Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:31:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206809 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: февруари 01, 2016, 17:36:27 »

Точно така си се представям и аз.  pardon Освен това ме е налегнала някаква ревност ли и аз не знам как да го нарека на този етап. Първо това с лелята и пипането на корема, после отиваме на гости на бабата на Влади и тя обяснява как ще му сменяла памперсите  crazy ще му говорела, а то щяло да й се усмихва (тази жена не спира да говори просто angry). След това се прибираме, а племенницата дошла на гости и обяснява кога ще раждам и как щели със свекърва ми да го разхождат с количката, пък аз да си правя каквото си поискам.  crazy diablo Като се сетя и сестрата на Влади как се "радва" на децата Oh my ... Реве ми се ви казвам. Онази нощ не можах да спя от такива мисли....отсега. Все повече си представям как ще се затворя и никой няма да искам да ми пипа и вижда детето. diablo diablo diablo diablo diablo diablo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: февруари 01, 2016, 17:45:52 »

Миме, не се шашкай на приказки от 1001 нощи. Мераклии мноооого, пък майката една. Wink

Сега да ви разсмея с нещо: моята свекърва ми заяви,че лятото щяла да гледа бебето за 1 седмица,пък ние да сме ходели на море. Питам я как ще го храни,ако кърмя още? Да съм й замразяла кърма.
Отговор: "Аз да ти приличам на дойна крава?!" Директно го изстрелях къде на майтап, къде не. Имам чувството,че колкото повече наближава, толкова повече се побъркват с идиотии.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #47 -: февруари 01, 2016, 17:53:35 »

Ахахахаха Нат шЪ мЪ умориш lol Все едно да им пипам циците след пластична операция  Girl_hide

Аз пък засега нямам проблем да го давам да го гледат (или поне така си мисля) те отсега са се наредили, свекървата вика о аз цяло лято съм почивка (тя е детска учителка) викам екстра, ще дойдеш при мен да си седим вкъщи по женски или аз ако имам работа да си я свърша  blum Бтв замислила съм си даже един стаж да изкарам успоредно, че много исках, ама беше неплатен и не ми се работеше за 0 лв  blush Ама това ако стане ще ви кажа (луда съм, знам  blush )

Миме, не си ги слагай много на сърце тия приказки, то на думи всички са големи Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #48 -: февруари 01, 2016, 18:03:38 »

Да бе, ще се криете и завирате по дупки smile. Хаха, ще искате да се похвалите на целия свят какво чудо неземно си имате blum. Особено с първото дете си мислех, че кой знае какво съм направила, като съм родила и много се засягах, ако не ми обръщаха нужното внимание. Освен това така ви писва като ви завърти ежедневието в кърмене, цедене, преповиване, миризми на повърнато, оригване и рев, без сън, че всеки външен човек, пък бил и свекърва, направо е лъч светлина Wink. Нека се радват хората, нека свиква с чужди гласове ембриото, нали човек ще става heart
На мен също ми идва да погаля всяка бременна жена, като зная какво я очаква, ама се въздържам, че нали пипането на корема може да доведе до нежелателни контракции.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: февруари 01, 2016, 18:11:52 »

Да ви кажа и друго, вие с летните бебета ще ги отгледате и хиииич няма и да ги усетите. Като седнех по пейките, та цяяяяял ден. Свека сама иска да идва да го гледа Кик, а с Кари имах жена за по час-два когато се наложи да работя или изляза. Иначе и аз съм тип дето се побърквам от все едно и също правене. Възхищавам се на майки като Ина или Мари  crazy обаче аз съм друг чешит - искам време и за мен и за мъжо, и за работа и така. Абе явно съм Игоист!  tease
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: февруари 01, 2016, 18:16:34 »

svekarva, то няма лошо да се радват на тумбаците, ама някои хора прекаляват. И определено е супер досадно всеки втори да те пипа тук таме...
А за после,че ще помагат-ще помагат. Ама да си правят криви сметки без кръчмаря не е много ОК.
Примерно, ясно е, че ще искам помощ след раждането и майка ми ще дойде, после свекърва ми. Ама самосиндикално да си решат, че ще седят по 2-3 седмици при мен?! Аз право на глас нямам ли?
Хубаво искат да къпят бебето и да го повиват, ама тепърва да си припомнят на моето дете как става номера- не. Понеже всеки път се започват едни теми как са перяли на ръка и така е правилно, как са солили бебетата,че да не миришат като се изпотят (свекърва ми), как са им рязали миглите (били чували, на мен и на мъжа ми не са ни рязали миглите, пък аз какви дъълги имам,ако знаете lol )...Ами настръхвам. Такива праисторически издевателства не желая да се прилагат над детенцето ми. Да дойдат, да се радват, ама да ми преливат зад гърба вода през метли и лопати.... lol lol
Съвсем сериозно не разбирам какво им става на тия баби от сега. Май на следващата среща ще им пусна по един ксанакс в кафето.

Фани, аз съм голям егоист също. Ама как да го оставя на някой,който не е пипал бебе от двайсеикусур години? И ми обяснява как трябва да се изцедя за 1 седмица и да ходя на море?  crazy Поне като скоро раждала и кърмеща имаш представа как е тая работа с яденето на бебетата и цеденето. Щото аз само разни блогове и статии съм чела.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: февруари 01, 2016, 19:45:02 »

Ооооооо, толкоз са зле осведомени, та чак няма накъде. Оше от 1-вия ден съм поела къпането на Кари, давала съм да ми помага само баща й, а с Кик, аз + Кари когато си е вкъщи. Ин-лоу само разправя как учила и гледала бебета - героиня голяма. Единия го кърмила 3 м., а другия цели 7. Та затуй влиза ми от едното ухо от другото ми излиза. Да не те шашкам ама тепърва ще почват да дават акъли. В събота се сдърпахме пак - голям зор да съм ядяла аз на спокойствие, вземат го в тях и младата и старата ин-лоу. И той като ме вижда насреща си и църка. 1,2,3 пъти и накрая им се озъбих: Който ще го взима да ходи в другата стая! И младата веднага: Що приказваш така нали ти е дете! Ей направо откачих, добре, че нямах нищо в ръката ви казвам. Великата грижовна майка на деца с малка разлика дето й ги отгледа майка й и още и ги гледа  diablo добре, че за малко се виждаме.
"Да взема да го нахраня, че сигурно ти е омръзнало, на мен ми омръзваше да храня деца, да сменям памперси..." Като я слуша човек все едно насила са я накарали да ги ражда! "Многострадалната Геновева", плексита я боли, ама ходи по заведения!
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 19:49:16 от fanimira » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #52 -: февруари 01, 2016, 20:22:51 »

Хаха Фани ще ме умориш с твоята зълва (нали така се води, сестра на мъжа ти?) Такива мрънкалници под път и над път, пък като почнат и съвети да дават...безценно  blum

Това пък за солта за изпотяване и рязането на мигли за сефте го чувам ма голяма простотия lol Нашите баби засега никой не се е забутал, дабе напротив аз си ги вербувам отсега да идват да ми помагат и да не изперквам сама, че в наше село няма никакви деца, градинки и майки около нас...трябва да бия път до центъра всеки ден  nea

Нат, сетих се че ме пита за работата казах ли  smile Казах да, миналата седмица, бях писала, ама е останало в предишната тема...всичко е супер, само аз си имах мои си простотии в главата, много добре реагираха, зарадваха се, разпитаха ме какво-що, посмяхме се и така smile Казах им до кога ще съм на работа и че засега всичко е наред и се надявам да не се налага да излизам по-рано, ще докарат някой за моето място по-рано, за да мога да го обуча и това е общо взето smile На мен ми е интересно как ви върви ремонтът и какви са ти идеите, ако ти се обяснява, пиши  blum

Тони цял ден я няма никаква...много нетипично  huhhuh.gif
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 01, 2016, 20:59:36 »

Хрис, много се радвам! Супер е,че са приели новините с радост и са се сетили да търсят човек по-рано. Мойта исторя я знаеш Wink

За ремонтите....всичко върви ок за сега. За една седмица трябваше да измсиля нова концепция кое как да ми изглежда,понеже с дървени вратички обявиха една невероятна цифра за кухня+хол. Та сега ще е малко по-модерно в нас и минималистично. Избрах паркетите за стаите, както и цвят за мебелите. Кухнята ми е с П-форма и имам възможност да се вихря.
Готови са с изолацията на таваните във всички стаи и сега трябва да монтират скритото осветление на хола.
Ще показвам снимки на проектите по-натам, че още всичко ми е в кухата тиква. Но основната идея се върти около това за кухнята, само че над мивката има шкафове. И стените не са черни, а по шкафовете има черни детайли.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #54 -: февруари 01, 2016, 21:24:51 »

Нат, изглежда много добре! Ама тази е бая мрачна с това черно, вашето ще е свежо  blum Радвам се, че вървят добре нещата и ми е много интересно да видя на практика какво ти е в кухата тиква Wink Бтв и нашата кухня е П-образна и ми е много удобна  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: февруари 01, 2016, 21:32:03 »

Нат, ето поне знаеш какво е някой да си прави сметката без да се допита до теб. То мойто е малко нероден Петко, ама си знам хората.

Фери, радвай се ти, че няма такива изказвания при теб, защото е супер изнервящо. Ето, аз от сега съм се стресирала на тая тема.

Свекърва, тук не става въпрос за помощ, то е ясно, че сигурно ще имам нужда в началото. Не знам дали някой ще усети къде е тънката граница между помощ и вмешателство.  nea Хайде на майка ми ще й е първо внуче и не я знам как ще се държи, макар че засега е доста добре. Не ми дрънка глупости кой и как ще ми гледа детето. Сигурна съм, че много ще ми помага. Свекървата, понеже я знам как се държи, тъй като има една внучка....та angry Тук ще е интересно. На майка ми поне мога да й кажа нещо, дори и да се сдърпаме, а на свекървата какво? Досега не сме влизали в конфликти и това ще ми е последното желание точно тогава. Даже вчера обясняваше на дъщеря си как можела да облече толкова много детето, да го изнежела ли иска?  Girl_sing Ами не мога да ги търпя подобни изказвания, особена ако са и на мой гръб. Проблемът е, че не мога просто така да си ги пускам покрай ушите. Приемам всичко много вътрешно, измъчвам се и това е.
От тях искам само да ме оставят спокойно да си взимам решенията и да ме насочват, а не да се налагат! Wink

Това за рязането на миглите съм го чувала. Моята съседка така ряза на детето си.  pardon

Нат, супер, поне имаш някакво занимание. Кухнята е много хубава.  smile

ПП. Нашите съседи се изтрепаха - викове и бой!!! angry
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #56 -: февруари 01, 2016, 21:46:56 »

И на мен майка ми е рязала. Аз на Марта не сьм, а има хубави, дьлги и гьсти мигли.
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #57 -: февруари 01, 2016, 21:53:59 »

Ахаха само се включвам да кажа,че на брата на ММ и миглите му са подстригвани и веждите са му бръснати по идея на дядо му (на свекървата бащата) и в съзаклятничество с нея. ММ се отървал понеже както казва "вторите издания са по-рафинирани". Та кой знае какво ще ми дойде и на мен на главата някой ден хахаха. laugh

Пък за мен си е най-добре всеки сам да си решава-има двойки,които супер много разчитат на баби и дядовци и си купонясват,други пък държат сами да се оправят и това според мен не може да се  каже докато ги няма децата. Зависи си и от характера на детето и от това колко са издръжливи родителите в стресови ситуации. С моя опит покрай големи събития виждам,че хората се побъркват и не знаят какви ги блещят,та и гледам да не им се връзвам-правя си каквото си знам,те да си говорят.

А на Нансита кухнята е страхотна !!!

Айде че се включих само за смешката с веждите,пък си стана бая локума...Само да кажа,че утре отиваме да си вземем поканите най-накрая,стискайте палци да са както са ми на картинката от проекта good
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #58 -: февруари 01, 2016, 21:57:34 »

Ехе егати активността тази вечер  Girl_hide

 Рони, успех с поканите, да се похвалиш утре  heart
Миме, ти не гледай много секърва ти с дъщеря ѝ как се държи...ти си ѝ снаха, различно ще е според мен Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: февруари 01, 2016, 22:57:04 »

Да ви кажа преди лягане - в началото ми беше малко станно, но от както си имам хубаво коремче ми е много кеф да го погалят. Особено ако бебето много ме рита, защото като го пипне някой друг веднага спира. За да го усети някой, трябва да стои половин час с ръка на корема ми и за сега само най-добрата ми приятелка имаше толкова търпение lol

И за помоща все по-малко се притеснявам - все пак мен и ММ са отгледали. И нека му се радват, аз ще имам цялото време на света да му се радвам.

Свекс, имам нов любим цитат от теб: "Освен това така ви писва като ви завърти ежедневието в кърмене, цедене, преповиване, миризми на повърнато, оригване и рев, без сън, че всеки външен човек, пък бил и свекърва, направо е лъч светлина" lol lol lol
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines