Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:53:10

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204902 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #315 -: февруари 10, 2016, 11:00:21 »

Тони, точно в темата за бебеправенето ще намериш много съфорумки минали успешно по този път good. Не ми се иска да ти ги изброявам поименно тук, нека те сами споделят. Хубаво е, че останалите неща са наред good.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #316 -: февруари 10, 2016, 11:02:06 »

Ние слушаме коледни песни, че с тази мъгла е почти като с бяло снежно одеяло.
Бяхме на лекар и ще се гледаме до края на седмицата. Статията ще я чета после, че сега не мога.
Наистина сме като алкохолна дружинка-изслушваме се взаимно  tease Важното е, че сме дейни и идейни. На мен няма да ми вярват, че съм в клуб по готварство. Плетките ще са по-достоверни.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #317 -: февруари 10, 2016, 11:20:38 »

Тони, радвам се, че няма по-сериозни проблеми  give_rose И аз нямам идея за какво става въпрос, но ти стискам палци  good И да, дръж ни в течение Wink

Тази седмица е верно много нулева, ма аз няма какво да ви споделя особено, освен пак да си говорим за готвене  Girl_hide На мен пък нито за плетенето, нито за готвенето ще ми повярват, затова си казвам сватбен форум и толкова Wink

Да ви кажа на мен ми се яде суши от известно време   blush И напук ми се въртят само някакви такива реклами...ама знам, че сега не може, та ще си почакам още 4-5 месеца  Girl_hide
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #318 -: февруари 10, 2016, 11:28:35 »

Ooo, ако е за готвенее... Снощи правих нещо много вкусно.. Тичам в темата за готвенет  yahoo
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #319 -: февруари 10, 2016, 11:34:50 »

Аз пък с-уши не съм яла. Даже с кумците си говорехме, че те били замислили да носят от София като идваха миналата седмица.
Статията е интересна за 30-годишни и за хора с амбиции в кариерата. Аз нали родих Дребосъчка на 26 и нещо са ми закуцали амбициите последно време, та не ми е супер интересна. Две години (между 26 и 28) уж не са чак толкова много, но се усещат. Не се стремя да съм супер майка и професионалист едновременно. Да, детето ме промени, завъртя ме около себе си, но не съм се занемарила, щото видиш ли се е пръкнало дете. Мераците за кариера ми се избиха от главата в момента, в който взех решение, че няма да оставам в София, а ще се прибирам по родно му. Като се пребориш без кой знае колко стаж да си намериш работа в Пловдив, вече губиш ясната идея за кариера и стъпка по стъпка в йерархията. Тук фирмите са устроени по малко по-различен начин. По-скоро се взима външен човек за високата позиция, а не кариерно да се осигури израстване на настоящия персонал. Има и изключения, но не е лесно да се добереш до тях. Аз имам и становище, че на 30 не бива да заемаш чак толкова важни постове. Нито стажът, нито акълът са чак толкова велики. Виж след 35-6 вече е златна възраст за подобни цели. Пък и ако децата са минали масовите детски болести и не реват толкова активно за мама, имат си техния свят - тогава е друго.
Тони, и аз си мисля, че сравнително лесно ще се преборите с инсулиновата резистентност. Важното е, че имате поставени цели good
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #320 -: февруари 10, 2016, 12:11:40 »

Привет и от мен!  Свекс, идвааам!

Тази статия направо ми подейства на емоционалното състояние.......доста добре описва чувствата ми.....
И аз по принцип съм много амбициозна и за себе си имах сериозни планове, но някъде по пътя нещо не се разви по очаквания начин....Сега трябва много бързо да се стегна и да напиша ТРУДЪТ на живота си, но мозъкът ми изобщо не работи на нужното ниво и вълни. Въпреки всичко полагам огромни усилия да съхраня поне малко от себе си и няма да се предам, пък!!! Лошото е, че всички усилия няма да имат финансов израз, а по-скоро сигурност и "тиквен медал" и това много ме разколебава и разконцентрира от целта. Спирам да философствам, че днес ме боли ужасно главата и ще се взема да се отплесна в излияния.....

Фани, баш землячки сме, от Попово съм.

Свеки, направо ме издигна в чин, хахахах. Имам една неомъжена приятелка, ама тя хич не се вписва във външните характеристики на капанката.....

Тони, стискам палци бързо да влязат в норма нещата, страхотно е, че си се захванала със спорт!

Аз държа да се похваля, че от няколко дни съм се амбицирала да потренирвам малко вкъщи - нищо особено - клекове и лицеви опори засега, но все си е напредък. И съм се отворила да въртя разни салати за вечеря (докато я няма Бубулината, че тя не е фен на зелените салати, признава само шопска).

Като съм забравила еуфорията около 14-ти, не намерих свободни места по мечтаните от мен дестинации.....Сега превключих на романтичен ресторант...приемам предложения за София. А, щях да забравя, аз много обичам суши, дори преди Ема правех домашно, но сега като седнем на заведение и гледам да поръчвам неща които и тя ще яде (хахаха, върнахме се ез да искаме пак на статиятааа....)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #321 -: февруари 10, 2016, 12:18:07 »

Сноу, щом обичате суши, отидете в САСА smile Намира се в Радисън, срещу Народното Събрание, супер суши, много хубава азиатска кухня..  good 

Суши ям и обожавам, но само в този ресторант и в Сушито на Кемпински (Хепи е, ама не като другите).. Много са важни продуктите и начина на приготвяне, а там са най-добри.. Вече няма да мога да ям, заради белия ориз, но от тези с черния ще си хапвам и без това и преди ми бяха по-по-най-любими  heart

Искам да е петък и да отидем с ММ да си починем и да отпуснееем вече  heart heart heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #322 -: февруари 10, 2016, 12:27:19 »

 Offtopic Знам, че преди с Тони влязохме в чуденка за въпросния ресторант Саса, щото аз бях сигурна, че е Хепи lol Та, беше Хепи, 100% съм сигурна, ходихме на едно събиране с колегите там, но явно само за малко и след това са го направили САСА  smile
Там не съм яла суши, ама много ми хареса в Естерхази (на Цар Освободител) и един японски ресторант на Дондуков (на който не му помня името). Сноу, може това да ви е ромАнтичната вечеря Wink Иначе ние по такива поводи ходим главно в италиански ресторанти, щото сме фенове и най ги асоциирам с романтика  blum
И аз имах големи планове за себе си, преди да забременея обаче lol Още не съм се отказала де Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #323 -: февруари 10, 2016, 12:31:28 »

Аз не знам в Радисън, дали е имало Хепи преди, наистина.. Не съм обръщала внимание.. Иначе САСА е собственост на Орлин, който е собственик на Хепитата Wink
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #324 -: февруари 10, 2016, 12:34:21 »

Абе аз нещо съм изтървала някъде...кафето ясно защо спря, ама белия ориз защо???

Вече няма да мога да ям, заради белия ориз, но от тези с черния ще си хапвам и без това и преди ми бяха по-по-най-любими  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #325 -: февруари 10, 2016, 12:39:36 »

Хахах, Скай.. Започнах преди 4-5 дни Нисковъглехидратен режим на хранене...който изключва белият ориз  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #326 -: февруари 10, 2016, 12:44:07 »

Скай, може би заради въглехидратите  Wink

Тони, значи Хепито не е потръгнало, или просто е решил да се преориентира Wink

Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #327 -: февруари 10, 2016, 13:01:39 »

Сноу, пази се! Аз също съм номинирана за тиквения медал. Да не ти го отмъкна под носа Xixixi Утре ще трябва да ида до работа. Да видим как ще го организирам huhhuh.gif
Фери, нещо отговор нямам от теб huhhuh.gif (почес)
Аз съм намислила почивните дни да го ударя на следобедна обиколка по магазините. Ще си накупя малко козметика, ще поразгледам за дрехи и обувки... Такива неща ми се въртят из главата. Днес ще го отдам на релакс. Не съм си гледала хобитата от месец.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #328 -: февруари 10, 2016, 13:59:40 »

Сноу, сигурността е по- важна от материалната награда в случая good Ние сме си природно мотивирани и не се съмнявам, че този труд, ще бъде последван от други ТРУДОВЕ на живота. Успех, време е и ти да станеш наша гордост! heart
Има суши без риба, с авокадо и кафяв ориз, та става и за булки в положение Wink В Пловдив само в едно от Хепитата го правят. Което пък е невъзможно, защото си мисля, че имат обща кухня crazy
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #329 -: февруари 10, 2016, 14:06:04 »

Али, инетресно  huhhuh.gif Ми нищо особено не съм ти написала, освен, че си чудесна и много ти благодаря lol  give_rose heart  Бобът мисля да го пробвам този уикенд, че сега си имаме хапване, пък и едва ли ще успея докато стане време за вечеря Wink  Добре си си замислила уикенда, аз освен да се метна до нашите да занеса заека на ваксина, за други планове не се сещам  smile Offtopic Бях ти забравила нефорумското име, извинявам се  blush

Яде ми се суши и тва е! Ще си купя продукти и ще си направя само със зеленчуци или риба тон (за нея не знам да не може да се яде)  pardon
Активен
Страници: 1 ... 20 21 [22] 23 24 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines