Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 08:17:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 63   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна Тема - Февруари 2016 - Make Love  (Прочетена 205795 пъти)
 
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« -: февруари 01, 2016, 07:51:26 »



Честит ви месец февруари!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 01, 2016, 08:08:01 »

Мерси, Киви, за новата тема! Да ни е на късмет и любов, само хубави новини да си споделяме и на хубави теми да ни върви  give_rose  heart

Съботата и неделята при нас бяха лежерни.. Ходихме във Враца при мама.. Разходки и сбирка с един приятел на баща ми.. Хубаво си изкарахме.. Нещо нямам настроение и само ви четях без да пиша   pardon

Спорна седмица, месец и само хубави неща да ни се случват  Wink

Първото любовно кафе от мен за месеца smile

Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2016, 09:12:10 »

мммм, благодаря, Тони! и на Киви за темата. Детето грипяса! дано да не зарази и малкото  girl_impossible мрън, мрън, мрън, поне сме у мама и ме глезят.....  blum
вчера видях кмИтицата на селото... Кога пораснахме толкова?  blum
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #3 -: февруари 01, 2016, 09:40:41 »

Добро утро!
Аз рано раних (още в 6), че да дойда на работа. Защо ни извика шефът толкова рано - така и не разбрахме!
Не съм чела старата тема. Благодаря за новата! При нас беше лежерно, мързеливо, а вчера имахме детски емоции, за които трябва да седна и да разкажа в нашата тема. И без това много неща се натрупаха. Дано ми остане време следобед... хихик...
Пожелавам на вас и на себе си прекрасен месец, изпълнен с любов, положителни мисли и слънчеви усмивки! give_rose

П.П. Изчетох ви от вчера и онзи ден. Майка ще ходи баш във Финландия тия дни. Хич няма настроение, пък аз й казвам, че остарява. Преди се мяташе с охота на нови места, пък сега мрънка, че в последния момент ще пътува. Като й представих така картинката и не се даде лесно Wink Поразвълнува се! Явно още не е баш остаряла.
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 09:46:17 от Alichka » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #4 -: февруари 01, 2016, 09:47:31 »

Правете, правете любов, сега ви е времето good После си отглеждайте и последствията Wink
Вместо любовно, ще го раздавам благодарно днес.
Хехе, първо лично си благодаря, че изкарах предвидените от мен дни за житен режим и днес започвам бавно и славно да се захранвам в продължение на 10 дни.
Благодаря на Ина, че ми напомни да благодаря на Чери за блога на Румяна Илиева основно в частта за рецепти и начини за доставка на храни. Накара ме да се разровя и да проуча разни неща.
Колкото и прозаично да звучи, много съм благодарна на италианците за една тяхна белина, с която спасих най- красивата покривка българска бродерия, отнела на майка ми и баба ми повече от 2 години от свободното им време. Голяма радост беше като и махнах вчера почти 40 годишни лекета, които безуспешно бях третирала с кой какво каже, без да съсипя цветовете yahoo
Та така, добавям най- силното си желание за февруари и въобще - нека след всеки край получаваме възможност за ново, по- добро начало good
Фани, кметицата има ли големи цици? Даааа, не съм виждала плоскогърда кметица, честно Wink. Сигурно е изискване за заемане на поста даже от соца...Дража си беше природно развита в тази област blush
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #5 -: февруари 01, 2016, 09:58:11 »

Добро утро  heart Понеже вчера липсвах, ви черпя със закъснение днес по случай една година от годежа ни (вчера) с тортата, която тогава една много мила жена беше сътворила за нас  smile

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t34.0-12/12647645_10208798199058041_1635614228_n.jpg?oh=6f31807c928084d031dd9c50081293c8&oe=56B19E29

Ние 5 дена вместо да си починем бяхме по обиколки! В резултат снощи спах доста неспокойно, нещо ме беше стегнал коремът, даже леко се стреснах, ама всичко е наред вече smile
В петък бяхме в Пловдив, взехме свекървата малко да се разсее и тати, че не беше на работа heart Имам чувството, че никога няма да мога да взема достатъчно от този град  pardon Само че първото ми впечатление винаги е, че не знам хората как се оправят в него...струва ми се по-объркан от София...Боби казва, че е защото не живеем там, може  pardon Разправиите през уикенда ни бяха с телевизията и интернета, щото в Драгалевци никой не ще да изгражда мрежа и ще сме на чиния  nea Ама това да ни е проблемът  Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 01, 2016, 10:13:38 »

Коя е Дража? Не позна - тая е слабичка като мен, и ми е наборка, затова казвам кога пораснахме? Странно е - играли сме си като деца  pardon
Фери, пази се ей! Ще ти се скрат пловдивчанки, че не си се обадила.
Али ми изглежда разведрена. Май като се оправя времето, ще изчезнат и лошите мисли. Да ви се жалвам:
Казах на едно семейство да ми кажат със сигурност дали ще идват на Свети Валентин до края на месеца. Снощи жената ми пише: Ние засега няма да идваме, обаче ако има промяна до 14-ти ще ви уведомим.
Как да го разбирам аз това сега? Няма да идваме, ама пак да се чуем дотогава, щото може и да дойдем. Друг път ще дойдат!  pardon аз хиляда пъти няма да променям резервация!
In-law младата яко се е "стресирала". Искала да емигрира, но мъжа й/брата на ММ/ й рекнал: "Ти беше в Канада, що се върна?" И не щял и да чува. Прав си е и той. Костваше му много усилия да се върне на старата си работа след като се върнаха. А като си я знае, че пак може да я стегне душата след някоя и друга година и пак ще тръгне да се връща и не му се ще да рискува пак. Пък и е на 40 вече... Сложна работа!
Тая сутрин и аз съм поетична като вас:

Учителско междучасие

Тогава, когато в класната стая е прашно,
когато класът е избягал и потайно мълчи;
когато отличникът даже е дошъл без домашно
и те гледа усмихнат, и не свежда виновно очи;

когато светът ти изглежда странно отнесен,
сякаш даже и той е избягал нехайно от час;
когато отново тревожно се питаш къде са
тези светли мечти, заглушени от някакъв глас;

тогава, когато се чувстваш ненужно виновен,
че е делникът празен, а пък празникът – тъжен и сив;
когато звънецът звъни и се втурваш отново
с учителски дневник, но се чувстваш не много щастлив;

тогава, когато урокът изглежда безкраен,
а шумът в коридора прилича на бурна река,
и на теб ти се иска да избягаш от класната стая,
но си казваш /наум/, че не може, не бива така…

И си казваш: „Започвам отново, урокът ме чака...”
Ще дочакаш, повярвай, на годините златния плод!
Всяка думичка твоя ражда светулки в мрака.
И си струва да бъдеш учител във този живот!

Петранка БОЖКОВА
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 10:21:31 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #7 -: февруари 01, 2016, 10:29:29 »

Нямам предвид дебела или огромна, просто с хубав бюст.
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B0_%D0%92%D1%8A%D0%BB%D1%87%D0%B5%D0%B2%D0%B0
В превод от социалистически - бивша кметица на Пловдив.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 01, 2016, 10:32:39 »

Здравейте и благодаря за новата ни февруарска тема! give_rose Пожелавам на всички много спокоен, влюбен и успешен месец!  heart

Уикенда и ние прекарахме в разходки и релакс. Влади отново почива в събота и много добре ни се отрази. Днес е мрачно и подухва.
И аз не спах добре, както обикновено. За капак на всичко сънувах ужасен сън и се събудех плачейки.  cray Толкова ме беше страх, добре че има кой да ме гушка. heart

Свекърва, хареса ми твоето включване - благодаря, благодаря, благодаря. Много ми харесва тази дума.  smile

Фери, честита ви годинка и на вас от годежа.  give_rose

Забравих една снимчица да сложа.
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 10:34:13 от always_and_forever » Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #9 -: февруари 01, 2016, 10:33:20 »

Добро утро и хубав месец и от мен! Ако щете вярвайте в петък поглеждах няколко пъти навън да не би да има някакъв катаклизъм,че никой не пише,недейте така да ме стряскате!  beating

 Фери, това за Пловдив го казва всеки-дори хора,които не са живели нито в София,нито в Пловдив-не знам защо е така.Аз например супер много се дразня,че все още пространствено не съм ориентирана в София-има неща,които ми изглеждат твърде далеч (напр квартали), а те са едно до друго и любими 2 улици,които са навсякъде -едната е Раковска е,убийте ме логиката на тази улица ми убягва и когато и да попитам все сме на Раковска. Това ми напомни за бригадата в Америка и следната случка: ние бяхме на полуостров,който май си е и остров,но е свързан с няколко моста за сушата и тръгнахме да търсим 2ра работа, адресът изглеждаше като да е в съседния град,хванахме автобуса,който обикаля целия (полу)остров за 1 спирка-слизаме-търсим,търсим улицата я има,но такъв номер няма.Видя ни един полицай,че се чудим и ни каза,че тук такъв номер няма и е в следващия град...оказа се,че е не в следващия а в по-следващия и бяхме ходили около 20 км пеша като стигнахме ни питаха как сме дошли и като казахме пеша ни гледаха като полезни изкопаеми...  crazy Оказа се,че на това място градът свършва,улицата се превръща в път с номер, а в следващия град си е пак същата улица със същото име и това не само за главните улици...по-тъпа и изгубена не се бях чувствала...
 
Да кажа за нашия уикенд -мен гостите с претенции на сватбатами дойдоха малко в повече,тъкмо да питам и вас.Значи има момичета,които искат аз да им уредя фризьор и да бъдат с мен целия ден,защото не са от София, а аз пък не мога да уредя на 5 човека фризьор и няма как да е моят,защото не мога да чакам 5 кифли да станат готови,че да не се  и изгубят и в събота се чувствах много натоварена и ядосана и съжалих,че съм пожелала да направим сватба...В неделя излязохме да се разходим и си купих едни обувки с 50% намалени и светът ми изглежда по-добър,но проблемът остава.
Та такива работи около нас.

Честита годишнина на Фери ! И да пишете повече!
Едит: Тони,поправих се и се извинявам просто като пиша от телефона ми е трудно,а бързам да пиша,че докато включа лаптопа обикновено вече сте на друга тема (с изкл.на петъка)
« Последна редакция: февруари 01, 2016, 10:46:03 от addicted_to_u » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: февруари 01, 2016, 10:38:19 »

Забравих да пиша и аз Честита годинка от годежа ви, Фери give_rose

Рони
, като пишеш не оставяш интервали между отделните неща, няма никакви емотикони (не че е лошо).. Като видя целия този тескт направо се отказвам да чета, а много често има много интересни неща, които пишеш.. Нищо лично просто, моля те удрай по един ентър между отделните мисли  heart
Фани, ти може да си казвала, ама те защо са се върнали от Канада? Имам познати там и са повече от доволни   huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #11 -: февруари 01, 2016, 10:42:34 »

Хихи, я да видим сега Wink Това е на много централно място в Пловдив heart


* 141541.jpg (40.85 KB, 315x210 - видяно 2868 пъти.)
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #12 -: февруари 01, 2016, 10:46:12 »

Добрутро...

След един уикенд на тотално недоспиване, снощи най-накрая поспахме и тримата.. Горкото ми малко създание още си няма зъби и този уикенд беше пика на болката явно sad Кашля, киха, сополи, дави се, боли го... Заклевам се никога не ми е ревал така girl_impossible Притесни ме доста... Даже на лекар го водихме.. Събота срещу неделя има 3 часа сън общо за цялата нощ - както се вика майната ни на нас, ама той се измъчи миличкия . И ми съдра сърцето, вчера си плаках с него  cray

Най -накрая снощи поспа  и ние с него и днес отново е моето сладко лъчезарно човече  Bravo

Вчера фиксирахме датата на кръщенето - 26,06,2016 - а чак сега виждам шестиците ахаххаахах избрахме 26ти защото си е наш празник месечинка с мечи ахахахахахахах. Дано Гого да е свободен smile Писах му вчера, чакам отговор smile

Честита годишнина Фери smile

Аз да ви се оплача - толкова се радвах че до блока ми има градинка и че ако не ми се разхожда, винаги мога да сляза за 20 мин там. Е познайте - слизам в петък аз и що да видя -1,2,3 ,.....26 алкохолика!!! beating кой с ракийка , кой с биричка - седнали баш на слънчевите ремонтирани пейки... beating Заговорих се с една майка - всеки ден от 11 до 3 седят там - баш когато е време за излизане на децата сега зимата.... Е не е честно! NO
Трябваше да храня Боби навън - той много обича - но за целта трябва да седна нкъде, заради тея седнах на една метлна избушена пейка на сянка - резултатът - простина ми кръста и сега се опитвам и да кашлям... е не е чесно мама му стара...

Та така - хубав ден от мен, пак ще се включа по някое време danceg
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #13 -: февруари 01, 2016, 10:48:27 »

Благодаря прекрасни дами  heart

Хахах Рони, Раковска ако не се лъжа е най-дългата улица в София, започва от центъра и стига до след Сточна гара...супер дълга е, не си ти лудата Wink Тия твойте им кажи, че живеме в 21 век, има интернет да си търсят фризьор или да дойдат направени, що трябва тук да се правят  huhhuh.gif Не позволявай на никой да ти се качи на главата в следващите месеци  beating Оставяй наистина някой и друг интервал да ни е по-лесно да четем Wink

И ние си имаме кокичета в двораааааа  heart Ама напролет трябва да бодна още някоя и друга  лукувица и минзухарчета ама да видя как ще съм smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 01, 2016, 10:57:11 »

Ми защо бе, Тони? Майка й, ей проста жена ви казвам, реве, че била сама, че се разболявала, че щяла да умре, а те там. Далече й се струвало отвъд океана, общо взето не изчака тя - да си намери работа, да посвикнат, прибързано реши да си дойдат и сега съжалява, ама мандалото се лопна. Абе не знам, аз като гледам Свекс, как гледа жената да са й добре децата, а не да им виси на врата и да им реве не оправдавам майка й. И наште им е криво заради сестра ми, обаче казват "вие да сте добре, ние се оправяме тука някак". Пък и те ще ходят. Майка даже ми вика сестра ти ако/като роди ще ходя в Испания за няколко месеца поне, хахах, ПОНЕ... Смятай, ако й позволят и година може да стои!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 63   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines