Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:00:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204622 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #270 -: февруари 08, 2016, 17:10:28 »

Али, и аз така съм чувала за фугина...ми значи ще си жуля на пода докато не се намери някаква такава паста  blum
Свекърва...не знам как съм я пропуснала  huhhuh.gif Виждала съм снимки само на котката по спомен, или просто съм много разсеяна  pardon
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: февруари 08, 2016, 17:28:13 »

Здравейте и от мен!

Седмицата ми започна зле, закъснения за всякъде, изпуснати задължения... дано да се оправи от утре.
Събота и неделя ми бяха натоварени, в сесия съм и вече не си намирам място. С чисто сърце казвам - писна ми от учене  angry

В Старосел съм била преди години, видяхме гробницата, разходихме се, хапнахме - късна пролет е особено приятно там.

За 14 февруари - от няколко години го празнуваме на ресторант, някой по-шикозен, та започнах да обичам празника, заради традицията  pardon
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: февруари 08, 2016, 22:47:37 »

Здравейте и от мен smile
Наде ти си железна и ще се справиш,хич не го мисли.Знанията ги имаш,,,само спокойно и всичко ще е наред kiss2
Фани гледах момичетата ,много сладки.Искам и аз едно момиченце   Love girl, ще ти го пратя Кари да го обучи и върне готова гимнастичка... Bravo ,че тук при нас може само футбол да се тренира.
Този ретрограден Меркурий уж си отиде,ма и мен не ме е пускал.Почвам много да му се ядосвам.Толкова ми омръзна от него,че....
Бремелинки чакайте да ви питам,на вас треснаха ли ви хормоните,че аз съм заобиколена от две бременни приятелки,които са НЕПОНОСИМИ вече?Днес излезнахме да се разходят.И се започна....Много ми духа,ок преместихме се,,,после тук ми пречи слънцето,,ок-преместихме се.После,оххх тук не искам да седя,хората ме гледат,не мога да си опъна краката.Ок-тръгнахме да се разхождаме,,,,и пак се започна.Много е шумно,ох защо ходим по велоалеята,после защо пък ходим по улицата?????????Гладни сме,ма искаменещо диетично,ма тук пък не ми харесва как готвят.Искам да си ходя,не ...не искам да си ходя....Леле добре,че бях на работа,иначе щях да ги удуша.На всичко отгоре,вечерта другата ми луда приятелка ме подлуди,като за капак.Оплаква ми се,че е многоо уморена от майчинството.Никой не и помагал,едвамстои на краката си.Викам ок,,разбирам те,,остави ми го малкия да го гледам поне за час ,два ( той е на 10 месеца и е супер лесен за гледане,не мрънкащ и много весел) ооо не не не ми е удобно.Предложих и да си вземе детегледачка за два три часа,,,И започна една тирада :  Ти луда ли си ??? Чужда жена да ми гледа детето ???Да ми влиза в къщата??? Ще те видя аз теб,ти как ще си оставиш детето,пък на мен ми говориш,,,, Ей няма угодия значи.
Та да попитам това друсане на хормоните продължава ли и след раждането,и ако е "ДА" До кога???? Да знам,за когато ми се наложи,да се изолирам от хората,поне да не рискувам ,някой да ме удуши,съвсем основателно ...

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: февруари 09, 2016, 07:52:40 »

Добро утро!
Пожелавам на Лоли и на всички, които могат да я понесат малка принцеска /когато му дойде времето/.
Старосел - не ме кефи, капанските села са по-хубави... и освен пауни има и щрауси, хахаха
Свеко -  тя тая не е кОпанка, ами кАпанка https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BF%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8 - образУвай се малко за бъдещата си снаха де, ще те обиждат, че си невежа  girl_impossible
свкорошно оздравяване на Мария на Али
 good
Тони, голям зор с тия резервации, ууууу... Да вземете към нашия край ли да дойдете, тук нямаме проблем с това резервации никакъв!  blum
Айде на вЕртОалното каЙВе:
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: февруари 09, 2016, 09:03:25 »

Добро да ви е утрото.. Вчера ходих на първата си тренировка във фитнеса от 2-3 години насам.. Опитах се да направя половината на нормалната тренровка, която правех преди.. Еми не ми се получи, бая съм се бездвижила.. Чувствах се като парцал буквално, изкъпах се и полежах за 30минути, защото бях адски уморена.. След това, обаче имах толкова много енергия  girl_impossible Отидох с шаферките на среща.. Много приказки и много смях.. Имах нужда от това  heart heart heart

Мерси за кафето, Фани smile  give_rose
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #275 -: февруари 09, 2016, 09:18:46 »

Добро утро smile Бяхме днес на ЖК, ма ще пиша в другата тема Wink

Лоли, това на тия твойте не са хормони, а си е чиста глезотия...не ги разбирам тия жени, аз съм си все така, както бях и преди да забременея, дори и да ми е нещо криво и да са не уидарили хормоните си мълча и не натоварвам околните до колкото е възможно smile Понякога пускам със и без причина по някоя и друга сълза, ама толкова  pardon

Тони, стягай се  good
Бубе, дано ти тръгнат по-добре нещата  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #276 -: февруари 09, 2016, 09:29:37 »

Ау, вярно, голяма излагация blush Аз от мерак да копае, копанка я изкарах. Като са капанци, от капан, да не вземе да ми отмъкне момчето там и да го направи заврян зет, ей sad
Покрай линка и двата филма за старите им сватби изгледах. Поне хорото им е лесно и се играе бавно и славно...Представям си какво чудо би се получило от лют /макар и половин/ македонец и непокорна капанка. Wink
Фери, така е, след всяка форумска среща ми съобщават, че са ме обсъждали Wink. Та как иначе, нали съм обща свекърва yahoo
Не се лъжи по снимките ми, както се усмихвам, така и съм лоша, ако нещо не ми е по гайдата smile. Но тук, както казва Ина, предимно добрите страни си показваме blum
Малкият син винаги си е имал фенки и няколко сериозни връзки за по 2-3 години. Просто не му е дошла "сляпата неделя" и затова се бъзикаме тук на негов гръб.
Лоли, обикновено първата бременност са лиготиите и гледането на първото дете. После или свикваш с тях, като не обръщаш внимание на някои неща, или и ти ставаш като тях и вече не се дразниш. Има си жени, дето вечно нещо ги тресе - предменструален синдром, бременност, раждане, кърмене..После идва критическата и така цял живот. Ако откачат само понякога и имат много други положителни качества, изтрайваш си ги Wink.
Хехе, как не сме знаели тези работи едно време, та да се възползваме crazy. Не отричам, че има жени със сериозни проблеми във всяко едно от тези състояния, за тях изобщо не говоря. Ама има и едни лиглички, не ти е работа. Все едно само те са жени. Wink Тъкмо вчера се хилихме с брат ми за една наша бременна в 6-тия месец роднина, че като отишла на преглед и го помолила той да и събуе обувките, щото мъжът и бил този път в командировка и била сама.  pardon Той се направил, че не чува и отишъл да си мие ръцете. Пък тя се въртяла и сукала и като не видяла и сестра наоколо, взела, че сама се справила, а после и сама се обула, без дума да обели.
Староселската изба и комплекса там не ми харесват, твърде кичозни и претенциозни ми са. Да не говорим каква скъпотия е. Ама и няма как да е другояче, достатъчно е да се погледнат колите на паркинга Wink. Разкопките са друга работа. Ние това и направихме - разгледахме всичко, после се включихме към група за дегустация и отчетохме мероприятието без да си купим дори бутилка вино. Ама аз съм ходила на дегустация из чужбина и имам лошия навик да правя сравнения по критерий цена/качество. Пак бих се отбила, ако имам път към Хисаря и ме тресне патриотично чувство.
Хайде, хубав и спорен ден ви желая good Аз отивам да купувам билети за "Прилепа", че да положим културни основи за тази година.
П.П. Али, честит рожден ден със закъснение. Да си все така сърдечна и забавна heart good
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #277 -: февруари 09, 2016, 09:42:48 »

Добро утро smile

Писах, писах... и отидох да си намеря снимката, която искам да сподела... и хоп затворих всичките прозорци. Ами ето от мен тази сутрин само поздрав с езерото в Цюрих...

Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #278 -: февруари 09, 2016, 09:44:28 »

Е явно не ми е ден ....  give_rose
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: февруари 09, 2016, 09:47:52 »

Кивинце, само аз ли не виждам Цюрих?! Знаех си, че има нещо гнило и в Швейцария  blush
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #280 -: февруари 09, 2016, 09:50:58 »

Да пускам ли пак НЛО "....майната и на Швейцария!" Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: февруари 09, 2016, 09:55:41 »

Да пускам ли пак НЛО "....майната и на Швейцария!" Wink
ю
Направо!
Аз размишлявам в/у от колко годишни децата могат да имат Фейс?!
на ин-лоу имат от 2-ри клас!!! Но комент....
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #282 -: февруари 09, 2016, 09:58:57 »

И братовчед ми има от втори клас, ако не и от първи  huhhuh.gif Пак да питам, някой ако помни на Ина тия правилата за екраните, дето видят на кабинетите на педиатрите, че искам да си ги запиша  smile

Записали сме се за цели две академии за родители, бременност, раждане, бебета и тн да се образоваме от рано, пък каквото дойде  pardon

Едит: Днес ще ви досаждам, че нямаме система  nea
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #283 -: февруари 09, 2016, 10:05:29 »

Кивинце, само аз ли не виждам Цюрих?! Знаех си, че има нещо гнило и в Швейцария  blush
  funnytooth funnytooth funnytooth И аз не го видях, ама този коментар ме довърши преди да съм се почнала!

Свекърва, и аз това си помислих за лютите македонци и капанките Wink Ама да ти кажа - която е дошла от севера, не се е завърнала по студените краища. Братовчеда на ММ си хвана приятелка от Плевен. Даже се сгодиха, пък баба им изпраска коментар, че не й се връщало на север. То момичето е тук от доооста време и съвсем не е само заради братчеда тук. Ама тя бабата на ММ си е пиперлива - като купиха свекърите вилата сън се спа, за да разбере "на кого са я писали". ММ я успокои, че е на баща си, а майка му почти няма дял. Върви обяснявай, че няма как да стане това. Важното е да е спокойна Wink
Тони, не си ли на работа тези дни?
Фери, аз го имам. Дай ми поща на лични и ще ти изпратя някои материали.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #284 -: февруари 09, 2016, 10:09:07 »

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,37327.msg691637.html#msg691637
ето темата за екраните
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines