Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 06, 2024, 15:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Август 2016  (Прочетена 184906 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #360 -: август 12, 2016, 09:15:44 »

Добро утро!
Цялата седмица съм без телефон, та пак изчезнах и изостанах с клюките. Сега съм се тръшнала болна. Вече съм на антибиотици... Гадна работа, ама тоя моят шеф, като ми прави климатицште на 23 градуса, а вън е 50... И другата седмица ще съм си вкъщи. Да се оправям, че ми се иска да си изпразнуваме 15-ти с гости.
Отивам да ви чета.
Усмихнете се, макар и напук на смотаното време навън!
Ако даврандисам, съм се наканила да пиша подробно за сватбата, за рождения ден, на който бяхме...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 12, 2016, 09:33:43 »

Али, скорошно оздравяване ти желая! Има ли кой да ти помага с Мария или тя е на ясла през деня?! Пази я да не я заразиш или тя теб ли зарази?! Мразя да е лято и да съм болна, а с годините вече взе да ми се случва по-често. Спомням си преди години изкарвах всички болести на крак, най-много 1 ден на 2-3 години да се наложи да пия антибиотик и то ако имам 40 гр. температура  angry
Свекс, я раздуй сега за Мария Втора! Разбра ли нещо повече? Само слухове ли са или наистина има нещо?
Да ви обадя малко селски клюки: Кметицата на наше село се напила на сбора на съседно село и даже се натровила и я водили в бърза помощ да й промиват стомаха. Ама разправяла, че й били сипали нещо в питието  crazy на 33 г. е, разведена с 2 момчета на 11 и 8 г.  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: август 12, 2016, 09:34:09 »

Добро утро!
Фани, ти имаш хубави емоции значи, браво! Кога чакаш  присъствие?
Свекърва, тпри вас не знам как е времето, ама тука хич не е за ходене по любов- даже котката се сгуши да спи, вместо да се драка с платоничния си възлюбен/кучето на двора/.
Али, скорошно оздравяване!
Къде е отбора на  неспящите, да се присъединя към него днеска?
Утре идват баба ми и братовчедка ми и съм изпълнена със смесени емоции- от една страна компания и разнообразие, от друга още двама човека да ми висят почти нон-стоп на главата  angry
« Последна редакция: август 12, 2016, 09:37:17 от ratatui » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #363 -: август 12, 2016, 10:22:53 »

Аз нощес бях от спящите, Рататуйче smile Хубаво да се разнообразиш, а иначе пускай въздушния канал между двете уши.
Али, бързо да оздравяваш и дано да се оправиш за празника.
Свекс, чужбинските ти приятелки са попили западен манталитет явно. Целия източен блог сме мрънкащи, национална особеност какво да правиш.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: август 12, 2016, 10:44:36 »

Добро утро! smile


Почти цялата ваканция бях болна, някакъв местен вирус ме нападна явно, щом се прибрахме всичко отмина, но как изкарах само аз си знам. И аз мразя да съм болна лятото, но ... кой ли ме пита...

Откакто сме се прибрали не мога да спя, голямо чудо, изморена съм, но не мога. Сами и той е така и как ще я караме не знам angry
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #365 -: август 12, 2016, 10:47:56 »

А, то и тук е мокро, студено и гадно време. Само за лежане!
Дребната е на ясла, че майка работи в отпуската си, а аз нямам сили да я гледам как дивее вкъщи. Другата седмица, ако съм добре, ще я оставя вкъщи за ден-два. Имам да подготвям чинийки с почерпки за децата в яслата. Ще пратя майка до някой копирен център да ми разпечата етикетите и в неделя жива-умряла и това ще правя.
Не съм се разболявала от 2 години и 7 месеца. Бях забравила колко е кофти! Криво ми е аз вкъщи, а детето на ясла. Имах планове да я водя утре до една хубава площадка. angry
Да се похваля- срещата миналата седмица с ин-лоу беше за 5 Мин. Само на здравей и чао! Те, както винаги, не знаеха дали ще идват на вилата. Вместо да се съберем, се изредихме горе. Поне имах време да се наприказвам със свекърва ми heart Малката пък пощуря! Надухме й басейна и едва я извадих после. На другия ден пак искаше, но беше доста по-хладно. Само вода и на нея й е в главата! Сега обработваме ММ за море heart Дребната не остави дядо си. Както най-рядко го вижда и най-много срам от него изпитва, само по петите му ходеше. Даже изгони татко си с: Тате, остави ме да си говоя с дядо!
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #366 -: август 12, 2016, 13:26:07 »

Добър ден!

Днес тъкмо ми тръгна деня добре, наспахме се, захладня и на работа, проблем след проблем... Уф добре че е петък.

Kiwi попадна ми тази снимка   blum предлагам ти я за аватарче smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #367 -: август 12, 2016, 14:59:44 »

Буля, от телефона нищо не пипвам по настройките. Тия дни гледах "някой зъл админ" вероятно е пипал нещо, вече не можеш да си сменяш името... едно време такова шоу беше Кивито като изведнъж стана Ягода. На Свекърва и е от тогава змийското ягодово на снимка smile
Аз отивам да правя ... бременните да не четат нататък... шоколадова торта с боровинки по повод последния почивен работен ден smile
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: август 12, 2016, 15:05:12 »

Привет от мен.

Тук времето е разкошно.Хладно, дъждовно, след тия жеги имах нужда от разхлаждане.Ние с Моника се гледаме вчера и днес и си прекарваме супер.Сега тъкмо я вдигам от сън и ще излизаме на разходка.

Настройките могат само от главния админ да се поправят т.е. Тео, а той не е влизал във форума не знам от кога.Поне аз му бях пращала ЛС преди месец отговор не получих.

Аз направих за свеки един чийз кейк без печене и една изненада за РД.После ще ходим да ни почерпи жената за празника.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #369 -: август 12, 2016, 15:13:00 »

Моята надежда за добра новина умря.

Сега сьм от вашия клуб на недоспалите, сьчетано с абонамента ми за клуба на киселите, ама МНОГО киселите. И после искате да си изказвам мненията деликатно. Еми не става.

Аууу... колко сьм кисела (няма емотикон с лимон, по точно с бял оцет 8%)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: август 12, 2016, 15:17:38 »

Аууу... колко сьм кисела (няма емотикон с лимон, по точно с бял оцет 8%)

Що? Нещо с апартамента у френско или къщата у българско??? blush
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: август 12, 2016, 16:35:55 »

Добър ден на всички кисели,недоспали и уморени от работа,,,,
    Въпреки,че днес  за 6 часа взех разстоянието Петрич-София–София–Петрич,само за да си сложа пръстовия отпечатък в болницата (и да се друсам подобаващо по пътищата),пак не ми е кисело.Дори и сърдитата секретарка ( стара мома със сигурност,мразеща всички щастливи хора) не успя да ме ядоса.Сигурно е заради прохладното време,или заради тортата която си хапнах за награда на бебка,че много слуша по тоя маршрут.  yahoo 
   Рат използвай гостито да ти оправят това онова у вас.Дай им задачки ,да не ти се пречкат...Нямаш ли някое перде за пране,гладене Wink ?
Аз днес си получих плата,който поръчах.Малко разяснение:понеже не си намерих рокля ( за фотосесията),която да ми стане ( с тоз тумбак) и да ми хареса как ми стои,реших да си поръчам шифон и сама да си позакърпя рокленце  yahoo  Поръчах си даже и плат и дантелка ,да си направя томпочино,като на Ина...Много ме вдъхновява,пак да си кажа.Инче уникат си  heart   
Та сега тези дни ще са ми за труд и творчество,дано резултатът не е съсипан плат  и парцалена рокля Wink
   Ох и балдахин реших сама да си направя,като видях колко са твърди и гадни материите,а аз имам воал ,подареният ми от магазина за сватбената рокля,който не използвах,,,само дантелка и на него и става чуден;)
Дано поне с едно от трите неща да се справя  Bravo
 
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: август 12, 2016, 16:48:10 »

Лоли, ти си направо огън, луда глава! Спри се още малко остана и да искаш няма да си лежиш по цял ден. Тя баба ми и без това ще се забавлява-да готви, чисти и по цял ден да бръмчи наоколо, ама ние всички сме при майка и тате, та у нас си ме чака или по-скоро чака мм.
Инче, дано нещо много хубаво ти оправи настроението!
Маги, весело прекарване на празника на свекърва ти!
Киви, после да кажеш как е станала тортата.
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: август 12, 2016, 16:54:53 »

Рат,опитвам се с всички сили да си почивам,,,,,ма хич не мога.Тези месеци без да мърдам ми беше най-голямото наказание.И сега гледай ,какво става  tease  Вторник съм напреглед,дано да ми дърпат ушите,че не слушам  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #374 -: август 12, 2016, 17:08:06 »

Аз съм стипцава - като дюля, нар, слива Ренглота и каквото още се сетите smile
Инвестиция 2 профуча пътьом към морето през къщи, като стовари огромна чанта с дрехи за пране, да е готова в неделя по обяд. Някъде към Пазарджик ми се обади да приготвя 10 сандвича /2 вида х5бр./, пусна ми линк какви да са, литър кафе с ядково мляко, пакет салфетки и мокри кърпи за пътуващите в колата му 3-ма души. Опита двата вида, видя, че съм спазила инструкциите и ги отнесе с мълниеносна скорост. На втората площадка на стълбището се провикна, че на връщане няма да е сам, Мимето ще идва на оглед.
Ей, докъде стигна света, обърнаха се ролите Wink. Вместо аз да я преслушам от какво семейство е и може ли да готви и чисти, имотна ли е, тя ще ни инспектира funnytooth
И сега, какво да готвя crazy Дали да я оставя гладна, да и взема страха или да и извъртя номер с пресоляване, да видя дали ще яде и дали е капризна?  blum
Родният в момента се разхожда с котката в ръце, уж да му вземе напрежението Wink , а аз мисля дълбоко blush
Киви, какво стана с трите торти по осем парчета? 
Ина, ако си кисела за това, за което си мисля, няма  скоро да разредиш оцета и да го неутрализираш nea
Лоли, нали помниш от онези забрани за бременни, друг трябва да ти вдява конеца в иглата Wink.
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines