Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:54:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206907 пъти)
 
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: февруари 10, 2016, 14:18:46 »

Фери, мисля, че рибата тон не се препоръчва, заради високото съдържание на живак в нея, но пък ти няма да ядеш с килограми, де biggrin

Иначе и аз обичам суши, но скоро не съм яла, може и аз да спретна да речем за Св. Валентин и без това май ще сме си вкъщи, че с тези вируси не ми се мърда никъде.

Тони, хубаво е, че си започнала предварително диета и спорт, ще видиш, че бързо всичко ще се нормализира.
Сноу, супер, че си решила да правиш упражнения. ПРеди време и аз се бях захванала, но за кратко, сега вече абсурд biggrin Отдавам се главно на сън и книги  Reading
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #331 -: февруари 10, 2016, 14:28:43 »

Сушиии - мняяям!!! Особено с филаделфия...

И аз карам нисковъглехидратна диета...фреш портокал, салата цезар, пилешка супа...и торта Нутела за капак tease И за това кантара вече мига червено хахаха
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #332 -: февруари 10, 2016, 14:30:23 »

Точно и аз за Свети Валентин мисля да си спретнем, че и ние ще сме на домашно заради върлуващия грип явно smile Рових, гледах, малко риба тон не е проблем Wink
Активен
Snow_White
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1358



« Отговор #333 -: февруари 10, 2016, 15:17:12 »

Фери, по принцип рибата тон не е препоръчителна, наистина, но пък като толкова ти се хапва, може малко. Всъщност, моя доктор ми разрешаваше от всичко забранено по малко - когато ми го каза и вече не ми се ядяха забранени храни smile

Свекс, благодаря за подкрепата  give_rose

Тони, мерси за страхотното предложение - САСА определено е в моя уиш лист, но не и на мъжо, за жалост. Той не си пада по риба, и сушито не му е любимо (освен ако не му го направя аз).

Моят цепоглав не ме напуска, май ще си тръгна рано-рано от работа днес, и без това всички наоколо са болни и само ръсят вируси ....

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #334 -: февруари 10, 2016, 15:24:08 »

Аз с консервирана мисля  huhhuh.gif Занимавам ви цял ден с моето суши, извинявям се  blush Иначе ще си наблегна на зеленчуковото smile Благодаря  heart

Сноу, ходи си полегни да ти минава по-бързо главата  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #335 -: февруари 10, 2016, 15:24:20 »


Снимката на Киви Wink

И много моля не изпращайте на това специално място Швейцария преди да сте я посетили Wink

П.П Свекърва на теб ти е простено*THUMBS*

Marri, благодаря ти за справянето с техниката вместо мен smile И никого не изпращам там преди да съм посетила, става за хора, но е различно от тук. То това пътуване беше толкова колоритно, че си плаче за разказ, ама друг път. Теб какво те притеснява в Швейцарията, че така вардиш някое неориентирано пиле да не прехвръкне?

Фани, твоето любимо Ин Ло какъв подвид е - зълва, свеки, че малко се обърках?

Свеки, тази статия най-вероятно е в главата на всяка работеща майка, която иска да контролира всичко. Идеята май наистина е в баланса и в пускането на очакванията.

Как да съм всичко за детето си, без да ограбя себе си? Мисля, че знам отговора: ще побързам да намеря най-близката ясла. Но ще бъда добра майка, честна дума! Всеки ден след работа, когато не съм в командировка и нямам изостанала работа за уикенда. Обещавам!

Моят опит до момента показва, че трябва да нямаш очаквания, да живееш за мига, да се радваш на всяко достижение, в момента на достигането му, защото след 5 минути всичко може да е подчинено на нечии чужди нужди. Всичко е въпрос на приоритети. НИкой не е перфектен, просто някои се преструват по-добре от други. А и има и друг аспект - след 50 години дали ще ме топли, че съм имала резултатите на проектите  тип "за вчера" два дни преди крайния срок? Или ще ми е по-важно, че детето ми е имало хубаво детство и ме е запомнило в добра светлина, била съм с него, когато е имало нужда?

А това за загубването от статията не го разбирам, никой не се губи заради майчинството. Те жените майки са си там, просто качват ниво в "играта" живот и става по сложно за игране. Отговорностите са повечко за всички, на някои им е по-лесно да балансират между старите си и новите си задачи, защото преди не са ползвали пълния си капацитет, има късметлийки с отлични помощници в лицето на майки и свекърви, други се адаптират като сменят приоритетите си и съответно формулата на баланса се сменя. Важното е като погледнеш назад, да не съжаляваш за избора си, нали?
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: февруари 10, 2016, 15:34:20 »

Здравейте smile

Сноу, радвам се, че напредваш за тиквения медал (много добре казано). Аз за сега тая надпревара съм я оставила на заден план. Насила писането никак не върви, пък и сега не ми се занимава с енергийните вампири хихи Хайде, ти ще си първа гордост, пък после аз може да се вредя за втора гордост Wink Хубаво, че ти се правят упражнения, но ти така или иначе изглеждаш прекрасно smile

Тони успех с диетите, спорта и терапията, напред към успешен финал Wink

Аз с-уши не ям бляк бляк. Ориза си го обичам лепкав на български си маджи, а норито е ужасно. По-добре лозови сърми.

Аз ще правя баница тази вечер, ама само момчето я уважава, за момичето рибни пръстечета  pardon crazy

Ние на 14ти сме на работа. Шефката ще си замине при гаджето, момичето при Ми Амор, а ние с ММ ще имаме романтична вечер с момчето и един негов приятел хаха smile

Аз отивам да гледам Такъв е живота Шейново и да рева на следващото родено бебе  lol


Статията не я четох, нещо не ми звучи интересно, но много ми харесва написаното от Киви  good
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #337 -: февруари 10, 2016, 15:51:57 »

Сноу, тия тиквени медали... само ако имаш лично желание да го правиш- тогава има смисъл.  Поне моят принцип на действие вече е такъв.

Пандич и мен не ми е интересна статията.

Поздрав за деня

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #338 -: февруари 10, 2016, 15:56:25 »

Дам, различни сме и всеки мисли различно. Просто аз бих я написала точно така, защото съм чувствала точно така нещата. Никой не може да даде рецепта, няма правилно решение. Нито пък отправяме по един и същи начин или по една и съща причина поглед назад smile.
Връщам се за Сноу, да и препоръчам и на нея домашните упражнения от сайта на Румяна Илиева. Даде го Чери и ние с Ина го харесваме.
Панди, раждай и почваме да те ръчкаме да пишеш. Ама не брой гордостите на форума, не си втора, много повече си имаме Wink heart
Киви, Швейцария съвсем скоро я споменавахме във връзка с живота през 90-те. Цялата работа от 9 страници писане тръгна от цитираната песен на НЛО за Стойчо и кравата, която не искала швейцарски бик да я запложда Wink Доста се посмяхме тогава и някои постове са с недомлъвки, които само ние си разбираме.  Wink.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #339 -: февруари 10, 2016, 16:00:30 »

Чери ми липсва не мен нещо  huhhuh.gif
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #340 -: февруари 10, 2016, 16:04:18 »

Чери ѝ писах в социалната мрежа, всичко е наред, ама си имат гости и са напред-назад (неин много добър приятел), пък е и започнала някаква работа, временна, ама ѝ заема повече от времето smile

Аз пък сим си харесала една гимнастика за бременни, ама нз кога ще стигна до нея  pardon Ако проявявате интерес, мога да ви я пусна в бебешката тема Wink
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #341 -: февруари 10, 2016, 16:08:14 »

Киви, Швейцария съвсем скоро я споменавахме във връзка с живота през 90-те. Цялата работа от 9 страници писане тръгна от цитираната песен на НЛО за Стойчо и кравата, която не искала швейцарски бик да я запложда Wink Доста се посмяхме тогава и някои постове са с недомлъвки, които само ние си разбираме.  Wink.

Благодарско за разяснението, никога нямаше да се сетя сама, хахаха... Големи кусурлийки тия лирическите кравешки героини, кво им е на швейцарските бикове, дори не са лилави. Ама те днешните крави живи да ги ожалиш, бик не виждат,  само епруветки... и после как млякото да е от щастливи крави, а?

 
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #342 -: февруари 10, 2016, 16:09:42 »

Явно само аз не виждам, ако някой публикува, докато пиша? Това допълнително ли се настройва?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #343 -: февруари 10, 2016, 16:12:33 »

От толкова писане най-важното забравих, хотела, където ни беше сватбеното тържество, подарява безплатни нощувки и спа ала бала, на всички двойки, които са правили при тях сватбите си. Докато местата свършат, естествено, ако има тук "колежки" да драснат два реда на лични и ще им дам подробности, че да не е реклама.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #344 -: февруари 10, 2016, 16:14:48 »

Киви, аз си правя почти всеки път преглед преди публикация, та там ми светва в червено.
Тези дни на работа се смяхме с колежката, че има български щастливи евро-кокошки. По обед редовно излизат отнякъде и търчат по цялата улица. Представете си къде работя - в Евросюза funnytooth

Добавям още нещо животинско - с такъв плафон кучето на кумците ринело сняг преди две седмици. Голямо щастие, ама вечер замръзвал снегът та се чувало само "Дан! Дан!".

П.П. Евросюза - стори ми се кратко, ама и Дребната се разцърка по бебефона. Сега видях какво съм написала tease
« Последна редакция: февруари 10, 2016, 16:33:33 от Alichka » Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines