Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 09:50:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206899 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 01, 2016, 13:17:11 »

Дояде ми се пица в Пловдив след разходка!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: февруари 01, 2016, 13:36:25 »

Тъй, нИ моА вЪ изчета, сори...Честит ви нов месец, нашия започна с 2 торти в офиса - един колега черпи, че се е върнал в офиса след продължителен престой при клиенти. Като го гледам как е заслабнал, май там ще да е и спал...

Инке, то като си гледал снимки на Марта, не само якето може да и познаеш, а и "походката" pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: февруари 01, 2016, 14:31:59 »

Реших, че ще правя шницелчета, макар че ММ си заръча кюфтета, но ще има промяна в плана, и картофено пюре (любимото ми heart). Яде ми се и зелена салата, ама в нашия магазин нямаше и ще пращам Влади след работа да купува. pardon
Ориз правих миналата седмица и ще пропусна.
Тиквичките още са ми на мисъл, но ще ги остава и тях за следващо готвене.

Панди, аз пък нямам търпение за бебешките ви теми, за да споделяте по-подробно и да показваш красотичките от баба ти. heart

Обади ми се една колежка от университета и реших най-после да и споделя новината за бебето и на нея. Чудех се как да го направя, защото тя има проблеми и до колкото знам правят опити от доста време. Не исках да я карам да се почувства зле, пък и по принцип няма как да и се обадя и да и тропна направо, че съм бременна. В крайна сметка се зарадвам много. smile

В Пловдив и аз не съм ходила. То и къде ти време за обиколки? Тооолкова много ми се ходи насам-натам, ама с това работно време на Влади е невъзможно.  cray Умирам от яд...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #33 -: февруари 01, 2016, 14:42:19 »

Бтв и аз нямам търпение за бебешките темички  heart

Чакайте да ви споделя моят опит със споделянето на новината, да, всички се радват ама има доста хора (включително и братовчедка ми), които ме питаха, а ама без да искате ли стана? lol И аз всеки път отговарям като папагал...ми ние сме женени, минахме възрастта когато тия неща стават без да искаме  pardon Аз си мисля, че това е естественото продължение на живота/нещата, защо тия хора си мислят, че е грешка  huhhuh.gif Размисли и страсти   Wink

Колегите ми подариха един сервиз за хранене, дето го бях загледала отдавна ама така и не го взехме, щото не ми се набиваха пари и сега трябва да спретна нещо спешъл да го сефтосам  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #34 -: февруари 01, 2016, 14:54:28 »

Мен ме ядоса шефът и с колежката си правим вече квото си искаме tease danceg Демек, ся ви чета, ще ви пиша, абе досада голяма ще ставам blum
Ехе, Фери, честит ви сервиз. Да го покажеш, ама с пълнежа Wink
Тони като разказа за нейния от Метро и се сетих за една история. ММ преди време зареждал различни фирми. В едната харесал някакви чинии. Поискал да си купи, а момчетата от склада му дали 2 комплекта. После... ГРЯУ - кашона в земята! Върви разбери колко е имало. pardon Обяснили му, че чиниите така си идвали от Китай funnytooth
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #35 -: февруари 01, 2016, 14:55:13 »

Миме, да те пипа по корема, та и нея да я полази. kiss2

Моя  лучен хляб отпадна за сега. Нямаше в магазина ненарязан хляб.

Времето при нас е страхотно, стоя на отворена врата на терасата и си мечтая да съм навън.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: февруари 01, 2016, 15:07:13 »



Хей хей, привет девойки !
Светъл февруари ви желая!

Али, разправяй де, няма да се скинем от още малко грижи хаха

В Пловдив ми се ще да имам повече от няколко часа, защото нищо не видях последния път... nea
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 01, 2016, 15:12:30 »

Фери, нас не ни питат дали е станало без да искаме, а директно от колко опита.  crazy pardon
Честит ти сервиз.  Bravo

Али, айде разказвай в темата ви тогава като си айляк.  blum

Наде, колежката е от друг град, няма как да стане.....ПЪК и се сещам, че ония ден като се разхождахме с Влади срещаме леля му. Тя ме пита как съм, какво прави мъника (оп а уж не знаела какво е де  huhhuh.gif) и ме пипна по корема.... beating Не знам защо, ама ми стана много тъпо и неприятно, дори не искам никой да го прави ПОВЕЧЕ, освен Влади. Ненормална ли съм?
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 01, 2016, 15:14:04 »

hahhah, казвай им от пУлУвин, Миме  blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #39 -: февруари 01, 2016, 15:21:09 »

Хахах мен само приятелките ми ме питаха, щото викат много сте бързи, а то реално ние от лятото сме я заправили, ама сега стана  Wink Иначе за пипането по корема, на мен ми стана леко странно (не знам дали неприятно) онзи ден тати като ме пипна  huhhuh.gif Мама като ме пипа няма такова чувство  pardon Не мисля, че си ненормална  heart

Чакайте да ми дойде музата да сготвя нещо достойно за сервиза и ще ви пусна снимки  Wink А и вчера явно доста съм се претоварила и ще гледам да не се правя на герой повече  blush
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 01, 2016, 15:29:28 »

Вдъхновение:
http://www.mixnews.bg/news/uchilishte-mezhdu-cyrkvata-i-dzhamiqta
Активен
Bube
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 487



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: февруари 01, 2016, 15:49:06 »

Ехе, не мога да ви изчета!

Честит нов месец и от мен, любов да има!  heart

Моят уикенд въобще не беше почивен, дежурна съм на работа, та едва смогнах. Уморена съм, спи ми се, но поне навън е пролет.

Честита годишнина на Фери smile

За пици говорите - как ми се хапва една, ама съм малко на диета. Иска ми се до сватбата да се вталя мъничко  blum

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 01, 2016, 16:42:00 »

Наде само да питам Митко дали се прибра  за обедната почивка... хаххахаха... Шегичка kiss2
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #43 -: февруари 01, 2016, 17:18:12 »

Наде само да питам Митко дали се прибра  за обедната почивка... хаххахаха... Шегичка kiss2
Всеки влезе и излезе по план!!!
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 01, 2016, 17:28:03 »

Аз пък сготвих грах с картофено пюре и ще метна едни кИфтаци, че да не умре от глад мъжо.

Фери, мен ме питаха на сватбата бременна ли съм била. На някои хора им куца математиката ЯКО.
Имаше и въпроси случайно ли е станало, от кой път...на такива отговарям,че може и позата да им кажа,ако искат. Егати, и случайно да е било кво толкова, да не сме на по 15?
Ти каза ли на работа вече? Как се прие новината?

Пък за пипането на корема-чакайте да видите като започне да става по-голям какво е. Среща те комшийкта/приятелка/роднина/колежка и "Оооо, на баба/леля/чичо/свако/стринка сладурчето, какво гоооляяямо коремче си имаме тууука..." Естествено, с ръцете на корема ми да го мачкат,придружено с умопомрачителни нечленоразделни гу-гу-га-га-ойнк-мойнк-гуу или каквото-там-казват. И като ходя до офиса е същата работа...изкарват ме кит,ама поне не лицемерничат. biggrin Все едно аз да им опипам циците след пластична операция или нещо друго...
Ето една картинка по повода с пипането на корема


Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines