Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:26:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 213013 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #690 -: януари 25, 2016, 11:59:42 »

Днес ама грам не ми се пише, а вие ще изпишете света  blum
НЕ харесвам брадати мъже, ама Боби като пусне малко брада му се кефя, така че ако е на него може би бих преглътнала  Wink Добре, че излезе тоя лъмбър стил на мода, че ми беше писнало от мъже с по-хубави вежди и по-гладки крака от моите  crazy

И аз помня това за Ку-ку, голям скандал беше станал, доста време се въртя след това, ама имаше защо  pardon

Свети Валентин хич не го и честваме...само ММ може да се сети да ми спретне нещо, ама аз като цяло си тача Трифончо още от времето  когато с дядо (Трифон) си пиехме винце на този ден да го уважим  smile
Иначе, Миленка много добре сте го измислили  good Бобчо кой ще го гледа, че останах с впечатление, че няма да е с вас?

Аз пък нямах такива изчанчени никове, винаги съм била Фериботка или някаква разновидност на Хриси Илиева  pardon

Снощи нашите имаха 3 часа закъснение на полета  shok Киснали са на летището, раздали са им талончета за кафето да хапнат, ама са се прибрали към 4 чак вкъщи, 100 пъти се будих през нощта, че ми беше неспокойно ама съм изпуснала момента когато трябваше да казнат да ги проверя и после чак сутринта се чухме  smile Иначе са доволни, утре ще им гостуваме да ни разказват  blum

Иначе ние с ММ покрай събитията този уикенд никаква работа не успяхме да свършим...нямаме сготвено, не сме чистили, на Куки също са ѝ за чистене клетките и тая седмица след работа трябва да ги правим тия неща  blush

Наби ми се как свекърва деликатно вметна, че мъжът ѝ е хем с голям нос, хем с големи крака...остава да потвърди дали са верни слуховете за правопропорционалната зависимост с един друг мъжки орган  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #691 -: януари 25, 2016, 12:18:18 »

Аз само ще си топна пръстчето в това кафе/шоколад. blush

Ние си подарихме по-практични подаръци за Коледа и сега ми се искаше нещо по-тематично, но съм изчерпана от към идеи. Много ми харесва варианта да отидем някъде. Гледам, че 14 с пада в неделя.  Girl_sing Съответно ще трябва да заминем в събота вечерта и да празнуваме тогава, защото Влади естествено е на работа до 5ч. Mad girl Ще се огледам за оферти. Кажете някой сайт за по дългосрочни прогнози, поне да видя горе долу какво ще е времето и на колко далече от тук да се оглеждам.

Тони, ама Влади си боде... nea Не е като меката брада на Илиян. Той я маха един път в седмицата с машинка, така че може да добиеш някаква представа, че не е кой знае колко дълга, пък за мека, изобщо не става въпрос.  girl_haha Ще целува той, няма да се откаже.  pardon С такава брада като на Илиян не си го представям, пък и той не им е фен.
И на мен ми харесва да има брада, не много, но да има. Гладко обръснати не харесвам.  pardon

Ина, значи не съм се заблудила. Правилно съм запомнила.  pardon
Фабио пак кърти с изказване.  girl_haha

Фери, ще ти се размине винцето тази година, а? tease
Ще се направя, че не съм видяла въпроса ти към Свекърва.  pleasantry
« Последна редакция: януари 25, 2016, 12:26:32 от always_and_forever » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #692 -: януари 25, 2016, 12:25:08 »

Миме, докато загрея, че става дума за виНце  blush Да, ще ми се размине, ама няма да се лиша от по-специална вечеря  blum

За на Еми гостуванията и аз се повтрещих  shok Ама разно хора, разни идеали  crazy Уточнявам за Ина, че Еми се беше оплакала, че като ходят напоследък на гости даже вода не им предлагат  huhhuh.gif

Най-обичам да ми е гладко избръснато момчето, пък и той така си се харесва и рядко си оставя брадата да набоде  smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #693 -: януари 25, 2016, 12:34:31 »

Фери, хаха как ще разбереш, като съм го объркала?!  tease Добре, че си разбрала какво имам предвид.  pardon  Еее оправих го.

Чак и аз се връщах да прочета Еми, че съм пропуснала нещо.  blush
Имаме един приятели, та те когато ни поканят на гости, после ни карат да си разделим парите за това, което са напазарували. Вадят касовата бележка и се дели на броя на присъстващите.  pardon И туй то... huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #694 -: януари 25, 2016, 12:50:55 »

Случайно този път имах предвид приказката, че хората, които лъжат имат големи носове, та затова добавих размера на краката за опровержение  funnytooth
Миме, ти що се притесняваш? Wink Съвсем скоро ти предстоят много близки срещи и манипулации точно с този мъжки орган blum
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #695 -: януари 25, 2016, 12:56:19 »

и аз имам един приятел дет си кара приятелката да се включва в парите за бензин, като я вози до някоя локация, при положение че тя реално отива като негова приятелка, ама карай...... то той и нас кара. Айде, за нас - разбираемо, много хора, една кола. Ама и от гаджето си да взимаш... нз , явно аз съм криво възпитана....... pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #696 -: януари 25, 2016, 12:59:50 »

Хахаха Свекърва, шегувам се.  tease Знам, знам какво ме чака. huhhuh.gif Предупредила съм Влади, че му делегирам това право.  pleasantry

Еми, съвсем си си У ред ти, хората са се побъркали си мисля.  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #697 -: януари 25, 2016, 13:02:08 »

Да те поканят на гости и да си разделите сметката за пазаруването  Oh my ... Определено, ако ми се случи, домакините ще ме запомнят и няма да ме поканят никога повече  beating diablo

Случвало се е инцидентно да сме някъде навън и да решим, че ще ходим у някой на гости, като отиваме заедно да напазаруваме, така да.. Но да имаме уговорка и да отидем някъде, а да трябва да си разделим парите е неловко и негостоприемно  nea

Еми, не си ти криво възпитана и според мен не е нормално.. Имам познат, който освен, че взема пари на гаджето си за бензин, я кара да си чисти обувките, както и всички други, с мокри кърпи, преди да се качат в колата му.. Егати, нали затова има автомовки  crazy

Едит: Да с посмеете или да се ошашкате, какви хора са на ръководни позиции в държавата..Зам.министърът на образованието, някаква женица, не искам да се затормозявам да й помня името.. "Робинзон Крузо е само един от АВТОРИТЕ, които въвеждаме в учебниците по литература за 6-ти клас"... Да си изрод не е лесно!  diablo
« Последна редакция: януари 25, 2016, 13:06:38 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #698 -: януари 25, 2016, 13:04:19 »

Хахаха свекс, добре, успокои ме, че не се хвалиш с "Родния"  blum

Еми, повредата не е в твоя телевизор  Wink Едната ми шаферка до скоро с предишния си приятел също всичко си плащаше...делеше се на половина, бяха големи пазарлъци да я откара до тях и разни е такива "нормални" неща  pardon

Ние пък ако се разберем с приятели да хапнем, в повечето случаи те минават да пазаруват разни неща, ние приготвяме нещо и така  pardon Ама да отидем на гости и да си разделим сметката не ми се е случвало  crazy
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #699 -: януари 25, 2016, 13:15:41 »

Да те поканят на гости и да си разделите сметката за пазаруването  Oh my ... Определено, ако ми се случи, домакините ще ме запомнят и няма да ме поканят никога повече  beating diablo
Бе от преки наблюдения набор 88 точно така прави. Домакинът само предоставя терен. Ама и в цялата им тайфа няма женени. Това за България го казвам. В Америка било нормално да попиташ на свои разноски ли си и какви ангажименти имаш към събирането. Всяка група си има "табиети" и ако искаш да си там, спазваш ги.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #700 -: януари 25, 2016, 13:19:56 »

Хихихихих, шефа и 2 колеги ходиха до Италия. Свършили работа и на изпроводяк италианските домакини ги завели на ресторант. По стара традиция сервирали 9 ястия, абе разкош навсякъде. Колегите от скромност, пък и постреснати от вида на ястията от някои хич не опитали от други яли по лъжичка. Накрая домакините рекли: Дайте по 25 евро за сметката. Та така де, хем почерпка, хем гладни останали, хем олекнали с 25 евро, което ми напомня, че не съм обядвала!  crazy
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #701 -: януари 25, 2016, 13:40:06 »

Лелеее една супа завъртях а вие 100 неща изписахте...

Боби през седмцата за ските мама ще го гледа а за ездата сигурно свеки... Ездата - Фил никог не е яздил, но след като аз никога не съм карала ски а той мисли че цял ден нямало да ми е много, аз реших а съм лоша и да го измъча и да се накефя аз... хахаха  tease tease tease В единия случай той си чеше крастата в другия аз хахах smile

За гостите и сметката - случвало се е ако се разберем ние да сготвим , гостите да донесат за пиене - за мен пък е кофти да ходиш  с празни ръце.. Даже на Тони се чудих какво да вземем, че тя ме поряза в зародиш като каза че има домашно винце kiss2 Ако сме се разбрали предварително или тип както се ходи на вила, няма лошо . Примерно ще сме 3 дни някъде, естествено че няма как да плащат само едните.. Но да ПОКАНИШ някого на гости и да му искаш пари..... Oh my ... crazy

За бензина - аз имах едно такова гадже - отиваме някъде двамата за уикенда, и той ми взима пари за бензина  crazy crazy crazy crazy в същото време през седмицата сме навсякъде с моята кола и аз си я зареждам налииии.... Явно съм криворазбрана, но за мен някои неща трябва да си ги поемат мъжете, дори да не са в сериозна връзка.
А по повод домакина и терена - това го минах на 17. Тогава беше някъде да има да се съберем, от мен терена, от тях останалото. Сега, на 27 - отдаааааааааааавна не е така. smile
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #702 -: януари 25, 2016, 13:41:23 »

Кво направихте... Таман изчетах и хоп още 1страница.
Аз се надявах на спокоен ден, да си работя и чета как ми е кеф. Пък то е лудница.
За св. В. не сме и мислили. Първо да видим с рождения ми ден какво ще е. Чакам скоро крупна заплата и да видим дали ще има кавички на тия две думи.
Искам и аз квадратни чинии. Да видим кога мога да се уредя. Тово най- ми харесва от снимката на масата на Тони.
Мъжо също ходеше набол и даваше пари за бръснар. Сега ходи от време на време брадясал, ама от липса на време да се занимава. Иначе и той е хлапе, ако е гладко бръснат. Дечко... И на нрав много често.
Отивам да чета последната страница..
Трябва да потърся запис на ку-ку... Знам от нашите за случая, ама няма как да помня. Помня само куклата.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #703 -: януари 25, 2016, 13:49:31 »

Ох, да - Куку. Ние сме си Куку от време оно, няма какво да го търся и гледам  tease Али, да се похвалиш като те "заплатят". Аз ще ходя на работа - утре, вдругиден, всъщност когато ме повикат. То и не ми се седи вкъщи когато in-law е тук - много маймунки ставаме  crazy  girl_impossible Миленка, завиждам ви за времето, от толкова неща се лишаваме заради тъпото му време  crazy имаш средства, а нямаш време да им се насладиш  pleasantry и пак е по-добре от да нямаш. Имаше високосни години, когато за да си купя 1-ия сребърен пръстен гладна съм седяла цяла седмица.... Хихихи, сега не ядем от суета!
То и паянтови ги правят камъка на 1-ия ми замина като сваляхме решетката на кошарата вчера. Обаче ще продам остатъка и ще си взема друг, без това ми дращеше на пръста тоя... tease
« Последна редакция: януари 25, 2016, 13:51:43 от fanimira » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #704 -: януари 25, 2016, 13:50:45 »

Абе - това с терена е ясно, но предполагам, че се знае предварително, че от тебе терена, а те да си носят яденето...
Ама да ти се обадя, да те поканя на гости у нас, да ти сготвя...щипки от омари, стриди, шампанско със златни късове...и после да ти кажа - айде сега ми дай половината pleasantry, айде нЕма нужда... crazy
Активен
Страници: 1 ... 45 46 [47] 48 49 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines