Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 21, 2024, 10:46:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 62   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема - Януари 2016 - ЧНГ  (Прочетена 222206 пъти)
 
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: януари 18, 2016, 09:07:51 »

Хехехе какво съвпадение и двамата на една дата  girl_impossible Да са ти живи и здрави, още дълги години да се радват на внучетата и скоро пак да ги направите баба и дядо  blum Не знам защо, но си те представям като мама на 3 smile  pardon heart

Братовчедка ми и братовчед ми са така.. Леля ми ги излюпи на един и същи ден през 4 години.. Никога няма да забравя братовчед ми, колко се молеше бебето да не излиза и да не му взема рождения ден.. Сякаш е предусещал, че всичко ще се върти около братовчедка ми и искаше поне 1 ден в годината да е най-важен.. Лелята не устиска и роди обаче nea Нищо после стана част от нашето семейство и готово  pardon
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #436 -: януари 18, 2016, 09:38:57 »

Добро утро smile

Карам по ред каквото запомних smile

Скай, на 28 януари съм Wink А е трябвало някъде март-април да се появя ама зор  pardon
Нат, ще те бием всички с този сняг  beating
Панди, по принцип няма лошо, който както иска да си прави сватбата ама по-скоро ме смути това, че не го направи заради бюджета, щото ѝ излезе почти колкото моята за 10 пъти повече хора  pardon Даде към 1000 лв само за да ѝ запазят целия ресторант, понеже навсякъде искат някаква минимална бройка, това отделно кувертите и така  Wink
Фани , да са ти живи и здрави родителите още много години заедно и верно ако се решите пак да ги направите баба и дядо  heart
Рони, браво за роклите, хубаво е, че вече си се ориентирала  blum
Наде и Лоли ама как ви завиждам, че при вас има само дъжд  blush

Да ви кажа горе в планината си е страааааашна работа - има едно 50-60 см сняг, добре че сме на главната щото иначе нямаше да можем да излезем изобщо с колата, даже взехме една съседка колежка, която е с ново ауди обаче не може да издрапа по тяхното баирче  nea Уикендът пак ни беше кумът на гости с неговата приятелка- ядохме много, киснахме на ексбокса, настолни игри до 100 часа...красота  Girl_hide В неделя решихме да ходим на разходка в планината, само че от другата страна към Златните - стигаме до входа на парк Витоша - полицаи. Питат Боби имаш ли вериги, той - не. Имаш, имаш! Боби: нямам бе човек lol Полицая лъжеш ме, имаш lol Айде вика бавно нагоре и внимателно, че вече има закъсали  pardon Така си беше, трудно проходимо, зарязахме колата, разходихме се малко и се прибрахме ама пак освежаващо ни дойде smile

А пък нашите нали са в Италия и са като на меден месец на стари години  heart Всеки ден са на някъде, аз в събота им резервирах билети с влака за Верона и Пиза да ходят да се извеят и там и да им е пълна обиколката  Wink Всеки ден ми дават отчет къде са ходили, много впечатлени, дадох им селфи стика викам снимайте се с него е супер, страх ги е да не се изтърси телефона от него и така и още не са го ползвали  pardon
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: януари 18, 2016, 11:30:01 »

Здравейте

Да ви кажа при нас не е спирало да вали от 2 дена. Зима си е от всякъде Skiing Аз трябваше да изляза все пак, защото трябваше да отида да се отпиша от бюрото по труда. Улиците са ужасни, тротоарите не са почистени и хората ходят по шосето. Бях бърза и вече съм на топло.
Влади беше почивка и в събота. yahoo Виждахме се с кума, следобед пък с други приятели. Вечерта ни поканиха на гости, но отиде само Влади, защото докато се чудим дали да идем или не, стана късно и аз се отказах. Неделя си почивахме на топличко. Излязохме само до един магазин, но колата ни отново прави проблеми и набързо се прибрахме.

Фани, честит рожден ден на родителите ти! Пожелавам много здраве още дълги години!  smile

Днес кумата също има рожден ден, един приятел и момченцето на комшийката също. Много рожденници, много нещо.

Ние пък с моя любим днес празнуваме 6 месеца от сватбата!!! heart heart heart

Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: януари 18, 2016, 11:46:03 »

Честита половин годинка, Мимеее smile Да сте все така щастливи и да се обичате дългиии години smile Не мисля, че има какво да ви се пожелава, защото сте прекрасни  heart
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #439 -: януари 18, 2016, 12:43:19 »

Много малко сте писали - явно работите усилено!
Аз по понеделнишки съм на зор. Сутринта едва издрапахме с Мънинка. Всичко е станало не само на коловози, а и на туфи - там, където са ходили хората. Малката падаше, ставаше, търкаляше се... Много се разстои вече към яслата. После аз усилих крачка и се метнах на рейса. Мъжо даваше зор да съм ходела с колата. Добре, че не го послушах. В улицата към работата не може да се влезе - толкова сняг!!! Никой не е чистил. Пък аз с ниската муцуна на колата да се мъча да паркирам, да обръщам... Цъ! Да видим за утре как ще е. Уж се обадихме да изчистят, че сме доста фирми тук.
Ние гости не сме имали, ама днес ще имаме - по понеделнишки. Да видим и кога ще си тръгна де - то това е въпросът.
Нашият кумец е днес рожденник. С кумата се похилихме по вайбъра, докато чаках да дойде шефа. Зарадва ме със снимки на кучето, облечено прилежно, че след баня било.
Искам да гасне токът и да си ходим. И без това вчера премигваше постоянно, вода ту имахме, ту налягане нямахме... Близо сме и ние до апокалипсиса.
Нанситке, ти какво динриш из Търново?
Чезвам, да не ме ловят какви ги творя хихик!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: януари 18, 2016, 12:52:59 »

Али, да не би днес да ти е първия работен ден ?  girl_impossible Bravo Пак не съм разбрала, знам че наближава, ама не знаех, че е днес  Bravo Успех и да нямаш проблем, бързо да се върнеш към работния режим  Wink

Пак съм прекалено активна  blush Ина никаква я няма  sad
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: януари 18, 2016, 13:06:26 »

Добро снежно утро smile

Аз по обед ще боря снега, защото реших да ходя на работа днес, довечера ще се прибирам кола.

Фани, честит рожден ден на родителите ти!

Миме, честита половин година smile

Ние понеже нямаме някаква конкретна годишнина от преди това, в смисъл годишнина от както се познаваме или сме гаджета, че там беше много дълго, и ми е интересно, ако 6-7-8 години сте празнували годишнина откакто сте заедно, после коя празнувате повече - пак тази или от сватбата?
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: януари 18, 2016, 13:16:59 »

Ее,ама вие сега да не помислите, че съм направила някво чудо с тоя сняг. Няма такова нещо. Аз на големи почивки си я чистя, а се налага, защото много я навява и ако не се изчисти, ще стига до над кръста. Иначе към 40-50см сняг има тук.
Пък не мога да излизам много, щото под снега е лед и това ми е движението за деня. Иначе от дивана на леглото и обратно. После що съм качила толкова...ми как няма?!

Али, на гости на мама съм. Чакаме да отворят пътищата,че до Русе е затворен (поне до снощи, днес не знам как е).

Искам да извадя шейната от гаража и да се пързалям по баирааааа!!!! И снежни човеци да правя, ама...Д-то не се събира в шейната и няма кой да ме бутне lol
Днес дойдоха вуйна ми с племенника на 2г. Виках го навън да правим снежен човек, да се пързаляме, баба му "оо,ама то е студено, ооо,ама той не е ял.." Това дете няма никакво детство! Не му дават да пипне снега, че да не си намокри ръкавичките,че ще настинел?! Много ме хвана яд на тая жена! Няма детето да се включи в направата на снежен човек, а ще гледа през прозореца как дядо му и комшията търкалят топки,че да не се разболее.  nea

Панде, и вкъщи има с какво да се забавляваш, но пък е друго да общуваш с хора и да не си превключил на тема "колички, кошчета, раждане" по цял ден...


Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #443 -: януари 18, 2016, 13:21:38 »

А, не ми е първи ден. Ще разказвам, че не е за два реда.
Фани, честито! Не те поздравих, извинявай.
Панде, при нас беше бързо, ама пак нямаме дата.
Нат, Русе-Бяла е култово! И племенникът е така. Нали беше в нас за половин ден. Доведоха го с 4 якета. Под 10 градуса не го вадят. А аз вчера търкалях малката.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #444 -: януари 18, 2016, 13:41:37 »

Ех ама верно сте много мълчаливи днес, да не ви е затрупал снегът някъде  blum

Миме сладко  heart Честита половинка, да празнувате още мнооооооооого по толкова и на годишнината може и да сте в увеличен състав  give_rose

За годишнините, ние мислим да си празнуваме и тази  откакто се гаджосахме (тази година правим кръгла петичка danceg ) и годежът (ама той почти съвпада с моя рд, така че ще е 2 в 1) и естествено от сватбата  smile

И на братовчедка ми детето е така по повод снега и тн...като беше малък му въртяха количката непрекъснато да не му свети слънцето  pardon А пък Боби каза, че нашите ще ги хвърляме от втория етаж в снега на двора да се каляват от малки lol

Нат, ще ти дойде пак времето да се пързаляте и да си играете в снега  heart
И аз съм изпуснала кога Али е тръгнала на работа  huhhuh.gif
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: януари 18, 2016, 13:54:39 »

На мен също ми се иска да тупна в снега, но нямам подходящи дрехи..  sad  pardon Пък не ми се инвестират пари в дрехи, които няма да използвам повече от 2 пъти, както казах не съм любителка на зимните спортове  blush

И ние като Фери и Боби.. Си празнуваме дата на гаджосването.. После Рд-то ми и сгодяването са с 5 дни разлика и пропускаме сгодяването.. И от тази година си имаме сватбената годишнина  heart
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #446 -: януари 18, 2016, 14:04:47 »

О, Тони и ние нямаме екипировка ама със зимните якета пак си е достатъчно да си се бухнем и с някакви по-стабилни тиб кубинки  Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: януари 18, 2016, 14:09:42 »

Аз нямам дебели панталони и колената ми замръзват като се овъргалям в сняг... Обещала съм на Илиян да правим ангели в снега, ама да видим кога..
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #448 -: януари 18, 2016, 14:29:43 »

Хехехе, благодаря ви! Миме, честита 1/2 годинка! Живи и здрави!  heart heart heart
Аз толкова много обичам празниците, че ние си празнуваме и сгаджосването по Коледа и годишнината от сватбата лятото, децата и те лятото са родени, и 8-ми март и 14-ти февр. и първа пролет и т.н. И Хелоуин, а тая година и китайската НГ ще празнуваме в училище с Лиу вероятно...
А м/у другото днес е Атанасовден и според народните вярвания след днешния ден зимата съблича кожуха си и после тръгва да се затопля. Баба ми казваше: Атанас гелди /дойде/, йаз гелди/лятото дойде/ а дано ама...  pleasantry
Искахме зима, на ни зима! Тъй че да внимаваме какво си пожелаваме.  girl_wink
Пепел ви на устата за 3-тото. Със сигурност ще ми трябва помощ тогава. Аз сега броя дни до пролетта, че не съм свикнала някой да ми виси на главата, било то и да ми помага с децата...  girl_impossible
Активен
Sisku
Професор
****
Публикации: 422



Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: януари 18, 2016, 15:11:46 »

Първо честити ви рожденици на всички, които имат в семействата си, а и на всички, които имат именици smile
Миме, и на вас честита половин годинка <3
Ние първата година си празнувахме всеки месец дори  blush Иначе си продължаваме с дата на гаджосването, годежа е по Коледа, така, че задължително си има празнуване, а тази година живот и здраве и 1 година от сватбата ще има smile
Снега по - принцип много си го обичам, но при предния открих, че ботушите ми са ужасно пързалящи се и изпаднах в ужас да не падна. От тогава все обикалям да си купя други, но нищо не си харесвам и сега си го гледам от прозореца smile gcrst gcrst gcrst
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31 32 ... 62   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines