Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:20:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206894 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 12, 2016, 12:52:21 »

Киви, на колко е златния ти?
Нещо не мога да вляза в ролята на мъжка майка...  crazy мъкна дИтето с мен на маникюр, добре че не го вкарах при леля му на кола маска, хахахах. Дето викат мойте младежи: Мама не напразно ми казва, че жените са гадни и мръсни, хахахаха.
Свеко, ти да не изревнува Силвия-та, нямам намерение да си лягам с нея, споко!
Лоли, не виждам къде е драмата с клипа?! Супер си е!  heart
ИнЖ. /точка/ е пак в команд-ровка. По женски сме + Кик до посред нощ. Утре сме на деЦки РД на ин-лоу М. Тъкмо Киви ли питаше ин-лоу М. е младата -етървището, а ин-лоу С. е свекито. Понякога в бързината само ин-лоу и се подразбира по смисъл коя имам предвид, хахаха
Харесвам плетени одеялца, но нали ме знаете в ръцете, тъй че само от далеч им се възхищавам. Не ми се пише повече, ще ме извините...
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 12, 2016, 12:54:00 »

Здравейте! Все ви чета, но не стигам да пиша  pardon

Лоли, на мен клипът много ми харесва, толкова е летен!

Мисля днес да последвам мисълта на Фани  Girl_hide  Пролетно ми е и ми е хубаво!

Обожавам да пътувам, но още не съм обиколила толкова места, колкото ми се иска. Сватбеното пътешествие сигурно ще е някъде в Италия, да си хапна малко от тяхната пица girl_wink Искам да видя и пролетната Прага, но няма да е тази година...

Напоследък съм психически претоварена, мечтая си просто да си почина от всичко, на някое хубаво място. За 14 щяхме с моето момче да се разходим до морето, но той е в командировка и си идва следобед в неделя. Нищо, поне сме запланували вечеря  heart

Утре пък ще имам чисто женски ден, заедно с кумата и най-добрата ми приятелка ще обикаляме за рокли в София. Честно казано, иска ми се да не харесам нищо  tease защото вече съм си заплюла една в Асеновград.

Слънчев петък от мен!
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #407 -: февруари 12, 2016, 13:02:10 »

Честно казано, иска ми се да не харесам нищо  tease защото вече съм си заплюла една в Асеновград.

Хахахаха, друго е да се убедиш, че това е най-, най-... Така бях и за роклята, така бях и за татуировката преди години. Харесах си татус, ама не. Трябва да разгледам още, за да съм сигурна, че съм избрала най-Убавата tease То като имаш избор добре, ама като ставаше дума за обувки за сватбата ми се ревеше. Пък и гледах два чифта да си купя, че да имам резерва pardon
Киви, покажи одеялото като модел.
И аз съм имала гащи на Викторията, ама ми бяха подарък и ме бяха надценили. Не ми бяха хич удобни. Имах чувство, че ако съм с пола, ще трябва някъде на средата на някое хоро да ги прескоча и да се направя, че не са паднали от мен Xixixi
Изби ме на простотия, извинетИ!
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 12, 2016, 13:06:15 »

Аз Еоса не съм го имала, ама на леокрема балсамите за устни, са ми ок, от бюджетните. Инак още си ползвам гланца за устни на артдеко от сватбата мухаха, сметнете на колко години е. pardon diablo Ама е супер и сърце не ми дава да спазвам изисквания за срок на годност.
Козметика гледам да не се заривам, че ползвам на периоди и после хвъргам. подариха ми няква лампа за гел лак обаче, one-step се води и май скоро ще се плескам......

Гащите на Али са за филм начи  Girl_hide blum
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #409 -: февруари 12, 2016, 13:12:08 »

Ха, честит петък и от мен!
И аз днес съм в чудесно настроение smile Имах шанса да се видя с любима съфорумка сутринта (завиждайте!!!), имах късмета за пръв път в живота си да спечеля нещичко (в случая от една фейсбук игра) и ужасното ми главоболие в последните дни вече е на минаване  yahoo yahoo yahoo
Аз съм луда по козметики, макар да съм с изключително чувствителна кожа и многобройни алергии.....Не спирам да си купувам, а няам да ви казвам дребното как ме имитира и как рови да си вземе я червилце, я пудра, я гланц.....
Виктория сикретс и аз ги обожавам, за БГ има един сайт който внася малка част артикули, но съм пазарувала от него и не мога да дам отзиви: http://americanoriginals.bg/index.php?route=common/home

Аддиктед
, и аз съм си заплюла да ходя на хендмейд феста в НДК утре Wink Но и изложението за пътувания звучи чудесно......може да се подмажа на половинката да го посетим smile

Черпя ви с фейсбук наградата ми:

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 12, 2016, 13:40:05 »

Сноу, мерси за почерпката  give_rose Нека все така да ти върви и да не спираш да печелиш  Wink

И аз само трупам козметика, а дори не я използвам.. Примерно крем за лице не мога да ползвам, защото започвам да се потя от него, какви ли е съм опитвала.. Козметичката ми редовно ми казва, че нямам никаква нужда, но аз не, та не... Аз ходя по 2 пъти в годината на почистване за лице, тя всеки път ми се смее и казва "Добре, че всичките ми клиентки не са като теб, че да съм фалирала до сега".. Викам едно нещо и на мен да ми е наред и да не се нуждае от промени  pardon

Много ми се ходеше в НДК и на мен, ама няма, ще пропусна този път  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 12, 2016, 13:41:28 »

Хайде и тук да се цопна.
 
Като гледам, хич не се деля от колектива, защото и аз съм в чудно настроение. Видях си буболечката и кипя от щастие. heart
Пък и вие много хубави дестинации, цветове и мисли сте споделили. Bravo
Хайде харесах я й аз тази страничка на Силвия.  good

Тони, може да ми е от това главоболието, знам ли. Докторката ми каза, че 80% може да се дължи на това, а може и от много други неща.  Може и от кръвното да е, защото по принцип съм с ниско 90/60, а от известно време е малко по-високо. Аз да се похваля, пък се надявам да не се урочасам, от 2 дена не ме е боляла главата. За сметка на това преди 2-3 нощи не съм спала от ужасноо силно главоболие. Не знам, мога само да гадая.

Лоли, видеото на мен ми харесва.  good

Сноу, честита награда.  smile
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #412 -: февруари 12, 2016, 13:44:18 »

Сноу, завид за хенд мейд феста, ама няма да смогна... съботите са ми запълнени от 100 години напред. Хубаво изкарване!
Али, одеалцето е на фаза "фантазия", като се заформи ще го споделя, сега мога да кажа само, че ще бъде цветно.
Фани, мамин златен е на 2 и половина. И аз имах грижи относно бъдещото мъжко майчинство, защото не знаех какво да очаквам, но сега не го сменям и за 5 моми. Той Господ си знае работата,  не се прехласвам по принцип по момичешките адети и бебета декорирани в стил "Малкото Пони с елементи на Барби", та е уцелил какво да ми отдели. Маникюра си е време за мен, да си седя на спокойствие, никакви мъже не мъкна с мен, но за щастие и те предпочитат да се занимават вкъщи нещо по мъжки докато аз си взимам дозата кифлаж.

 GROAN Не можах да разбера, коя е Силвия?
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #413 -: февруари 12, 2016, 14:25:43 »

И аз не разбрах коя е Силвия....

, късметлийка си ти.....аз и на маникюр не мога да ида сама, маникюристката е влюбена в Бубет и й прави първо на нея маникюр, а наш'та си го търси като наследство, хахахах
Обаче как ги знаеш момическите филмчета и идоли, значи..... blum
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 12, 2016, 14:33:34 »

https://www.facebook.com/%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%A1%D0%98%D0%9B%D0%92%D0%98%D0%AF-184551431662684/?fref=ts  Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #415 -: февруари 12, 2016, 14:36:35 »

Ох Али ще ме умори с тия гащи! lol Аз даже имам история с едни такива...сутринта рано лятото ставам, нахлузвам набързо едни гащи и една рокля, че закъснявах и хайде навън! Обаче съм изтеглила късата клечка с гащи с разхлабен ластик, наложи ми се да тичам за тролей, опитвах се да ги хвана през цялото време да не ходя все пак без гащи и като се качих вече бая се бяха изхлузили...аха да паднат lol пльоснах се на едно място и ги наместих, после като слязох в Студентски (отивах на лекции) в първия магазин за бельо  danceg

На маникюр не ходя...сама си се клепам  Girl_hide
На такива фестове не ми се ходи, кисне ми се вкъщи да си почивам и да си обгрижвам мъжлето  blum Той от другата събота започва едни курсове (засилил се е към отбора на програмистите) та тази да си го поглезя докато още си в вкъщи Wink

Сноу, честита торта (май ще е за Бубет ама ние на теб да честитим)  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #416 -: февруари 12, 2016, 14:50:47 »

И аз не разбрах коя е Силвия....

, късметлийка си ти.....аз и на маникюр не мога да ида сама, маникюристката е влюбена в Бубет и й прави първо на нея маникюр, а наш'та си го търси като наследство, хахахах
Обаче как ги знаеш момическите филмчета и идоли, значи..... blum

Бубет е страшна мадама, а аз как да не ги знам момичешките идоли, свекърва ще ставам, трябва да се ориентирам овреме какво ме дразни Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 12, 2016, 14:53:40 »

Без маникюрист не мога.. Обожавам си ноктите, лакирани от професионалист  heart Повече от 3-4 години съм само на профи грижи..  Girl_hide

Спуках се от смях с тези ваши гащи  girl_impossible danceg

Вижда ли ми се новия аватар?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #418 -: февруари 12, 2016, 14:58:51 »

Алексче, колко да е нов аватара, все си ми в зелено?
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 12, 2016, 15:00:43 »

Ц, смених го.. затова питам, дали излиза  huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines