше много интересно good Цяла седмица щяло да има такава тема, та дано утре да не забравя да го гледам. Снощи пък си изгледах "Откраднат живот". Ако още малко потъркам диваните вкъщи, може да подхвана и втория сезон на "Подли камериерки". Наваксвам с четенето на книгите, шиенето на гоблена и все такива губи-своето-време неща. smile
Сега имам нов проект. Майка ми донесе от село две платна домашно тъкан плат в бяло. Мисля да ги зашия едно за друго и да ги направя на шалте за голямото легло в детската. Тъй като са тесни и дълги, ще ги снаждам с дантела или нещо подобно по средата, за да не стои просто грозен шев. Още го обмислям и събирам идеи Reading
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: септември 28, 2016, 12:52:12 »

"Първи впечатления на Симеон

Излизаме от вкъщи, отиваме към централният площад на Велико Търново, много бързаме, защото закъсняваме. Той върви хванат за ръка за баща си и непрекъснато се спъва в тротоарните плочи.
На едно спъване полетя, но баща му успя да го спре да не падне. На едно друго обаче, падна по очи.
Беше супер изненадан и не знаеше какво става.
Ние му казваме "Гледай къде стъпваш. Спъваш се, защото плочите са неравни, просто гледай къде ходиш", а той "Пропускам толкова много, толкова интересни неща има за гледане, а аз трябва да си гледам в краката!"."


Мдаа....
И да не искаш да си гледаш в краката, по обективни причини(реални и не до там) се налага girl_wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #550 -: септември 28, 2016, 13:10:23 »

Киви, как е момъкът в Оксфорд, офлюфи носи ли ти?

Офлюви не е носил, за сметка на сАполЕ и нови дрехи през ден smile

И да не искаш да си гледаш в краката, по обективни причини(реални и не до там) се налага girl_wink

Оглеждам напред за големи препятствия и продължавам да си блея гаргите... новата стратегия smile Спънах се де, точно в обедата почивка преди малко, но оцелях.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: септември 28, 2016, 13:12:50 »


Оглеждам напред за големи препятствия и продължавам да си блея гаргите... новата стратегия smile Спънах се де, точно в обедата почивка преди малко, но оцелях.

good
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: септември 28, 2016, 13:21:03 »

Мари, много е право детето! Аз също опитам ли се да блея и някое препятствие ще се опита да ме събори на земята  pardon
Али, радвам се че сте по-добре. А кестените за какво са? Майка ми и тя си носи тук там, още не мога да загрея за какво ги събира.
Свекърва, статията беше интересна, ама аз искам ти да разказваш и да показваш  Wink

чувствам се като Хензел- баба ми се опитва да ме угоява, през час ме пита дали искам да ям, утре дано не ме теглят, че ще трябва да стъпя на 2 кантара, за да ме хванат.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: септември 28, 2016, 13:36:45 »

Аз обожавам кестени(ядливите, не тези по парковете blum) под всякаква форма.
Тук също много ги уважават и има голямо предлагане. Най-често ги хапвам печени в едни специални печки на открито.
Харесвам и сладкишите с тях, а тази година вече се записах с едни варени кестени в карамелов сос мням...


Рататуй, подаваш ли кокалче? funnytooth
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: септември 28, 2016, 13:39:35 »

Аз събирам неядливи кестени, за да ги слагам по гардеробите. Пазят от разни летящи твари, а и баба ми го правеше, та ми е мило да го правя и аз. Инак стават и за разкошни настойки , с които се маже гръб, кръст и други болни кокалаци и места. Е, шизофрения не лекуват, ма нейсе.  pardon

Печени кестени попаднах на горчиви последния път, та не ям оттогаз. angry

Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines