Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 18:38:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 167250 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #240 -: юни 13, 2016, 15:58:01 »

Булче, това е редкия вид баба реститутка, ей я на обикаля си имотите по Витошка. Ама е попадение де, евала и на нея lol

Фани, като за пред хората се обичат, а иначе сигурно си имат проблеми, като всяка нормална двойка. Тези патологично щастливите са ми по-подозрителни, няма дим без огън и обратното.
Активен
bulche91
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 627



« Отговор #241 -: юни 13, 2016, 16:02:00 »

Булче, това е редкия вид баба реститутка, ей я на обикаля си имотите по Витошка. Ама е попадение де, евала и на нея lol


Точно това щях да напиша , че е реститука, по центъра се срещат доста често този вид бабенца, виж по "елитните панелни квартали " няма да ги видиш.

Иначе за мен Кейт и Уилиям имат истинска любов, личи си.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юни 13, 2016, 16:11:30 »

На мен пък ми хареса роклята на Зейнеб. Верно, че Сепката й е малко дълга, ама ще го преживея.  girl_wink

пп Какво стана със Зейнеб? Още ли е при Гала, защото не съм я виждала скоро?

А и Кейт ми е много хубава.  girl_wink
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #243 -: юни 13, 2016, 16:14:24 »

Момичета, пиша проект и крайният ми срок е утре, но с тези теми...провокирате всяка клетка в мен  crazy

Относно последната сватба (не тази Мария) - всичко ми е прекалено! И тортата, и цветята, и гостите...
Дори да имам толкова пари, не бих го направила по този начин. Има безброй други варианти да покажеш състоятелност, без да отиваш към пищност и помпозност  crazy

Относно кралицата... You are the Queen, bitch!  Elvis (тук си представете rock'n'roll емотикон, защото не намерих такъв) Все пак жената е кралица, защо да не се издокара в марсианско тоалетче  tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #244 -: юни 13, 2016, 16:17:30 »


Дори да имам толкова пари, не бих го направила по този начин. Има безброй други варианти да покажеш състоятелност, без да отиваш към пищност и помпозност  crazy


Не си права, на село е така, защото тука всичките са псевдо-кралици и принцеси и трябва да се нагодят някак.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юни 13, 2016, 16:26:15 »

Последната сватба и на мен ми е в повече като флорални орнаментики pleasantry
За другото ще видим по натам.

На бабето  царица , цвета ми харесва, но не и съчетанието с ръкавиците и стоте перли по нея.

Наскоро гледах снимки от 3 поредни руски сватби на милиардерски синове- всите са еднакви- по своя скъп начин, приличат на тази последната която обсъждаме. Претруфено, пеят звезди и тортата е огромна. ако някой от тях направи нещо по различно, евала. та и там повторения колко щеш. pardon
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юни 13, 2016, 16:40:59 »

Да ви кажа - понеже ччесто гледам по ТВ-то едни предавания за Платитени сватби - и предвид, че там всичко е от 500 000 USD нагоре - даже и там неЙ толкоз кич и цветория. Ама тука е малко криворазбрано "имането". Пък да не ви кажа, че собствената ми свекърва сЪ изказала, че за толкоз пари колкото била нашата сватба, циганските барони вдигали сватби Oh my ... crazy cray

А за баба кралица - нали е кралица - трябва да се вижда с просто око. Тя милата колкоТ е дребна, трябва да и сложат столче да се вижда от терасата. Пък и да не забравяме, че на тоя зелен тоалет отдолу е със стандартните си черни обувки, щоТ нали тя носи само един вид патъци. Мен това ме убива най- много - не могат ли да и направят поне едни и същи обувки в различни цветове...

Мацки, трябва някой път да си направим чаено парти и да си турим по едно шапе, щоТ нали разбирате - да се почуФстваме и ниЙ Хангличани. Ши пийм с вирнато кутре и сичките му там гивИзИлъци.

А за феновете на турските сериали ше им сервираме чай в турски чашки ;-)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #247 -: юни 13, 2016, 16:55:22 »

Скай, изби рибата smile Ще пием къФто искаш чай lol
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юни 13, 2016, 17:12:44 »

Скай,на промо в кауфландо има турски чашки тамън на промо,за чайче  tease yahoo
Активен
marry_me
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


BE YOURSELF ;)


« Отговор #249 -: юни 13, 2016, 17:19:40 »

Лично на мен декорацията "черешов цвят" ми е много любима при огроооомен бюджет


Това е малко в тяхната стилистика


Това е моят фаворит в комбинация със свещи:


Ето и една арка (малко е претупана, но на примависта толкова:

Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #250 -: юни 13, 2016, 17:21:52 »

Мацки, трябва някой път да си направим чаено парти и да си турим по едно шапе, щоТ нали разбирате - да се почуФстваме и ниЙ Хангличани. Ши пийм с вирнато кутре и сичките му там гивИзИлъци.

А за феновете на турските сериали ше им сервираме чай в турски чашки ;-)
Айдееееее Wink  heart Провокираш ме да пишааааа....!!!!!!!!!

П.П. Оная торта от тавана на мен ми прилича на памперсните хм...

П.П.П А бабата е Нъмбър уан...аз много й се кефя!
« Последна редакция: юни 13, 2016, 17:23:53 от nadelina88 » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #251 -: юни 13, 2016, 17:25:39 »

Мисля че българската баба е бивша прима балерина. Бях гледала някакво интервю с нея и внука и. Не могат да излезнат от амплоато си Wink. За съжаление, повече прилича на гротеска sad.
Кралицата пак добре, че не е в крещящо розово. Ама тя си е кралица, никой няма да тръгне да и подражава и да я кори. nea
Дали ще пада от небето, или ще я изнесат странично с платформа на ТИР, тортата е интересна само защото е голяма. И аз гледам разни предаваниа по TLC като "Кралят на тортите" и съм виждала какво ли не - горящи, пушещи, с механизми, че и голяма състезателна кола- торта. Най- богатите и най- известните обикновено бягат от публичност, та ще ми е интересно и на мен кои са тези. Ще е напълно разбираемо обаче ако са свързани по някакъв начин със сладкарството и да им е нещо като реклама. хехе, в горното предаване правеха и изцяло фалшиви торти, или пък само един слой да става за ядене, другото е бутафория Wink.
На последните сватби около нас декорацията беше от изкуствени цветя. Та нищо чудно и тези висящи салкъми да са каращисани pardon Иначе на мен ще ми е жал за зяносаните цветя crazy
Че що, ние, феновете на турските филми и турско кафе пием. Хем ще сърбаме, да ви посрамим, хем и бяло сладко ще ядем, да ви дразним smile.
Тони, ще те трепя...То много сери ал, много нещо таз ми ти Черна любов. Изгледах първите 3 серии и ми се разтупа сърцето от мустакатия хубавец. Жив циганин, ама чаровен пусто heart heart heart За момата да не говорим, пак някой еврипеец си е оставил гена в тези красиви светли очи.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юни 13, 2016, 17:34:02 »

Аз тъкмо реших да чета и пиша и гледам 4 страници сте изписали, та в общи линии не запомни кой какво е писал.
За кралицата бях чела , че съвсем умишлено се облича винаги в ярки цветове и големи цветни шапки, за да могат да я видят всички хора и да може и от по -далече да се забелязва.
Свеки , точно до тази скулптура ни беше хотела , всеки ден минаваме от там с таксито, но чак последния я забелязах.
И аз мечтая за моренце, правех си планове да идем само двамата без деца, но след Мадрид двете баби казаха , че не искат да гледат две деца на веднъж.  В Турция бяхме с Ники , но друго си е без деца. Та и аз ще търся вариант за Гърция. Нещо не ми допада там морето, но явно не съм попадала досега. Искам голям и хубав плаж и хотел на първа линия, но и да не е много далече от градове и села. В България ме е страх да ходял с деца на море , особено Август.
Аз досега съм виждала 5, 6 съфорумки наживо, но само на 2 от тях се обадих. Фиби и Аничка.
Между другото едни познати имаха трота като на Мария , но по -малка и аз много се озадачих, защото всичко друго им беше стилно и хубаво. Явно се харесва на някои. Стана ми интересно и на мен на кой е тази сватба , за която говорите.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #253 -: юни 13, 2016, 19:40:48 »

Че що, ние, феновете на турските филми и турско кафе пием. Хем ще сърбаме, да ви посрамим, хем и бяло сладко ще ядем, да ви дразним smile.

Хуубууу де - пууу свекърва такава - спешъл за тебе ше зема пЕсък от Бургас и ше ти вЪртя кафето на пясък. Не съм праЙла, ма за тебе ше се жертвам. И на дедко джезвето ще взема и ше ти сервирам кафе с клечка за зъби...

П.С. Аз чаши за чай съм си купила от турско, тъй че нЕма грижи

П.П.С. СпецЯнлно съм си купила едни чинийки от чешки кристал/българско дебело стъкло, дето бабите едно време сервираха сладко .Даже съм намерила от едно място да си купя още. Тъй че ще ви черпя и със сладко, ама от зелени смокини, щоТ бабет това и е специалитета pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юни 13, 2016, 20:27:48 »

Каня ви и аз на чай.. Имам прекрасен чайник и сервиз от Турция smile Подарък от бабата на тамошното ми гадже  Wink

Свекс, гледаййй.. То все по-интересно става.. Аз съм пристрастена към тоя сериал.. А тоз Бурак ми е такъв симпатичен.. типична турска красота.. чок татлъ smile  heart Актрисата е с татарски корени.. Многоооо красива..  good
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines