Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 08:49:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222135 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #450 -: януари 18, 2016, 15:16:35 »

Хихи и ние празнувахме всеки месец първата година и всички ни се смееха  blush

Сиску, виж в Никелс (аз много често си взимам обувки от там), в момента има намаления smile Има го в Сердика, Дъ мол, Парадайс и на Попа знам  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: януари 18, 2016, 15:19:33 »

+1 положително мнение за Никелс, много ми допада.. Имам няколко чифта обувки и боти от там, много го харесвам  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: януари 18, 2016, 15:21:20 »

Благодаря ви, момичета!  give_rose Ние си празнуваме всичко. Помня си най-важните дати от както сме заедно - запознанство, първа целувка, гаджосване, първи с.кс pardon, предложението, сватба, меден месец....всичко.  heart Тази година ще празнуваме юбилей 10 години от както сме заедно. heart Преди това ще си имаме годишнина от сватбата...както и бебче. Само да сме живи и здрави. smile Всъщност не е сигурно кое ще е първо бебе или годишнина, ще видим.  blum  heart Обичаме да има поводи за радост и празнуване.  Wink Та ще продължаваме да си празнуваме и годишнината, от както сме гаджета. Не мога да се откажа от това. Все пак това са най-най-хубавите години в живота ми. Пък и датата ми е много любима.  heart

Али, ти как успя да се покриеш така и да не разберем, че си се върнала на работа? И аз знаех, че е наближило, но не, че вече си започнала. Много се надявам всичко да е наред. Пожелавам ти успех и спокойствие.  smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: януари 18, 2016, 15:26:43 »

Ами то не винаги трябва да има поводи да празнува човек. Днес съм изкарала едно телешко от фризера да ми се размразява на стайна, ще направя нещо като гювече/ или йенска и фолио/ после винаги ни се намира хубави вино, а и чаши да искаш, нали сме стъклари, ще изкарам по хубави салфетки, свещите и Кик само да заспи the world is mine, дет се вика, хаххаха. Така де поръчала съм на детето столче за кола трябва да си го "изработя" сега  blush
Миме, на 1-вата ни годишнина Кари беше на 2 седмички, ех как лети времето  cray корените ми са излезли, в петък ще трябва да се боядисвам пак...
« Последна редакция: януари 18, 2016, 15:29:51 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #454 -: януари 18, 2016, 15:27:37 »

Фани, ама то по стар стил, почти след две седмици си отива студът Wink.
Аз хремясах...Дали от фризера, или от вчерашното чистене, ама днес няма и носът да си подам. Освен това ме е страх да не се тупна, че тук нищо не е чистено. Най- гадното е, че падат купчини сняг от покривите и клони от дърветата и нещо много мил ми става животът smile. Имам едни специални щеки, с каквито бабите западнячки ходят в снеговете, обаче ме е срам nea. На моята възраст майка ми така се подхлъзна и си счупи ръката и всички приехме действията и за крайно безотговорни. Май ще си натискам парцалите, иначе може да отида и аз в графата безотговорни и тогава и мен, и майка ми някой трябва да ни гледа.
Старост, нерадост.
Честито на рождениците и Мимето! Най ми е кеф за празнуването на китайската Нова Година good Сигурно фенери ще се пускат  smile
вече се чудя за РД на племенника какво да измисля, че трябва и от името на майка ми нещо да подарявам. той е точно в тази възраст, дето пари не го радват, за играчки е голям, пък и всичко си има. Ако беше момиче, лесна работа - кукли, дрехи за кукли, дрънкулки, дрехи...Отгоре на всичко и майка му има РД един ден преди него.
Хайде, приятен следобед и успех с каквото се захващате good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: януари 18, 2016, 15:32:24 »

Фани, заместваш Свекс и ме разсмиваш  funnytooth Само да не искаш да ти се отплащам после  Wink blum

Нашата дата на запознанството + първата целувки и срещата съвпадат.. горе долу.. Запознахме се на 2ри вечерта, а другото стана на 3ти след 12 и срещата вечерта на трети..юли  blum blum blum Обади ми се 2 часа след като се бяхме разделили.. Зор голям да ме види пак  blum Виж първия секс много ме е яд, че не го помня като дата. Знам, че се позимъчи, да се виждаме всеки ден, да се лигавим и тн...  беше някъде края на август или началото септември, ама кога... Спомням си, че бяхме в тях и направих спагети Карбонара, обърках ги в една тава, защото нямаше нищо по-подходящо, аз си сипах една чиния, а той изяде цялата тава!!!!  shok Каза ми, че никога не е ял нещо по-вкусно  blush После все повтаряше, че тогава е разбрал, че има нещо повече от привличане и че ме обичал.. Любовта минава през стомаха  girl_wink Yes Обади се, че няма да ходи на работа, че е със "стомашен вирус" и останахме да спим в тях.. Другото е с червена точка  blush  blum blum blum
« Последна редакция: януари 18, 2016, 15:34:15 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #456 -: януари 18, 2016, 15:40:36 »

Фани, много мА кефиш, казвала съм ти го вече  give_rose

Аз помня почти всичко ама само за секса и аз не го помня баш...помня и аз детайли как стана, къде бяхме (не съм му готвила) ама датата  nea
Иначе помня срещата, целувката (това го броим за сгаджосване), първото обичам те и така Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: януари 18, 2016, 15:53:14 »

И аз не помня за с.са, защото беше в полеви условия, е не баш на полето, ама почти - в парка. И то в продължение на седмици имам чувството докато се случи както трябва. Ей карате ме да говоря гУлпости по икиндия. хихихи. А годишнина от такова-та как се отбелязва?  blush blush blush запретИ са вечИ. Ама Свекс да си разказва за такова-та, че ми е интересно, хихихи, Фърлих една ръкавица, ей, Свекс дан са Убидиш. Щото ти е криво малко разведрявам. Няма ли начин да го разпиташ за подаръка и снасяш тука квото е казал и ние ще го доизмислим  crazy
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: януари 18, 2016, 15:59:08 »

Фери, Тони, ако Никелс имат сайт ще погледна, иначе не ми върши работа, мисля, че в Стара Загора нямат магазин , но ви благодаря за съветите  give_rose
Датата на първия път и аз убийте ме не помня, не съм си го поставяла и за цел, де. Иначе, Фани, интересен въпрос. и аз бих се зачудила как би се отбелязало  funnytooth

Свекс, относно падането на парчета сняг, минала седмица беше истински кошмар за мен. На работа, точно над врата на училище и над вратата за стола, в който се хранят децата имаше надвиснали огромни ледени парчета. И никой не се качваше да ги изчисти или избута в безопасно време. Едният ден дори пусках децата да излизат едно по едно, все едно имитирахме евакуация, но пък на тях им беше забавно  smile Но по - добре така, от колкото да пострада някое, и слава Богу нямаше никой затиснат. Но си беше страшничко.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: януари 18, 2016, 16:05:39 »

Сис, в кой град си ти? И кой клас сте? Тъкмо с кумата говрихме за домашното им Дрехи според сезоните в различните страни. Тя реши за Бг да пишат, а са в Англия. За вълната говорихме защо как, за белите памучни дрехи лятото и т.н. Снимки също ще прилагат. Голямо нещо се заформя...
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: януари 18, 2016, 16:09:05 »

От Стара Загора съм smile Иначе водя занималнята на един 1 клас. Мъnици са още, но вече започнаха да се ориентират в училищната среда biggrin
Интересно домашно са им дали, сигурна съм, че ще се получи много интересно. Даже си го представям не само със снимки, а и част от материите, ако може да се приложат ще е много интересно. Но зависи и нейната идея, де smile
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #461 -: януари 18, 2016, 16:20:00 »

Тц имат само информативен сайт, ама не може да се пазарува  nea И да, няма в Стара Загора  pardon

Много интересни домашни дават, на братовчед ми само някакви простотии  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #462 -: януари 18, 2016, 16:25:43 »

Вчера видях как от светофара, такъв с дълга част, който виси по средата на улицата.. падна снега върху пешаходната пътека, по която минаваха 4-5 човека.. Ужас беше.. То не е безумно много сняг, ама достатъчно, за да ги намокри и изплаши  shok sad
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #463 -: януари 18, 2016, 18:05:16 »

Айде добър вечер от мен.

Аз си имам нова приятелка, преместиха се от Лондон, един от много близките приятели на Теодор и неговата любов. Тя се оказа страхотна и от три дни сме неразделни  good До сега ми беше на гости и сега седнах да ви попрочета.

Фани, честити и здрави да са вашите. Хубаво съвпадение.

Моята браточведка и мъжа и са така - на един ден. А пък Теодор и сестра му са били за един термин, ама единия подранил, другия закъснял. biggrin

На нас ни наближава годишнината от годежа.... само дето не съм сигурна кога е. Някъде 20-22.
От първия секс.... моя първи с* по принцип и първия на Теодор съвпаднаха на една дата с няколко години между тях.  Само това не съм го накарала да празнуваме, че вече ще ме изнесе от нас.   crazy

Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #464 -: януари 18, 2016, 18:41:07 »

хихихи. А годишнина от такова-та как се отбелязва?  blush blush blush запретИ са вечИ. Ама Свекс да си разказва за такова-та, че ми е интересно,
Ако разбрах за какво да разказвам, пък на blush. Помня само датата за опит за секс и никоя друга. Отбелязваме я като не правим секс pardon тогава Wink
Иначе племенникът иска лаптоп, ама ще ме разстрелят sad. Лани счупи техники за 400лв. само за месец след РД и това беше краят. Вероятно ще е някое Лего...
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31] 32 33 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines