Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:07:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 181975 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #300 -: май 16, 2016, 13:21:21 »

 question Накъде да я разводним повече темата smile Тук нали е говорилня?!

Аз се вясвам да понеса цялата политическа отговорност за студа навън. В събота си купих бански smile и ей на... добре, че не съм зазимила всички боти, че можеше и сняг да падне.  cray не плача, подсмърчам бррр...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #301 -: май 16, 2016, 13:22:14 »

Здравейте!
 Ние вчера се върнахме от Враца,но явно чистият въздух ме беше изтощил и днес едвам отлепих в 11:30. Преди да тръгнем фризерът се предаде (явно страда като го оставим тук сам) предвид,че миналия път се развали покрай НГ,когато бяхме в Банско. Викнахме свекърите да им дадем месото,което бяхме складирали. Те пък вчера харесали един хладилник и го купили и днес се отървахме от стария и чакаме новия.
 Иначе много хубаво си изкарахме на хижата и много харесахме врачани,много бяха забавни и си личеше,че са добри хора. Малко аз се замислих как още не ми се разделя с този живот без деца и ангажименти,защото видях как бързо явно минава времето,тъй като жените бяха горе-долу с толкова години по-големи на колкото  години са им децата. Та все едно се видях след 5-6 години и малко ме обзе страх.  blush..както и да е,де . Разходихме се из балкана,подишахме въздух,посмяхме се и беше много хубаво.
Миленка, честито за приема в яслата. На наши познати така им се наложи по финансова причина да пуснат дъщеря си в първия възможен момент и много се притесняваха,но не го показваха пред детето. Тя пък веднага пасна и тръгна без никакъв проблем,беше най-малка в групата,но сега е много оправна и общителна,говори супермного,а от есента ще е на градина. Та си има и плюсове,всичко е до дете и до готовност на майката да се отдели от детето,ако тя не го приема като драма и за него не е.  good
  Бубе, и аз съм на мнение,че е важно младоженците да се забавляват,да танцуват,защото те са домакините и те трябва да предразполагат гостите,да дават тон за забавление. На сватбата на едни познати,която ни беше пример как не искаме да бъде нашата,булката липсваше почти през цялото време,кумовете не танцуваха,младоженецът се опитваше,ама сам какво може да направи,та това беше най-скучната сватба с най-нетанцуващи хора. За украсата  аз затова съм много доволна от срещата в ресторанта в петък тъй като нищо няма да бъде сервирано предварително,едва когато ни посрещнат тогава ще поднесат салатата,а преди ние да влезем ще разсипят само алкохол и ще предложат безалкохолни. Това да има място зависи точно от добрия сервиз и от доброто сервиране и навременно отсервиране.
 Ох, Свекърва, с тия истории ми напомни за бригадата и как правехме някои неща като неандреталци. Особено се сещам как се борехме 6 човека да се обадим от уличен телефон на шефката от супермаркета. Първо,че ние сме били доста малки,когато спряха да се ползват улични телефони,а още повече пък американците да показват как се прави по филмите,та 6 човека се изредихме и не успяхме,чак на автогарата жената ни помогна и се сетихме,че сме гледали как пускат стотинки пък им казват колко ще струва разговора пускат и става връзката,ама ние си се изложихме прилично. crazy Много смешни ситуации имахме,ама засега толкова от мен.
Хубав ден и май пак ще мухлясваме и тая седмица....аман!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #302 -: май 16, 2016, 13:32:15 »

И аз мисля като Киви, че темата е разводнена достатъчно.. Всеки пише каквото и когато се сети.. Тук редовно се обсъждат дискутирани по 100 пъти теми, та като е дошъл реда на някое от новите момичета да пише за това, ще пишем и казваме какво мислим и ние... Нищо, че е казвано.. Темите за сватби и бебета неминуемо присъстват, предвид ориентацията на пишещите потребители  pardon
« Последна редакция: май 16, 2016, 13:33:48 от alexandrova_90 » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #303 -: май 16, 2016, 13:47:34 »

Еми нали за туй говорилня - всеки да си каже каквото иска.

На - ако искате да ви занимавам с моЙТе крафтърски неволи...ма няма, щоТ някои от поръчителките са тука и ако ги насоля, ш'земат да сА обидят нещо tease tease

Пък за кучета и котки...то все едно за дЯца.

И за да е по темата, е ся свалих една рецепта за царевични курабета, пък снощи правих чийз кейк и баница. Ама понеже от днес съм на режим, чийзИ кейк няма да ям (ама ядох баница)  cray
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #304 -: май 16, 2016, 14:02:57 »

Добър ден! Да споделя после ще ви чета!
Нали бях писала, че риплейсмънта ме дразни и сега съм й измислила ривендж, хахаха
Ще купя бутилка Джони и ще му лепна етикет, да се пие по време на снимките на центъра от целия клас като най-голямата глътка да е за нея. Отдолу ще напиша, че ще проверя за изпълнението на задачката в ресторанта, където ще бъде бала. Да я видя сега как ще ми реагира. Като не ще с добро, нека да е на нейната.  blum Нали съм тежка ще отида в ресторанта последна, хахах. Ще изпратя бутилката по една колега утре. Как ви се струва?
Дразни "лудогорското гонче" тя ама нейсе...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #305 -: май 16, 2016, 18:29:22 »

 Girl_hide Ех, лоша бе tease
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #306 -: май 17, 2016, 08:16:35 »

Добро утро и спорен ден!

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #307 -: май 17, 2016, 08:29:44 »

 Добро утро и от мен!

За мамите, ако им е интересно

http://www.obekti.bg/chovek/20-strahotni-tehniki-za-risuvane-v-koito-decata-vi-shche-se-vlyubyat
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #308 -: май 17, 2016, 08:49:04 »

Нахълтвам като хала... Две мои приятелки имат пръстени и един приятел (мъж) ми звъни да ме попита как съм, притеснил се дали съм изпаднала в тотална депресия.  funnytooth insane
Пък моя възлюбен вика "ууу всички предлагат.....но аз не искам да съм с всички".....съвсем спокоен и непоклатим хахахахах.
Тежък е животът лек!

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #309 -: май 17, 2016, 08:52:12 »

Наде, ти още ли го чакаш тоя пръстен?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #310 -: май 17, 2016, 08:53:13 »

Киви, това прилича на мен. Две сутрини подред crazy
Скай, air_kiss някои ги знам, ама видях и нови идеи. Много зареждащо започвате днес!
Аз подозирам как от утре ще съм в болничен. Дребната се пъне да кашля сутрин. През деня е Ок, ама не ми се рискува. Пфу, искам да я кара тая варицела, а не като мен - пъпчиво слонче на 18 години. Така ми викаше комшията. Една година по-късно той беше слончето за бала си. Беше се възмутил пред майка си, че и по "пилето" имал пъпки. Мъжка му работа! Мари се възмьщава на нейните, ама аз дето съм расла само с момчета и 4-ма братовчеди кви истории имам... Затова после станах кифла- ударих в крайност!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #311 -: май 17, 2016, 08:58:03 »

Наде, като иска да е различен, купи му пръстен ти и ти му предложи Wink. Калпазанин е тоз Митко, отдавна съм му вдигнала мерник blush
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #312 -: май 17, 2016, 08:58:56 »

Киви, това прилича на мен. Две сутрини подред crazy

На мен прилича, явно времето ни мори... защото аз съм точно така, а и всички около мен.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #313 -: май 17, 2016, 09:04:24 »

Добро утро  give_rose

Тамън щях да предложа като Свекърва да сте различни, ама тя ме е изпреварила  blum
Али, дано я прихвне Мария шарката, да ви минава от главата  heart
Скай, много вдъхновяващи неща  Bravo Дано ми дойде музата като си заседна вкъщи да правя нещо смислено  pardon

Няма какво да ви се обяснявам особено...снощи мама засякла кума им в магазина (някъде наблизо работел) и го покани на вечеря...ей 3 часа само хвалби слушахме, то не бяха коли, жени, пък за дъщеря му пък къде ходил, думата не можеш да вземеш crazy Едно от нещата, които най-много мразя е да ми се хвалят  beating

Тук грее слънце, а дано поне днес е хубаво  heart
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #314 -: май 17, 2016, 09:49:06 »

Добро утро и от мен! Coffe

Аз преди кафето съм като някоя хала вкъщи, всички бягат далеко lol

Скай, супер са техниките, ще изпробваме всички, отдавна не сме рисували. Някои и на мен са ми познати, но съвсем малко съм пробвала.
Обожавам чийзкейк, спечели ме! biggrin

Наде, аз ще съм още по-нестандартна от Свекърва и ще купя пръстен и ще предложа, ама на друг мъж biggrin


Фани, да разкажеш как е минало изпълнението на зловещия план за отмъщение girl_haha


Днес по темата ли съм или трябва да се поправя? biggrin
Активен
Страници: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines