Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 11:09:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183440 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #15 -: юли 01, 2016, 11:14:30 »

Пак съм аз, ма да ви кажа от какво се възмутих  crazy

http://www.feg.bg/nov-propuskatelen-rezhim-vav-frenskata-gimnaziya/

То бива лакомия и простотия, ма това е прекалено. Помня на нас като завършвахме директорката ни беше направила "подарък" на целия випуск, искаш не искаш, пак от същата банка дебитни карти с 5 лв вътре...дето на никой не му трябваше на 18 години nea След години съвсем я бях забравила, имах вече друга карта към същата банка и трябваше да плащам един куп такси да я закрия + таксата обслужване, която се беше натрупала за всичките месеци  nea
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #16 -: юли 01, 2016, 11:36:35 »

Мони, има едни 15-20 години, в които прически на черта не и трябват. Аз се разхождам на каре от почти година и сега съм много щастлива, че ни пропадна морето smile Хаха
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #17 -: юли 01, 2016, 11:44:59 »

Фери, ама виж сега, те така ги стимулират да учат за стипендия Wink
На тази директорка сигурно някой роднина е в банката, та му прави услуга. Какво ли не измислят, за входни карти ще ги ползват.. diablo
Киви, ти за морето спомена, че отпада по лични и служебни причини, та не си достатъчно категорична. Пък косата ако ти расте бързо, май доста е пораснала... Wink
« Последна редакция: юли 01, 2016, 11:49:58 от svekarva » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юли 01, 2016, 11:50:56 »

Ох боже, това е поредната глупост честно.

За подстригването , а дано ама надали.При мен нищо не се случва лесно.Та това ли ще се случи след една подстрижка  nea

Да ви запозная с големия песимист smile
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #19 -: юли 01, 2016, 12:07:01 »

Миме, Честит Рожден Ден  give_rose Да ти се струпат безброй положителна и прекрасни емоции и да се чувстваш "always and forever" толкова щастлива, колкото в момента kiss2

Джулай морнинг сме посрещали много пъти, но най-любим ми е от 2001 г.  heart Бях на 16 (sweet 16), тъкмо бяхме завършили учебната година и със съученици се бяхме качили на Рилските езера. Станахме много рано, изкачихме се на един връх над старата хижа и слънцето започна да изплува, пяхме, танци... беше си много хипи изживяване  heart
А иначе имам доста изгреви по морето, родителите ми от '94г. се занимават с ресторанти и заведения по различни курорти. Макар че пак най-любимият ми период е '94-'98г. в Ахтопол, отивахме на 15-ти Юни и ни прибираха на 15-ти Септември, толкова хубави и скъпи спомени имам от морето  heart heart heart

Прекрасен Юли на всички, много слънце и усмивки smile

P.S. Я, ме светнете за това с подстригването, защото с нетърпение чакам сватбата и да се подстрижа късо до раменете, че цял живот дълга коса (а в момента ми е два пръста над кръста) вече ми писна  pardon
« Последна редакция: юли 01, 2016, 12:17:37 от marry_me » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юли 01, 2016, 12:10:58 »

Хехе, това вЕрно е голяма простотия, ама по- ми е забавно за "пълнолетните ученици".

Тъй де - това най- вероятно биха могли да са учениците в последен клас, и то не всички...Предполагам повечето хора ще вземат магнитна карта.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юли 01, 2016, 12:18:44 »

Ооооо, днес е Джулая  crazy
А аз търчах по институции от сабалям. Как да напълнееш? Станах, хванах автобуса по хладното и айде в обШТината, подадох декларация за документи, пих кафе и вода, само за 1,70 лв, харесах си килим само за 95 лв, напазарувах едно хубаво от детския магазин, банани, домати от пазара и айде пак на автобуса. Та в 11:30 вече си бях при Кик, ама Кари е такава хитруша, вече успяла да стигне с дядо си до тях, да си играе с братовчедка си, да дразнят братовчед си  blum
Ин-лоу обаче ще ходят с бившата ни кола да купуват пилета  blum от сега нататък, щото да има наесен за коленИ, а че наштИ деца, няма да вкусят месото е отделна тема!
Ма така е в живота, сакън да не се минем, тънките ни сметки винаги са без кръчмар. В свещения месец сме, но не мога и да си помисля да постя, без вода как се издържа в тия жеги?! И в тоя автобус дето едвам се събирам  crazy ама съм винаги с цайсите, хахаха, струват 8 лв  tease
Ей ся почвам да ви чета!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #22 -: юли 01, 2016, 12:26:23 »

marry_me, първо се ожени, тогава Wink
Фани, защо на мен ми донесоха баклава комшиите днес? Казаха ми, че е за Шекер Байрям и толкова, да ядем за тяхно здраве. Бе, за тяхно, ама за наше как да изплюскаме цяла тава girl_haha
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юли 01, 2016, 12:26:45 »


P.S. Я, ме светнете за това с подстригването, защото с нетърпение чакам сватбата и да се подстрижа късо до раменете, че цял живот дълга коса (а в момента ми е два пръста над кръста) вече ми писна  pardon

Ами точно си по темата, подстрижка след сватбата biggrin

....... и после очакваме включване в темата Бъдещи майчета Wink

Няма как, Свекърва е забелязала тенденция, младите булчета не ги подминава тази закономерност lol
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юли 01, 2016, 12:29:23 »

Ох, трябва да видя свеки кога значи ще се правят сладки и да изнудя на моя мъж баба му да ми направи едни дърпани бонбони.Аз само това ям от целия Байрям smile А и последните години все аз правя сладкишите.
И при нас започнаха Петровите пости, ама в момента хич не ми е до постене, а и доктора ми забрани без месо да живея, та ще слушам.

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юли 01, 2016, 12:31:55 »

Мери ми, защо не я дариш? Аз я чакам от 100 години да порасне поне 20 см, че да я подаря на някоя болна женица, но не бих искала да знам коя е  crazy нито да видя нейна снимка с косата ми, нито да се запозная с нея  cray
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #26 -: юли 01, 2016, 12:36:52 »

 lol lol lol Лошо няма щом сте забелязали такава закономерност, ама надали на мен ще ми се случи sad Поради непредвидени обстоятелства, от преди два дни, след сватба ще си сменяме жилището + имам държавни, не мисля, че ще е подходящо време за бебе. Но ако дойде, добре дошло, няма да го връщаме  heart

Фани, аз се занимавам с различни благотворителни кампании, но не споделям за тях. На принципа съм: Направи добро и забрави за него. За даряването на коса разбрах преди две години, върти ми се този бръмбар и на мен в главата. Не искам да казвам, че ще направя нещо, за да не ми се объркат плановете. Но това ми е една от любимите каузи smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юли 01, 2016, 12:38:12 »

Мери ме, не ти ли е жал да отрежеш толкова коса? Аз обожавам дълги коси, ама моята перушина не ще да расте много и това си е.
Свекърва, ще вземе да излезе права за закономерността подстригване- забременяване. Януари, отидох в салон на стилист Капанов- е толкова късо и грозно не ме бяха стригали! Подиграваха ми се всички име беше срам да излизам, ама пък явно подействало- след няма и 2-3 седмици резултата беше на лице  Xixixi
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юли 01, 2016, 12:45:07 »

Как си, как се чувстваш? Аз в 25 седмица летях до Франция и обратно, с 15 келеша м/у 16-19 години! Ей де ми е бил акъла?!  crazy
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юли 01, 2016, 12:52:37 »

Фани, луда глава такава! Не те ли беше страх- полет, друга държава?
Аз съм добре, няма да се оплаквам, най-голямото ми приключение е ходенето на лекар /само тогава излизам/ и оглеждам като "страшна селянка, слязла на централна гара, която за пръв път вижда град", според мм. Пазя дивана да не би да се премести на някъде, тормозя околните, че на моменти явно хормоните не ми прощават  blush , добре че нямат избор и ме търпят  pleasantry
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines