Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204206 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #375 -: февруари 11, 2016, 12:06:07 »

А, изгубилата се Шушулка Wink
Ние сме във вихъра от сутринта. Днес Дребосъчка е в пика на вируса и не ми оправда очакванията, че се оправя sad На всичкото отгоре трябва и до работа да ходя - нали съм в болнични, защо пък не...
Да видим - може някоя кокошка да ви снимам. Гадно тлъсти са, иначе бих й отворила петата врата да влезе в колата blum
Африка винаги ми е била интересна. През годините ми стана и леко страшна с голямата беднотия и огромната пропаст, която се е отворила между нея и развитите държави. Ще разглеждам снимките, ама после, че обичам да е с внимание.
Хубаво, че не ми се налагаше да мъкна сакове с багажи в болницата. И аз като Пандето съм от гнусливите на тази тема. От престараване да си мия ръцете си докарах и студова алергия. По-голяма гадост от това да броиш чужди пари няма...
Къде са лалетата на Тони и видеото на Лоли?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 11, 2016, 12:10:57 »

Али, оправяйте се бързо, че сигурно е много ужасно.. Горката Дребосъчка sad   heart

Ето ми ги лалетата..Снимах ги преди да ги сложа в кашпа.. ама пак са си прекрасни  heart


Рататуйче,
пуснали са Раяна и за Мадрид. И той ми е мечта, ама Барселна по-по-най... Заради същите тия..  heart
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: февруари 11, 2016, 12:47:05 »

Али, бързо да оздравява малката кукла!
Тони, я дай линк поне да оплакна око, то е ясно че няма да се класираме, че списъка за пазар от Истанбул расте, ама поне да помечтая...
Сега до Барселона имаше страшна оферта за 800лв, 5 дни с билет за мача Барса- Арсенал и мм беше много нещастен, че ще трябва да пропусне и тази възможност да гледа тия...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: февруари 11, 2016, 12:54:10 »

Eто ти за Мадрид - края на Октомври за двама, двупосочни билети + Салонен багаж за всеки човек и отделно по малка чанта.. Различни са от Уиз, които дават само 1 чанта общо  good

https://www.ryanair.com/bg/en/booking/extras
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #379 -: февруари 11, 2016, 12:56:57 »

Испания не ми е приоритет, тука по-близо до нас са ми по-мечтани, ама не бих отказала една екскурзия до там де  blum За Истанбул и друг път съм казвала, че сигурно е на последните места в листа ми с дестинации...

Али, да се оправя малката шушулка бързо, че чакаме нови истории от нея  heart
Видеото на Лоли е във фб, не знам дали ще можеш да го видиш, ще пробвам да ти го пратя на лични  blum

Панде, мерси за пояснението Wink

Аз пък имам чувството, че ще помъкна един куп простотии като тръгна да си стягам чантата  Girl_hide
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #380 -: февруари 11, 2016, 13:52:55 »

Цоп и аз на опашката за билети до Барселона! Много, ама много ми се ходи там....И в Лондон ми се ходи, и в Париж...И приключение в Африка не бих отказала....
А лалета и фрезии и аз обожавам......мечтая си да имам късмета да видя тази година на мама и баба градинката като нацъфтят лалетата - направо приказка: класически червени, жълти, кичести, остролисти, черни, лилави, многоцветни......трябва да имам някъде снимки да ви покажа....ех, стана ми едно пролетно  butterfly
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: февруари 11, 2016, 15:33:16 »

Кумците ни заминават на 15.02 за 15 дни в ЮАР (РЮА).. Бащата на кумеца живее там повече от 15 години.. Ако не ни натоварваха толкова щяхме да сме заедно, но ние отказахме основно заради това, че са много дразнещи, както споделях преди.. Отказахме под предлог, че нямаме никакви пари и толкоз..  nea

Барселона ме притесняват парите, които ще изхарчим там за входове на музеи и тн.. Голяма скъпотия егати!!!!  girl_impossible
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: февруари 11, 2016, 15:43:53 »

Даааам, и колегите ще ходят до Париж, а учениците не  Yes лошави сме туй даскалите, хаххаха. Ма то е тъпо без това насред всички тия случки с тероризЪма и 3 учителки да тръгнат из Франция /все пак не е екскурзия, а визита по проект и би трябвало да работят, а не да хойкат...
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 11, 2016, 16:00:40 »

Минавам само набързо да ви видя.

Бях на ЖК, преди това на очен и изглежда ще купувам очилца. Малък диоптър за четене и компютър, но все пак.
Разходих се малко, напазарувах и вече съм вкъщи.  pardon

Лалета обичам много. Сега в билата видях някакви букетченца за 8 лв.  shok Не ми се видяха много живички.  nea

Истанбул, Барселона, Мадрид, Лондон навсякъде ми се ходи.  smile

Али, бързо оздравяване на адашката.  Wink

Хайде отивам да готвя, че стана ракиено време.  blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 11, 2016, 16:11:27 »

Mиме, може именно от това да те боли постоянно главата  good  И аз имам, ама не ги нося  blush
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #385 -: февруари 11, 2016, 17:06:28 »

Добра предвечер както казва един любим персонаж от сериал...

Вчера и ние бяхме на суши от промоция,ама преди това естествено обикаляхме яко. Ходихме да си платим гражданския брак,че само го мисля как като не съм дала пари някой ще ми вземе часа и деня  crazy. Направихме си и халките бели и вече кротнахме за малко...до утре. Моята декораторка щеше да ме прати за зелен хайвер да търся зебло и ми праща сайт с карта-улиците в същата конфигурация и имена като в София,но нещо мащаба ми се видя странен. После гледам кв. Бялата пръст,викам абе жена до Шумен ли да ида да го видя тоя чувал  blum

Аз нещо съм като бита тия дни с непрекъснат главобол и заспалост и не мога да разбера що така. Следобед пак спах въпреки че снощи също си поспах доволно.

Истанбул сме го запланували и ние,ама нещо няма с кого да идем,а само двамата вече си се нагледахме по цял ден.Майка и леля ходиха миналата пролет -бяха възхитени. Мен навсякъде ми се ходи,ама да сме живи и здрави да закрепим положението и да имаме пролука между закрепването и децата малко да обиколим.А дано,ама надали  pardon Мислим другата есен или зима да идем до Лондон,че имаме много приятели и роднини,амаааа дотогава ще видим как ще е Wink

На Тони много й се радвам на цветята,ама аз хич не мога да отглеждам. ММ ми напомня да поливам неговите пресни подправки,когато бърза за работа сутрин -босилек,розмарин ,мента и мащерка,но честно казано и тях често ги забравям,та за цветя не се навивам,че само ще ги похабя.

Аз вчера гледах за Екатерината,ама те така орязани серии и особено първите е трудно да ме зарибят. Така стана и с предния за Гражданската война в Испания в началото ММ го гледаше и му омръзна,на мен в средата ме хвана да го гледам и то свърши. Книгата обаче е хубава,та сега си я чета,ако не спя. beddybye

Айде и аз след Мимето към кухнята хаха
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: февруари 11, 2016, 17:29:39 »

Парииижжж...искааам. Не съм ходила вече - мяу...4 години cray Че и повече. Все още ми е най- любимият от всички посетени градове.

И Венеция не е зле, ама бях в не чак толкова добра компания и бях направила бъбречна криза...и беше много топло...и беше ФРАШКАНО с народ. Искам да отида пак, ама на по- спокойно blush

В Лондон ми харесва да ходя на шопинг, но като архитектура не ми харесва особено. Квадратни сгради си имаме и в шопскиЙОт център Girl_hide

Та - да се върнем на - ПАРИИИИИИЖЖЖ. Макар, че Айфеловата кула през деня е най- депресиращото и не-вдъхновяващо място на света tease
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 11, 2016, 18:51:03 »

Тони и Фери благодаря ви,но видеото е гола вода.Хич, ма хич да не го харесвам,както каза ММ-пълна боза.Няма никакъв замисъл,а имаме толкова материал,особено от Гърция.И от ресторанта са пропуснати толкова хубави моменти,гълъбите ги няма,хореографията на танца никаква я няма,,,абе скучна работа.Съвсем обикновен ми е ,,няма чувство някак си.Не си представях това,ма хайде минало заминало.Не ми пука вече,вчера се ядосвах ,,,днес ми е все тая.От цялата история най-готиното нещо е песента.Обожавам я..Али ето ти линк 
https://vimeo.com/154852361
Скай само като чуя Париж и започвам да летя.Толкова да го обичам тоя град,приказен е.Обичам му даже мръсните гадни улички,и странния цвят на Айфеловата кула ( според мен е керемидено ако с винев оттенък).Красивите поляни в центъра-там мога да умра спокойно ,мислила съм си го...Искам да седя с  книга в ръка,близо до фонтанчето на Лувъра,дори и на пясъка да се пльосна,пак ще съм доволна.Искам да пия силно  френско кафенце,да се опъна на мини градинските столчета в някое кафене и да чета сутрешния вестник.Ей така съм съгласна да остарявам,без излишни драми Wink
На Тони лалетата са прекрасни,но това пилешко,дето беше сготвила,,,,леле леле едвам не го изядох през лап топа...Много апетитно изглеждаше,,,мммм..
Абе момичета, не разказвате за софийската среща?? Хитрушииии такиваааа,,,ах вие..
« Последна редакция: февруари 11, 2016, 19:23:04 от lolitkabg » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 11, 2016, 21:13:02 »

Тони, в Барселона най-скъп беше входа за Камп Ноу, но ние не влизахме в Саградата и къщите на Гауди, по интересни са ми от вън на мен. А парковете там са прекрасни и безплатни, както и Фонтана Магика....ех, това на ММ му е любимото наше пътуване. НО на мен най-любимо си ми е до Париж  heart И повече си харесва снимките от сватбата в Париж, нищо че са превени с нашия прост фотоапарат от кумата.

lolitkabg готино ви е видеото, на мен много ми харесва. много лятно ми стана smile може би са прекалили малко със slow motion и затова е леко сладникаво. но е романтично  heart
« Последна редакция: февруари 11, 2016, 21:19:04 от pandapanda » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 11, 2016, 22:17:54 »

Благодаря ти  Панди kiss2  Доста са прекалили с 'романтиката' . Ако добавят малко от веселата част, ще стане равномерно, ма... за златната ни сватба ще е  yahoo
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines