Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 17:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 205952 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #360 -: февруари 11, 2016, 09:43:10 »

Привет!
Да се хвана за кравите, та да стигна да снимките по принцип. Wink Специално търсих родопските крави Жарсе, но из мрежата ги има само като обяви за продан, разплод и изчезване на вида.  sad Една красива снимка с пейзаж, като на Еми не открих с търсачката. Иначе са много симпатични и чистички, с голям млеконадой heart По пътя за Златоград, след Кърджали, спокойно се разхождат по шосето и спират движението smile.
Тони, хехе, дай му друго заглавие на обучението "Тортата мечта", хем още по- несчетоводителско ще звучи. То си е ясно, че винаги става въпрос за пари, а когато не е за пари - за много пари blum. Направо е изкуство да говориш с булки, не се съмнявам, че ще ги научиш на много неща твоите хора good
Скай, този филм съм го гледала няколко пъти и ми е много забавен. Бях му забравила името и затова не го споменах, но точно статистиките и поведенията на биковете имах предвид след снимката на Еми.
Хехе, сетих се за мои си размисли за кокошките. На опаковките на най- скъпите яйца пише "от свободни кокошки" Какво имат предвид под свободни, че не са омъжени ли? Wink
Приятен и ползотворен ден на всички. На мен ми е и свободен, идва леля ми smile


* 1364303192_73555_1.jpg (46.53 KB, 600x450 - видяно 63 пъти.)
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: февруари 11, 2016, 09:44:19 »

Добър ден!
Влизам и гледам тука някви кравички се разхождат, викам да не е ходил някои на животински пазар?
Тони, как намираш време за всичко не знам- фитнес, срещи... Браво на тебе!
Сега ще се върна да почета и назад кво се случва, че съм пропуснала доста.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 11, 2016, 09:49:49 »

Рататуй.. Искам те редовно, както се разбрахме  heart heart heart heart

Иначе, нали си казах, че вече няма да се оправдавам с "Нямам време".. Имам време за всичко.. Снощи след работа, правих някакви коремни преси и глупости вкъщи от упражненията.. И успях да направя гръцка мусака (без бешамела, който не мога да ям), която обикновено отнема поне 2-3 часа.. Дори хапнахме преди 8  Yes

Свекс, нямам нещо настроение, ама може и да дойде.. Ще видим.  blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #363 -: февруари 11, 2016, 09:51:34 »

Добро утро  heart
Да кажа само, че и всички около мен знаят за сватбения форум lol

Фани, много добре казано, особено за тиквения медал с двете страни  give_rose
Лоли, много ми хареса видеото и на мен  heart Като правиш хубав чийзкейк, пусни рецептатата Wink
Тони, заинтригува ме с тия кори  blum Ние вкъщи сме фенове на баницата и често правим (Боби се е специализирал де), та ако може да споделиш  smile Спокоен и романтичен уикенд да си изкарате  heart
Панде, а на другите харсва ли им сплесканата баница lol

Снощи имахме малко романтика, супер неочаквано вместо да се приберем вкъщи, ММ кривна към планината да ходим да гледаме нощна София от високо  heart Ей, всеки път го гледам тоя град и се чудя не беше ли по-малък предния път  pardon

3 НОВИ ОТГОВОРА... е е ще пусна, пък после ще чета...
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 11, 2016, 09:58:02 »

Фери, не знам марка или нещо такова.. Сгънати са като турските кори, а не като Белла примерно.. И са печени на туч, една идея са по-дебели от Беллата.. Като купя ще снимам някой път, ама не правя редовно баница..   sad Браво за романтиката.. Ето такива неща обичаме и ние с Илиян.. Спомням си, как при метеоритния дъжд тръгнахме за Витоша в 22ч.  crazy Беше прекрасно  heart

Онзи ден ми подари лалета в саксия, не знам дали споменах.. Вчера имаше 3 цъфнали  heart
ОБОЖАВАМ ЛАЛЕТА.. Даже едно от най-любимите ми места е Истанбул в периода април-май, когато е Фестивалът на Лалето, ходила съм 3-4 пъти.. Надбожествена красота.. Единият път дори си откраднах луковица от Топкапъ, въпреки всичките охранители и камери, добре че не ме закопчаха  blush А Парка Емиргян..  heart heart heart Размечтах се  blush
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 11, 2016, 10:16:13 »

ооо, Тони каза Истанбул и аз се размечтах, толкова го обичам, това ми е любимия град! Ние април сме си организирали екскурзия до там с девера и етървата и вече броя дните до тогава! Като направих резервацията не можах да спя от вълнение, че пак ще се разхождам там!
Аз ти видях лалетата и са прекрасни! Аз нямам търпение в градината на майка да поникнат нарцисите, лалетата и другите плевели
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #366 -: февруари 11, 2016, 10:19:56 »

Тони, дааааа и аз се сетих за вашата късна разходка на Витоша smile Ще ги проверя тия кори, благодаря Wink Аз миналата година за 8ми март имах кошница с лалета (и на мен са ми едни от любимите цветя), боднах ги после в градината, ама хич не знам какво се е хванало и ще има ли нещо...страшна цветарка съм  blush

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #367 -: февруари 11, 2016, 10:33:55 »

И аз да се добавя към фенките на лалетата smile. Племенникът ми беше донесъл луковици от Холандия, но така и не цъфнаха втори път. Сега чакам две саксии зюмбюли от преди три години да покарат и да цъфнат. От 8-ми мартове ми са, но вероятно ще се забавят тази година, че късно се сетих да ги извадя и полея. sad
До Истанбул няма да имам път, но до Одрин може и да отскоча за ден. Там голямата джамия е с мозайка на лалета и също правели голямо изложение на цъфнали лалета. Хем и тахън ще си купя, много им е хубав и ценово заслужава.
За бъдещите майки, ако искат да се "включат" в световния проект. smile
http://www.adme.ru/tvorchestvo-fotografy/fotoproekt-chto-berut-s-soboj-v-roddom-zhenschiny-raznyh-stran-mira-1181510/
Леля ми се бави, та и аз се мотам още. Някой ще гледа ли сериала "Екатерина Велика". Много интересно е след турските исторически филми...Хихи, музиката е от руски автор, но много ми напомня като аранжимент и определени мотиви на тази от "Великолепният век".
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 11, 2016, 10:35:31 »

Ауу завиждам, Рататуйче..  badgirl

Днес гледах билети с Раянеър, които пускат линии до Мадрид и Барселона през ноември.. Барселона двупосочен билет с багаж за двамата е 200 евро.... Как ме сърбят ръчичките, ако знаете самоооооооооо  blush blush

Къде ще се излъчва, Свекс?
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #369 -: февруари 11, 2016, 10:40:00 »

По БТВ, от 21:30
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #370 -: февруари 11, 2016, 10:40:48 »

Оф и мен ме сърбят да ходим нанякъде ама не можееееее, тази година правим Букурещ и приключваме, после превключваме на бебечакане живот и здраве  Wink
Този сериал ми се гледа и на мен, ама нали сме се запалили по Викингите и всяка вечер сме като зомбирани и друго не важи...Иначе го дават по БТВ от 21:30 ама май не е всеки ден smile

Едит: гледах ги вчера тези снимки на бъдещи майки по цял свят...удивително е как просто една чанта може да покаже културните и социални различия  smile
« Последна редакция: февруари 11, 2016, 10:43:19 от Feribotka » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: февруари 11, 2016, 11:14:56 »

Имам време за филми на заден фон, само докато работя през деня, ама то нищо и не схващам така pardon

Свекс, снимката ми попадна сама, не съм я търсила.  smile

Швейцария ми изглежда прекрасна, но съм далеч ( или така си мисля ) от пътуванията извън страната, за тази година. Първо да понаправим малко пари ( то така всеки казва хахахах ) pardon

Днешните ми снимки- обожавам минимализма , поздрав:

https://iso.500px.com/15-beautiful-minimal-photos-thatll-help-you-find-your-zen/?utm_source=500px&utm_medium=social&utm_campaign=feb10_800AM_15-beautiful-minimal-photos-thatll-help-you-find-your-zen

тази най ми хареса от горните:
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: февруари 11, 2016, 11:42:27 »

Здравейте smile

Фери, ММ я харесва, момчето на работа също. Даже една приятелка, която по принцип не обича баница я хареса. И имам вариант и за навита и за наложена Wink

Свекс и аз бях чела за този проект. Още една причина да не ме влече Африка. Ето тук още за него: http://www.bbc.com/news/in-pictures-35399453
Като дойде време и аз да събирам чантата, ще взема да снимам какво ще помъкна (мисля, че няма да са много неща, защото не обичам нещата ми да ходят в болницата. Даже гледам само с някоя найлонова торба да съм, че да не ходя саковете ми там, ама последния пък ММ не ми даде. А пък аз си извадих там нещата и му го връчих да го прибере Wink

Барселона и Мадрид много повече ме блазнят от Истамбул. Знам, че е интересен град, но не ми е мечтана дестинация. В Мадрид много искам да отида. ratatui, трябва някой път да отидем на Сантяго Бернабеу, пък било то само да го разгледаме! А в Барселона ще ходим 2026г, когато завършат Саграда Фамилия Wink

Иначе и мен ме брой при лалетата. Най-обичам букет от лалена, зюмбюли и фрезии  Flower
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: февруари 11, 2016, 11:55:41 »

ООО, Панди аз Мадрид отдавна съм го набелязала като дестинация /именно заради моя дом там  heart/, ама пък ММ иска в Барселона, заради ония пропадняци! Някой ден ще отида, ама и аз като Еми трябва да събера пари, че като вляза там 1000Е няма да ми стигнат да се обърна, ще изляза цялата в бяло  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: февруари 11, 2016, 11:57:05 »

Ей, Шушулки, минавам само да ви кажа добро утро smile


Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines