Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 20, 2024, 18:44:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 221873 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #630 -: януари 22, 2016, 21:20:16 »

Тони, аз One Tree Hill го подхванах, докато бях студентка. Засичала съм го и по тв, но не съм се заглеждала. Лягах и ставах с мисълта как ще изгледам някой епизод. Много ми влезе под кожата и ми е страшно любим.  heart Много истина имаше в него и винаги можеше да си вземеш някаква поука.  smile
Аз никога не гледам американските сериали, когато са "модерни". Така и сега с Отчаяни съпруги. Кога свърши, а аз те първа го гледам?

Вероника, Чад Майкъл Мъри в сериала беше Лукас.  smile Явно си е била някаква мания по този сериал. smile
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #631 -: януари 22, 2016, 21:47:07 »

Добър вечер..

Четох, четох и какво запомних, май нищо  pardon  girl_haha

Когато реших да се регистрирам и пробвах различни варианти на името ми, но все заети.. И тогава се сетих за една моя съквартирантка, която ми викаше Джоси, не знам от къде го измисли  pardon но на мен си ми харесваше.. И така реших това да е моя ник, пък и имам все хубави спомени с нея..
Винаги ме викаше за работа, че на мен все ми беше трудно ставането.. И една вечер не ми се ставаше за вечеря и тя реши да ме обърне с матрака под леглото  funnytooth трябва да намеря снимката да ви покажа да се посмеете..

Вече почвам да не гледам новини.. Толкова извъртат нещата и все в полза на виновния.. Кога ли ще се оправи тази съдебна система..

Да ви се оплача.. Повечето от вас, знаят че мм имаше рожден ден на скоро. Пак и Коледа мина.. Знаете ли никои не му прати поне една картичка от неговите роднини за рд.. на мен ми на пратили разни неща, а на него нищо.. Направо съм бясна и ми идеше да ги завра там от където са дошли diablo  diablo  diablo

Видях, че пишете за инвитро.. Според мен ще е хубаво повече да се говори по тази тема и да се обяснява.. Защото с всичките вредни неща около нас нормално е да се получат и аномалии.. За това пък ме радва, че медицината толкова е напреднала и може да сбъдне желанията на хората..
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #632 -: януари 22, 2016, 23:03:52 »

В далечната 2001 година научих що е туй интернет. Тогава се чатеше по мирката и отидох с младия ми брат, който ме светна тогава да ми направи мейл и да ми обясни как се чати. Сядаме значи с брата и той почва да ми прави мейла и ми вика кажи ник, ама айде бьрзо, измисляй, по-бьрзо, казвай !!!
И аз в шаша и паниката, да бьрзам, нещо ина ми се вьртеше в главата, астра (звезда), врьзка ми трябваше между двете и в бьрзината стана inaxastra  pardon

А иначе любимият ми ник за мирката беше баничка, а мейльт за него [email protected]. Обаче после ми го хакнаха и така зарязах и баничката, иначе бях много известна с нея  girl_haha  danceg


Та тьй, приятно ми е да се за/опо/знаем smile

ПП. Специално се врьщах да гледам чашките на Тони (много хубави, прекрасни или както казва Марта ужасно прекрасни  heart heart heart) и защо Фериботка се казва така джаньм.
ППП. Свекьрва е най-любима от всички любими, На Киви не си спомням предния ник (Свекс ако имаш спомен пиши ми на лични)

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #633 -: януари 23, 2016, 08:17:30 »

Не, не, Киви си беше Киви, с картинка на цепнато киви плодче /хихи, нищо мръсно не влагам, ама така звучи/. За два дни се смени на Ягодка, с картинка ягодка и после пак си стана Киви, но картинката си остана.
кУ мА знаЙте кО праЯ, Ше ви стане ясно Що съм изтрещяла така хахаха
Скай, цяла нощ мислих и освен да правиш секс, за друго не се сетих Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #634 -: януари 23, 2016, 09:14:05 »


кУ мА знаЙте кО праЯ, Ше ви стане ясно Що съм изтрещяла така хахаха
Скай, цяла нощ мислих и освен да правиш секс, за друго не се сетих Wink

Това като за добро утро много добре се получи, вместо кафе! funnytooth LAUGHTER
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #635 -: януари 23, 2016, 10:08:59 »

Добро утро!

Аз си мисля за мекици...


Не съм разбрала, че изказването на Скай е за размисъл... blush
Та ко праЙ викаш? pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #636 -: януари 23, 2016, 10:56:25 »

И аз искам мекички, обаче някой да ми ги направи, аз само да ги хапна Eeager
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #637 -: януари 23, 2016, 11:07:07 »

Ех как сме се уцелили и аз се събудих с идеята за мекици,ама не ми се чакаше да втасва тесто, та спретнах едни бухтички с домашно сладко от ягоди и сирене. Хапнахме и след малко отиваме на сватбеното изложение. Скай,вече трябва да разкрие какво е правила-много заинтригува. Айде гушлива събота ви желая smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #638 -: януари 23, 2016, 11:07:49 »

Добрутро! Миме, ще ти го върна като родиш, да та видя как ще ми месиш с бебе, хахаха. Шегувам се, ей ся ше го зарежа на бавачката с кок и цвички моичкия  Yes Свека уби рибата пак сабалям по тъмно... Ама трябва да й се вярва, вероятно от опит го казва! Значи след такова-та са изтрещявало, добрем, ша знайми, хигихгифигиг  Вие какво си правите? Аз изпратих сис и ще се видим на село след седмица с нея пак. Гледаме деЦки сега. Пак е студ, макар и слънчАФ. Заранта -12...
« Последна редакция: януари 23, 2016, 11:34:00 от fanimira » Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #639 -: януари 23, 2016, 11:16:55 »

Вие какво си правите?

Опитвам се да озаптя малкото уауа/спи 1 час за целия ден girl_impossible/ и си мисля за на Мимето мекичките.
Толкова сериозно го мисля, че утре май това ще закусваме... Torte


По актуалните теми нямам какво да кажа.
За ин витро метода си мисля, че всеки има право на дискретност, ако така го чувства.
За случаят Враца, не ми се говори, въпреки че го следя. Свидетели сме на медийна манипулация, това е.
Даже за никът си няма какво да кажа, то е ясно, исках само Mari , но естествено беше заето.
Но пък ми е много интересно да прочета историята на вашите. smile
« Последна редакция: януари 23, 2016, 11:34:27 от Marri » Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #640 -: януари 23, 2016, 11:25:18 »

Целия пост ми се изтри не знам защо.....

Здрвейте.. Знам че пак се загубих ама все не стигам до форума. Днес моята мама има Рожден Ден!  Поздравявам ви всичките по повода и ви черпя с  торта



Aз днес станах , направих закуска, нахраних детето, той току що заспа пак, а аз съм толкова разсънена ч грам не ми се сепи smile

Довечера сме на гости на Тони - барем най-накрая и дам подаръка от Джоси хахахах

Иначе моя ник е ясно откъде идва Wink Някак надраснах периода с никовете.Преди навсякъде се пишех tara_angel в чест на Таря Торунен(вокалистката на Nightwish) и любимата ми песен - I wish I had an Angel smile
Бяха щури години....Споменавала ли съм ви че бях метълка? С всичките му гривни, тъмен грум, мешки и вечно кофти настроение? хахах Хубави спомени
« Последна редакция: януари 23, 2016, 11:35:49 от milenkata » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #641 -: януари 23, 2016, 13:27:38 »

Миленка, честит рожден ден на майка ти! give_rose Много здраве и щастие й пожелавам! smile

И аз си останах само с мисълта за мекиците. Събудих се гладна и не ми се чакаше да втаса тестото. Мисля да го замеся следобед и утре сутринта само да ги направя. pardon Най ги обичам с мед или със сладко от сливи. Torte

Реших да дребна по никое време. Спах час и половина и още ми е сънено.  DROWSE Трябва да отида да сготвя, но ми е много студено в кухнята и го отлагам малко времето. След малко ще пусна нещо да се стопли и запретвам ръкави. Ама това ще стане като се съвзема от дрямката.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #642 -: януари 23, 2016, 13:39:28 »

Засилих се да пиша добро утро при все че станахме преди 8 crazy Явно съм изтрещяла ама без секс, че още два крака и едно дупе се намърдаха до нас. Добрах се до клавиатура, не кълва буквите по телефон и не мои мЪ спрете tease
Аз ника съм си обяснявала - онова с кобилките го четохме наскоро... Няма пак да обяснявам, че е много ревлив разказ като за събота по обед.
Миленка, да ти е жива и здрава мама и Бобчо много да я радва. Завиждам ви за вечерята с Тони. smile
Мекици не ми се ядат, ама едни палачинки никога не отказвам. Днес ми е ден (ред ми е и ми се пада) да готвя. Утре, ако имам муза, може и да въртя тигана, ама май имам нужда от повече почивка и по-малко такива занимания. Уморено ми е huhhuh.gif Хубавото е, че довечера сме на гости. нашите имат да черпят. Малката ще спи и в тях, а ние утре се надявам да се наспим и да си отпочинем поне сутринта.
И понеже пак се върнахте на инвитрото. Моя близка в началото много се смущаваше от това какво ще каже. После така се завъртяха нещата в годините, че тя самата предпочита да говори. Споделя, обяснява, насочва хората какво къде се прави... Пък и като говориш може да не ти олекне, ама не знаеш откъде ще изскочи заекът. Може в разговора си да намериш човек, който да те насочи към правилния специалист или да е проходил пътеката.
Хайде, да ви е слънчево и да вземе да се разтопи тоя лед най-сетне, че се не издържа... Вчера едва намерих къде да паркирам. Лошото на голямата кола е, че не се събира на малко разчистено място пък не ми се копае с голямата лопата Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #643 -: януари 23, 2016, 22:24:17 »

Здравейте

Много интересно се получи с никовете. Аз много съм си сменяла никовете, първият ми беше discogirl, после Izkormvachkata, (а приятелката ми беше Kryvopiicata) , но най-дълго използваният преди пандапанда, е Lestadt, като Лестат от Интервю с вампир, за спелинга нямам обяснение.
One Tree Hill не можа хич да ме зариби мен, песента на Кели Кларксън ми е любима и на мен, все се чудех какво е inaxastra, и вярно си това, че все правим дългите имена къси, а късите дълги :-)
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #644 -: януари 23, 2016, 23:00:36 »

Миленка честит рожден ден на майка ти,да ти е жива и здрава.Сигурна съм,че добре си прекарвате при Тони,хубава маса е спретнала,,,ммммммм вкусотийка.
Някак си не си те представям като метъл,много си ми нежна за метъл smile
За ника да кажа,моят си беше същия (Лолитка) в Мирката още от преди сто години.Имах един период ,в който вземах книги от библиотеката.Четях всичко наред.Та тогава ми попадна 'Лолита' на  В.Набоков ,нямах си представа,за какво се разказва в книгата,но ми допадна името Лолита...Бях с един много досаден мой съученик,който не спираше да повтаря Лолита,,Лолита ,,,и така през целия път до в къщи.Същото се повтори и на следващия ден.Аз бях започнала да чета книгата,та му обясних за какво се разказва,той милият много се смути и спря да ми вика така.Но пък на мен името продължи да ми харесва..и така,,,От Мирката Лолитка,тук го преименувах леко,че беше заето само Лолитка.

Активен
Страници: 1 ... 41 42 [43] 44 45 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines