Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:27:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206895 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 14, 2016, 22:01:58 »

Ний па неска, щоТ сме разлюбени си посетихме стандатните места...Пица Лео - където ядохме валентинска пица във формата на сърце хахаха. Имаше и аранжировка с розичка и гипсофил, и бутилка вино (ама ниЙ много не пиЙм, за това не се възползвахме) и после ядохме сладолед на Джимис...Както им казвам в офиса - ако ви трябвам в свободните си дни - шанса да ме намерите в Джимис е мнооого голям ;-)

Освен това в апартамента на един познат (който е в ремонт...апартамента, не познатия, него го ремонтираха преди 2 седмици) фиксирах едно бюро от старите - с две шкафчера отстрани и едно чекмедже по средата. Та сега съм в преговори да ми го дадат. Боядисано е чевено. Мислех да го изшкуря...после се сетих, че мога да го боядисам синьо отгоре и да го направя морско...

После се сетих колко стари дънки имам и как мога да направя някакъв пачуърк от сии дънки и червени парчета...и ми се изгради цяла концепция за една стая в главата от едно бюро...Ако ми го дадат shok Girl_hide crazy pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #451 -: февруари 14, 2016, 22:20:28 »

Да знаете, че ако мъжете ви ви казват, "че не празнуват Св.Валентин, защото любовта се показва 365 дни, а не един"...а се въртят в кухнята и правят старателно по-добре от обикновено нещата....не е вярно, че не празнуват, подсъзнателно си искат да празнуват хахахахахаха smile
Имам време да ви го напиша, докато задълбочено се старае моето либе пред мен.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 15, 2016, 07:44:48 »

Добро утро и честита нова седмичка!
не съм ви честитила празника вчера, защото бях заета с това:

айде, ставайтееееееее!!!  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 15, 2016, 08:46:54 »

Добро утро smile

Честити празници със закъснение..

Изкарахме си супер  уикенд... Трявна много, ама много ни хареса.. Обиколихме музеите и се разхождахме целия ден в събота (като аз се разсополивих, колежката ми прехвърли явно бацилите и грипът ме повтори sad ).. СОт музеите само не разбрах, защо им е на тревненци или посетителите на града - музей на Африканското и Азиатско изкуство.. Но посетихме и него..  Wink В събота отидохме до Дряновския манастир, Екопътеката и Пещерата Бачо Киро.. Всичко без последното ни впечатли много, но пещерата е доста.. без интересна, може би, ако за първи път влизаш в пещера е ОК..  nea pardon Въпреки всичко, залепихме по една монетка и ние, като си пожелахме по нещо.. "Ако монетката се задържи залепе, желанието ще се сбъдне  Wink" Вече бях доволно разсополивена и кихаща, но си изкарахме хубава вечер и се гушкахме много  heart
Вчера станахме и решихме да се върнем по друг път, а не откъдето бяхме дошли.. Времето беше невероятно от 10ч сутринта беше 20градуса, а през деня стигна до 26!  butterfly Потеглихме към Казанлък, минахме през Шипка.. След това през Казанлъжката тракийска гробница, никога не бяхме ходили и двамата.. Красиво е, но ако не е копието, може би ще е по-докосващо  pardon След това поехме към Калофер, там се отбихме през Музея на Христо Ботев и родната му къща.. Разходихме се и до паметника, който е малко в страни от централния площад.. След това Карлово и Къщата музей на Васил Левски.. Последва и Сопот със Къщата на Вазов, която ни впечатли най-много.. Бяха направили нова експозиция, която предния път нямаше, но какви ли са ми и спомените от 3-4 клас  crazy Иван Вазов на 18 години, как продава в бащиния си дюкян.. Никога не бях виждала как изглежда Вазов, освен популярните му снимки като доста по-голям.. И той, както Левски, е бил много красив левент  Wink good
Такава беше неделята ни.. Пътувайки през надбожествения Подбалкански път, не спряхме да пеем и да се кефим на слънцето, любовта и живота.. Много зареждащ уикенд  heart heart heart

Ако искате снимки ще пусна, за тези които нямате ФБ Wink Иначе, сега спирам, че станах досадна с дългия разказ  blush

Целувки и хубава седмица  give_rose give_rose give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #454 -: февруари 15, 2016, 09:06:05 »

А добро утро на всички оцелели сред приливната вълна от сърца и букети smile

Любовта е хубаво нещо и няма нищо лошо да си имаме ден, в който да я почетем, но за съжаление празниците се превръщат в търговия и нищо празнично за мен няма в плюшено сърце на клечка произведено в Китай. Вчера търговската истерия беше достигнала такива колосални размери, че привечер като отидох до кварталния супермаркет имаше една сергия със сърцати артикули, а когато излязох (била съм вътре 10-15 минути) , вече бяха две ....  и повече не посмях да мръдна от вкъщи  heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 15, 2016, 09:16:04 »

Ние пък никога не сме си подарявали разни неща във формата на сърца..  huhhuh.gif Веднъж 2-3тата година Илиян ми разпръсна по стълбите на един хотел във Велинград обичам те на 100-езика, ама добре че бяха само 15-тина от езиците, че иначе нямаше да мога да дишам, като стигна до стаята  funnytooth

Това с тези сърца ми е толкова банално и нериятно, че се радвам, че го знае.. Предпочитам разходка някъде, както направихме или да лежим и да се гушкаме цял ден, отколкото да си дава парите за нещо, което ще лови прах, някъде.. Разни хора, разни идеали, обаче е казал Алеко  pardon
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 15, 2016, 09:56:41 »

Моето  heart, това на клечка ми го измайстори Кари, а любовните цитати, които също се виждат ги подарих на мъжо за една годишнина, чашите също ми бяха подарък не помня от кога, май само кафето и лакомствата са новите ми неща на подноса. За кича сте абсолютно прави. Подариха ми Тефал тиган, който не си го давам и за 100  heart, а аз пък подарих вратовръзка с кърпичка и бяхме на Съндей лънч семейно, който се проточи до към 18 ч. много хубаво си изкарахме!
Днес е ден за солидарност с болните от рак деца!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #457 -: февруари 15, 2016, 10:30:23 »

Добро утро, успях да изчета всичко след цял уикенд отсъствие  blum

Аз пък ще си кажа първо за съботата - събирахме на обяд нашите и на Боби леля му (демек сватовете) и ни беше много хубаво! Да ви кажа и двете дойдоха толкова пълни (мама беше станала в 7 да готви!), че като си тръгнаха, останахме с повече храна от преди това  blum Мама беше правила един неаполитански хляб, страшно вкусно нещо! Ама нямам рецепта, ако някой иска, ще я питам Wink

Неделята, ММ ме събуди с един балон под формата на сърце (много обичам балони просто, не държа на сърцата), после малко си помързелувахме вкъщи, по-късно излизахме, времето беше прекрасно! Разходихме се малко из града и се прибрахме, правихме си заплануваното суши и после пак се размазахме да се гушкаме на дивана, за малко да заспим на него, ама събрахме сили и се качихме в спалнята  pardon

Днес единият ми най-добър приятел е рожденник (вече се прибра окончателно от Швабия  danceg ) и ще ходим да празнуваме, ма понеже сме безидейни всички, ще му подарим ваучер за нещо или пари  pardon Днес и моят дядо трябваше да празнува рожден ден, така че ви пускам една почерпка и за двамата  blum

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 15, 2016, 10:36:53 »

Да е жив и здрав рожденикът, Фери smile Браво за вкусната почерпка, много от нещата мога да ги ям, та почерпвам се!  danceg blum blum

ЗАБРАНЯВАМ ДА СЕ ЧЕРПИ СЪС СЛАДКИШИ хахаха   funnytooth funnytooth Ashamed girl_haha
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 15, 2016, 10:45:28 »

Скай, това е то вдъхновението- тръгва от едно бюро и стига до концепция за стая smile

Свекс, аватарът ми е особено дебел плюшен лъв. Мернах го в някакъв сайт, заприлича ми на дебел мармот и реших че подхожда на мързела ми в последните дни. blum

Ние па май омешахме празниците снощи и ся ме боли всичко, пък уж само той препи diablo pardon crazy

Поздравът ми за деня:

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #460 -: февруари 15, 2016, 10:46:55 »

Леле, Фери, рано на сабахлен такова угощение...Да ти е жив и здрав дядото good
Ние в компанията целево си подаряваме кич. Макар и идеята вчера да беше "Трифон Зарезан", аз получих от приятелите две китайски гушнати мечета, сърце на клечка с пембяно перо, близалка сърце, която се притеснявам да изближа, кашпа със сърца и едно мяукащо "обичам те" сърце. Аз тази година нещо се изложих и подарих саксийки с иглика, като само кесийките бяха китайска любов. Родният купи от промоция в Кауфланд хубави вина няколко бутилки и това ни беше семейно като взаимен подарък.
Хубав ден на всички!
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #461 -: февруари 15, 2016, 10:52:53 »

Мислех да пускам торта, ма си викам за сериозни мъже (уточнявам, че дядо за съжаление вече не е между нас, но аз си спомням за него винаги на 14-ти и 15-ти, защото беше Трифон и по това време на годината си беше 2-3 дена празници, и от малка си пийвахме сладко винце с него) по ще върви сериозно мезе, не лигавщини  blum

Скай, не се съмнявам, че от едно бюро можеш да сътвориш чудеса  blum Една приятелка си беше примъкнала от един контейнер супер сладка ретро масичка, която някой виден столичанин беше решил, че не му трябва, та тогава я майсторихме криво-ляво с нея и се получи много добре  Wink Представям си ти с твоя мерак какво ще измайсториш  heart
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: февруари 15, 2016, 13:44:57 »

Съжалявам, че вчера не съм ви честитила празниците, ама бях твърде влюбена, за да влизам във форума.  heart

Събуждам се вчера, гледам слънце пече, супер време. Излизам на терасата полугола - мор. Викам си, ей сега си облякох някоя рокля да покажа малко бедър. Нагласих се, ама като излязохме и стигнахме крайната точка  angry  ужасен вятър. Има слънце, но стиденичко. Врътнах се 10 минути да ме видят и хайде кръгом до вкъщи да се преобличам. Айде пак обух клина и обратно на разходка.
Всички бяха много въодушевени, навсякъде се премятаха балони във формата на сърце. Балон нямах, но пък моя любим ме изненада с роза.  heart
Решихме да си направим общ подарък - дигитална рамка. Отдавна искахме и вече я имаме.  smile
Нали си падам по сантименталните неща, бях направила на Влади едно клипче с наши снимки - от бебе, досега. Много се изненада  heart  а аз ревах.  pardon
Вечерта имахме запазена маса в един ресторант, в който не бяхме ходили, защото все не намирахме места. Хареса ни, а пък и каква яка катма с шоколад ядох накрая  pardon
Такива ти ми работи при нас... smile

Днес тичах да взема едни документи, после малко разходка с мама и кръгом вкъщи. Свърших малко работа - изчистих, пуснах пералнята, сега ще тичам да простирам, макар че отново вятърът е силен. После мисля да си дам малко почивка.  smile

Радвам се за хубавите почивни дни на всички.  Wink
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: февруари 15, 2016, 13:57:29 »

Фери, честит ви празник! Ти си причината да точа лиги още от сутринта  blum

Събота и неделя ми минаха като миг, но последствията са една безкрайна умора и желание да проспя понеделника  pardon  Както писах в темата за роклите - обикаляхме до припадък, но пък ни беше забавно и по женски! Запознах кумата с най-добрата си приятелка, харесаха се, та и от това съм доволна.

Годеникът ми си дойде в неделя по обед от командировка и романтиката можеше да започне. Вместо това... заспахме. Добре, че не си проспахме и вечерята, че имахме запазена маса в Ниагара. Обичам Св. Валентин - съгласна съм, че са го комерсиализирали, но много зависи човек как го приема. Ние сме си направили традиция - наконтваме се официално и ходим на някой ресторант  heart - кеф си ми е  Girl_hide

П.П. И балоните и сърчицата - романтични са ми. Но вчера в трамвая се натъкнах на нещо много по-миличко - едно детенце си беше завързало надуто пликче със сезал и така му се радваше! Стана ми някак топло на душата...

П.П.П. always_and_forever, винаги се радвам да прочета колко романтични сте един към друг  give_rose

(За стотен път се връщам да допълвам поста си - Тони, може да пуснеш снимки, много интересно разкаваш!)
« Последна редакция: февруари 15, 2016, 14:12:12 от Bube » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #464 -: февруари 15, 2016, 14:46:15 »

Ето ме и мен! smile
Сутринта ходих до поликлиниката и си удължих болничния. Вчера имаше леко колебание в мен дали да пускам малката на ясла. Ами реших, че лекувана-неизлекувана няма да я пускам pardon Вярно, че две седмици болничен ще ни се отрази супер неприятно от финансова гледна точка, ама не се знае в това състояние малката как ще й се отрази срещата с други деца в яслата. По този повод се сещам, че на братовчед ми жената беше в спешно отделение. Там се нагледа на случаи. Премести се в педиатрия и сега мине време и все е болна. Покрай "малките зомбита", както им казва, всичко си носи вкъщи.
Да не ми завидите, че си виря краката - колегата рано сутринта ми връчи служебния лаптоп и таралежът ми е вече в гащите. Сега да видя по колко пъти ще ми звъни шефът на ден crazy
Тони, браво за разходката! Ние бяхме на част от тези места след сватбата ни и ми е много сантиментално, като те чета heart
Еми, много е хубаво гарджето!
Скай, аз ще съм много настоятелна на твое място blum tease
Ние вчера уж нямаше да празнуваме... Нашите заминаха на едно село до Пловдив. Там комшиите имат къща. Зарязвали са лозите, пили са вино, яли са заешко... Прибраха се привечер и дойдоха в нас да зарежем и домашните лози Wink ММ ми подари розичка heart Зарадва ме много, защото не очаквах. С други думи - цвете не отказвам, ама плюшени, мяукащи, или неща на клечка не искам. Дори сладоледът го предпочитам във фунийка blum
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines