Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:43:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Юни 2016  (Прочетена 163688 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #510 -: юни 29, 2016, 10:06:38 »

Офф, за никакви атентати не съм чула... не искам да знам  cray
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #511 -: юни 29, 2016, 10:11:59 »

Е аз затуй и не гледам новини, който желае да се просвещава, да си ги гледа smile

А за морето и стриженето. Зачудих са, ако ида на водопад и си сложа екстеншъни на косата, тогаз на близнаци ли ще е?  biggrin biggrin biggrin
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #512 -: юни 29, 2016, 10:13:13 »

Здравейте и от мен smile

Още снощи разбрах за атентата.. Пак любимият ми Истанбул  cray heart Гледах и клип, как единият от атентаторите се самовзривява  angry sad Моята приятелка е там с малката на прегледи, каза че е настанала лудница днес сутринта, навсякъде полиция и някакви зверски мерки за сигурност..

Била съм на това летище да чакам сестрата на турското ми гадже веднъж и мога да кажа, че не съм виждала такива мерки за сигурност като там.. Ама нейсе пак са успели гадовете sad

При мен много работа и нищо интересно.. Харчим пари.. Нещо лятно време отпускаме края, много ме е яд, ама винаги сме така.. Лято ли е - край на спестяванията, не успяваме да заделяме нищо, а даже дърпаме от заделените.. Странна работа  huhhuh.gif nea

Хубав ден на всички, много е задушно при мене  crazy
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #513 -: юни 29, 2016, 10:19:05 »

Еми, мани тая свинкя, не е красива.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #514 -: юни 29, 2016, 10:29:00 »

Инче, ма е лятна и е постригана biggrin biggrin biggrin. Може би и на море е ходила tease

Айде другата седмица ще я мана в твоя чест.
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #515 -: юни 29, 2016, 11:03:38 »

Тъкмо се дерзая дали да не остижа като преди 3 години и вие подхванахте темата.....ма ще взема да прихвана, а ми е рано още, пууу, няма оправия.....

И аз от Тони в инстаграм разбрах за атентата в Турция, май жертвите са доста повече...Ужас!!!

Еми, може да не харесвам прасето, но синята стая е точно по вкуса ми.....замириса ми на море smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #516 -: юни 29, 2016, 12:02:50 »

Хора, сбърках се с вас. Такъв хилеж... Правилно- кака е филоложка и трудно се мери реч с нея. Пък тя и Ханглийски знае, ще си пише на български как й е кеф.
Оксфорд си стана заводски жаргон вече. Пък коя раждала, коя бременна - трудно се лови из форума на случаен принцип.
Ох, аз също искам повече деца, ама няма шанс. Ще надмина очакванията и на циганките. Трето секцио е абсурдно, а с по-голяма (драстично) разлика не виждам смисъл. От много време съм се замислила за осиновяване, ама това иска пари и доста време за тичане по институции.
Стискайте палци! Скоро тия мои родилни мъки по работата ще приючат. Шефът тарикатее- не ще да ме съкращава, ама аз му заявих, че на половин ден няма да идвам. Умира тая работа!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #517 -: юни 29, 2016, 12:03:14 »

Ох, ужас! Дано няма загинали познати!
Добре, че нашия летя от София!
Дано Хамериканците свалят само Ердоган, че ако е другото, въобще не ми се мисли....  cray
Ердоган се извинил на Путин за самолета и Путин приел, часове преди атентата... Ей каква случайност, а?! Какво съвпадение!?
Из России погода хорошая! The sun is shining!  blum
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #518 -: юни 29, 2016, 12:21:35 »

Из России погода хорошая! The sun is shining!  blum

Кака не само английски знае smile  Днес е сряда, по учебник имам пълна програма, сиреч не се става.

Али, тая новата позиция до къде я докара. Няма ли да ти звъннат скоро?
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #519 -: юни 29, 2016, 13:40:49 »

Хехе, и аз съм подстригана.  pardon Ама на море няма да ходя. diablo
Запазих си час да ми оберат връхчетата, че не съм се подстригвала от 3-4 месеца, а пък не знам после кога ще успея да го направя. И такаааа случайно едни сандалки си купих да се поглезя.  Girl_hide
Една любима съфорумка много ме изненада, но ще пиша в моята тема.  smile

Еми, тая свинка е върхЪТ! girl_haha

Аз упорито не търся информация за атентата, за който говорите. Сигурно довечера по новините няма да ми се размине обаче. Ей, писна ми само войни навсякъде.  crazy
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #520 -: юни 29, 2016, 14:40:10 »

Включвам се само, за да ви почерпя за рождения ден на моя любим!  heart Пожелавам си, да си ми е все такъв, какъвто го обичам  heart



(торта съм захванал, а водата постоянно спира!!)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #521 -: юни 29, 2016, 15:02:06 »

Ха добър ден  heart

Бубе, ЧРД на мъжО  give_rose Добре си го казала, винаги да е такъв, какъвто го обичаш  heart

То май това с подстригването от мен тръгна хихи  blum
Откакто не съм на работа, все по-малко време намирам за форума, ще ме извинявате  blush Правя се сега на добра съпруга и домакиня и гледам да си шетам повече из вкъщи или да се вея по улиците  pardon Сутринта правих кексчета (не харесвам думата мъфини) за сефте...естествено бях забравила за сметана и за без глазура, ама и така се получиха добре, следващият път повече  smile

И аз само разбрах за атената, но избягвам новини ирепортажи като цяло...лека им пръст на невинните жертви...  nea

Али, стискам палци за работата  heart
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #522 -: юни 29, 2016, 15:21:37 »

Фери, напълно те разбирам за новините, но като цяло и фейса си ограничи, че по света "сериозните" и "интелегентни" хора нямат това "чудо на чудесата". Само у нас "височайшите" особи ходят "публично" "у фейса" до Дубай и Индонезия /например/.  tease
Ние се връщаме от първата пострижка на Кико. Прилича на баща си, обаче ми е адска мъка да го приспя в момента. Прави кълбета в/у спалнята! blum
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #523 -: юни 29, 2016, 22:24:29 »


Чери, сега ще има ли промени в близките две години за вас? От цялата работа най ме впечатлява, че ще махат английския език като официален в ЕС.


Казва ли ти някой, смееш ли да питаш?!?! Какво ли не се чу за тая една седмица. Отношението към нас на работа стана доста различно обаче. В сутринта след като обявиха резултата колежките (англичанките) не ни поздравиха дори. Аз бях с две полякини, разминаха ни все едно не ни познават, а до предния ден си карахме обедната заедно. И за още няколко случки чух, промени ще има, но никой не знае в каква посока.
Най-лошото, което се очаква е да направят здравната система платена. Но се надяваме да не става.

На Бубето  честит да и е рожденика.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #524 -: юни 29, 2016, 22:50:46 »

Вики, много кофти работа значи....
А все си мислех, че многото шум сега e на Континента.
Дано успеете да се справите по най-безболезнен начин с това ново предизвикателство good
Активен
Страници: 1 ... 33 34 [35] 36 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines