Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 181962 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #330 -: май 18, 2016, 10:23:12 »

Много пусто днес тук  huhhuh.gif

Бубе, благодаря, така си и мислех, ама нищо, поревах си профилактично  blush
Успех днес на брат ти и на всички седмокласници и дванадесетокласници smile Падна им се Елин Пелин, мой фаворит и доста  възможен за разтягане на локуми  blum
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #331 -: май 18, 2016, 10:24:50 »

Здравейте. Днес са матурите по БЕЛ, но аз не съм избрана да ги квесторирам, и съм си у дома. В петък по математика ще бъда в училището, в което аз съм учила, много ми е миличко да отида там.  heart

И моите зъби като на Скай са големи и много за събиране в устата ми. Конец за зъби никога не съм ползвала (но пък си се радвам на хубава усмивка хахахха).

Фери, викаш осъзна как става бушуването на хормоните и смяната на настроенията хаха smile

свекърва, а защо трябва да ходиш при стария - защото си е негова падналата пломба ли...и да го  beating ?

А иначе всичките ви чакам с отворени обятия да претрепете мъжа ми. Приятелки ми предложиха да ги запиша в телефона ми с мъжки имена и да започнат да ми звънят постоянно, та да го накараме да се позамисли малко, че съм жена, която много биха били щастливи да имат хахахах Ама като го знам моя непукист, няма да му направи впечатление.


Бубе, палци!!! smile
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #332 -: май 18, 2016, 10:27:01 »

Добър деен!
 Фери, хормоните явно са се разбушували,но според мен все трябва да има някоя бременлинска случка,която да разкажете на госпожицата. Лошо,че сигурно си се притеснила за нея,но звучи много мило цялата случка!
 
 Аз преди трупах зъбен камък много. Да ви кажа откакто съм с ел.четка нямам никакъв проблем,явно не съм почиствала правилно,защото сега ми го изчистиха точно преди да я получа за подарък и до сега нямам,а преди за това време вече имах зачатъци.
 
 Леле,усещам как съм се отдалечила от училищния живот.Преди като работех с ученици и знаех кога са матурите,сега чак снощи се светнах,че са днес. Още един белег,че одъртявам... Фани,този твоя план кога ще се изпълнява?
Уф дано днес се задържи слънчево да можем да мръднем следобед до някой парк! Айде хубав ден и нещо хранително от мен,че такова ми е настроението.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #333 -: май 18, 2016, 12:21:20 »

Ха здравейте!
Плана трябва да се изпълни на 24-ти. В момента бутилката е в колегата, която ще се срещне с шефа, колегите, риплейсмънта на 24-ти сутринта преди шествието. Аз пък ще ходя на празник на Кари и след това ще се присъединя към тях ще изскоча иззад някой храст и ще се шмугна в редиците, хахаха. Дотогава се надявам да е тръгнала мълвата за бутилката вече. Колкото повече свидетели толкоз по-добре. Не й е чиста работата на нея нещо, колегата каза, че в понеделник "нещо била гузна". Аз иначе вчера я чух, пожелах на класа успех на матурите и наистина им го желая.
Аз не съм казвала на учениците си, че ако имат нужда от нещо знаят къде да ме намерят, просто защото самата аз не знам къде ще съм, а пък и те са момчета на такава възраст, която и особенно изречено от устата на кифленце като мен би се разтълкувало погрешно.
Просто им казах, че сме се старали да ги направим добри хора, но и ние не сме безгрешни като всички хора и че от тук нататък са сами в живота и много да внимават какво си мислят, говорят и правят, повече да слушат по-малко да говорят, пожелах им успех и т.н. Добавих, че светът е малък и ако някой ден се срещнрм по улицата ще се радвам на едно Здравейте! Ако ли не здраве да е!
След 2 дни срещам ученик: Крещи ми отдалеч: Здравейтеееееее! Ей сега пак да ми обясняват, че били тъпи днешните младежи.
Риплейсмънта говори след мен и каза: Не знам какво е било преди мен, но аз съм се старала и т.н. и оттам нататъка театрото с прошките, сълзите, червените кончета, здравец и т.н. Някакси не е искрено просто: 1 учебна година по 1 учебен час седмично.... И да разиграва това?!
Аз за себе си се радвам, че който срещнах по коридора ме попита кога се връщам /даже и ми подсвиркаха от края на тъмния коридор, хахаха
Пак съм се отплеснала. Забравих кого щях да коментирам. Елин Пелин не го обичам. Аз съм по Йовков...
Буб, стискала съм палци да знаеш!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #334 -: май 18, 2016, 12:47:41 »

Здравейте!

Аз направих една разходка, вятърът ми обрули главата и се прибрах.   girl_wink

Фери, ама много добре те разбирам бе душа. Само ми трябва някой да ми даде тон и съм надула гайдата.  Boy cry

Много се радвам, че се падна Елин Пелин. Любимец ми е, пък "Гераците" ми е много любимо произведение.  good

Бубе, стискам и аз палци на брат ти, макар че вече е късно.  blum

Наде, твоя Митко май идея си няма колко хора му се канят.  tease

Ох, Вероника, като седна на тая маса, дето си опънала, няма да стана скоро.  Torte
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: май 18, 2016, 13:07:40 »

Да си призная МНОГО честно, силно съм доволна че завърших преди задължителните матури.

Начи - нескромно - завърших с пълно 6, ама ако трябваше да отида на матура по литература, не знам и 4 дали щях да вържа. Не го обичах тоя предмет, най- вероятно заради разни бъгави учителки.

Виж - с математиката нямаше да има драма pardon Ма литературата и историята ми бяха омразни от дъното на душата ми, въпреки оценките...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #336 -: май 18, 2016, 13:13:54 »

Фани, душице, ма защо толкова се впрягаш с тази риплейсмънт...от няколко дена все около нея ти се въртят постовете, недей няма смисъл  heart

Миме, освен да се съберем да се наревем в дует и после да се натъпчем на масата на Вероника:))

Аз пък съм доволна, че имахме матури, щото в училище 5 години тая по БЕЛ повече от 5 не ми е писала, както и на много други и накрая изкарахме най-високите оценки от целия випуск и тя ни се чудеше как така  pardon Ами така...ама не от нея ни бяха тези знания  NO
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: май 18, 2016, 13:19:58 »

Между другото, съвсем не по темата за матурите, да ви разправям на какво станахме свидетели в неделя...ма още не мога да повярвам...

Разхождаме си се ние в Борисовата и понеже беше много топло, отиваме на една чУшма да пият добитъците вода. Чешмата се намира до стадион Васил Левски. Пред нея има градинка, пейки и в този ден - доста седнали хора.

И така, седим си ние, щото една леля седи там на чешмата. Случвало ни се е вече някакви хора да си пълнят от там вода, макар че НЕ е минерална и предположихме, че случая е същия. И си чакаме. Чакаме...

По едно време леля си вдигна единия крак на чешмата да се Умие. Викам - ОК, хубаво времето, ходил боса...мие се. Вдига и другия...ОК. мЪжо вече тръгна, вика и мен, ама аз се запънах - викам - да я видя колко още ще ме остави да чакам...Обаче по едно време я гледам, нещо си смрънка под носа, сипа си някъде вода, ма не се маха.

Тръгнах си и аз...ама се обърнах да видя какво па толко прави там. А тя леко се поскрила зад чешмата, клекна, вдигна си полата и почна да си мие квото там и се намираше под полата, после да си мие в пазвата и т.н.

Та - още не моА да проумея - по обяд в неделя...в парка, точно колко му е да си вдигнеш полата и да си измиеш задника...И защо по дяволите се разхожда пусната, или може би е НЕопасно луда??? crazy
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #338 -: май 18, 2016, 13:45:04 »

О, Скай, закон за психично здраве не знам дали има като цяло,но психично болни могат да бъдат настанявани в съответните лечебни заведение само по собствено желание или когато има предпоставка да извършат престъпление със съдебна заповед,та и затова по улиците се шляят всякакви "миловидни"цъкащи бомби. Никой не следи тия хора имат ли подобрение,нямат ли,пият ли лекарства,не пият ли и после това,че някой се е умил някъде е доста по-малкия дявол от това да нападне дете,да започне да стреля на месо и всякакви други инциденти,от които явно само Бог може да ни опази,щото такова нещо като грижа за психичното здраве в България е доста химерно понятие.  Просто ми е болна тема това,та се изказах...
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #339 -: май 18, 2016, 13:58:07 »

А тя леко се поскрила зад чешмата, клекна, вдигна си полата и почна да си мие квото там и се намираше под полата, после да си мие в пазвата и т.н.

Та - още не моА да проумея - по обяд в неделя...в парка, точно колко му е да си вдигнеш полата и да си измиеш задника...И защо по дяволите се разхожда пусната, или може би е НЕопасно луда??? crazy

Оооооооооооооооооооо не!!!!  funnytooth lol Eeager ROFL
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: май 18, 2016, 13:59:11 »

Oooooooooooooooooooooooo ДА!!!! tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #341 -: май 18, 2016, 14:35:40 »

Хахаха най-високото ниво на хигиенизиране на обществено място, което съм виждала, беше мъж, който се избръсна, при това доста старателно, ама това вече ми промени представите lol
И все пак, като оставим настрана колко смешно изглежда отстрани...сигурно просто им се налага, ако си нямат къде другаде да се изкъпят sad Вече и обществени бани няма...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #342 -: май 18, 2016, 14:41:16 »

Абе...не, че нещо, ама просто е през деня, сто хиляди човека минават, чешмата е за пиене на вода - т.е. аз трябва да я почакам около час да се замие, пък ако ще и да пукна там от жажда?

Да иде в 10 вечерта или рано сутринта...ся...някак си...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: май 18, 2016, 14:41:45 »

Господи, слезни си събери вересийките.
Имах гости, свека дойде, следобяд съм на маникюр....  give_rose
Честито на Миленка за яслата!
И ще се присъединя и аз ако и който и да трябва да се бие, че боят не разгражда, той изгражда...  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: май 18, 2016, 15:29:50 »

http://www.maikomila.bg/%D1%87%D0%B5-%D0%BE%D1%82-%D0%BA%D0%B0%D0%BA%D0%B2%D0%BE-%D1%81%D0%B8-%D1%83%D0%BC%D0%BE%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%BE-%D1%86%D1%8F%D0%BB-%D0%B4%D0%B5%D0%BD-%D0%BA%D0%B8%D1%81%D0%BD%D0%B5/

МноУ сори начи...ама някак си не моА да не я направя връзката между кучката и тва дЕти. И ние си ядем фасове, камъни (ама само избрани) и какво ли още не...
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines