Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 11:50:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 41   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема март - бяло и червено!  (Прочетена 179156 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #45 -: март 02, 2016, 10:20:44 »

Мари, благодаря, ще ги имам предвид тези хотели следващият път smile Наистина май по-добре така стана, че няма да се ръгам с всички  pardon

Знаме си нямаме, ама имаме статуи на Аспарух и разни други конници в двора (на Боби дядото е бил скулптор и ние оставил наследство), освен да си ги наредим в предния двор за празника  Wink И една картина имаме от него, която много си обичам и ни седи в трапезарията да посреща гостите - отново Аспарух и "хранените му хора" как пристигат в днешна България (или поне така си мисля)...много патриотизъм, много нещо  Girl_hide

Иначе от балкона на нашите целогодишно се вее огромен трибагреник (от брат ми) smile
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: март 02, 2016, 10:26:49 »

Фери, а вие как си запазихте стая? Не писахте ли мейл, няма ли някакво писмено потвърждение?Абсолютно задължително е навсякъде да искате писмено потвърждение на резервациите. В Русе къде ще останете? Да не нацелиш новия бардак, в който без малко да настаним наще със сестра ми през януари lol (с описание ХОТЕЛ в буукинг и висок рейтинг, нормални коментари..)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #47 -: март 02, 2016, 10:34:05 »

Здравейте, дейни и идейни give_rose
Много писане сте изписали за тази сутрин. Вчера почти да си разваля настроението, ама реших, че не си заслужава. Шефът пак врътна тъп номер, ама аз съм му измислила два за през идните дни. Хич няма да работя - поне аз. Имам нужда от тези почивни дни. Нещо не спах тази нощ huhhuh.gif Будих се в полунощ, в 3, в 4, от 5 почти не заспах... Имам чувство, че е следобед вече.
Да, и аз съм търсила хотели в Русе - интересно недоразумение се получава Wink
Фери, аз също бих заложила на нормален ден, за да гледам в Търново програмата. Така и не сме ходили.
С тия рокли и на мен ми предизвикахте любопитството. Гледах и nea nea nea nea Мнооого зле! А като знам за Оскарите, че цял екип се грижи за звездите. Поне месец ги подготвят чисто визуално как да изглеждат.
Чери, какъвто ден си избрала и каквото е времето - такава ще ти е годината. Просто март е с най-шантаво време и си е чиста изненада Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: март 02, 2016, 10:43:33 »

Наистина ми е чудно, как запазихте стаята, Фери? Никога не ми се е случвало, но винаги запазвам или през сайт като букинг или директно по мейли, за да имам предварително потвърждение, че имам резервация.. Мале, дано никога не ни се случва, че ще полудея.. Ти не се ядосвай сега, че имаш по-важни неща smile Нали в Букурещ е сигурно спането поне?  blum Русе харесвам многооо повече от Велико Търново, не съжалявай.. (не ме убивайте, Търновките  blush )

Раянеър пускат евтини полети до Мадрид, но на мен не ми е сред топ дестинациите за момента.. Искам да отида, ама по-после Wink  Girl_hide
Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #49 -: март 02, 2016, 10:46:23 »

Feri, не се ядосвай ще мине може да е за добро.

Търново е един от любимите ми градове и Русе много го харесвам, но към Търново имам сантимент.
Осарите и аз не съм ги гледала и нещо не ме влече.

Лоли, нормално е да ти падне кръвното през бременността и да не ти е добре.Дръж под ръка вода,айран или нещо сладко за всеки случай.

Децата са кротки и спокойни , така че и на мен днес ми е по спокойно и ми се отпусна душичката.Ще се виждам с приятелки и разни разкрасителни процедури без деца със мен и така.
Няма да ходим никаде, защото половинката работи, така че почивка..

Хубав ден ви пожелавам.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #50 -: март 02, 2016, 10:52:08 »

Хахаха ми в Русе, понеже моят най-добър приятел е от там, първо мислехме да ходим в техния апартамент, ама се отказахме и по негова препоръка си запазихме в някакъв на центъра...ама ми изскочи от главата името...моля те кажи ми как се казва въпросният "бардак" да  няма неприятни изненади lol
Иначе за Търново първо искахме в еидн комплекс до Търново обаче там вече нямаше места и собственикът (кум или кумец на лелята на ММ) ни каза, ми то в града всичко е пълно ако тръгнете сега да търсите, аз ще се обадя на едно място и ще ви запазя ако има свободни...каза ми името, видяхме го в интернет ама през ум не ми е минавало, че може да ни запази за 4ти или който там е оплескал нещата  pardon Ами вече ще ми е за урок, да си имам поне имейл с потвърждение, може би си е виновна моята прекалена доверчивост  blush

Али, проблемът е, че програмата я правят само на национални празници (когато винаги е лудница) или ако с късмет уцелиш през лятото някоя туристическа група ако са я поръчали smile

Тони, и аз по принцип така процедирам, но в края на януари когато започнах да търся, вече почти всичко хубаво беше заето, а и търсехме с паркинг, затова директно звъннах на познат (миналия път нямаше драма)...абе честно казано доста нерви изхабих в понеделник, тресна ме яко главата, навъртях 100 телефона да се скарам на всички виновни и се успокоих lol
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: март 02, 2016, 10:57:30 »

Тонииии, я дай линк за Мадрид, че белким преди Россия отскочим на гости до Сис  girl_wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: март 02, 2016, 10:58:29 »

Русе харесвам многооо повече от Велико Търново, не съжалявай.. (не ме убивайте, Търновките  blush )
diablo diablo diablo
Май не си го опознала достатъчно добре blum

Лоли, може много "екстри" да са нормални за бременни, като ниското кръвно налягане, НО ако това те кара да се чувстваш перманентно зле, задължително го постави като въпрос.
Трябва да се вземе под внимание. Едно е някакво временно, дребно неразположение, друго е да се припада по улиците и да се чувстваш зле постоянно.


Нов отговор

Фери, лятото е пълно с туристи и има през вечер спектакъл
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #53 -: март 02, 2016, 11:02:26 »

Тони, да в Букурещ всичко е точно Wink
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 02, 2016, 11:04:03 »

Ами във В.Търново доста често пускат звук и светлина, но за групи, които си плащат. Малко е Х да ги нацелиш,ако не си местен, понеже не се обявяват никъде.
За Русе - бедруум плейс или нещо такова. То не е хотел даже...отидохме и се оказа част от празна бизнес сграда, стаите са някъде измежду празните магазини. Рецепция-няма, обслужва те барманката,която е и сервитьорка, и камериерка, и какво ли още не...смрад и ужас, в стаите има табелка "не изхвърляйте нищо в тоалетната" и снимка на използван презерватив. То не е за разправяне ви казвам...ужас. Накрая ги пратихме в Сплендид, че само там имаше свободни стаи- обстановка от началото на '90, но е чисто, топло, в центъра и има топла вода. smile

Али, тоя шеф ще си намери майсторите накрая.

Аз пък снощи гледах "Шеф под прикритие" за пръв път. Малко ме издразни тоя шеф, ама нещо аз съм лудичка smile

Под секрет, не мога да препоръчам хотел в Търново, щото не ми се е налагало да търся....то и за Русе беше така и попаднахме на тоя бардак.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #55 -: март 02, 2016, 11:21:17 »

Мари, не съм ходила в Петербург, макар да ми е било мечта, Москва също. Родният обаче много е пътувал по командировки из цял свят и сега трудно го навивам да ходим /да ми носи багажа предимно и да мрънка Wink/. От друга страна, всички стаи са двойни по хотелите, или има доста за доплащане, та твърдо завися от него.
Хич не е добре да те канят, защото домакините ти гласят графика и дестинациите. Ама не е и за изпускане, че имат голяма къща и много свободно време вече. Още мисля, Мадрид и Лисабон ми се искаше да видя, с едно ходене в тази посока...
Ох, Фери, като си спомням емоциите на Миленката, когато пътуваше в положение, направо не ми се мисли...
Ина, каква е разликата имаш или нямаш телевизор? Като ходиш на кино и имаш интернет е същото. Wink
Според мен е въпрос на време и интерес, да следиш и гледаш нещо. На Оскарите най- интересни ми са водещите. Тоалетите им ще ги коментират по FTV /също върви онлайн/ съвсем скоро и тогава отделям повече време. Обясняват коя на кой дизайнер е, показват ги в разни ситуации, та ми е интересно. Наградените филми гледам избирателно, предпочитам свободните. В Америка интелектуалци залягали предимно на европейски филми - стари руски от войната и унгарски в последно време. Касовите са повече бизнес и политика, та и събитието е такова.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #56 -: март 02, 2016, 11:28:22 »

Ами в Бг имаме телевизор и той е постоянно включен, та без да искаш чуваш и научаваш разни неща, които са актуални, като Оскарите примерно.

А инетрнет, аз като джиткам само форума и университетската група (и няколко други тематично подбрани сайтове) няма шанс да науча нещо различно просто. За радио слушаме джаз радио и си стоя дьлбоко НЕинформирана, но ми е по-добре така.

Често казвам на Фабио, че може би някой ден светьт ще свьрши, а аз ще продьлжавам да си живея, защото няма да сьм разбрала  pardon

За филмите не се учудвам, то по принцип е така.

Вчера гледахме "Хайди" и голям рев изревахме двете с Марта (и особено тя). Чак хората й подаваха кьрпички.  girl_haha
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #57 -: март 02, 2016, 11:37:42 »

Някой да ми разкаже за емоциите на Миленката, че и без това ми е малко шаш това пътуване  girl_impossible

Книжките "Хайди" и "Хайди и Клара" са ми едни от най-ярките и оставили следи в детското ми съзнание  heart

Свекс и нашите са така...тати покрай работа си е походил, а мама си е киснала вкъщи да ни гледа нас и сега с кран не можеш да го преместиш по-далече от Берковица или най-много Италия lol

Нат, не е нашия този хотел  Girl_hide

Мисля, че и тук се промени културата на киноманите и малките кина, късометражните филми, европейско кино са вече доста актуални Wink
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: март 02, 2016, 11:40:06 »

Ина, аз не следя информационни емисии също. И да свърши света- кво от туй  pardon

Поздрав за всички в този мрачен ден. Да си отива зимата уф  diablo

Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: март 02, 2016, 11:47:49 »

Еми, много красив скрин!  heart Веднага бих си нарисувала нашия в спалнята или хола, ама ще ме изхвърлят.

Едит: ТВ е пуснат за фон, даже не знам какво дават. Много рядко се заглеждам в нещо.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 41   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines