Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:10:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 206793 пъти)
 
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: февруари 04, 2016, 21:39:55 »

Нат, стига да не повръщам, ще отида. В Мега мол съм редовна smile

На мен ми е мечта още една тоалетна, ама ще е в следващия апартамент. Най ме кефи на работа - четири тоалетни за четирима души, яката работа Wink
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: февруари 04, 2016, 22:10:01 »

Момичета минавам само за да ви кажа  ' зДрасти' smile Не ми се пише напоследък,понеже имам един куп глупости на главата ,иначе си ви чета редовно  blum
Държа да похваля Мари за красивия дом,много стилно и уютно,точно в мой стил.
Ние отлагаме ремонта до пролетта,вече съм измислила почти всичко,но няма да е лесно.Лека полека-когато стане тогава.
Тинче первазите са страхотни,за първи път ги виждам,,,влюбих се в тях:)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: февруари 04, 2016, 23:32:30 »

lolitkabg, благодаря ти,  много си мила!  give_rose smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: февруари 05, 2016, 08:07:37 »

Добрутро!
Като ви слушам ще си помисля, че най-любимата ви стая е WC!  blum чувам аз и от други. Модерно е напоследък да имаш 2 тоалетни. На голямо жилище бива, обаче в апартамент за мен е излишно. Виж на село с големите къщи е друга работа. Макар че и там старите баня и тоалетна никой не ще да ги ползва. В новия апартамент не съм слагала тоалетна в банята, защото щяха да ми се получат WC до WC, помещенията са съседни.
Да отклоня темата малко - дойдохме си от село снощи и добре, че дойдохме, че днес вече има понатрупал снежец. Трябва да водя Кари на контролен, а как не ми се занимавааа, не е истина... Всъщност се надявам баща й да иде, ама да видим дали ще се измъкне от работа, хиихихихи.
Друго няма какво да кажа. Лек ден!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #214 -: февруари 05, 2016, 08:41:05 »

Доброооо утро!
Ставайте, време е за работа..
Хайде приятели, като се събудите още нстройте мислите си позитивно.Когато вече седнете с чаша горещо ароматно кафе мисълта ви да бъде насочена към хубави неща..И...
Всяка сутрин преди да тръгнете за работа, не забравяйте да сложите в едното си джобче по малко доброта, светлина, красота, нежност и една лъчезарна усмивка..
Пожелавам ви един истински,
пълноценен,
смислен,
обогатяващ Петък,
който да ви донесе само положителни емоции!
Не забравяйте да се усмихвате, истински и от сърце, защото светът се нуждае от усмивки.
Страничката на СИЛВИЯ
Харесвам тази страничка, има красиви снимки и мисли.
Ще се върна на тоалетните и броя им. Много си е добре да има баня и тоалетна, даже е задължително...Като вземат да се тоалират 3-ма мъже и една жена сутрин, не е за разправяне какво бутане пада. Някъде към края на гимназията момчетата започват с бръсненето и слушането на музика и преглед на личната кореспонденция в едно от двете помещения и няма излизане.
Нат, пред мъжката тоалетна е нужно място колкото стъпалото, нали прави действат Wink.
По този повод, американските момченца ги учат да сядат на дъската, като момичета. Хаха, като отидох при големия /вече живееше със сегашната си жена/, той ме предупреди, да сядам, все едно мога права crazy. Под секрет, мога права, ама от тази година, с онази джаджичка, дето съм ви я показвала. Wink
Много пикантен разговор заформих, моля гнусливите да не четат.


* 12650856_912684845516002_1830885858898730869_n.jpg (29.13 KB, 468x374 - видяно 86 пъти.)
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #215 -: февруари 05, 2016, 08:51:26 »

Преди с йогата големи чудеса правех, ама сега нали се появявам с предизвестие. Виждаш един тумбак иззад ъгъла, после ида и аз след малко.  crazy

funnytooth funnytooth funnytooth Относно тоалетните ние искаме да сложим втора в банята. Много по-удобно е да има две. Свекърът е достигнал сам до това прозрение - 3-ма мъже и една жена в тях няколко години подред... Мъжо е от тези четящи, играещи в тоалетната. Като кокошка е - като замъти, ти се превивай отпред колкото сили имаш. Пък и малкото гъзе като порасне не се знае колко време ще се pleasantry тоалира и то.

Свекърва, прекрасно пожелание! Благодаря!
Аз пък бързам да честитя рожденния ден на снаха ти. Да е жива и здрава, да е опора до сина ти, да се обичат и разбират. Пожелавам ви да намерите път една към друга!
Днес ми е хубаво, напук на мокрия сняг!

Ето какво си харесах тия дни... Girl_hide


* 1111.jpg (17.26 KB, 370x490 - видяно 75 пъти.)
« Последна редакция: февруари 05, 2016, 09:13:53 от Alichka » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: февруари 05, 2016, 09:12:15 »

Ооо, Свекс, честита ти снаха! Добре, че се е родила и че ти е станала снахичка! А има ли подарък или и тая година не е слушкала, хихихи?! Аз съм от бързите във ВЦ, Кари също. А за тоалирането имаме поне 3 мивки и 5 огледала, на които може да се оправяме на воля сутрин. Само трабва и да станем навреме и кой като нас!
Я ме светнете сивата грива да не е на мода?! БратчеТката КмИтица си е направила коссата в много интересен цвят, баш като сива вълчица, хеххе...
Нат, съчувствам ти - до април така ще е  blum
Свеко, де е тая СИЛВИЯ у фейса ли? И аз тамън да запея и някой от децата яко ще ме подразни, уфффф, пак ще трябва да ги бия...
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #217 -: февруари 05, 2016, 09:26:56 »

Добро утро  heart При нашите има две бани, няма по-удобно нещо, особено брат ми като се завре в едната да слуша музика и да си прави всичките процедури, откарва 40+ минути  crazy Аз си бях окупирала малката, там си се гримирах, тоалирах и тн  blum Вкъщи сме с 3, ама ползваме активно само тази до спалнята, щото другата е просто тоалетна, а третата е в мазето, освен ако някой не е на зор, няма кой да слиза там  blum Стига толкова за бани, че се оляхме  pardon

Свекс, да ти е жива и здрава снахата и да ти достави здрави и сладки внучета  heart Тия американци съвсем са се побъркали  crazy От к'ъв зор момченцата трябва да пишкат седнали  huhhuh.gif

Нат, още малко ще си трудно подвижна  heart
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #218 -: февруари 05, 2016, 09:45:26 »

Али, Фани, благодаря heart
Одеве като я свързах със съответния процес и ми светна, че има РД funnytooth Шегичка...Отидох да търся торта в зелено /нейния цвят/, та да ви почерпя и специално се връщам Wink
Фани, пишеш във ФБ Страничката на Силвия и ти излиза, харесваш я и следиш. Не ми е в приятели, затова не я виждаш.
Естествено, че има подарък, като всяка година. Лишавам я само от парче от коледната питка с парата, защото хем ми взима сина при родителите си в София, хем шансовете и биха нараснали за сметка на други членове от нашето семейство Wink По сина предадох две карета българска бродерия, чеиз от баба ми. По- малкото сложихме в рамка, да стои като картина над по- голямото. Не си спомням дали казах, но тя показва голям интерес в последно време към такива неща. Ще вземем да се харесваме не само по принуда Wink.
Да ми е жива и здрава, да се разбират със сина, това ми е най- голямата радост heart
П.П. Фери и на теб благодаря. Ами, от хигиенична гледна точка. Другата ми снаха /жената на брат ми/ и тя така учи племенника. Хвърлила съм му мерак да го понауча на някои мурафети, докато е още малък, толкова имам да му връщам на брата... Wink


* im.jpg (8.33 KB, 202x249 - видяно 1471 пъти.)
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #219 -: февруари 05, 2016, 10:17:42 »



 funnytooth funnytooth funnytooth

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #220 -: февруари 05, 2016, 10:26:05 »

Хахах така си е  blum Ина, от много време се каня да те питам, защото съм ги забравила, тия правилата за екраните, които ги има на кабинетите на педиатрите във Франция smile Помня, че бяха много логични, ама не ги записах и сега не мога да се сетя как бяха  blush

Свекс, може и да е по-хигиенично, ма на мен ми се струва странно доста  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #221 -: февруари 05, 2016, 10:29:56 »

Само два поста прочетох, но пишкат седнали, за да не опикават всичко наоколо. Много сьм "За"  good
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #222 -: февруари 05, 2016, 11:22:36 »

Ина, защото имаш момичета Wink. То само това им остана на момчетата като предимство и сега...хоп Wink
Сетих се за един виц за хигиената.
Значи, известно е, че чукчите ходят без гащи и просто си осъществяват отделителните процеси де където сварят, дори вървейки.
Отива партийна делегация чукчи в Москва, на посещение да отдадат почит на другаря Ленин. Съветските посрещачи първо ги водят да им купят гащи и обясняват, че така е по- хигиенично. По средата на опашката пред Мавзолея, водачът на чукчите се обръща към хората си и клатейки глава отсича: "Мммм да, гигиенична и тепло!" Girl_hide  /хигиенично и топло/
« Последна редакция: февруари 05, 2016, 11:25:54 от svekarva » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: февруари 05, 2016, 11:27:37 »

Само два поста прочетох, но пишкат седнали, за да не опикават всичко наоколо. Много сьм "За"  good
Е то ако не опикават, какъв е смисъла да ходят до WC, хаххаххха?!
Свеко, това за чукчите е от 1-вите вицове, които запомних - бях 6-ти клас, хахаха
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: февруари 05, 2016, 11:37:36 »

Аз па днес съм бунтарски настроена ( нищо ново под слънцето ) и няма да ти честитя на снахата сътворението, тъй като нещо не ме кефи- ни зодиакално, ни от разказите придобитите впечатления. blum
Ще ти пожелая , Свекс, да са ти  умни и здрави децата, ей така- без повод. smile

Днес ми се редят нещата сами, без да си мърдам пръста, което е доказателство за теорията, че LET IT GO, върши големи чудеса. Намерих си 10 лв на улицата и адвокатът се е раздвижил да движи едни документи, които отдавна бях махнала с ръка, че аз ще тр да избутам напред. smile smile smile smile


Поздравът ми за днес за Вас, и да не забравите софийките срещата на форума, уикенда!

Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines