Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 20:06:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 48   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Априлска тема /говорилня/ 2016  (Прочетена 180012 пъти)
 
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: април 09, 2016, 12:03:42 »

Свекърва, честит рожден ден! Всичко най-най, че и отгоре  girl_wink

Мари, честито и на ТМ, да си се крепите и обичате винаги!

Аз пък искам да вали и трещи, обожавам пролетни и летни бури, след това светът е така чист и ухаен  Girl_hide

Чакам си понеделник с нетърпение, тогава си се прибирам при моя годеник. Така ми липсва! Ей, това, ако не бяха тези командировки... бях си започнала да го приемам за даденост!

С моята бъдеща свекърва нямаме кой знае какви отношения. Ще видим след сватбата. Но тя 7 години не е се е заинтересувала от мен, та не мисля, че нещата ще се променят  pardon Не се ядосвам, няма да се женя за нея.


П.П. Имали ли сте дилема кой пръстен си харесвате повече - годежния или халката?

« Последна редакция: април 09, 2016, 12:13:40 от Bube » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: април 09, 2016, 13:32:07 »

Мари, честит празник! Да ви е здрав, за да ви подкрепя и да ви се радва.  give_rose

Имам една мУлба, към софийските булки - моля ви пратете ми на лични гримьори и фризьори, от които сте доволни, но не най-гръмките имена, защото и цената е фактор. Знам, че всяка ги е похвалила поне по 3 пъти във всяка тема, но нямам време да търся. Онуй диване братовчедка ми сега се сети да ме пита, дали може да се прибера да я направя за бала...  tease Направо се чудя как може да ми е роднина  beating
Активен
ma6ka_
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1025



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: април 09, 2016, 16:19:58 »

Свекърва, да си жива и здрава  Birthday
Пожелавам ти в следващата година всичките ти притеснения да се разрешат и това да е последният ти рожден ден в трудности, а всички следващи РД да са много щастливи и с нови членове на семейството  Flower

Marri, честит рожден ден и на ТМ! Да ти е жив и здрав и много да те обича smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #183 -: април 09, 2016, 16:43:59 »

Свекърва, да си жива и здрава! Дано дъждът днес да отмие всички трудности, за да може да изгрееш! give_rose give_rose give_rose
Мари, честит празник и на твоето семейство! Бъдете щастливи!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #184 -: април 09, 2016, 17:32:12 »

Благодаря ви, мили мои, прекрасни неща ми пожелавате give_rose
Мари, да е жив и здрав наборът! С такава торта и мераклия жена щастието му е в кърпа вързано good heart
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #185 -: април 09, 2016, 17:52:14 »

Свекърва, пожелавам здраве за теб и цялото ти семейство.Остани такава каквато си и никога не губи чувството си за хумор.Пожелавам щастливите моменти в живота ти да бъдат повече от другите и всичко да се нареди със синовете си, за да сте спокойни и вие.

Мари, да ти е здрав и щастлив рожденика.Пожелавам ви дълги години на любов и разбирателство.

Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: април 09, 2016, 18:24:22 »

Здравейте!

Свекърва, да илядиш, както се казва по моя край  Wink

Мари, пожелавам на тм да е прекрасен пример за момчетата ви!

Бубе, аз нямам годежен пръстен и нямам такива дилеми. lol
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: април 09, 2016, 20:33:50 »

Svekarva честит рожден ден  give_rose  Birthday Да си жива и здрава ти и цялото ти семейство, за да те радват.. Пожелавам ти да ти се случват все хубави неща и много скоро всички трудности да преминат..

Marri да е жив и здрав мъжа ти.. Нека все така да ти е подкрепа и много да се обичате..

 
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: април 09, 2016, 20:53:00 »

Благодаря от сърце за хубавите пожелания! heart

Искрено се надявам да се сбъднат! smile
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: април 10, 2016, 10:49:09 »

Свекс, с малко закъснение да ти честитя, вчера цял ден мислех, ама нямах кога да седна да сглобя нещо.

Та... пожелават ти да си здрава, ти и всички около теб, късметлийка, че да излизаш с лекота от ситуации и (ако искаш) скоро баба smile Бъди си все така свежа, че да сваляш булките по земята.  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: април 11, 2016, 07:22:34 »

Добро дъждовно утро  rains

Честит рожденик на Мари (с малко закъснение) smile Да ти е жив и здрав, да те слуша и да те обича безкрайно smile

Запомнила съм рождения ден на Свекърва, защото моето бабе имаше рожден ден на 9.април.. Не знам дали съм познавала някой друг човек, който да обичаше повече рождения си ден повече от баба ми... Месец предварително, а понякога и повече, започваше да напомня за предстоящия й рожден ден, сякаш някой можеше да го забрави.. Винаги празнуваше, обичаше личните подаръци, ако някой й подареше тенджера или някаква посуда, губеше правото да присъства на следващата година smile Голяма сладурка ми беше..

Уикендът беше супер, най-после успях да посетя едно заведение, където искам да отида от поне половин година.. Може би, откакто го отвориха - Спутник smile Много коктейли изпих.. Постоянно гледах бармана, кой коктейл бърка най-много и си го поръчвах  blush Не знаех, че коктейлите с ракия ще ми харесат толкова много  shok Голяма вкусотия  CHEERS

Леля ми не беше добре в петък, ЧХГ-то беше спаднало, което не е никак добра индикация, както знаете... Ще видим днес какво ще й каже лекаря..  sad

Успешна нова седмица!
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 11, 2016, 07:53:01 »

Добро утро! Сииииилно  good good good на лелята на Тони!
Аз пък не пия и не пуша, направо от време на време си проверявам гърба да не би да ми поникнат крилца, хахахха
Аз както знаете си бях на село. В събота ходихме да гледаме взимане на булка на нашата улица. Изглеждаше като Андреа /май така се казваше на Пулев приятелката/ в мноооого пищна булчинска рокля и с аааадски натруфена прическа +корона с перли+воал с дантела по краищата. Добре, че шлейф поне нямаше.  blum Те се числят към селския ВИП тия и нямаше как да си изтипосат младежите с по-семпли тоалети. Не успях да науча колко хил. лв е струвала визията на булката.
В събота следобед ходихме на разходка в Русе, избягахме от Кик, хахах, Владоженци бяхме...
Желая ви успихната седмичка напук на времето!  give_rose heart
Едит: УсПихната е кръстоска м/у Успивам се и Усмихната /ако някой не е забелязал, аз да си кажа/
« Последна редакция: април 11, 2016, 08:02:13 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #192 -: април 11, 2016, 08:36:27 »

Хайде на новата седмицааааа!
Който си е измил прозорците, да му мисли! Wink От събота му се каня на този дъжда, той едва снощи си показа силицата Wink
Благодаря още един път за пожеланията ви за моя РД. И част от тях да се сбъднат, ще съм щастлива heart give_rose Радвам се, когато ми честитят, затова съм оставила и датата във Фейсбук. Какво значение има дали помнят деня, дали се обаждат по- рано или по- късно, важното е, че за определено време мислят за мен danceg
Хехе, попълних един снимков тест, изпратен ми от позната психоложка и излезе, че моя водеща черта е добротата. Не знаех, ама ходи и не вярвай, като после 84 коментират, че 100% личните им резултати са верни за тях. pardon
Получих много подаръци, предимно цветя в саксии. Орхидея, азалия, едни цветни калии, ухаещи нискостеблени карамфили и разни други цъфтящи и нецъфтящи, дето и името им не зная и запълниха всички прозорци heart. Дори и да не успея да ги развъдя, поне ще живеят по- дълго, отколкото като букет.  smile Отдавна Родният не ми беше подарявал целево нещо и сега ме изненада с обеци, които даже ми харесват по размер и форма. Най- близката ми приятелка, също овенка, практично ми подари живи подправки - босилек, мента, розмарин и стевия, та съм много доволна от всички придобивки smile
Племенникът остана у нас за вчера и съм се смяла със сълзи с него. Ей, това децата /особено чуждите/ са в състояние да ти поправят настроението за нула време. В момента най го вълнуват парите и всички банкови операции с тях. Получавам движението на моята банкова сметка, където ми привеждат пенсията в електронен вид и той съвсем старателно ми обясни какво е дебит, какво кредит, какво означават таксите и лихвите. Пуснах мухата, че ще го науча да разчита и фиш от заплата, та ще му донеса един измислен на негово име. Едно шестгодишно, без предни зъби, да ти чете лекции, как да се грижиш за парите си е повече от впечатляващо и забавно.
Та така, приятен ден и да се захващаме за работа, пък дано я свършим Wink Аз имам натоварена седмица - три рождени дни, от които един юбилей на приятелката с подправките, едни 40 дни на бебе в  Германия и баба свекърва, дето ни събира тук, дистанционно и в неделя за завършек сме на театър. Кой като мен blum
Фани, също като теб съм...Даже вече гърбът ме сърби, сигурно скоро ще поникнат smile


* 12994535_1120509131332515_3302363319884513251_n.jpg (67.48 KB, 336x336 - видяно 1825 пъти.)
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #193 -: април 11, 2016, 08:40:20 »

Желая ви успихната седмичка напук на времето!  give_rose heart
Едит: УсПихната е кръстоска м/у Успивам се и Усмихната /ако някой не е забелязал, аз да си кажа/

Приема се, точно усПихнато ми е едно такова smile

Аз пък да взема да включа тИливизора на БиТиВито... и да се опитат ония ми ти журналя да ми я Спихнат седмицата. То бежанци, то партии, които заплашват националната сигурност...  В такива моменти се сещам за приказката за нероден Петко, та взех да се чудя национална черта ли ни е да се фокусираме върху рИването и тЮхкането, вместо да се насочат усилията и вниманието към позитивните неща. Имам чувството, че някой насила се опитва да внуши, че имаме проблеми с този или онзи етнос в България. Това направо абсурдно, защото като цяло българите сме си една шепа хора... и някак е присмял се хърбел на щърбел с "малцинствата"...) . Света отдавна е глобален и всички сме най-вече хора.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #194 -: април 11, 2016, 08:42:32 »

Добро утро  give_rose

Честит рожден ден на най-обичаната Свекърва (на патеричка, извинявам се)! Да си жива и здрава да ни сваляш на земята като много се унесем, да се радваш на внуци в скоро време и да ти мине възможно най-бързо и безболезнено лошият период  heart

Мари, да ти е жив и здрав мъжа и да бъде пример за подражание на малките господа  heart

Тони, баба ти голям образи хихи smile Спутник кажи речи почти веднага го открихме, там ме водиха на моминското Wink Коктейлите са супер  good В съседния Райета Ракия бар (пак на същите собственици) ходила ли си? Това им е първото заведение, пак има интересни неща smile Наскоро същите собственици отвориха и ресторант (Космос, да не излизат от тематиката), ако ти е любопитно го посетете, аз лично не бях очарована, защото много ни досаждаха сервитьорите  pardon Иначе е вкусно, има супер нестандартни неща (като торта със сладолед от локум), макар и малко скъпи и доста гурме порции Wink Извинявам се за отклонението  blush

Ние в събота бяхме при нашите, яко мързел, само с мама по едно време решихме да се разходим до любимия ни бутик (по-известен като Мания, втора употреба) и се пообзаведох с широчки и по-дълги блузки и туники да се вея smile Не издържах и оборудвах и малката госпожица с няколко бодита и рокличка, просто защото си бяха с етикетите, нямаше как да ги подмина  blush
В неделя нашите пък ни идваха на гости (два дена не можем да се разделим) и кумът дойде по някое време, но успях след като си тръгнаха да измия всички зимни обувки, смених гардероба с летни дрехи и извъртях няколко перални със зимните...та затова днес в толкова смотано времето lol

Добре, че не ми остана време за прозорците!
В петък сме на концерт, нямам търпение  danceg
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 48   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines