Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 17:11:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 204207 пъти)
 
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #15 -: февруари 01, 2016, 11:07:49 »

Добро утро, докато напиша...стана добър ден. Рестартирам темата като изчета, че все нови отговори има хахахах smile

Аз съм междусрочна ваканция. Мисля да пошештея по кафетата тая седмица и между пълния релакс да направя основно почистване у дома. И да махна елхата...която представете си, още стои!

Наумила съм да направя онзи лучен хляб от Тейсти, който често ми излиза споделен на фейса. След малко ще се затичам към магазина, та Митко като си дойде за обяд да е готов. Има боб в хладилника, няма да прекалявам с глезотиите, другата седмица ще страда без мен у дома хахахахха. smile

Канада според мен е най-добре устроеното място в момента, хората там живеят най-добре.

А в Пловдив аз не съм ходила....яко съм задръстена.

Фери, честита годинка, мила. Тортата е много готина!!!!
Което ме подсети, че скоро споделих статия, че има Барбита с български носии.

Миленка, дай му на Бобчо малко алхокол да пийне да се успоява (ужас, написала съм си истината, въпреки че исках да е "успокоява"), знак от съдбата са пичовете в градинката. Нали майката на Гейлордд Ебльо така го учеше... smile



« Последна редакция: февруари 01, 2016, 11:09:26 от nadelina88 » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: февруари 01, 2016, 11:13:12 »

Миленка, съчувствам на Бобчоо.. Толкова щастливо дете, дано избият по-бързо тия зъби kiss2 Илиян е роден на 26.06  heart heart heart


Фани
, сега разбрах.. Ами не всички родители са така, някой си мрънкат и карат децата им да се чувстват длъжни до живот...  nea

И при нашите имаше кокичета.. Даже и магнолията е напъпила  yahoo

Рони, не прави грешката да сте заедно с останалите момичета.. Аз бях предвидила фризьор отделно и само за мен, бях си сама и си прочистих главата.. Кумата беше с шаферките и една моя приятелка, в салон с фризьори и гримьор само за тях.. Еми каза, че едва е издържала.. Вика егати лудницата и претенции.. Представи си на теб какво ще ти е, нямаш нужда от такива излишни емоции..  nea
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: февруари 01, 2016, 11:28:50 »

Точно това щях да напиша и аз, Рони, като момичетата мисля. С теб да няма хора на фризьор или само кумата да речем. Аз бях само с кумата, но тя по принцип ми е като сестра и не ме напрягала. Другите бяха на друг фризьор, даже и ин-лоу бяха и двете...
Пlove-див си го обичам от време оно  heart
Чакам да се запролети и 1-вия уикенд извън града и освен на село за там съм го запланувала.
Миленка  heart heart heart освен гуш, друго не знам какво да ти напиша. Ако ще те успокоя и по-зле има - грипаво + зъбясало както сме ние в момента.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #18 -: февруари 01, 2016, 11:34:22 »

Наде, кой е "Гейлорд Ебльо"?  crazy

Свекс, като каза Дража и социализьм и ми отиде ума в Цола Драгойчева  girl_haha
Снимката с пешеходната ме уби  Oh my ...

Кокиченца тук рядко се виждат (пьлно е с минзухари и нарциси), но майка оня ден видяла в един двор и ще минавам и аз да ги гледам.

Али, много ми се четат твоите вьлнения, дано намериш време да разкажеш.

Сериз, упражненията ги давам леко - само в дните, в които сьм вкьщи и не ме натоварва психически т.е 3 пьти в седмицата, иначе рискувам да ги зарежа. Обаче изпощих и аз целия сайт, разбрах как се конструира диета и почнах. Вече сьм 5ти ден. Майка ме пита: "Бе тая твоя диета колко ще продьлжи?, казвам й: "Не знам, зависи колко искаш дас отслабнеш", а тя: "Ха дано продьлжи по-дьлго, че като си на нея по-добре ядем!"  funnytooth

На Бобчо му сьчувствам  sad

Много ми стана хубаво от сниката с цветята  heart heart heart

Сега си свьрших гимнастиката и ще попиша малко (надявам се, ако дребната пусне цицата), а следобяд сьм на сьбрание, но имаме само една ситуация.  danceg

УбаФ ден !!  goody

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.

Не се и сьмнявах  danceg

Едит (не по вашата тема): гледам като пиша много грешки правя и много букви изяждам/сменям и ви се извинявам покорно. За мое оправдание: пиша с лява рька, от легнало положение с дете вцицено с мен и оттам грешките  blush

Едит 2: Свекс, коя е белината?

Фабио ми пратил снимка на Марта на ски (добре, че познавам якето):

« Последна редакция: февруари 01, 2016, 11:40:54 от inaxastra » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #19 -: февруари 01, 2016, 11:42:45 »

О, вие се разсънихте!
Свекърва, това някъде по Иван Вазов ли е?! С тия павета... huhhuh.gif Нещо не мога да позная.
Адиктед, аз много лесно реших този въпрос с фризьорите. Аз и майка бяхме при една моя комшийка, дето ме прави и за бала. Кумата си намери отделно. Мои приятелки ги насочих при фризьроката, където по принцип се подстригвам. Така всички си оправиха косите, при мен нямаше лудница, не се чувствах виновна пред приятелките-фризьроки,ч е съм избрала едната, а не другата. Те се познават, пък и са роднини "по закон" даже...
Наде, аз пък в Петрич и Благоевград не съм била blush В Благоевград ще ходя най-късно юли месец, ама каквото видя по време на сватбата - това ще е.
Фери, да се обаждаш другия път и може да те поразведем, за да не ти е объркано Wink
Миленка, дано бързо минат нещата. Аз бях с опериран мъдрец, а Малката се дереше заради пореден зъб. Бяхме страшна идилия tease
О, забравих да кажа - кокичетата ми са асоциацията с моя рожден ден. В събота видях по нашия алпинеум туфички yahoo Искам да си накупя грудки и луковици на пролетни цветя за вкъщи smile
Ина, Гейлорд е герой от филмите "Запознай се с нашите", "Запознай ме в вашите" и "Запознай се с малките". Мен ме кефи, че е медицински брат blum
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #20 -: февруари 01, 2016, 11:49:41 »

Ние тръгнахме спонтанно, ММ даде зор, че му се пътувало и да си използваме за последно евтината винетка lol Ама ако планираме нещо другия път ще питаме, особено за места за хапване, че седнахме в една пицария дето не бяха особено ОК пиците  NO (Густо май беше)

Миленка, съчувствам ви и аз  give_rose Бързо да минава всичко и да не се мъчи малкият слънчо  heart

Марта добре се справя сигурно, като с всичко друго Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: февруари 01, 2016, 11:56:13 »

Вероника, и аз те съветвам да ги оставиш да се оправят тия въпросните. В тоя ден хич няма да ти е до една камара хора на главата. Аз бях само с майка ми на фризьор и ми беше добре. Когато я направиха нея, тя си тръгна и останах сама. Айде да й запазиш фризьор някъде по-става, ама да се мъкнат с теб през целия ден.  crazy

Миленка, съчувствам за Бобчо. Дано му мине на мъника скоро.  heart
Честито за кръщенето!  smile

Едната баба на Влади мрънка по същия начин. Винаги така извърта нещата, че все била сама, пък нямало кой да й помага, нямало кой да стои при нея, при условие, че свекърва ми почти цялото лято изкара там.  beating Винаги, когато отидем да я видим плаче, че умирала...още малко й оставало.  angry
Мъчно ми е, когато някой говори така и все ми се реве. Натоварват ме такива думи, много. Ония ден Влади отива до тях да й занесе вода и тя започнала да му се оплаква "ами ето баба, нали виждаш, няма никой да ми помага...и за дървата..". Влади й казал "ама защо не казваш, сега ще ти изнеса", а тя "аааа не, аз в печката не мога да си ги сложа".  Oh my ... Никога не можеш да й дадеш тия години. Винаги е била жизнена. Постоянно някакви болести са й в главата и само това повтаря. Прави всичко да изглежда много по-сложно, отколкото всъщност е.  nea Търси си постоянно внимание и кара хората да се чувстват длъжни и виновни.  huhhuh.gif

Ина, Гейлорд Ебльо май беше от един филм, комедия с Бен Стилър. Ако не се лъжа - поредицата Запознай ме с нашите и т.н.
Много интересен термин "вцицено"  funnytooth good

Внимание - 2 нови отговора бяха публикувани докато ти пишеше
....ама няма да трия pardon
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: февруари 01, 2016, 11:59:42 »

Добър ден! Аз се питам кога мина един ЕДИН месец от новата година?!?! Ух, май наближава с пълна сила!

Ей, тая снимка с паветата много ме развесели. Пешеходците минават ли по диагонал там?  blush

Адиктед, понеже моята сватба беше в друг град и аз не познавах много добре града, още повече фризьорите, си запазих час за мен в един салон с идеята да поемат и още 5 човека, но пък нямаше да има време за всички. Затова се поразтърсих и намерих отделен салон за шаферките,кумата и майка ми, записах им часове,а аз бях сама. Ангажирах гаджето на кумата да ги вози и прибере, аз отидох с такси и се върнах с такси в хотела. Но определено не ги оставяй да ти се качват по главата, ако не им хареса портфолиото на фризьорския салон, да си намерят сами. На мен това ми беше условието. Иначе за мен е нормално да искат ти да ги насочиш към фризьор и гримьор, защото реално те не могат да знаят къде и при кого да отидат. Да, в нета има милиони салони и гримьори,сигурно, ама аз не бих се оставила на всеки случаен салон.

Миленка, дано бързо се появят зъбетата.

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: февруари 01, 2016, 12:21:30 »

На мен в Густо пиците ми харесват ужасно много.. Последно ходихме дори с кума, който е работил с италианци в пицария и винаги мрънка, колко са гадни пиците. Там за първи път каза, че му харесват, което ме оздачи зверски smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #24 -: февруари 01, 2016, 12:25:46 »

Да, това е на Иван Вазов, явяваща се продължение на Главната по посока на Централна гара. Хихи, не вървим по диагонал, предпочитаме на зиг- заг, че да не ни пушкат. funnytooth
Фери, не сте случили на място...Хубави пици само в пицарии Верди в Пловдив
Ина, това е белината, обаче е собствена марка на веригата КООП. Тук си я купих от селски магазин.


* IMG_4879.JPG (22.75 KB, 185x139 - видяно 2827 пъти.)
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: февруари 01, 2016, 12:41:40 »

Кажете какво ще готвите, че съм абсолютно блокирала. Нито знам какво ми се яде, нито какво да направя... nea
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #26 -: февруари 01, 2016, 12:44:02 »

Свекс, пуст мързел...Верди бяха малко по-нагоре ама си викаме хайде и тук не изглежда зле  pardon Иначе да кажа какво не ми хареса...тестото беше хубаво, ама беше доста суха, нямаше достатъчно кашкавал и изобщо бая си бяха спестили от продуктите (особено царевицата, заради която всеки път ям почти една и съща пица lol )  NO Може би съм прекалено претенциозна, щото всички други си ги хапнаха с охота  pardon

Миме, аз вчера правих ориз с прасе по заръка на ММ, ако сте по ориза...иначе за през седмицата съм запланувала едни макарони на фурна със сирена  Wink А другото, пак по поръчка на Боби - пекох месо така на цяло парче + картофено пюре smile
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: февруари 01, 2016, 12:45:49 »

Здравейте smile

Аз днес пак съм  bad , ама не съм сдухано като вчера, даже мисля да ида на работа.

Киви, благодаря за темата  give_rose

Аз много се радвам, че времето лети сега, само че в края на април вече може да се забави smile

Фани, в събота бях на училище на 9 месеца и там всеки път подаряват стари броеве и най-после ми се падна броя от септември  yahoo Много се зарадвах на ТМ и Кик-о  yahoo

Свекс, и аз ще се включа към теб с благодарностите - благодаря на баба ми за прекрасните дрешки, които е оплела на Бамбук! Вчера ми ги донесоха и са много красиви smile

Аз пици ям само правени от мен, защото не мога да ям нищо доматено и ги мажа с пасирани чушки Wink

Фери, честита годишнина от годежа!

Рони, запази им фризьор някъде заедно на приятелките ти, но не където ще си ти - кажи им, че така се прави. Много хора биха те изнервили със сигурност, но ако предпочиташ да си с тях, вместо с майка ти и други роднини, ама до колкото разбирам, това не са шаферки. Сестра ми примерно държеше да е повече със шаферките си, отколкото с мен и майка ми и ние се занимавахме с ресторанта, не с нея.

Ина, ти познаваш якето на Марта, ама ние не го познаваме, дай жокер Wink

Миме, огретен с картофи и тиквички и супа ще готвим у нас, а на работа ще готвя от мексиканската седмица в лидл (пилешки филенца, сиренца и мексиканските зеленчуци)
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #28 -: февруари 01, 2016, 12:55:45 »

Мерси за съветите,момичета.
Аз както казва ММ съм си "темерут" и също не искам да са с мен,ама и няма какво да им предложа,защото прическа в Сф съм си правила веднъж и то при случайна фризьорка,тъй като познатият ми известен коафьор на звездите ми извъртя номер. Аз затова и няма да съм при него,ама и не знам при кого ще съм-или с кумата,или при едни дето съм си ги харесала от фейса и от няколкото модни списания,на които съм попадала напоследък. За подрязване слизам долу под блока при едно момиче,дето не знам дали ще се справи с нещо сложно,а и си е само една. Трябва ми нещо наблизо до нас,че да не ги и издирвам после по улиците на София,че няма кой да се занимава да ги кара. Най-добрата ми приятелка за капак е много претенциозна и суетна,а идва от Лондон специално заради мен и никога не е живяла в Сф,абее въобщее... badgirl Както и да е ще се справя някак,ако не,който държи на мен ще се оправи,който не- явно не може да си преглътне егото си и ще ме натоварва само  witch

Свекс, и мен ме затрудни с тая снимка,ама също предположих,че е Вазов.Като знам колко въобще се уважават пешеходните пътеки в Пловдив-и да ги има,и да ги няма,и на зиг-заг да са-ефектът все същият.Ама тъкмо и аз за Верди се сетих. Това си ми е любимата пицария от детството,ама защо така ги затвориха другите.
Докато работех в Пловдив шефът все на хубави места взимаше офис -едното срещу фонтана на Общината,а другото на Абаджийска и си имахме традиция с управителката и бъдеща моя кръстница ходехме в Годзила или в Хепи. Защо така Густо го пропускахме не знам и нямам идея даже вътре какво се предлага. Наскоро повечето приятели на ММ заявиха желание да идем до Пловдив,защото са чували за мексиканския ресторант,а аз им разказах за Jagerhoff- на мен там си ми е любимо,другото,което не пропускам като си ида, е гофрета в Аffredo на терасата...

Ехх носталгия ме хвана...
- ето една снимка от   Великден,офисът беше в жълтата сграда. Цял ден първият ден като ги пуснаха тия шарени води бяхме  Oh my ...
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 01, 2016, 13:02:15 »

Стига вече с тоя Пловдив - приисква ми се направо! Големи коментари паднаха днес. Панди, благодаря! Хубав си ми е мъжа - и по мое мнение, и не само, не изглежда на 37  girl_wink
In-law ми звъня заради "болната", ммого ме изнервят такива вечно негативни субекти. Вече така говори все едно ми се е тръшнало с брохно-пмевмония поне, недай си боже! Много е шашкателна ей... Чак се изнервих!  diablo
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 13:06:27 от fanimira » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines