Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:47:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183695 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« -: юли 01, 2016, 07:27:37 »

Честит ви Джулай smile Дойде един от най-почивните месеци в страната.Дано всички успеете да си почините, да отидете на море или планина и да сте много щастливи.Едно морско кафе от мен, а аз ако имам време обещавам да се завърна в темата smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: юли 01, 2016, 07:43:58 »

Начиии- дай Боже всеки му такова моренце - гладко като тепсия good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юли 01, 2016, 07:51:03 »


Днес съм рожденничка, така че, чувствайте се почерпени... girl_wink
Обожавам тази дата и този месец!  heart

Блазе им на всички, които са посрещнали Джулая на морето.  heart

Дано месеца ни е много късметлийски, слънчев, зареждащ и положителен!  Sunshine




Отивам да се разкрасявам и после имам задачки за вършене. smile

Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: юли 01, 2016, 08:11:05 »

Миме, честит рожден ден! Да ти се сбъднат най-съкровените желания, да си жива и здрава, обичана и обичаща  give_rose

Не мога да повярвам, че дойде юли... честно! Тази година ми е като на филм! Спомням си, когато се сгодихме с милото и имаше 9 месеца до сватбата  girl_impossible

Морето е моят спасителен пояс. Може би само там се чувствам наистина щастлива, а през останалото време, мислите за него, са моят щастлив остров. Но никога не съм посрещала джулай морнинг - пожелавам си догодина да успея!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #4 -: юли 01, 2016, 08:26:41 »

Моя Джулай беше ба терасата при мушкатата, но иначе романтичен. Две птички прелетяха, самолетче... и изгряващо над Стара Планина слънце smile

Маги, благодарско за морския полъх и добре дошла smile

Честир рожден ден, Олуейс! Нека да е радостен месеца за всички!
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юли 01, 2016, 09:07:50 »

Добро утро и от мен!
Миме, честит рожден ден и тук!
Маги, много хубава снимка, как да не му се прииска на човек да закуси с изглед на морето.
И аз ще направя опит да се завърна в темата, да видим дали ще ми се получи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: юли 01, 2016, 09:27:06 »

Дообро утро/ден smile

Никога през целия си живот не съм посрещала Джулай морнинг  pardon Дори и 6-те години, докато живеех на морето  crazy Не е най-големият пропуск в живота ми, ама се надявам все някога да го направя  blush

Миме, да ти кажа и тук.. Честит рожден ден! Бъди здрава  heart

Хубав месец и само положителни емоции и моменти с любимите хора  Girl_hide
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: юли 01, 2016, 09:33:28 »

Ей, аз дето не обичам море /за почивка/ и се размечтах на тази снимка heart
Маги, връщай се, аз си запазвам правото да те попитам по- късно дали не си и подстригала скоро косата Wink
Миме, ЧРД! Да си здрава, щастлива и с много късмет good
"Джулай морнинг" е от моята младост и ученичество в Бургас, ама тогава имаше съвсем друг смисъл. Беше повече като протест за духовна свобода, копнеж за ново начало. Ние още от края на май месец започвахме да ставаме рано и да посрещаме изгрева на морето, пансионът беше близко до Морската градина. Хубави времена бяха... Някаква странна сила чувстваш с настъпването на деня на фона на безбрежието и мокрия пясък, че животът е пред теб и трябва да го държиш здраво в ръце и че светът може да бъде променен. Първи юли пък съвпадаше с откриването на сезона за чужденците и всяка една от нас се надяваше да намери западния принц, да се измъкне от задухата и да види гнилия капитализъм с очите си. smile Успяха не най- красивите и най- умните, а отново тези, чиито родители имаха "връзки" и малко повече пари. Сега, от пет- шест години, пак ставам рано на днешния ден и пак се надявам в някой друг живот да хвана я принца, я поне белия му кон Wink
Малкият син ходи, точно когато едно момче се хвърли от скалите в морето и после разказваше каква свинщина е било. Няма да повтори, а и аз нямам мераци за подобно изживяване...
И както ви казах, в началото на всяка месечна тема ще пиша:

Уважаеми гости, регистрирайте се във форума! Ще се радваме да сте част от нас, ще ви разсмиваме и разплакваме, ще ви подкрепяме, ще ви разпитваме и съветваме, но първо трябва да ви познаваме! heart
« Последна редакция: юли 01, 2016, 10:22:43 от svekarva » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юли 01, 2016, 09:44:31 »

Добро утро! Coffe

Миме, честит рожден ден!
Нареждам се и за тази почерпка biggrin

Свекърва не пропуска никого, ще следя с интерес отговора на Маги Wink

Моренцето го харесвам всякак и по-буйно и по-спокойно, само да е чисто и да няма хапещи гадинки smile

За съжаление от моите 34 години съм пропуснала поне 20 лета, в които съм могла да му се радвам.

Джулая го свързвам с една безсънна нощ, преди 8 години, когато за първи път "спахме" в новото си, първо, собствено жилище. Имахме само един разтегателен диван, спалнята не беше готова, нямахме все още монтиран климатик(гледахме го със съжаление на пода и си мечтаехме да работи) и на 33 градуса, цяла нощ бяхме на отворена врата на терасата, а тя е на главна улица, в центъра на Велико Търново..... просто беше разкош.....
Обаче пък ето, мога да се похваля, че съм посрещала Джулая biggrin
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 01, 2016, 10:09:53 »

Хаха, е - аз миналата година го посрещх Джулая. Магарето се постара за целта - реши, че е жизнено важно да започне да мрънка от 4,30, че му се излиза...За целта бяхме навън към 5...тааааа - посрещнахме го.

Той пък има рожден ден в неделя, става на цели 3 години. Ще си има и компания за почерпката хаха
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: юли 01, 2016, 10:12:55 »

 8PMежду другото и ние с Илиян преди точно 3 години се преместихме в София от Варна в новата ни квартира, която дори не бяхме виждали.. Майка ми се погрижи за всичко, за да не се налага да пътуваме по огледи или да дойдем и да няма къде да живеем, а да спим по приятели.. Беше наела най-прекрасният малък апартамент с всички възможни екстри и обзаведен прелестно.. Всеки, който ни идваше на гости казваше, че не е бил в по-хубав апартамент.. С много мерак беше правен от собственика за негово жилище, но му се отдала възможност и си купил по-голям..

Ех, колко много неща се случиха само за 3 години  shok

На 2-ри срещу 3-ти с Илиян празнуваме 6 години, откакто за пръв път се срещнахме и станахме гаджета.. Нали всичко се случи веднага и не се разделихме до днес, разбрахме се, че няма да си подаряваме никакви неща.. Ще пътуваме този месец доста и ще ограничим разходите.. Ще сме във Враца, може да излезем някъде да хапнем и толкова..Ние си празнуваме всеки ден, така или иначе  pardon  heart heart heart
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юли 01, 2016, 10:20:58 »

И аз не съм посрещала Джулая.Една година като студенти уж щяхме в парка в Студентски град да палим огън, бяхме си взели китари и т.н. ама заспахме по стаите преди да тръгнем, хахаха.

Миме, да си много здрава и само хубави неща да ти се случват.

На нас ни сложиха климатик.Ба си кефа било.Представете си как 2 лета ние живеем без климатик в Плевен  angry Калена съм на студ и жега аз  blum

Свекърва, Моника дали съм подстригала ли питаш?Подстригах я ама малко, баща и не може да преживее да я офъкам както си трябва.Аз исках на черта, той не сакън.Викам му дай да я направим висока черта да не и се запарва врата, той не дава.Детето горкото се поти като магаре в тая жега, той я гледа, че била дама да е хубава.

И аз съм за фризьор, дано се уредя тая седмица, че косата ми е много дълга и яко се заплита.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #12 -: юли 01, 2016, 10:33:23 »

Маги, слушай си мъжа, рано е още да подстригваш Моника Wink. Пък на теб щом ти е време за фризьор, давай...  funnytooth
Мари, как да тълкуваме случая? funnytooth
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юли 01, 2016, 10:44:18 »


Мари, как да тълкуваме случая? funnytooth

Очакваме новини! lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #14 -: юли 01, 2016, 11:03:31 »

Добро утро!
Пожелавам на първо място на Маги да ѝ е на късмет подстрижката  като на мен есента Wink
Мимето да ни е жива и здрава, да всява винаги романтичност и нежност в темите, както само тя може smile Да ѝ е много, много успешен този толкова важен за нея месец и да станат безпроблемно горди родители на малкия бонбон  heart

Джулай не съм посрещала...не ми е и особен мерак, ММ нещо се обясняваше, ако държи може тамън 3 в 1 да направим другата година Wink

Юли ми е следващият най-интензивен откъм празници месец, тази година ще се добави и още един, може би най-важният  heart ММ ми е рожденник също този месец smile Вече конкурира месец май по любимост Wink

Днес отивам да скитосвам  tease
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines