Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 16:58:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206610 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #225 -: февруари 05, 2016, 12:32:08 »

След тази тоалетна тема много философски се настроихте  tease
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: февруари 05, 2016, 12:49:18 »

сигурно щото най - умните неща ги раждаме в тоалетната, като идеи  tease tease tease
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #227 -: февруари 05, 2016, 13:19:40 »

Добър ви ден !

Минавам набързо да се похваля,представете си имаме покани  yahoo yahoo yahoo Просто като ги взех мислех,че като по филмите ще тръгне музика след толкова блъскане. Буквално се чувствам премазана, а сега тепърва ме чакат задачи из вкъщи,че утре нали идва антуража за булчинска рокля,а в нас бомба е паднала.

За тоалетните имам какво да споделя,ама айде няма. И ми е мъчно,че утре няма да мога да ви видя на живо,то пък се събрахте много за късмет,ама без рокля няма да мога,иначе щях да отменя,ако не беше толкова важна задача.
Черпя ви с "бобони" и да ви кажа,че на тая хартия като от снимката много трудно се печата,само да знаете от личен опит  Wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #228 -: февруари 05, 2016, 13:21:25 »

Ина, защото имаш момичета Wink.

Имам сьщо и мьж  good  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: февруари 05, 2016, 13:24:33 »

Имам сьщо и мьж  good  Wink

Аз какво да кажа като имам само мъже в къщата ..... girl_impossible
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #230 -: февруари 05, 2016, 13:47:54 »

То е въпрос на отношение, не толкова на стоеж или седеш  Wink Аз лично нямам оплаквания. Ако рекат да ми правят мръсно  beating.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: февруари 05, 2016, 13:52:44 »

Черпя ви с "бобони" и да ви кажа,че на тая хартия като от снимката много трудно се печата,само да знаете от личен опит  Wink

Що лъжеш само не знам? Трудно е с пастелните цветове, ама всичко си има цака...


* P4130027.ORF.jpg (68.84 KB, 317x388 - видяно 1657 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: февруари 05, 2016, 14:01:34 »

П.С. Още една моля - оцветявана с друго pardon

Оф, днес ме боли глава...Гнус. А снощи нямах какво да правя, голяма тъпотА. Като си имал някакво занимание и после като приключиш докато се настроиш на нова вълна е голяма гадост tease

Чудиш се - да изчистиш кочинката от предишния проект, да сгънеш 8-те купа с дрехи, да позяпаш ТВ, да почетеш...или да се захванеш със следващият проект от дългия списък, който те чака за следващите месеци... pardon


* 20130426 004.JPG (71.23 KB, 337x331 - видяно 1681 пъти.)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: февруари 05, 2016, 14:53:29 »

Рони честито за поканите.. Ще се радвам да ги видя.. И на мен ми е такъв ден днес.. Затрупана съм с работа , а цял ден се мотая... Голям мързел, голямо чудо...
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #234 -: февруари 05, 2016, 14:57:27 »

Що лъжеш само не знам? Трудно е с пастелните цветове, ама всичко си има цака...
Хахах верно е ,да не заблуждавам народа! Има си,ама докато я хванем щяхме да правим покани за раздяла,а не за сватба  tease
Лоли, в темата за покани може да видиш Wink
« Последна редакция: февруари 05, 2016, 14:59:04 от addicted_to_u » Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: февруари 05, 2016, 15:47:02 »

Бреей, от кенефи как минахме на снахи и на философия! Направо се кефя максимално. lol
сигурно щото най - умните неща ги раждаме в тоалетната, като идеи  tease tease tease

Абсолютно вярно си е! И ЕВРИКАТА се е родила у банята, пък там все едно гърне/кенеф се е подвизавало нейде. Ако не, ще го дорисувам в картинката Wink

Свекърва, аз ще ти пожелая мир и разбирателство със снахата и младите да се обичат и търпят.

Пък днес ММ е решил да оправя дистанционното на колата и си пренаписва някаква програма. От сутринта ходи няколко пъти да тества, стискайте палци да успее. Щото ми писна да ходя със запалка и размразяващ спрей в чантата. Той като си няма чанта, ползва моята за склад. Ще му подаря една гейска чантичка за зимата, щото си има за лятото вече.

Еми, хубаво подсещаш за събота.  good
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #236 -: февруари 05, 2016, 16:40:07 »

Аз влизам да си споделя емоциите. Една майка ме намери по фейсбука, търсела психолог и й препоръчали мен. Започвам частната си практика, без да имам кабинет за целта. Но щом жената търси психолог...и конкретно мен, не можех да откажа. Сега съм еуфорично настроена и притеснена. Другата седмица ще се срещнем с нея и детенцето й. Стискайте ми палци. 
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: февруари 05, 2016, 17:19:33 »

Наде, успех!  Bravo Много се радвам за теб и за новите възможности.  yahoo
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #238 -: февруари 05, 2016, 17:23:05 »

Супееер! Наде, честито и успех! Много се радвам като чуя, че психолог близък до мойта възраст се е реализирал и тайничко се надявам и на мен да се случи ! Още веднъж успех  Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: февруари 05, 2016, 17:28:09 »

Здравейте!

Браво, Наде!!!! Това си е признание! Пожелавам ти успех и дано си от полза на хората, които те търсят  good good good

Аз днес много на социален живот го ударих - училище и после две много приятни срещи, за едната, от които може да ми завиждате  blum Wink blum


svekarva, малко ме притесни този толкова положителен поздрав, ама вица след това оправи нещата smile

Това момче да пикае седнал за мен бе фрапираща гледка. Моето ще пишка право и няма да цапа като баща си (и за разлика от свяко си  bad )
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines