Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:24:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204745 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #255 -: февруари 08, 2016, 09:43:58 »

Добро утро  blum Само да кажа, че ви изчетох, ма ми е празна главата и няма какво да ви кажа, а за кенефи не ми се говори повече lol Хубав ден, вече е и слънчев  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #256 -: февруари 08, 2016, 09:50:09 »

Хихи, Тони, едно наричане от мое време, ама съвсем подходящо в случая: "Искаш, ама няма, София голяма! Дръж се за корема дан та хване хрема!" Много мъдро и поучително, медицински издържано при това. funnytooth
Имам обрив по ръцете и ужасно ме сърби. Мажа се, обаче...Най- лошото е, че си го причиних почти съзнателно. crazy
Това е тъй наречената от мен "гранична копривна треска". Години наред се случваше странен феномен - а съм минала граница и на следващия ден цъфват обриви по деколтето и дланите. Бе дето се вика и пеша да мина граничната линия, със самолет, с кола или автобус, в каквато и да е посока, в какъвто и да е сезон, с виза, без виза, с паспорт или лична карта, гладна, наядена - винаги. Съвсем случайно миналата година ми се появи в Пловдив, та вече си я знам и и смених името на "авантаджийска треска". Ами имам навик да се фъшкам с най- скъпия тестер в парфюмерийните магазини.  blush В градски условия обикновено не го правя, защото са по- рехави щандовете и винаги ти се лепва някоя продавачка, обаче по фри шоповете по летища и граници нямах спиране. В Сингапур и сега в Турция останах чиста и неопетнена. Wink вчера влезнах в ДМ да купя храна на котката и гледам "5- то авеню" намалено 50%. Много му се зарадвах, обаче ме обзе съмнение що за качество ще е, та хванах тестера. Пусто с голям отвор бил и като натиснах пулверизатора, покрай хартийката си нафъшках и пръстите. И понеже втората ми сигнална система зацепва по- бавно, инстинктивно се избърсах с другата ръка, та сега като маймунски з.дник в ръцете стоя като принцеса...
Хайде, хубав ден и ползотворна седмица good!
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: февруари 08, 2016, 10:00:30 »

Добро утро!

За Мароко съм с противоречиви чувства...,ходи ми се,  но само на някоя супер скъпа екскурзия,  където да съм в автентичната среда само за малко.  blush

Тони, никога не е късно да бъдеш нещо друго, ако го искаш  good
Но аз ти пожелавам със сегашната си професия,  да имаш нужните възможности.  Wink

Свекърва , добрата новина е,  че поне не си си го купила това чудо...
Много неприятни са тези алергии..
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: февруари 08, 2016, 12:52:52 »

Здравейте smile

Тони, някакъв ретрограден мързел ще да е, и мен ме застигна lol

В Африка никъде не искам да ходя, даже и пирамидите в Египет да видя. Същото важи и за Южна Америка. Най-интересно ми е в Европа, аз на малко места съм била, така че все още не съм се изчерпала от към дестинации.

Фани, изгледах клипчето и много ми хареса. Аз никога не съм била на такъв спектакъл, браво на организаторите. А доколкот си спомням, то това е само малка част.

Ние си купихме миялна - голяма Whirlpool. Разпитах познани с по 1-2 деца и тези, които имат малка ми казаха, че я пускат по два пъти на ден, та щом имам място да взимам голяма. За сега е складирана на работа, след десетина дни ще правим малко разместваме и ремонтиране на кухнята и ще я исталираме smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #259 -: февруари 08, 2016, 13:00:43 »

Панди, и аз на Whirlpool съм си харесала, ама не знам кога ще стигнем до нея, да кажеш отзиви smile И аз съм като теб с Африка и Южна Америка  pardon

Споко, и мен ме мързи бая  blush

Много са хубави всички гимнастички  heart И музиката е подбрана добре, и съчетанията са супер, браво на организаторите  Bravo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #260 -: февруари 08, 2016, 13:12:36 »

Добър ден !
Нещо всички ги е налегнал ретроградния мързел. Аз след миналата седмица искам да си поседя вкъщи поне 3 дни без да мърдам,макар и времето да е хубаво. Не че ще се случи,ама не ми пречи да искам  good

В събота бяхме за рокли и по ресторанти,та и откъм социален живот го наваксах.

Сутринта пък си поръчах подаръка за 14-ти и ще пристигне може би по-късно,но си заслужава заради намалението. Сега остава и на ММ да измисля какво да взема,хаха.  Никак не ми е романтично тия дни, а миналата година по това време бях измислила и менюто,и списъците за пазар. Сега не знам вкъщи ли ще сме, на посещение при in-law да видим бебето ли ще сме или с приятели... Вие романтично ли сте настроени, за да знам да се стегна ли или е повсеместно ? Wink

Аз в Мароко искам да ида-даже с ММ това си говорихме,че от тия по-близките  екзотични дестинации най ми е на сърце. Това е следствие от сериала Клонинг, ама оригинала,че там беше кръстоска между двете мечтани дестинации -Мароко и Бразилия и беше много красиво заснето. Сега около сериала по Btv пак ми се възобнови желанието за посещение на Мароко,че и книгата, по който е направен филма зачетох и ми е мнооого екзотично и хубаво.Eeeeххх... LOVING
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #261 -: февруари 08, 2016, 13:17:26 »

Здравейте!
Аз хапвам и се наслаждавам на слънцето. Имах уникален уикенд, но и изтощителен. Снощи рано легнахме, а сутринта имах джуки като на фолкдива. Така се бях подула... Искам още да спя. Отпуснато ми е едно.
Колежката ми напуска и ми е криво леко.
Малката пък се разкашля и да видим днес дали ще е добре.
Май 2016-та пак ще е прекалено емоционално изтощотелна. Поне така тръгна.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: февруари 08, 2016, 13:28:53 »

Здравейте  smile

На мен мързеливо ми беше вчера, защото в събота бяхме на рожден ден и се прибрахме 3.30ч. На другия ден се събудихме рано и после само ми се дремеше.
В събота бях на фризьор, явно не вярвам много в суеверието за размера на атрибута, за разлика от Влади. pardon  Ама имах нужда от освежаване, защото доста беше цъфнала косата ми. Сега се чувствам като перце.  smile

Всеки ден ми е романтично и влюбено. Днес запазихме ресторанта за 14 февруари. В крайна сметка решихме, че на спа няма как да отидем, защото в това положение няма да рискувам.  nea Другата година живот и здраве!

Хайде хубава седмица!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: февруари 08, 2016, 13:30:19 »

На мен уикенда ми беше супер, много приятно си изкарахме с мъжлето..  heart heart

За другия уикенд си запазихме стая в хотел в Трявна (неутрално, нито Златоград, нито Мелник), малко да разгледаме околностите и да походим из горите... Романтично и влюбено ми е постоянно от началото на година, напук на не до там хубавите неща, които ни се случват..  heart danceg Може да ми стане пияно към събота примерно  Girl_hide Ще видим...  huhhuh.gif

Подаръци няма да си правим, нямаме нужда от нищо, а и излишни пари за харчене..

Новината от събота е, че Илиян иска да кара сноуборд, т.е трябва да си купим зимна екипировка и да се мятаме по планините... Никак не е евтино това, обаче, та ще изчакаме малко да има още по-големи намаления и може само 1-2 урока да вземем тази година, пък догодина повече  Wink Аз мразя зимните спортове, но като видях колко семейства имаше на Витоша.... Искам да имаме подобно занимание в зимния календар с децата ни един ден.. (сега пък множествено число, а винаги уж 1 ден исках  crazy) ..

Такива ми ти работи, Рони, ще наваксаш, ако принципно имаш настроение за влюбения празник, ще дойде и сега..
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #264 -: февруари 08, 2016, 15:36:09 »

Аз съм вече по чехли вкъщи. Малката ми вдигна температура. Някак си стоях на тръни цял предиобед и очаквах нещо подобно.
Щях да пиша за фугите на кенефите, ама ми беше сложно от телефона. Леля преди време беше в германия и там видяла някаква паста, с която се мажат фугите. Ползва се и в домашни условия. Това е нещо, което се слага върху фугините и пречи да стават черни фугите. На 5-6 месеца трябвало да се повтаря процедурата с мазането. Жалко, че нямаме нещо подобно тук, а ползваме добрата стара четка за зъби с други цели.
Сега, ако дребната спи и имам време, ще ходя в нашата тема, за да разказвам Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #265 -: февруари 08, 2016, 15:36:53 »

Привет и от мен и честит понеделник! Аз съм от 8:30 в срещи и задачи с deadline до утре, сиреч до вчера, хахаха......Уж имах голямо желание да организирам любовен празник, но седмицата се оказа "хеви метъл", та да видим.....Препоръчайте романитично местенце за двама, близко до София, със спа (или без)....
Засега много ми се ходи на дует Анвеню на 14-ти, но мъжо не си пада по тях ...
Тони.....значи без нас ти беше супер, а?! А?!  diablo beating
Али, бързо да се оправя Мария <3
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: февруари 08, 2016, 15:47:35 »

Аз исках да си направим винен тур в Старосел, но НЯМА МЕСТА  shok Отдавна съм му хвърлила око на това място, ама.. И сега няма да е  pardon
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #267 -: февруари 08, 2016, 15:53:43 »

Тони, за Старосел прави от рано резервации,защото вечно е пълно. Миналата година по Великден бяхме само за разходка и нямаше места за паркиране в цялата околност.
Един паун от там :
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #268 -: февруари 08, 2016, 16:03:50 »

Али, да се оправя бързо Мария  heart Заинтригува ме с тая паста, вчера жулих фуги  angry Иначе в банята на стените сложих лилави като плочките и нямам драма, ама на пода явно пак е имало срив в комуникацията, щото ММ разбрал бели и такива сложили, та там пада яко жулене, НО в другите бани задължително навсякъде цветни! Чудя се дали има начин да ги сменя  huhhuh.gif

Аз само да кажа, че малко клюкарствах този следобед, благодарение на форумската среща, вече имам фб на свекърва и гледах снимки (вече има и реален образ, тази до скоро митична за мен жена), та да си кажа впечатленията lol Както и предполагах си голяма сладурана с тези бузки  give_rose Супер сладко семейство сте, и синовете ви са големи красавци, чак не знам малкия как не го е излъгала някоя до сега  blum Та по снимките, големият ми е тотално еднакъв с баща си, а пък малкият като че ли е повече на теб, ама май си е взел и от двамата по малко smile Да не забравя котката  heart

В Старосел сме ходили само да видим гробницата и да пием вино, по време на медения месец, ама не ми се седи за повече време там като че ли  huhhuh.gif

На мен пък никога не ми е било особено ромАнтично покрай този празник, винаги го свързвам повече с виното, а тая година даже и с това не, щото от края на миналата вече всичко ми е бебешко  pardon

Сноу, нещо около Ловеч, Тетевенския Балкан, има много хубави места, ама конкретно не мога да се сетя  huhhuh.gif Или Искърското дефиле, ама пак стрелям на посоки  pardon
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #269 -: февруари 08, 2016, 16:40:22 »

Фери, много е трудно да се сменя фугин. Трябва да се махне старият напълно, да се почистят плочките, да се положи нов, но при такава смяна не е гаранция дали ще стане както трябва. Ще ти вземат много пари, а новият може да започне да се рони във времето, във връзка с това дали е перфектно почистен стария. Свекър ми например отказва да прави подобни гимнастики.
Бял фугин и аз няма да сложа. По погрешка в старата (зелена) баня сложихме една идея по-тъмнозелено. После наши приятели се жалваха, че тяхното зелено било светло и всичко си личало. При нас не беше така. pardon
Свекърва много пъти е качвала снимки тук, даже се учудвам, че не си я виждала. Wink
На мен този 14-ти ми е лош спомен покрай предишна работа. Хич не ми е романтично около него, свързвам го с много тичане и зор, по-комерсиален ми е и от Коледа. Тези дни с ММ сме се отдали на романтика - без повод и дата heart
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines