Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:29:35

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206808 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #900 -: февруари 29, 2016, 10:44:53 »

О, милото Бубетче heart
Ние също имахме неприятни здравословни истории, ама то от лакомия. Чуки поиска "от зеленото", демек кисела краставичка. Прави едни физиономии tease Каза, че й харесва. Да ама в събота беше с разстройство, докато извади последните парчета pardon
Този шоколадения не ми харесва.
Намерих няколко хубави рецепти на кексове, ама чист ден-нова седмица.... Мъжо подхвана диета. Поне сега няма да готвя. Основно ще е на салати, аламинути, млечни продукти.
Нямам търпение за почивните дни. Бяхме се разбрали с приятели да се разходим. Накрая бяхме в тях, че не беше за разходка на бебешока им.
Лоли, прегръщам те! Тепърва ще предстоят трудни роднински моменти. Кумицата ми се жалваще, че 10 години им дават зор за сватба, а сега нямало пари, що роклята струвала толкова, що ще има видео, а не снимат те.... Такава е със сватби, с деца, с имоти...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #901 -: февруари 29, 2016, 10:52:20 »

Добро утро!



Нищо не знам за Оскарите. Кой, какво е спечелил - пълна мъгла ми е.  Браво на Леонардо, доживя и той.  blum

Ние вчера се заехме да бутаме една стена в нас. Така де, Влади го правеше, аз само нареждах като свекърва отстрани. Направо му взе силите, ужасна работа. Чакаме и майстори вече една седмица.  huhhuh.gif

Лоли  Girl_hide

Сноу, бързо да оздравява малката.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #902 -: февруари 29, 2016, 10:56:45 »

Сноу, бързо да оздравява малката sad


Миме, нацели ме в 10-ата с тази Магнолия.. И аз като Бойко, ги обожавам  heart в градинката ни в блока имаме една, още е малка, не е като на министър-председателя, ама нямам търпение да цъфне.. При нашите във Враца също засадихме... Дай Боже да имаме шанс да видим Рим през април, като разцъфнат магнолиите  heart heart heart



Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #903 -: февруари 29, 2016, 10:57:09 »

Добрутро! Какво изтървах?! Лолиии???  heart ей сега шта разконспирирам!
Тон, то и мойта ин-лоу все ги готви еднииии... Кой слага олио /сурово/ на готови макарони преди сервиране?!  bad 13 години е това, вече хич и не ми пука, отварям си хладилника най-демонстративно и си ям друго, ако не е удобно излизам и си ям купешка баничка...  crazy
Друго не запомних  blum ние имаме сопоЛлли като Сноу...    blum цяло чудо е че чак сега го хваща нещо, при такава кекава кака! Поне оттървахме имунизацията за тая седмица, хихих... blum
Свека де е? И други неразписали се има я бързо Утчет!
Ние ходихме на кино в събота - на "Барби - специален отряд", Кари влезе с приятелка, а вчера ходихме семейно до В-на... Пак ми е  heart Мимеее, Обичам тА!
« Последна редакция: февруари 29, 2016, 10:59:36 от fanimira » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #904 -: февруари 29, 2016, 10:58:26 »

Фани, другото е Юфка, която аз никога не съм яла.. Попарено и тестено.. Еми мразя  bad
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #905 -: февруари 29, 2016, 10:58:42 »

 Добро утро!

Лоли, тъкмо се възмутих от свекърва ти онзи ден, но ми се ще да ѝ видя физиономията като разбере за състоянието на ел.уредите ти ахаха.

Аз онзи ден за първи път се опитах да обясня на свекърва си какво ме дразни, но тя на 5сек се направи на разсеяна и само дето си хабя нервите, но пустото ми лъвско чувство за справедливост не може да търпи. От тези емоции + други разни съм станала адски кисела и не ми се говори с никого ...

Лео  беше ясен най-накрая им затвори устите на всички хумористи и вече може да си върши работата на спокойствие.Видя се, че не се е вторачил в някаква лъскава фигурка, а се опитва да насочи чуждото внимание към нещо много по-значимо.Гледах им досега роклите само на Оливия Уайлд ме впечатли и може би на придружителката на Том Харди

От мен една лимонада да не ви горча от киселост Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #906 -: февруари 29, 2016, 11:08:34 »

Налии, много ми е хубаво цвеКето. Де да можеше и аз да й се радвам така отблизо. Имам си едно дърво точно под прозореца, ама то още не е цъфнало и нещо не се сещам какво беше.  pardon

Ох, Рим!  heart Влади напоследък все ми повтаря колко иска да отидем. Няма значение април, юли, септември... Дали ще доживеем и ние? pardon

Фани, и аз тА обичЪм!  Girl_hide
 Да минават бързо сополките на Кик.  smile
Макарони ям, юфка също.  blum Даже за закуска имах някакви карамелени макаронки. Мама ми ги изпрати да си хапна.  pardon

Ей, сега загрях за фУрната на Лоли.  blush Доста тъпо изказване. При тези обстоятелства и аз не бих казала.  nea

Ох, как ми се допи сега една такава лимонадкааа.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #907 -: февруари 29, 2016, 11:25:22 »

Аз пък уинекда препих с такава лимонада...имах изостанали лимони в хладилника и Боби ми спретна една кана ама много добре ми дойде  Girl_hide

Юфка много обичам, баба ми е направила и си варим като се сетим...то си е домашна паста, само че неоформена на спиралки, панделки, мидички и тн  Wink

Нямам търпение за празниците  danceg
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #908 -: февруари 29, 2016, 11:48:50 »

Оф, изкарах глоба от 500лв на главната ни счетоводителка и сега се чувствам меко казано.. ГАДНО sad

Единият ни шофьор, след като го глобихме по ред причини.. Си пусна предизвестието за напускане.. Шефът ми като види предизвестие и от гордост и тъпота, директно ги освобождава, но без да се замисля за закони, а по негова си логика.. "Щом нямам нужда, освобождавам го", но плаща до деня, в който е на работа служителя, а не докато изтече предизвестието.. Пита ме мене.. Викам НЕ МОЖЕ така, трябва да му изплатиме  брутното възнаграждение и отпуската, ако не спазим срока.. (не ми се обяснява из основи).. НЕ, това не е логично, викам ОК не съм ТРЗ, обади се на ТРЗ-то (демек главната ни счет).. Тя му казала, няма проблем, ще го освободим.. Добре, ама момчето има леля счетоводителка, която го е светнала, кое и как трябва да стане и сега, дойде да говори с шефа.. Търси си правата и си е напълно резонно.. Накрая ще стане, както аз му бях казала на шефа и той иска сега счетоводителката да плати разликата в първоначалните пари и сега  girl_impossible NO Вярно, че тя го е подвела, ама много тъпо ми стана  angry
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #909 -: февруари 29, 2016, 11:52:10 »

Здравейте smile

Айде да му е честито на Лео, щом и той взе Оскара вече, да има равновесие в природата.
Аз филмите не съм ги гледала и няма и да ги гледам сигурно, но прехвърлих роклите. Нито някоя много ме впечатли, нито някоя ме отврати (само Хайди Клум много разочарова). Майкъл Фасбендер е най-убав smile

Аз чакам да дойдат да ни оправят единия топломер, че ММ без да иска го събори като разместваше за миялната (преди две седмици, ама явно толкова им е времето за реакция)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #910 -: февруари 29, 2016, 11:56:19 »

Абе моите уреди си работят,ма на нея не я слуша главата smile Фани и вие се оправяйте,сега гледах прогнозата за времето ,очаквали сняг през Март,,,,хубава работа няма що.
А за роклите на Оскарите,да напълно съм съгласна.По-скучно облечени жени,едва ли е имало на наградите.Стилистите и дизайнерите да си ядат ушите тази година.
Тони хич да не ти пука,аман от хора,които не си вършат работата,както трябва.Това и аз дори го знам за закона,какво остава за счетоводителка на заплата.За другия път ще се научи.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #911 -: февруари 29, 2016, 12:00:09 »

Панде, много го харесвам и аз Фасбендър  good В Макбет беше направо феноменален, още не съм гледала Джобс, ама и това предстои  Girl_hide

Лоли, то не е от незнание, просто тя е свикнала да работи с неквалифицирани кадри, които не си търсят и знааят правата и винаги по много странни процедури прекратяваме трудовите правоотношения. Тъпо ми е, че е в много тжко лично положение и определено тия 500лв не са й излишни, предвид че сама гледа две деца.. Всичко около нея са болни или умират  sad sad sad
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #912 -: февруари 29, 2016, 12:04:56 »

Не мога баш на 29 февруари да не се включа.  girl_haha
На гости на свека сме за няколко дни и да си нагледаме ремонта на къщурката. За сега върви супер, ама да не дърпам някой-си за опашката. smile

Много вкусна тая лимонада, днес ще забъркам една (ако ме изведат и купя лимони).

Тони, много грубо от моя страна, ама това си заслужава тая жена! Значи НЕ МОЖЕ да се издевателства върху служителите и да не им се зачитат правата. Аман от тарикати, нека сега да си знае занапред и да си проверява законите как са. Макар че съм сигурна, че мноооого добре ги знае, щото КТ рядко го обновяват точно в тази му част. smile Не виждам защо ти да си виновна, казала си им законово какво се изисква- не са те послушали.

Фани...то такава гнус се получава... bad по-добре нищо да не им сложи.

Хора, сега да не би да идва края на света? Лео като взе Оскар?  shok tease

Едит: Тони, пак не я оправдава това!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #913 -: февруари 29, 2016, 12:11:00 »

Нат, то нали се сещаш, че тя би спазвала законите, ако друг е съгласен.. Шефът руптае, как не се променя в основите му КТ, ама той и така не го спазва, та за какво им е на дундьовците от НС, да го променят ? smile

Приятна почивка.. Вие апартамент купихте нали? Не беше къща.. Извинявай, забравих  blush
« Последна редакция: февруари 29, 2016, 12:13:47 от alexandrova_90 » Активен
marta_kalpazanka
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 610



« Отговор #914 -: февруари 29, 2016, 14:15:44 »

Тони, могла е да му каже,че по закон не може така, той като роптае и е имало други случаи при които да е ставал номера, отговорността да си я поеме той, но тя да е казала, че така не става, а сега за да е доволен шефа и тя да си плаща...защо мислиш че ще има глоба? Ако става въпрос за ИТ де дават предписание не съм чула за глоби толкова бързо да са започнали да раздават..

Юфка мразя, едно време майка ми за по лесно редовно го правеше и сега не поглеждам

Fani, бързо оздравяване на сладура и нашата кака много кекава се оказа.

Сноу, на вас също бързо оздравяване.

И ние сме със сополи след три дни ходене на градина,писна ми.Зор да ги приема,а после въобще не се задържат.

Лоли, на такава свекърва и аз бих казала,чак като се роди бебето.

Никога не съм правила лимонада, амбицирахте ме.
Активен
Страници: 1 ... 59 60 [61] 62 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines