Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 19, 2024, 04:01:05

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юли 2016 г.  (Прочетена 183423 пъти)
 
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #45 -: юли 01, 2016, 16:09:05 »

Честит нов месец!  Sunshine
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #46 -: юли 01, 2016, 17:29:31 »

Ще.ме уморите :-))
Домашни кокошки и на мен са ми мазни, но пък на супа са супер good
Имам и аз мераци да.гледаме кокошки за яйца, ма няма кой да ги коля и трябва да си напълна задния двор със стари моми  tease
Косата ми беше много мерак да я резна след сватбата, хич не ми беше жал, само ММ още страда, ама аз съм доволна, че отиде за добра кауза :-)
Рат, гледайте се, сега тибе паднало да лежиш  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юли 02, 2016, 09:22:45 »

Добро утро!

Благодаря и тук за хубавите пожелания на всички!  give_rose heart

През нощта голяма жега беше... girl_impossible

Няма да се включвам в темата за кокошките, че няма какво да кажа.  pardon

За косата обаче имам. Като малка съм била с много къдрава коса. После в детската съм хванала така модерните въшки за ония времена (не знам как е сега) и майка ми ме е подстригала...на черта.  bad Не ми харесва жена с къса коса. Или ще има коса, или не... туй то. Не бих си резнала косата много късо, защото после много ще страдам. Подстригвам я на няколко месеца, колкото да ми оберат връхчета и ако има нацъфтяло, защото започва да ми се оплита и ме дразни. Иначе, когато отидох преди няколко дена на фризьор, фризьорката ми каза, че косата ми е станала като омбре - отгоре е най-тъмна, а постепенно надолу по-светла. Не съм забелязало такова нещо...ама щом казва жената.  girl_wink

Ами това запомних...

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 02, 2016, 12:52:08 »

Миме, Честито и от мен! знаеш ме как търча напоследък та нямам време за нищо. Ами какво да ТИ пожелая нека всичките ти мечти се сбъднат някой ден! Бъди силна!!!  heart heart heart
Пилетата им са от възможно най-евтините, но нямат време да ги отгледат, съответно от 20-ина до наесен оцеляват най-много 5-6, които докато нямат време да заколят стават "стари моми" и после трябва да ги варя 100 години, които ги нямам, за да наготвя нещо вкусно на дечурлигата. А м/у временно обожаваме турската кухня и се учим да готвим по техен тертип и кокошката си седи у фризера до Видовден... blum. Аааа и забравих да кажа, че свека я праща по някой и трябва да излезем да я посрещаме... Одисея!
Косата?
Фери, я пак прати тоя сайт, че съм го затрила!
Байрама е през другата седмица, после заминавам за няколко дни за Джумаята.
Довечера ще идват ин-лоу Гражданка  blum
а пък тати правят ремонт у нас в Хапъртмента, да видим какво ще измайсторят. На 10-ти ще има ефекта уау  yahoo
друго не помня  tease тотална шизофрения съм!!!  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #49 -: юли 02, 2016, 18:36:06 »

Фани, какъв сайт? За косата ли? В салона на Магама я дарих: http://magama.org/, ама баш сега не мога да намеря сайта на асоциацията. Или отиваш там на място да те подстрижат, или се подстригваш където искаш и я пращаш по Еконт smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #50 -: юли 03, 2016, 18:07:34 »

Айде неделно да ви раздвижа - при мен имаше интензивен инлоу-наситен уикенд:) Нови форми на ДЗЕН бидеха достигнати. Оммм... smile
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юли 03, 2016, 18:21:17 »

Киви, дай поне повече подробности.
И ние имахме височайшо посещение, свека разбра че майка е отпуска и решила да ни готви   bad , сега ще го карам на филия с лютеница.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #52 -: юли 03, 2016, 19:17:41 »

Честит нов месец!
Не съм ви чела, а много искам! Разписвам се, че да имам стимул да чета Wink
Само видях, че Мимето била рожденичка вчера... Честито, Миме! Един прекрасен месец с прекрасен подарък, когато си го предвидила  give_rose

Не знам по какъв повод говорите за коси,но да се похваля, че аз моята я резнах на черта. Сега остава да намеря време да ида да я даря. Казаха ми за един салон,ама нещо много противоречиви мнения има за това дали ползват косата по предназначение. Мисля тук имаше момичета, дето си даряваха косите. Къде ги дадохте,ако има такива?

Спокойна вечер от мен и хубава нова седмичка  heart
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #53 -: юли 03, 2016, 19:27:11 »

Рони, много е хубаво, когато все повече хора са социално активни smile Това е линк на фейсбук страницата на асоциацията на нея има всякаква информация smile
https://facebook.com/asociacia.promenijivotasisega
А това е website: http://www.hairdonate.org/
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 03, 2016, 21:24:42 »

Не съм Рони, но ти благодаря от сърце! Много добре ми дойде. Тъкмо това ми трябваше, остава и фризьорката ми да прецени, че и дължината е ОК и пръстъпваме към причОска ФБР/КГБ  blush днес видях една позната с перука. Дано оздравее  good
Аз съм на село и тук времето е спряло... Но ми харесва! Инж. мисли, че Нижний много ще ми хареса. Склонна съм да му повярвам  crazy май  blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 04, 2016, 07:30:00 »

ДОбро утро в понеделник.Някои от нас ще работят други ще заминават на почивка, трети ги чакаме да раждат  blum Хубава и успешна седмица на всички ви.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #56 -: юли 04, 2016, 09:06:41 »

Привет!
Маги, на почивка ли или на работа си ти?
Оф, добре сте вие, на ин-лоу човек може да се сърди публично, ама на родна майка... Кой мислите изяде баклавата, барабар със сиропа? Сега такъв прилив на енергия, изразяващо се в безсъние има, че аз съм почти зомбирана. Това да ти пуснат телевизор на мах към 3-4ч. рано сутрин по петльово време е повече от инквизиция. Родният е в командировка, поне него не стряска. Гледала жената прогнозата за времето, щото ще оре и копае. Сега двете с котката спят и ме дразнят допълнително. Не мога и по любов да тръгна с тоя кървясал поглед, да не ме разберат погрешно Wink
Я ме светнете какво значи да се подстрижеш "на каре"? Омбре- то го разбрах, на пластове и на черта си го зная.
Мари, какво ще кажеш, май и при Рони чакаме новини Wink Ама първо да разкаже как е минала сватбата и да даде отчет какво се случва с работата и.
Фани, още преди гледах снимки на Нижни и много ми хареса. Пък и се надявам хората да са с онази широка и спокойна руска душа, описана от Тургенев и Чехов  heart. Дано новобогаташите са по Москва, Лондон и по света изобщо, та там да са останали нормални. Слабост ми са руснаците и това си е heart. И мъжете им са красиви, ако и да не са от тъмната боя.
Рататуй, хаха, често ли ядеш лютеница? funnytooth Естествено, мама готви най- добре, особено, когато си в положение. heart Не си разказвала как се развиват отношенията с другата снаха Wink
Сега слушам за пораженията от дъждове и градушки sad. В нашия квартал се разминахме, ама ми напомня, че трябва да подновя застраховката на жилището. Май това ще върша днес. А, един банкомат ми глътна дебитната карта вчера, та и с това трябва да се занимавам. Хубаво, че банката ми е близко.
Успешна седмица и хубав и ползотворен ден на всички good
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 04, 2016, 09:15:44 »

Аз съм на работа, не че имам какво да правя.Правителството се старае в определени части в страната да няма никаква работа, че ние да избягаме по-бързо, за да се засели с цигани.Нямам нищо против никой етнос, но тук е много трудно вече за живеене и се чудя какво да правим.

Мечтая за почивка иначе.И на море ми се ходи и на планина.А и за малката ще е добре, че с тия болести и трябва измъкване от ужасния плевенски климат.

Ние имахме забавни почивни дни.Сестра ми беше тук с децата и подивяха заедно.На Моника само да и кажа, че отиваме при баба и дядо и леля е там и си носи сама обувките и ги обува, да сме ходили :)А вчера мързелувахме активно.Добре ми дойде.

И аз трябва да оправя застраховката на апартамента, добре че спомена, забравила съм за вноската  blush
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 04, 2016, 09:27:48 »

Мииии, тука всичките се черпАвате с разни неща по случай роджени дни. И понеже и аз си имах вчера рожденик, макар и космат, ето една "кучешка" почерпка от мен tease


* 13537511_1122987927776650_349329299148467734_n.jpg (52.23 KB, 384x324 - видяно 2030 пъти.)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #59 -: юли 04, 2016, 09:41:07 »

Еми да ти е здрав, да не хваща кърлежи и бълхи и да не ходи по неподходящи кучки Wink! Хаха, какво се пожелава на стопанин на космат рожденик, хич не зная crazy. Аз защо си мисля, че и съпругът ти има РД? Бая се стреснах в първия момент, ама съдейки по свещичката, само за кучо може да иде реч Wink
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines