Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 16:28:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема Майски вълнения 2016  (Прочетена 171085 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: май 18, 2016, 17:01:18 »

Фери, нямаш ядове.  good

Скай, приседна ми филийката с мед, дето си хапвах, ама не знам от смях или от гнус. Блякс, значи... Горката ти и всички, които сте станали свидетели на това чудо.  bad
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: май 18, 2016, 18:47:45 »

След като  отидем да видим Свекърва,предлагам да организираме събитие " Отиваме да набием Митко ".Всеки може да се запаси още от сега с точилки,тигани,леки лопатки,метли,дръжки на метли и всякъкви всевъзможни пособия за вкарване  в ред на Митко smile Аз ще организирам подобаваща разпивка след занятието,само с алкохолни и разхлаждащи напитки.Скай да си вземе и двата добитъка за повече респект,а Свекърва да тренира да застава застрашително на буквата Ф ....Имате месец за тренировка и подготовка,после действаме,,,,,,Митко,,,пази се,,,имаш месец..... diablo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #347 -: май 18, 2016, 19:23:19 »

Аааа, не! Wink Аз съм от родата на момчето, няма да го бием, ще преговаряме smile Ако се наложи и административна власт ще упражним, ще го отвлечем...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #348 -: май 19, 2016, 07:07:55 »

Леле, колко съм я закъсала - три поредни поста Wink
Днес е четвъртък и съм на работа danceg. Няма такова щастие, не ви трябва да сте пенсионери blum Освен това ще организирам събития за Първи юни, завиждайте.....


* 13254387_1144545478928880_8271843200916022130_n.jpg (65.01 KB, 346x346 - видяно 2271 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 19, 2016, 07:54:32 »

Добро утро! Coffe

Леле, колко съм я закъсала - три поредни поста Wink

Свекърва, истинско закъсване е да пишеш три поредни поста в една тема blum

Опустя форумът тези дни...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 19, 2016, 08:26:26 »

Добро утро!

Още не мога да си отворя очите. Girl_sing Цяла нощ се въртях и съм заспала малко преди алармата на Влади. Много сладко си поспивах, докато някой не реши да чука на вратата. Ама не отворих, де. Съответно и не успях да заспя повече. Пък и бях мнооого гладна. Сега ще премигвам на парцали, докато не се освестя.

Свекърва, на новата-стара или на новата-нова работа си? smile

Хайде хубава ден!
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: май 19, 2016, 08:29:25 »

Здравейте, аз също съм недоспала. Имаме нов житейски план с милото - ставаме рано, правим гимнастика, закусваме. Иначе аз го проспивам това време, когато не съм на лекции  tease Надявам се бързо да свикна, а пък и си е полезно. Крайно време беше да променя малко начина си на живот.

Затова дето го разказа, Скай, виждала съм я явно същата жена. Но откакто съм в София се на гледах на такива трагични случаи. Просто съм ужасена как няма никаква грижа за хората. Хора, на които няма кой да им помогне!!

От утре съм у дома, за да се стягам за годежа. Текат ремонти, цялата къща е на вили и могили. Не ми се прибира много, защото знам колко ще са изнервени всички, винаги е така, когато ще има събитие с повечко гости, а досега не сме канили толкова наведнъж...

П.П. Фери, честита ви годишнина! Да достигнете поне трицифрена  Girl_hide Много да се обичате  give_rose

« Последна редакция: май 19, 2016, 08:37:18 от Bube » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #352 -: май 19, 2016, 08:33:51 »

Празнично ми е днес, черпя ви, малко сватбено изглежда, ама ми е такова настроението  blum С моя прекрасен мъж днес празнуваме 5 години откакто сме заедно  heart



Мързи ме много, едвам се дигнахме, ма ще избутаме още два дена  pardon
« Последна редакция: май 19, 2016, 09:07:11 от Feribotka » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 19, 2016, 08:46:46 »

Добро утро!
Фери, честита годишнина!!! Още 500000 годинини ПОНЕ да се обичате, което на мен ми напомня за една много интересна случка т.е. разказ на една позната за прераждането. Някой път като дойде Муз ще я разкажа.
Бубе, представям си как пърхаш в момента. Една колега организира сватба, вчера се видяхме и ми даде покана, после търсихме чаши, вълнува се и тя много. Може да пусна поканата в темата за поканите ако ви е интересно.
Свеко, и аз съм на работа, ще водим ученици и Кари на пиТник в парка до нас. Аз се слагам щото така и така щях да водя Кари и да не би някой ученик да ме забрави, хахаха - предварителни мерки!
Офффф, за първа година на шествието за 24-ти май ще бъдем първи след гимназиите. За сведение до сега винаги бяхме последни, а го дават да вали. Номинирани сме за наградата на кмета за иновации в науката и образованието. Стискайте палци и за там. Ако ни я дадат ще имам надежда, че все още нещичко става в родината без рилейшъни /relations/...
Хубав ден ви желая на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #354 -: май 19, 2016, 09:22:41 »

Пак ще ви подосаждам, ма за феновете на видеоигри: http://www.goguide.bg/revu/2691-EDNA-LEGENDA-E-NA-PYt-DA-SE-ZAVYRNE-nintendo-ShtE-PRAVIat-FILMI

И въпрос за софиянките - ще ходите ли на нощта на музеите в събота? smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 19, 2016, 12:01:13 »

Фери, честита годишнина! Безкрайно много да се обичате и да се радвате един на друг! heart heart heart

Фани, стискам палци.  good
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #356 -: май 19, 2016, 12:40:10 »

Аз чета, ама нямам сили да пиша. Наскоро и телефонът ми блокира, та докато го вкарам в ред. Дребната не се разболя от варицела, не е късно, още може. Ама сутрин много кашля, утре сме на лекар. Аз съм подута от зъб- само вътрешно и едва ям, за да сваля 300 грама от 200 качени последните дни. Пуста суета- трябва да съм хубава за социалните контакти, а не с лукче в устата. Почивката ми ще се изрази в ръшкане на магазини за рокли, посещение от кумицата, зъболекар и рожден ден. Хич не ми се ходи на последното, заради датата. Много близък приятел е и не можем да откажем, заради моите таласъми в главата.
Фери, честит ви повод! Нашите вчера имаха 30 г. юбилей. Дано ги стигнете и минете!
Снощи скимтях от смях, докато четох линка от Скай. Най-после се боядисах- естествено по нощите!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #357 -: май 19, 2016, 15:28:38 »

Аз нямам нова работа, помагам доброволно и безвъзмездно на старата. Много народ се е изпоразболял . две колежки са с диагноза карценом и сега провеждали химеотерапия, една е със счупен крак, на друга дъщерята роди преждевременно и със секцио...Но на всичките нещата вървят на подобрение, та настроението не е съвсем минорно.  smile Само дето останалите са двойно натоварени, поне на първо време.
Младата майка е кръстила момченцето си Константин, на свекърва си Елена funnytooth Такава асоциация не бях чувала да се прави, напишках се от смях.
Фери, честито ви годишнина heart Дано и след 50 години го наричаш все още "прекрасния ми мъж" Wink
Како, кой прави питата за пиТника? Остава да си пак ти....
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 19, 2016, 16:12:47 »


Младата майка е кръстила момченцето си Константин, на свекърва си Елена funnytooth Такава асоциация не бях чувала да се прави, напишках се от смях.

lol lol lol
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #359 -: май 19, 2016, 16:44:05 »

Ейййй ужасно мълчаливи сте всички тия дни  blum

Егати яката асоциация lol Една приятелка (Десислава) е кръстена на дядо си Сава и дядо си Димитър, ма пак повече логика има  pardon

Благодаря ви много  give_rose

Бях се зарибила много (шефът ми препоръча) по един сериал, български, даваха му първия сезон по БТВ ма нз защо го прехвърлиха по Фокс - Връзки. Ей...много добър и с много точен хумор, ако на някой му се гледа smile За няма и седмица изгледах всичко излязло досега и сега трябва да чакам за сериите по седмица  pardon
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 37   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines