Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:28:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222173 пъти)
 
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 16, 2016, 18:44:13 »

Лоли идвам, чакам автобуса  girl_haha

Много издържа моя лак, лакирах се и ме прихвана да мия разни неща.. Реших да разходя кучето из селото и видях, че има лимони в градината на хазайна и айде ще правя торта с лимонов крем.. Та вече съм без лак, еми не ме бива да седя и нищо да не правя и да имам лакирани нокти  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #421 -: януари 16, 2016, 19:36:04 »

Мен Лоли като ме лакира ме подкокороса да кажа на Митко, че е седмицата на мъжа...и че само трябва да си стоя като принцеса у дома!  heart Трябва пак да отида - та да се отменя от миене на чинии хахахха smile

Аз пък не разбирам и никога няма да разбера НЕгласуващите. Не може да плюваш постоянно живота си, системата, държавата, Бойко и т.н., а когато имаш възможност да изразиш мнение, да стоиш вкъщи и да продължаваш да правиш същото. Същото е и с подписките на Слави, на Марешки... Не може да бъдеш компетентен само на чашка, пък после да се криеш в миша дупка.

Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 17, 2016, 00:18:34 »

Djosi взимай пример от Надето,добре съм я научила Wink Време ти е Наде Wink
Именно и аз това казвам,знаем само да се оплакваме и мрънкаме ,но нищо не правим по въпроса.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 17, 2016, 09:39:43 »

Добро утро smile

Черпя ви по случай имения ми ден smile Почерпката си запазете за по-късно, тъй като не е подходяща за закуска, но не ми се искаше да ви залъгвам със сладкиши  Wink


Интересно е временно навън, искаше ми се да изляза, за да си купя малко дрешки... Дано всичко да е наред и да успеем... Има адски много сняг... Още вчера тук в Овча Купел беше натрупало повече отколкото в другите райони.. В младост примерно беше много по-добре, като ходих на фризьор.. Е, днес направо е ужас, не си спомням от кога не съм виждала такъв сняг  girl_impossible

Вчера малко подкъсих косата, за да започна да изрявнявам предната и задната част.. Направих и червени кичури, които се подават отдолу навсякъде и стана много красиво.. Тъпа съм и не се снимах  sad Днес, ако не ме мързи, като заприличам пак на човек, ще се снимам Wink

Хубава неделя  give_rose
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #424 -: януари 17, 2016, 10:10:54 »

Тони, да си жива и здрава, с радост да си носиш името!
Много ти е хубава почерпката, тъкмо за лека загрявка good По медиите препоръчват да не се излиза без работа, за да могат да почистят улиците за утре Wink. Рискувате да попаднете в задръстване и да пречите на снегорините, та ако не ти е спешно пазаруването, стой си на топло smile. Ти какво ще гледаш, горни дрехи ли?
При нас има много изпочупени клони, снегът е тежък. Като гледам през терасата, просто няма нужда да разчистваме тротоара, задръстен е с коли sad. Хехе, преди години само чакахме да побелее и тичахме да тупаме килими, сега паркът е пуст. Много е красиво heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #425 -: януари 17, 2016, 10:54:48 »

Тони, да си жива и здрава, много щастлива и нека ви се сбъдне желанието за детенце heart
Да, много е красиво навън! Свекс, то гледам, че повечето хора вече го карат без много килими, та затова и парковете са чисти. Пък може и заради такива като татко. Паднеше ли сняг и вадеше килимите, пък комшиите бяха готови "мечка" да му правят, че само жените ги юркаха какъв мъж бил за пример girl_haha
Много е снежно, ама е и тежко време. Не е за излизане много-много. Намислила съм една разходка около блока, за да отъркалям малкото човече и после пак вкъщи. Изобщо не ми е ясно утре как ще излизаме... Нямам вяра на почистването и си мисля как ще съм без кола. Нямам вяра и на маса шофьори колко са се подготвили и как пак ще са pleasantry изненадани. Ох, искам да ми е "дъждовен" утрешния ден, да си стоя вкъщи, да ми е спокойно и лежерно.
Имам остра нужда да ми е спокойно! Последните дни е страшно положението, ама няма тук да се оплаквам. Скоро може да пиша в нашата тема, за да си излея поне там душата sad
Лоли, Наде, искам и аз при вас Coffe
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: януари 17, 2016, 11:42:01 »

Благодаря ви! Да ви се връщат хубавите пожелания  Wink Някакви туники, блузи, такива ми ти работи ще гледам, че отдавна не съм купувала.. Може и с градския транспорт да излезем.. Още се чудим  huhhuh.gif
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #427 -: януари 17, 2016, 12:42:11 »

Честит имен ден на Тони! Да е все така позитивна и да ѝ се сбъднат желанията.
Аз вчера мерих рокли в Асеновград и учудвящо във всички се харесах като силует.Аз не бях мерила никога дълга официална рокля,защото на бала исках къса. Имам 2 фаворита, но ще го  мисля, ако реша да са от тук.Сега на 6.02 съм записала часове и в София и ще реша от къде ще е.
Използвах времето и това,че братовчед ми утре трябва да лети от София и ще пътувам с него,та си останах в Пловдив и днес. Не смятам да мърдам от тук цял ден и тъй като съм инкогнито няма и да ме карат да излизам приятелки, харесвам снега, ама отвътре,не ми се гази в него.
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: януари 17, 2016, 13:38:19 »

Честит Имен Ден, Тони! Пожелавам ти да си много здрава и щастлива и всички твои мечти да се сбъднат много скоро smile
Addicted, страхотно е, че си се харесала с всички модели и още по - хубаво, че имаш фаворити. Желая ти много скоро да откриеш Твоята рокля  give_rose
Аз днес също ще си стоя на топло, изобщо не мисля да мърдам. Тук снегът е по-малко от предния път и вече е поизчистено, но има много неприятен вятър, който прави времето още по- студено от колко е. gcrst
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: януари 17, 2016, 14:21:06 »

Честит имен ден, Тони! Бъди все така усмихната и позитивна, много здрава и сбъдвай мечтите си!

Ний пък сме на сватба на наши приятели през лятото! Момчето хвана жартиера на нашата сватба и хич не е чакал повече. Ама и те са ветерани, цели 9г са заедно.  heart heart heart Та вероятно аз няма да присъствам тялом, ама пък ще гледам снимки.

Отивам на физзарядка да поизрина сняг от терасата, че току виж паднала накрая. Сутринта изчистих към 2 педи натрупан сняг , сега има още половин поне. Много сняг в туй В.Търново!  crazy
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: януари 17, 2016, 15:46:28 »

Ох, убихте ме с тия политически теми

Здравейте smile

Тони, честит имен ден и тук smile

Не знам защо всички ви дразни специалността "Минало и съвремие на югоизточна Европа". Учат нова и съвременна история, балкански езици и малко международни отношения и някакви социологии. Реално е доста подобна на Балканистика, където повече се фокусират върху езиците, а тук върху историята. Има и по безсмислени специалности и е много по безсмислено да учиш каквото и да било в измислен унивеситет.

Фери, не разбрах какъв е проблемът, че приятелката ти е имала 7 човека на сватбата. На моята бяхме общо 10 и с нищо не е по-маловажна, от която и да е сватба със 100 човека.

Свекс, много ми хареса един цитат от теб: "Аз съм оптимист, зная, че всичко е възможно - най- вече, че и по- лошо може да стане."

Нанси, а ти защо чистиш сняг???

Аз тия дни по 5 пъти на ден си меня мнението за ходенето ми на работа. Причините са користини и егоистични - до скучава ми само в къщи да стоя, а и мога да източа още някой лев от тях. Хич не ми е зор, как ще се оправят, ако утре им кажа, че повече няма да ида. А док не ме е стряла от движение.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #431 -: януари 17, 2016, 16:14:12 »

Хехе, Панди, така де, това е взаимствано от вица за оптимиста и песимиста Wink.
4 часа бяхме без ток sad и вече беше почнало да изстива. Имаме газ и вече бях решила да пълня грейки с топла вода. Имам една от Фийби, майката на Явката, подарък за Коледа и я дадох на съседката за малкото дете. Много мило ми стана heart heart heart
Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: януари 18, 2016, 02:23:16 »

Али идвай при нас. Тук още няма много сняг, но утре тръгваме за София за РД на ММ, техните казаха, че в Бояна е над 50 - 60 см снега. Не са излизали цял ден. Не знам как ще сме.. Преди две години, като живеехме там три дни не ходихме на работа, понеже бяхме затрупани. Дано сега не се повтори. Хич не ме кефи тоя сняг, ужасно време  и уличните животинки ще измръзнат. Голяма гадост.

Тони честит имен ден  kiss2  да си жива и здрава и много щастлива и обичана...Пожелавам ти най-съкровеното ти желание да се сбъдне и всеки ден да е по хубав от предишния  kiss2
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: януари 18, 2016, 08:24:47 »

Добро утро smile

Много хубаво ми стана от пожеланията ви  heart Благодаря  give_rose

Получих си четката с горещ въздух, много ми харесва  good После с парите, които ми дадоха нашите и една приятелка на мама си накупувах 4 блузи-туники и една рокля.. Получих шал от едната ми приятелка, а от кумата страхотна кутия за бижута и обеци декупаж  heart Почерпихме се вкъщи, понеже всички бяхме единодушни че не ни се занимава да паркираме в центъра  pardon Чайове с ром, бейлис и скрабъл, откарахме до 00ч. Кумата се отказа да си ходи с нощния влак към Варна и тръгна сутринта.. Каза, че влака след 1 час пътуване вече има 40 минути закъснение  sad  pardon
Тротоарите не са разринати, както и малките улички.. Илиян не успя да си разрине служебната кола и да я отвори, защото всичко беше замръзнало.. Отиде на работа с нашата.. Като минаваме в коловози, направени от колите, леда дере отдолу колата и ме боли сърцето.. Ама зимна обстановка, големите улици и булеварти са излизани, поне това е  good pardon
Навън вали отново, сигурно скоро няма да се движа по местата за пешаходци, ама си е страшно да се движиш по улицата редом с колите  nea

Нат,
защо чистиш сняг наистина?

Свекс
, толкова си сладичка, че вече не искам да те гушкам, а да ти целувам бузитеее  Ashamed kiss2 kiss2 kiss2
Хубава седмица на всички, пожелавам ви снежна приказка..  Girl_hide  blum
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: януари 18, 2016, 08:48:43 »

Добро утро!
А ние с мъжо сме като младоженци /почти/. Кари отиде с баба си на село в петък и заседна. И днес нямало да има автобуси. То и по-добре да не тръгват в такова време. Днес няма училище, а по натам не се знае... Тя е много доволна от факта, защото е с наште и сестра ми, можела и до края на седмицата да остане, хихих. Има сума ти испаноговорящи играчки и трико за гимнастика. Голям зор да я нараме да го съблече. В събота целия ден с него беше, ама като й замръзна д-то го съблякла, днес се е привела в подходящ вид.
А пък мама и тати са ми рожденници днес и двамата! Ще ви пусна почерпка като намеря убавА!
Едит: проба:

« Последна редакция: януари 18, 2016, 09:21:55 от fanimira » Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines