Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 16:10:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 176398 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #315 -: май 17, 2016, 10:21:22 »

Здравейте и от мен! Аз пък не пия кафе, та си изглеждам така, като бухала, целодневно  tease

Съжалявам, че вчера малко се пльоснах не по темата, ама викам да ви споделя как минават нещата, пък нали е и сватба  Wink

Наде, ти си изключително търпелива душа, възхищавам ти се! Имам една приятелка, която е от година с нейния мъж и само повтаря за пръстен. Според мен, всяко нещо с времето си, накрая ще стане най-хубаво  Girl_hide

Фани, изпуснала съм кой те е ядосал, ще се върна да видя за какво иде реч, но да си кажа все пак - не го вземай навътре, никога не си заслужава.

Али, за шарката съм съгласна - колкото по-малка я проболедува, толкова по-добре и леко ще мине. Аз се сещам от време на време, че не съм карала дребната, знам, че по време на бременност, ако се случи е доста опасна.

Днес бях на профилактичен преглед и досега не съм получавала такава рецепта - препоръчаха ми да си изливам всичките емоции, да плача, да се смея и задължително да споделям. Да не пропускаме с любимия "да си обърнем внимание"  girl_wink Та няма как, ще трябва да действам по предписание  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #316 -: май 17, 2016, 10:21:43 »

Marri, как ви се струва на бутилката надпис:
Dear 12 b,
Това е последен "challenge" от т.нар. ви "ex-класна":
1. Open it carefully!
2. Drink responsibly
3. Each student should drink поне веднъж.
4. Finish it before ресторанта
5. Last but not least,
Уважаема г-жо Петрова,
на Вас се пада първата и най-голяма глътка като Ви моля най-учтиво да следите за стриктното изпълнение на настоящите инструкции.
I'll check the assignment in "Бряста" /туй е името на р-та/
ThanXX! See you all there!  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #317 -: май 17, 2016, 10:25:12 »

Хахаха, Фани, добре ми се вижда, само ще те посъветвам и за теб да вземеш една и да направиш и ти няколко гълтока, че нали последна ще се явиш в ресторанта, да си с "равен старт" и на "едни ноти" girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #318 -: май 17, 2016, 10:29:38 »

Ууууу и аз завърших в "Б" клас, ма наш'та класна не ни раздаваше бутилки  Girl_hide Фани, да споделиш после реакции, ма аз се съмнявам, че тая новата ще ти влезе в смешката, ако е сухарка пп  pardon

Аз кафе не пия откакто забременях, не съм крива, ма все ми се спи  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #319 -: май 17, 2016, 10:30:13 »

Не обичам Джони, ще карам на Собйески зелена ябълка, не знам дали така се пише всъщност  blush
Ма Фери бе то не е за нея, целта е колкото се може повече колеги да я видят и прочетат етикета вкл. и началството. Да я видя дали ще смее да я забрави /бутилката имам предвид/ у тях "случайно"
« Последна редакция: май 17, 2016, 10:32:39 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #320 -: май 17, 2016, 10:47:39 »

Хихи, Мари, по коя точно тема, щото според мен обсъждаме няколко /типично за жени/: кафето сутрин, линка на Скай, Наделинка, пък ей сега и аз ще я обърна пак с поредната снимка от Мадрид и иновациите.
Ей тази мома азиатка така си седя в продължение на трите часа, които ние изхабихме в Примарк. Като се приближиш, мърда пръсти на дланта- опора, движи си краката и другата ръка, благодари ти, ако оставиш пари. Цялата инсталация е нахлепана с нещо кафяво, дребни сламки и семки и не е дип ясно какво пресъздава - кал или човешки отпадък blush. Инженерната ми логика веднага схвана, че се е метнала на поставка с минаваща покрай ръката връзка, но пък биологията ми не схваща как издържа без да яде и съответно римата, като аз лично ползвах тоалетна два пъти. Също ми е любопитно кока и как я монтират crazy Вероятно и в България скоро ще се появят такива.
А, междувременно още една тема - Фани и бутилката. Изобщо не мисля, че някой ще схване идеята ти като отмъщение, от директор, та до ученици, а най- вече от заместничката, ако не включиш и дума от сорта на "забравяне или изместване". Нали най- голямата ти болка е, че тя забрави да те извести за събирането?


* IMG_5100.JPG (64.71 KB, 322x342 - видяно 2015 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: май 17, 2016, 11:47:22 »

Влизам само да кажа,че този Митко ( на Надето) е за бой,ако и този сватбен сезон го пропусне,вече ще му ходим на гости и ще се разберем по мъжки  bad
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #322 -: май 17, 2016, 12:32:07 »

Здравейте, здравейте..

От както почнах работа все нямам време да седна да драсна два реда.. Много се притеснявах дали ще ме вземат  и пак са ми се разбушували хормоните, но ще пиша в другата тема по този въпрос..
Сега се опитвам да се успокоя, но без особен успех, все съм напрегната и аз не знам защо..

Тони радвам се за успеха ти с килограмите, 20см си е много добро постижение..

Свекърва разказите са ти уникални, трябва да се замислиш да си ги запишеш някъде.. Пък може и една книга да направиш ( поне на чернова ), защото разказваш много зарибяващо..

Наде хвани го набий вече този Митко  girl_haha

Друго не знам какво щях да коментирам..

Хубав ден на всички  give_rose kiss2
Активен
milenuity
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1272


Нашата сватба мечта 17.08.2013


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: май 17, 2016, 12:59:32 »

За София - магазин Пикси на Христо Ботев зад спирката на трамваите (и малко по диагонал)

Аз последно от там си купих като ми трябваше да правя цедено кисело мляко pardon

мерси! smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: май 17, 2016, 14:01:52 »

Нем, Свекс, аз не ща началството да го мисли за отмъщение ами да си каже: Ех, тая Хюсеин накрая пак изби рибата! Те много държат на "духовитостта" ми. Междувпрочем тя няма китап за Инглийския ма знае ли човек кой кога защо и как би могъл да те измести.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #325 -: май 17, 2016, 14:05:58 »

Действай тогава! Специално за мацката вържи и пакетче чай от Гинкобилоба Wink Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #326 -: май 18, 2016, 07:34:07 »

И да не мрънкате, че и днес сте без кафе Wink
Хайде на сряда, когато не се сяда! Да ни е лилаво царско самочувствието и успешен денят!
Падна ми пломба и съм крайно нещастна sad. Не изкара и година...Трябва да ходя пак при стария стоматолог на другия край на града, при положение, че имаме под блока кабинет. Плюс това предишният редовно мърмори, че не си чистя зъбите с конец и събирам зъбен камък. Така и не се научих да го правя туй нещо като хората blush.


* 13239313_1143896788993749_928579052876572722_n.jpg (69.83 KB, 336x336 - видяно 1969 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #327 -: май 18, 2016, 08:27:45 »

Добро утро smile

Да ви разкажа как са ме ударили хормоните  pardon
Снощи ходихме да гледаме Батман срещу Супермен...за който още не го е гледал филма, Супермен умира като се жертва за човечеството. Ей като ревнах, не мога да се успокоя  angry Поревах си, мина драмата, тамън се успокоих и малкочото чудо се размърда, явно ме е усетила, че съм разстроена щото не се спря, в резултат аз се разстроих още повече заради нея и втора порция рев...върхът беше  просто оревах света, не помня скоро така да съм плакала, Боби милия в чудо се видя  Girl_hide

Свекс, дано бързо се оправиш със зъбчето  heart И аз не чистя с конец, много ми е досадно, ама на мен Боби ми мрънка, че той е малко педант на тема зъби  NO
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #328 -: май 18, 2016, 08:42:29 »

Да ви кажа аз за конеца, мен нали са ми малко големи зъбите за ченето, та съм леко вампир с криви зъби...

И мЪжо миналата година ходи на някакъв зъбар и му дадоха конец, викам - айде да пробвам и аз. Ми то тоя конец братче - ше си изкъртя зъбите да го натикам между тях - почти като конец за шиене на деним. Мисля си - колко ли трябва да ти е рехава оградата, че да го ползваш точчно па тоя конец...После си намерих един много тънък и съм супер доволна. Не, че си ги чистя всеки ден, ама поне като се присетя и си имам под ръка, особено като ям пастърма или ягоди, след което зъбите са ми натъпкани с всякакви семки и мръФки pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #329 -: май 18, 2016, 10:16:26 »

Да те успокоя, Фери, Супермен оживява и ще участва в Лигата на справедливостта, която ще сформира Батман. Даже го загатнаха, след като пръстта върху ковчега му започна да гравитира  Wink Аз съм фен на Марвел и DC, та мога да ти гарантирам, че така продължава историята  good

Днес ми е недоспано и някак тегаво. С нищо не ми се захваща.
Брат ми днес има матура за след седми клас, та стискам палци да се справи!
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines