Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 16:20:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 182017 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: май 16, 2016, 09:47:33 »

Добро утро smile

Миленка, честито за яслата  good Мъничък е, ама колко е активен и закачлив, няма да имате никакви проблеми според мен.. Той се държи като дете на поне година и половина.. Надраснал е връстниците си и във физически и в психически аспект, честно! Гадно е, че няма да се гледате двамката през цялото полагаемо майчинство, ама определено и финансовия аспект е важен. По-добре да свиква с яслата и да си изгражда имунитет, а ти щом имаш възможност за добре платена работа, да се върнеш..  good

Аз сутринта минах през ендокриноложката, да видя кога трябваше да правя изследванията.. През юли.. Мерихме се.. от 8 февруари до днес съм смъкнала 20см от обиколката на корема.. Каза, че е повече от доволна и от мен, и от Илиян Yes Ще ходя и при д-р К, да видим какво се случва с яйцата smile  Wink

Такива ми ти работи.. Зарибих се по турски сериал.. просто ще припадна, Илиян не спира да ме еб*ва..  pardon Kara Sevda се казва, гледам го със субтитри, защото искам да си припомня турския (преди като ходех с турското момче, поназнайвах бая и доста разбирах.. сега съм изпозабравила всичко..) Постоянно включвам някакви турски думи в говора, Илиян ми се дразни, ама на мен си ми е кеф  girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #286 -: май 16, 2016, 09:51:16 »

Хихи Скай, ботор е много мила дума, за човек, на който не му се говори изобщо, с други думи темертут, борсук или кой както го е чувал Wink

Миленка бравоооо за яслата! Ами защо да е малък, до септември има време, добре ще му се отрази, пък и на вас (най-малкото финансово), много хубаво! И голям късмет, че като знам как се чака  nea
Тази църква я знам, ходим там, че е най-близо до работата, много е хубава, новичка, светла, пък и ви е близо, добре сте се сетили  good Дано ви е хубаво времето за сесията и всичко  heart
Бтв, една колежка ще прави сватба в Делвите август месец, та ще ми е интересно да ни дадеш после отзиви smile
Супер и за работата  good

Свекс, още е такава база...поради липсата на други, но е в много окаяно състояние  nea Дано няма повече подобни случаи!

Мари, скриват ми шапката тия швейцарци на колко светлинни години са от нас  huhhuh.gif

Я, Тони се появи, да не повярваш  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #287 -: май 16, 2016, 09:51:57 »

Чи 20см са си яко постижение.

И аз от днес съм си на прочистване - имам си един режим от време оно и трябва да ги правя на всеки 3 месеца, ама blush не ми се получава всеки път. Пък с малкото говедо, като си поседях 1 месец само в къщи и качих едни бързи килца. Та ся ще се мъча и аз Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: май 16, 2016, 09:52:51 »

Хихи Скай, ботор е много мила дума, за човек, на който не му се говори изобщо, с други думи темертут, борсук или кой както го е чувал Wink

Ясно - мислех си, че е това. При нас му се вика "бетер" pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #289 -: май 16, 2016, 10:22:41 »

Скай, Фери добре те е ориентирала.  good Те такова ми е..

Миленка, браво за приема в яслата. И аз само слушам колко е трудно. Браво на вас. И за работата също. Имаш време да свикнеш с мисълта, ако изобщо е възможно.  smile

Тони, много добър резултат, поздравления.  Bravo Тъкмо мислех да те призовавам днес.  blum


Ха, сетих се нещо положително.
Моята приятелка, която ви казах, че е бременна и ще си бременеем заедно онзи ден ни се похвали, че ще си имат близнаци.  yahoo Пълен шаш, хехе.  tease
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: май 16, 2016, 10:48:47 »

Здравейте, поизчетох ви на диагонал - искам да пожелая късмет на момчето на Свекърва, въпреки, че напълно е сменил обстановката, човек се научава да се справя с всичко, та съм сигурна, че и той бързо ще се адаптира  good

Миленка, супер за яслата!

Сватбата, на която кумувахме мина вчера. Беше доста по-добре от очакваното! Булката не плака, беше си спокойна и усмихната. Младоженецът беше на седмото небе. Моето момче се справи отлично като кум! Много се гордея с него, всички много харесаха речта му, а  кумското хоро... не мислех, че може да се научи да играе въобще и напълно ме изненада!

Имаше и малко слаби моменти по време на събитието - нямаше какво да правим преди първия сватбен танц, някак много се проточи тази пауза. Музиката също не беше съвсем добре - имаше народни танци, но тъй като нито булката, нито младоженецът танцуват и те бяха малко. Останалото време течеше стара класика на песни от Радио 1. Та си го вземам за забележка при мен да не е така, защото по този начин на гостите не им се танцуваше.

За пръв път сложих грим - харесах се и мисля, че за всички бях много различна, но след час-два вече много го усещах... не знам какво да мисля за моята сватба, не ми се иска да съм без нищо за изравняване на тена, но нямам нужда от пълно запечатване на лицето, както беше вчера. С голяма радост се измих у дома  blum

Не мога да се отърва и от едно друго чувство - че все едно булката и младоженецът някак не участваха в сватбата - ритуалите минаха много бързо и те след това си седнаха или бяха по масите, за да приказват с гостите. Танцуваха малко. Може би всъщност на такива събития си е така, т.е. повече се правят заради гостите, де да знам. Но някак не падаше достатъчно внимание на главните действащи лица  pardon

Но пък всички бяха доста спокойни, та общо взето мисля, че беше хубава сватба - нямаше пиянски изцепки, всичко мина по план и неусетно  smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: май 16, 2016, 11:00:09 »

Е, поне е минало, нали? ТаА сватба ми съвпада с една на едни познати куче-собственици - от Перник, дето да били кумове pardon

Иначе за танците - от моя скромен опит по обикаляне на сватби (8 за 1 година) и моята, за да стане купона и хората да танцуват и т.н., младоженците не трябва да висят на масата или да си прикзват по другите маси, а да са във вихъра на танца деТ се вика. Хората са дошли заради тях, и макар че сватбата я правим за гостите, все пак - 2-ма луди и 200 гладни - тия гладните са дошли заради лудите. И ако аз си седя и си клатя краката, няма как да се получи. Поне това са моите наблюдения - били сме и на двата типа сватба.

На моята си признавам - в един момент се бях събула боса и оставях кървави отпечатъци по целия дансинг, защото цял ден на обувки с ток - имах Е ТАКИВА пришки отдолу на краката (после 1 седмица не можех да вървя), обаче дансинга си беше пълен цяла вечер и хората не искаха да си ходят. И си говорихме на дансинга.

МЪжо дето и той е пластичен като боабаб, и той се кълчоти цяла вечер pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: май 16, 2016, 11:05:49 »

Ние пък се смазахме да танцуваме, не съм си опитала дори яденето.. Не съм изпила повече от 1 чаша вино и то по ритуалите само.. Вода не помня пих ли, не пих ли.. Чувствах се гузно после след сватбата, че не съм обърнала внимание на гостите, а само сме танцували.. Та, всеки луд с номера си  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: май 16, 2016, 11:10:50 »

И ние на нашата сватба се размазахме от танци. Не сме сядали, не сме яли, добре, че от време на време вода се сещах да пия. С влизането, минаха първия сватбен танц, после поздравите към родителите и с ММ не слязохме от дансинга. Така и хората се отпускат. Дори ритуалите малко се бавеха, защото иначе трябваше да прекъснем купона и затова малко изоставахме, но друго е важното.

Добре, че ви падна този "товар" от раменете, че май точно такова си беше за вас. Сега важното е да запазите някакви отношения, пък какви, времето ще покаже.


пп Тони, това за гостите и аз си го мислех. Нямаше как да обърна внимание на почти никой, но то времето летеше.  blush
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: май 16, 2016, 11:19:29 »

Тони, Миме, а според мен е много по-добре да сте във вихъра на забавата  good - така давате пример на гостите, а и постоянно сте им пред очите. Да седиш по масите, и то само на определени гости, за мен не е много наред.

Не мога да кажа, че хич не танцуваха, мисля че дадоха всичко от себе си, предвид факта, че не са много по тези неща. Но със сигурност можеше да има по-добра организация с диджея, за да усети какви са настроенията, да пуска нещо различно.

Другото, което не ми направи добро впечатление е липсата на украса. На младоженската маса нямаше нищо, освен номера на масата, които за всяка бяха тематичен цитат.
И все пак - масите си бяха пълни, та се зачудих, къде ще набутам моята украса, като въпреки, че на тази сватба нямаше, по едно време чиниите ни бяха една върху друга  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #295 -: май 16, 2016, 11:48:39 »

И ние се причисляваме към танцуващите младоженци...единственото внимание, което обърнахме на гостите беше когато минавахме да ги поздравим и ако се засечем с някой на дансинга smile Не съм го отчитала като минус, даже напротив, защото според мен всички са дошли главно за да се забавляват, иначе може по всяко време след това да се видим просто да си поговорим smile
Да не забравяме и, че основният "виновник" за настроението е ДЖ, така че по-скоро той според мен е трябвало да разчупи повече обстановката smile

Бубе, добре наистина, че поне ви мина от главата и булката малко е успокоила топката  good
Спокойно, има място за всичко по масите, не знам защо тези са били пълни, но ако се е отсвервира и сервира правилно не съм засичала подобни проблеми smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #296 -: май 16, 2016, 12:32:55 »

Украсата се вижда и е красива в началото, когато на масите са само чиниите и приборите. Тогава се и правят снимките. Сервирани предястия предварително и поставени бутилки оплескват яко ситуацията, много сме си говорили за това в сватбените теми и в "Украса на ресторанта". Особено ако столовете са гъсто един до друг, по някое време се получава като с моята картинка днес - кроасани или люляк ще се яде Wink. Ако пък цветята са със силен аромат, получават се още по- странни усещания. nea Та колкото по- изчистено, в неутрални тонове, без миризми, толкова по- добре /според мен/.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #297 -: май 16, 2016, 12:45:03 »

Съгласна съм със Свекърва... Като има храна по масата става манджа с грозде.. Колкото по изчистено,толкова по добре седи на снимките
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: май 16, 2016, 12:55:08 »

И аз така мисля, затова заложихме на висока декорация в центъра и свещи, които да не пречат на гостите.. Тея разпилените декорации с мънички детайли, камъчета, накъсани листенца, накацали пеперудки и тн.. са красиви сами по себе си в повечето случаи, ама ми се струва безумно непрактично.  tease
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #299 -: май 16, 2016, 13:01:43 »

Нашата украса беше ниска, точно с камъчета по масите и пеперудки по чашите, не чух някой да ми се е оплакал, даже напротив - радваха се и си взеха и пеперудките и камъчетата smile Ама има си съответна тема за тези дискусии, да не разводняваме общата, особено с неща, които вече много пъти сме коментирали Wink
Бубе, сигурна съм, че ще намериш добро решение за вашата украса  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines