Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:06:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204841 пъти)
 
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 12, 2016, 23:41:14 »

Тони  виждамти новия аватар Wink харесва ми  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #436 -: февруари 12, 2016, 23:58:46 »

Гащи не нося.

Коя е Силвия?

Манюкюри каквито си ги говорите никогя не сьм си правила, но имам естествено дьлги и супер страшни бесни нокти, които стават дьлги колкото надолу, толкова и нагоре и ако се лакирам ме птат дали са изкуствени. Без нокти сьм като без рьце.

Тия две седмици се разбих от правене на сладкиши и е супер яко  yahoo Мнооого ме кефи. И обичам сьщо да плета, но скоро не сьм плела.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #437 -: февруари 13, 2016, 09:29:41 »

Добро мъгливо утро!
Силвия и аз не я зная коя е...Иначе си има страничка във ФБ и публикува хубави мисли и снимки, нищим я в предни постове, Тони е пуснала и линк.
Виждам пак стария аватар на Тони, но пък новия на Еми /що за животно е това?/
Ина,[/b] ама съвсем ли не носиш гащи?
Лоли, много хубава история funnytooth И изводът е хубав. Слагам тук и линк към други истини за гащите, да си са събрани на едно място.
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,36547.30.html
Започват с моя втори пост на страницата, след голямата риба на Рататуй Wink
Скапано ми е, притеснено и всичко гадно, което може да се измисли. Пък даже и в Меркуриева дупка още не съм sad. И котката е в кофти настроение и снощи хъсна на Родния, та всички стъпваме на пръсти.
Дано се оправи денят good


* 12311118_876246219159865_3665744292332271083_n.jpg (41.9 KB, 480x720 - видяно 93 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #438 -: февруари 13, 2016, 10:11:14 »

Дано се оправи да.  Friend

Тук днес е ГОЛЕМИЯТ ДЕН, за който се готвя от два месеца. Вчера получих ментална парализа, която трая около час. Дано с това да се е приключило и да удьржа геройски подредбата и посрещането на гости с усмивка, пьк да мине хубаво и в добро настроение вьпреки дьжда и лиспата на светлина, която е фатална за снимките. (Да му се не види!!!)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 13, 2016, 10:57:28 »

Дано с това да се е приключило и да удьржа геройски подредбата и посрещането на гости с усмивка, пьк да мине хубаво и в добро настроение вьпреки дьжда и лиспата на светлина, която е фатална за снимките. (Да му се не види!!!)

Разбирам те за светлината, при нас е същата история. sad
Каквото и да направиш, колкото и да се постараеш с приготовленията, на снимките излиза .....
Какво да се прави....., единствено професионален фотограф може да се справи с този проблем.

Успех и дано всичко мине по ноти! good

Свекърва, много положителна енергия, все ще се наредят нещата! good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 13, 2016, 11:04:50 »

Хей, я се усмихнете! Слънцето рано или късно изгрява  Yes Харесвам надеждата и очакването на "хубавото" време, защото като дойде минава като миг... ИнЖ. се прибра нощЯс в 1.30 - дъра-бъра, тинтири-минтири, щип-тирип до към три и съм хиппи тая сутрин, обаче нищо не моИ ми развали настроението, налагам си да съм Дзен, че ин-лоутата ще ми скъсят живота следобеда!
Стискам ви палци Ина и Свекс  good  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #441 -: февруари 13, 2016, 11:39:16 »

Аз ще имам полу-професионален фотограф  danceg yahoo
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #442 -: февруари 13, 2016, 12:09:02 »

Уф, сигурно много мърдам, хич не стига до мен положителната енергия sad.
Ни светлина, ни липса на свекърва ме оправят Wink. Пускам си оптимизма в действие с мисълта, че и по- лошо може smile
Ина, твоята амнезия в какво се изразява, аниматорските думи ли забрави? Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #443 -: февруари 13, 2016, 16:12:51 »

На мен след вчерашното прекрасно настроение, ми е още слънчево в душата. Вървя към разболяване, ама това не си го избирам.
Гащатата история на Свекърва всеки път ме разсмива от сърце. Тогава си спомням, че квичах от смях пред компютъра crazy
Лоли, аз в такива ситуации трудно се стърпявам и се смея наистина от дъното на душата си. Щеше да ме разбере целият ресторант pardon blush
Понеже аз хвърлих разпалки в темата за гащите - въпросните прашки на Виктория бяха уникална материя. Нещо като еластична дантела, ама супер мека. Даже се чудех дали няма как да ги преправя. Бяха М-ка. Сигурно по американските стандарти трябва да съм S или ХS shok Мразя широко бельо! Навремето, когато бях дете, баба ми купуваше все широки гащи и все майка ми ги носеше накрая. Така и не влязох в стандартите на баба ми.
Имах пък приятелка от квартала, дето за всеки рожден ден майка й ми купуваше шноли и бикини. Всеки път!!! Моят комшия дето ми е като брат ме спукваше от бъзици при разбора какво съм получила като подаръци. След 4-5-6 години подаряване на шноли и гащи, беше страхотна изненада, че имах за подарък кутия за бижута. Тогава комшията пак ме избъзика, че сигурно магазинът за гащи е бил затворен funnytooth Тогава още бяхме деца. В по-късна възраст много се радвах, ако ми подарят хубаво бельо.
Ноктопластика никога не съм си слагала. Нямам и нужда, че ноктите ми растат бързо. Даже наскоро ги изрязах доста къси за моите разбирания. На гела ми харесваше това, че издържа 3 седмици. Тогава работех във фирма, дето постоянно бях с клиенти и се срамувах, ако не са ми оправени ръцете.
Сексът и градът никога не съм го харесвала. Прекалено еманципирани са ми жените в него crazy Виж, Отчаяните съпруги ги гледам при всяка възможност. Големи са шматки - всяка по свое му!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 13, 2016, 16:47:08 »

Здравейте smile

Такива гел лакове са ми много красиви, ама е изнервящо като трябва да ги махаш, а и ми омръзват.

Припомних си гащатите истории на свекърва. Прочетох и няколко мои стари поста. Само аз като си чета старите постове си казвам, че са много тъпи  crazy  Но видях, че пише, че съм много заслабнала от болести, а реално тогава съм си била добре още. Десет дена по-късно беше страшно вече.  Ей, здравето е най-важно!!!

Аз пък тази Силвия не я харесвам и ме дразни. Много е сладникава, вие си пишето много по-готини неща от нея!

Ина, дано партито е трепач Wink

И да се похваля - от утре аз и ММ ще си живеем сами (поне за още два месеца lol )
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #445 -: февруари 14, 2016, 11:46:48 »

Честит ви ден на ФлИбените !!!

Ма всички ли трьгнахте по лИбоФ, та няма жива душа тук? Ха, за който намине едно кофи:




(това второто за мамата и таткото, каза Марта)
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #446 -: февруари 14, 2016, 14:47:18 »

Хайде аз да уважа кафето heart
Зарязахме лозето на приятелите и му вързахме червена панделка със синьо мънисто, ей така, да не му е уроки. Родният почти ми сряза якето, което пък кой знае как се закачи баш на втората пъпка на резницата от вятъра. Та и зарязано яке имам и дано е махнал и лошите неща от мен с ножицата Wink
Толкова се ядосах, че забравих да снимам, а специално носех официалния апарат. И лозовите пръчки забравих да си взема за венец на вратата чак.
На връщане минахме по Главната, че исках да видя в един нов арабски магазин какво има.  Ей, пълно с народ, колички и балони сърца. Повечето жени носеха цветя и на фона на тъмните облекла и сивотата на града имаше весели цветни петънца heart.
Времето е прекрасно...за пране funnytooth
И снимка на вратата ни от преди две години, сега нямам мартиал Wink


* IMG_0437.jpg (25.31 KB, 400x300 - видяно 1946 пъти.)
« Последна редакция: февруари 14, 2016, 15:06:14 от svekarva » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #447 -: февруари 14, 2016, 15:21:26 »

Какво е мартиал?
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #448 -: февруари 14, 2016, 15:24:51 »

Какво е мартиал?
Лъжеш ли, че не знаеш хахахахахахахаха материал Wink (освен ако не е сменила буквите умишлено хахах)

Честит ден на влюбените и от мен на всички! Бъдете вииииинаги винаги влюбени и обичани!!!  heart heart heart Нищо няма да ни събори, докато имаме любов...любовта е неразбиваема стена! И честит Трифон!!!

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #449 -: февруари 14, 2016, 16:59:40 »

Хихи, да, трябваше пак да поясня, що е мартиал. Племенникът се казва Мартин и обяснявал да учителката в детската градина какво значи името му - мартиал /материал имал предвид човекът/. Еми как да знае какво значи, като е кръстен на дядо си Михаил, ама само буквичката му е взел. Мисля, че го бях казвала, ама в темите за имената, та простете недоразумението. Wink
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines