Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:49:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204204 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #285 -: февруари 09, 2016, 10:13:52 »

Свекс, изумяваш ме всеки път как помниш кое къде кога е писано  girl_impossible  heart
Али, пращам  give_rose
Мойта баба последния път като се чухме ѝ споделих, че всеки уикенд сме нагоре надолу с обзавеждане се занимаваме и тя  shok Е от къде имате толкова пари бе бабе, не свършиха ли lol И аз ѝ викам...е живи и здрави, работим и двамата бабо, знаеш, че не се оплаквам  blum
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #286 -: февруари 09, 2016, 10:25:03 »

Али, ти май за цветовете и мобайлите имаше материали. Може да ги взема за приятелката немска свекърва. То снаха и държи всичко само тя да знае, та да блесне малко с информация и тя Wink.
Хехе, сега пък ще взема да се притеснявам, че трайно ще ми се засели вкъщи севернячката funnytooth
Баба ми, като представял баща ми майка ми за първи път, още като гаджета, тя рекла "всичко хубаво, ама хасковлийки са мераклийки и много се женят" Wink
Хихи, Фери, зная как да търся blum и съм в час с технологиите по принуда - разбирай да следя и да държа моите момци изкъсо. Та да ти кажа, че форумът си има търсачка по думи. Написах екрани и веднага ми даде като втори вариант /първи е твоето запитване/ публикацията на Ина.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #287 -: февруари 09, 2016, 10:49:44 »

Хехе, сега пък ще взема да се притеснявам, че трайно ще ми се засели вкъщи севернячката funnytooth

Е, то пък угодия няма funnytooth funnytooth funnytooth
Ще ги намеря тези неща, но по-късно, че сега ме гонят с черпака и опитвам "супа".
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #288 -: февруари 09, 2016, 10:53:56 »

Али, кога си имала рд? Нещо изпуснах  shok

Аз съм на работа.. Дейна съм просто, намирам време за работа, форум, готвене, излизане с приятелки и спорт.. Писна ми да "нямам време"  beating
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #289 -: февруари 09, 2016, 10:57:05 »

Свекс, убий ме, не знаех, че тази търсачка тата търси lol Не съм си и представяла, че няма обожателки малкият син, ама явно още не си е намерил майсторката Wink Е че той баща ти за какво да я води вкъщи, ако няма намерение да се женят  pardon

Али, ще стане Мария домакиня като мама  heart

Оф, тия немци снощи ни наливаха някакви данни в системата, и така са ги наляли, че всичко са омазали и сега ги няма старите данни   beating Дано не са затрили нещо, че в голямо приключение ще се вкараме  crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: февруари 09, 2016, 11:27:22 »

Добро утро smile

Писах, писах... и отидох да си намеря снимката, която искам да сподела... и хоп затворих всичките прозорци. Ами ето от мен тази сутрин само поздрав с езерото в Цюрих...



Снимката на Киви Wink

И много моля не изпращайте на това специално място Швейцария преди да сте я посетили Wink

П.П Свекърва на теб ти е простеноgood
« Последна редакция: февруари 09, 2016, 11:32:26 от Marri » Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: февруари 09, 2016, 11:46:56 »

Добро утро smile

Аз пък не виждам нищо особено в поведението на приятелките на Лоли. И без да съм бременна не стоя на течение, а ако е много слънце, също не бих стояла, за да не ме заболи глава. Относно яденето, там си имам претенции, всички знаете. Другата дето има нещо против детегледачките, не я оправдавам Wink
Аз в момента с никой не излизам да се виждам, нали ме е хванала бацилофобия, та който е здрав, може да ми дойде на гости от приятелките.
Иначе все още нямам нужда мм да ми обува обувките, но пък аз не съм много порастнала и ми е лесно все още. На мен 5 кг ми тежат вече, ако бях качила 20, със сигурност щеше да ми е по тежко и трудно всичко.

fanimira има хора, които правят на децата си фб едва ли не от раждането. Ама щом има и котки и кучета със фб  crazy
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: февруари 09, 2016, 11:59:18 »

Добре, че Панди се Яви да ни светне относно поведението на жените  Yes Аз мислех да те питам за Мисионис нещо знаеш ли? Проф. Овчаров правил разкопки и едва ли не било Перперикон на севера. А аз за срамотите даже още не съм ходила  crazy 10 години...
Мари, само на държави да не се обиждаме, че мамата си джаса, хахахахха... Аз искам да ходя на туй място... И в Швейцария също, ама това не й пречи да има нещо гнило по принцип  blum
ФБ моето дете няма да има поне още 4-5 г.  crazy че и повече, абе я направо до 18...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #293 -: февруари 09, 2016, 12:08:29 »

Добър ден!

Аз нещо изпуснах и не хванах връзката за капанки,копанки,северняци и македонци, ама да кажа,че аз съм резултат на такава смесица- майка е севернячка плевенчанка нищо,че е родена в Хасково, и баща македонец. Както казваше дядо вкъщи сме интерконтинентал.

Аз вчера ненадейно намерих подарък за 14-ти та и го подарих-обувки за сватбата,че бяха на добра цена.Не е романтично,ама сега сме в спестовен период и се радваме като вземем нещо изгодно.

Аз не се възхищавам на деца дето боравят с таблети, телефони и всякакви затъпяващи устройства,та и фейсбуци на деца са ми противни като идея. То не се научило да пише още фейсбук ще има ...ама докато стане време да мисля тия неща сигурно въпросът ще е "Одобрявате ли детето ви да се телепортира самО" та не знам biggrin

 Във ФБ циркулират разни искрени картички за празника и снощи запазих една да ви я пусна по повод миялните и любимите хора
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: февруари 09, 2016, 12:11:05 »

Добър ден ще кажа, защото отдавна не е утро.

Тази нощ съм спала 2-3 часа, беше ужасна. Имам нужда от разведряване, от нещо силно, от нещо цветно, нещо смешно...

Лоли, точно снощи, докато бях в банята си мислех, че май още не са почнали да ме хващат хормоните. Държа се адекватно, не мрънкам излишно, гледам да не се глезя. Твоите приятелки може би са свикнали на повече внимание около бременността и затова. Иначе тази, която се оплаква, че е изморена е точно като тази моята, за която споменах в другата тема. Емоционална съм си както преди, та дори и повече.  smile
Напоследък все повече осъзнавам, че ми е нужно много спокойствие и положителни мисли. Влади напълно ми го дава, но май има хора, на които не им пука. Натоварват ме излишно, не искам да поддържам отношения с тях.  huhhuh.gif

Тони, фитнесът не е от любимите ми занимания, но си спомням, че когато ходех на аеробика бях толкова тотално изтощена и премазана, а в същото време имах ужасно много енергия и се чувствах чудесно.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #295 -: февруари 09, 2016, 12:24:36 »

О, снимката на Киви е уникална good Много е красиво, ама все си мисля, че няма да е за мен. Предпочитам топли, тропически топли дестинации. Това ми е представата за екзотика. Моят шеф сега уж ще върти търговия с една такава държава и докато му търсех информация yahoo Поне напълних очите!! Едва ли до там някога ще отида.
Мрънкала си има и без да са бременни. Пък някои остават и след раждането белязани от подобно поведение - или са жертви, или принцеси.
Наш семеен приятел обясняваше за племенницата си като бременна, че се обувала по-чевръсто от него. И двамата били с еднакви кореми, ама тя имала схема на обуване Wink
Мда, Фани, майтапът настрана, ама докато не може да си понесе юридическите последици какъв ти ФБ. Мда, може и да сме на ниво, за което Адиктед спомена huhhuh.gif
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: февруари 09, 2016, 12:26:43 »

За мен е още "добро утро", защото се събудих преди малко  pardon наградих се за вчерашния невървежен ден, пък и си взех предпоследния изпит tease

По повод спорта и енергията - напълно съм съгласна! Колкото повече спортуваш, толкова повече енергия имаш после, някак ежедневието се подрежда. Аз обаче отдавна се оплаквам и оправдавам с липса на време...

За екраните - аз имам по-малък брат, доста по-малък, почти 12 години, та не знам дали покрай мен или защото вече обществото е такова, той боравеше с компютър още преди първи клас. За фб обаче му позволихме едва в 5 клас и то при положение, че не е с личните си данни и го ползва само за игрички някакви, без да качва неща.

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #297 -: февруари 09, 2016, 13:39:51 »

А така и аз затрих цял пост  sad sad
Ще повторя, защото е важно. Значи, услугата "отваряне на профил във ФБ" успешно е усвоена от по- големи дечица срещу определена сума от джобните пари. За спортуващи с по- големи в отборите просто е безплатна. Та при напористи дечица, по- добре от вас и при ваше наблюдение да се действа, отколкото тайно. Малките не могат да пишат, ама снимки лесно се учат да прикачват. Една колежка ловна дъщеря си в първи клас, че има профил по снимка, на която е тагната. Не подценявайте малките, просто трябва да сте плътно до тях и да сте максимално информирани за родители на приятелчета. Забраните винаги са интересни Wink, както и да се отстоява на "модни тенденции". Никак, ама никак не е лесно. И колкото по- големи стават, толкова е по- трудно.  smile И редовно проверявайте "историята" на отваряните сайтове и файлове, ама тайно, че да не вземат да трият. Трябва да сте пет крачки преди децата във всичко.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: февруари 09, 2016, 13:59:53 »

Свекърва е много права, както винаги good

Честно казано, съжалявам децата с този Фейсбук.
Те нямат нужда от него. Идеалният вариант би бил, ако самите деца бъдат убедени, че това е нещо, което не е чак толкава интересно....обаче като ги обгражда от всякъде....няма начин.

Ако зависи от мен, не бих разрешила поне, докато не се убедя, че детето е достатъчно зряло, за да са му ясно основни неща за интернета изобщо и за ФБ в частност. Някъде Ина беше писала тези правила/за децата и интернет/.

Кари проявява ли интерес?
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #299 -: февруари 09, 2016, 14:07:43 »

А, то завирайки глава в зад*ка няма как да възпиташ едно дете. Не е работа само да повтаряш, че твоето дете не е такова, такива работи не прави или не се интересува от тях. Май-май ако не шмекерува, няма да е нормален тийн. Нещо още по-притеснително huhhuh.gif
Мари е писала... Лошото е, че повечето родители не знаят това, че всичко написано остава. Дори и привидно те да го изтрият, винаги тази информация може да бъде намерена. Това аз лично го научих чак в университета. Никой преподавател до този момент не се беше сетил това да го каже NO
Окастрих бенджамина. Явно съм го засушила доволно. Сега ще го видя дали ще се оправя. Най-много да го накажа в стълбището. На един асансьор разстояние от контейнера повечето цветя на майка се оправят girl_haha Преди две седмици доволно ошмулих и теменужките ми. Много листна маса имаха и едни мижави цветове правеха. Сега с по-малко листа имат вече големи цветове.
Свекърва, не мога да го намеря това с цветовете тук във форума. Аз съм го чела на английски, ако не греша. Не съм си запазила статията. Написах го, ама дали в на Ина темата, дали в бебешките, дали в месечната - нямам спомен.
Днес ми е едно много странно - едва ли не съм под напрежение. В същото време от работа не ме търсят. чух се с шефа, ама аз му звъннах. Утре ще ми е по-ползотворен ден. Ще имам сготвено, ще ми е изчистено, ще сме ходили на лекар и ще знам как да си разпределя времето.
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines