Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:41:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204195 пъти)
 
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #345 -: февруари 10, 2016, 16:36:16 »


Тези дни на работа се смяхме с колежката, че има български щастливи евро-кокошки. По обед редовно излизат отнякъде и търчат по цялата улица. Представете си къде работя - в Евросюза funnytooth

Добавям още нещо животинско - с такъв плафон кучето на кумците ринело сняг преди две седмици. Голямо щастие, ама вечер замръзвал снегът та се чувало само "Дан! Дан!".




 insane lol lol lol

Али утрепа ме.

Прекрасни свободни кравици:

Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #346 -: февруари 10, 2016, 16:38:45 »

Хм, на тия кравици май са им измили лиУавата боичка cray Няма шоколадче милка cray
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #347 -: февруари 10, 2016, 16:54:03 »

Ей тези вече са си нашенски сиви искърски говеда. Пък бикът къв е убавец, чак ме е яд, че не съм крава pardon


* big_277043b0bb6d35b5ec79c328f0229e99.jpg (61.2 KB, 426x288 - видяно 2120 пъти.)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: февруари 10, 2016, 16:59:04 »

този па бик ем не е лилав, ем не е крава
Свекс, сценарият ни бие към турски сериал koko6ka
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #349 -: февруари 10, 2016, 17:01:16 »

Ххахахаах ще ме уморите с тия крави и кокошки lol

А Мимето, какво дойде, скара ни се, че сме неактивни, и не се вясна повече  Girl_hide Ние пък взехме, че се разписахме  girl_wink

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #350 -: февруари 10, 2016, 17:20:40 »

Ей тези вече са си нашенски сиви искърски говеда. Пък бикът къв е убавец, чак ме е яд, че не съм крава pardon

Ай сакън... ич да нИ тЪ е яд биля, чИ то биковитИ нИ повтарят, всяка крава по веднъж, който разбрал разбрал... няма втори дубъл.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: февруари 10, 2016, 17:38:19 »

Фери, ами оказва се, че от сушита и крави нищо не разбирам. Пък и статията не я усетих като нещо, което бих написала по този начин....та няма какво да кажа.
И да напиша нещо, ще е неадекватно. pardon Напоследък съм като глас в пустиня.  girl_wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: февруари 10, 2016, 17:57:57 »

Ай сакън... ич да нИ тЪ е яд биля, чИ то биковитИ нИ повтарят, всяка крава по веднъж, който разбрал разбрал... няма втори дубъл.

По тоя повод имам един любим филм, в който основната тема е "старата крава"...

Someone like you...http://www.imdb.com/title/tt0244970/?ref_=nm_flmg_act_45
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: февруари 10, 2016, 19:19:38 »

Добра ....!
Сноу,  heart heart heart Поповчани са най-големите граждани в нашия иначе селаки район. Много си ги тача аз. И от там все хубави дечица ни идват по 2-3 на випуск обаче за сметка на това качествеННи.
А за другото не знам на колко години си, не го приемай като вмешателство в твоите работи или поучаване, но ще ти го напиша, защото на няколко пъти изживях "провалите" заради прекалените си амбиции.  Научих се, че прекалената амбиция те дърпа много силно надолу, вместо да те изстреля нагоре както ни се иска... Колко му трябва на човек, за да е щастлив? Няма незаменим проект, работа, ангажимент, труд и т.н. - способните хора с чисти сърца и помисли рано или по-късно получават това, което заслужават. Дори и тиквения медал има 2 страни и някой ден може да се окаже ценен. Успех!
Като казахте ориз - харесвам суши, но само за разядка, че ако тръгна да се наяждам ще трябва да изям количество, след което вероятно ще посетя любимото място, за което говорихме из оня ден поне 5-6 пъти...
Пак селски теми ейййй!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #354 -: февруари 10, 2016, 21:10:47 »

Че защо селски, те и гражданите го посещават това място Wink

Малко лирично отклонение от мен:
Аз да си похваля баницата, че много вкусна стана. Много обичам баница, откакто аз си я правя. Преди чат пат хапвах, ама сега не мога и да погледна правена от друг. А знаете ли как е тайната на моята баница - сплескана е lol lol lol всички ми предлагат рецептити, как да ми бухне и стане дебела баницата, а аз си я обичам на подметка  pardon lol 


Забравих да кажа, че мен всички ме знаят с моя форум, даже ММ и майка ми знаят някои от героите тук Wink

А за Швейцария, Киви май не знае, че Мари живее там и май така стана объркването  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: февруари 10, 2016, 22:00:44 »

Хайде и аз да се обясня Ashamed

Такаа, наистина всичко започна с песента на НЛО за кравата, та там се пее "Стой си Стойчо в България, майната й на Швейцария"...

Свекърва попита да пуска ли пак песента, а аз имах в предвид, никой, който не е видял Швейцария, да не бърза да я праща на м.....та й.
А Свекърва вече е била там/в Швейцария lol/, та затова й е простено.

И, да, понеже живея в Швейцария и си я харесвам и тука яросно я защитавам girl_haha

Та Киви, това е разшифровката good
« Последна редакция: февруари 10, 2016, 22:41:16 от Marri » Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #356 -: февруари 10, 2016, 22:42:56 »

Marri, не знаех, в коя част сте? От колко време сте там?

Много международна станала месечната тема, ей.... smile Ау момичета, голям пропуск значи отивам да ви чета сватбените теми и да се образовам тематично кой кой е от новите (еидт: за мен нови) лица smile
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: февруари 10, 2016, 22:46:54 »

Marri, не знаех, в коя част сте? От колко време сте там?

Много международна станала месечната тема, ей.... smile Ау момичета, голям пропуск значи отивам да ви чета сватбените теми и да се образовам тематично кой кой е от новите (еидт: за мен нови) лица smile

Ами то аз май съм от старите булки във форума lol

В немско говорящата част сме, от две години и половина Wink
« Последна редакция: февруари 10, 2016, 22:48:35 от Marri » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: февруари 11, 2016, 00:58:45 »

Значи четете ми мислите... Днес правих суши, много добре ми се получи.. мммммм... Ако знаех, че толкова обичате, да ви поканя... Тъкмо сега градът се напълни с туристи, май заради празника  в Неделя, пък и ще помогнете да зарежем лозята.. То повече се пие, отколкото се зарязва ма хайде. Празници да има.. И едно леко чийзкейкче спретнах с боровинки. Чудно стана... Оставям ви, че след три часа трябва да ставам и пак за София....
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: февруари 11, 2016, 08:28:02 »

Добро утро smile

Искърското говедо ме впечатли много повече от кравите.. По-достолепно и по-внушитено  girl_haha

Лоли, много ти е хубав сватбения трейлър  good

Днес ще ходя да обучавам персонал в едната от сладкарниците с нов сватбен каталог и тн. "Как да вземем парите на младоженците и да ги убедим, каква торта да си поръчат", доста счетоводителско, а?  pardon

Довечера ще отскоча до фитнеса и после съм на среща с другата шаферка, която не присъстваше на понеделнишката среща с другите две  tease

Нямам търпение да е утре и да тръгнем... Макар, че ще е късно вечерта, когато пристигнем в Трявна, просто си чакам момента, в който ще си поръчаме по една чаша винце и ще му отпусна края... Имам нужда от разнообразяване на обстановката.. Не, че сме се задържали в нас, ама.. Много се напрегнах тези дни..  nea

Панде, аз мразя баница, ама и на мен като теб, моята ми изглежда най-вкусна  good Намерих едни кори в ЛИДЛ, които много напомнят на турските кори за баница  heart

Успешен четвъртък на всички  give_rose

Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines