Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 01:09:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203529 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #705 -: ноември 20, 2015, 20:23:47 »

А аз се чудя как да оправя грешно надписана картичка  beating мойта хубоСница да вземе сама да си направи картичка за РД на Мими и за късмет й се е получила обаче я надписала на грешната страна и е адски грозен почерка. Да взема някоя лъскава хартия ли да лепна?!
Ходихме на деня на семейството и ревахме като магарета дружно барабар с класната... Много емоция, много нещо!
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #706 -: ноември 20, 2015, 21:10:34 »

Фани, остави я така good Детето само се е справило, пък и да се научи, че друг път се прави чернова и после на картичката.
Представям си какви са били самите те развълнувани, вчерашни хлапета, пък вече се изявяват пред публика heart heart heart heart И сега вече няма тайни, а? Wink Wink
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #707 -: ноември 20, 2015, 21:59:40 »

Аз ходих днес на Бебемания с една приятелка, която е в 9 месец и две годишно момиченце. Няколко пъти се наложи да кажа, че и аз съм бременна, но се сдобих с два биберона, лигавник, къпички, подплънки, контейнер за кърма на Авент и много мостри на козметика. В неделя ще ходя с ММ, че той иска да гледа колички.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: ноември 20, 2015, 22:13:30 »

Ами аз не мога да ги разбера - не могат ли да се сетят и сами, че хората, интересуващи се от такова изложение биха били в 1 от 3 категории:
1. Вече имат малко дете/бебе (или дори повече от 1);
2. Бременни са или очакват дете (ако е мъж - може да си има приятелка/жена и да го е пратила).
3. Планират дете.

И при всички положения могат да им влязат в употреба мострите, а ако им харесат - да си закупят впоследствие продуктите (което и е крайната цел на изложението).

Едва ли хора без деца, които не планират да си имат такива и които нямат близки с деца/очакващи, ще се интересуват и ще ходят на такова изложение.  crazy
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #709 -: ноември 20, 2015, 23:49:16 »

Мили момичета и дами, пожелавам ви след 50 години брак и вие да изглеждате така щастливи! give_rose



Създали са и са отгледали 3 деца и имат 6 внуци. heart
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #710 -: ноември 20, 2015, 23:59:23 »

Мари, дай Боже всекиму. <3
След по-малко от 2 години ще правим НЕстабени 10 години от връзката. Четох преди малко, че 8 години било тенекиена сватба...да го бях ударила на годишнината с тигана да се поусети....все късно ги чета тези работи.


П.П. Аз съм най-досадната в целия форум хахахаххахаххах благодаря smile
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 00:02:35 от nadelina88 » Активен
lolitkabg
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



Моят сватбен албум

« Отговор #711 -: ноември 21, 2015, 01:37:20 »

Наде удряй бе сладкиш, ако не можеш викни аз ще го ударя тоз Митко, да му дойде топка акъла, както се казва.... Уж си македонка, пък кротка бе.... я си покажи кръвта... Казах ти да му пратя Станислав да му обясни,колко е хубаво да се ожени човек... е вече две двойки ожени... Даже днес 21 сме на сватба на едната двойка... Помисли и казвай да го пращам kiss2
Аз знам, че всички знаете колко прекрасна е  svekarva  но аз държа пак да си кажа,,, Уникална,,,, дай Боже всеки му такава свкърва.. Благодарение на нея вече си имам книгата на Манчев, сега очаквам гости  Wink
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #712 -: ноември 21, 2015, 08:34:15 »

Хехе, идваме Лоли, идваме и пращаме мъжете да обработват Митко. Че и кумове може да им станем Wink. Пък ти изпробвай рецептите, ама като дойдем, ще приготвиш папуда, точено благо и местно киви smile.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #713 -: ноември 21, 2015, 09:13:25 »

Добро утро!



Ех, Наде, и ние направихме 10 години преди сватбата, при това  повече от 6 си живеехме заедно.
При нас обаче и двамата бяхме на мнение, че като дойде време за деца ще се женим.....Сватбата не беше сигурна опция.

Много се радвам, че имахме такава  yahoo
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 09:44:37 от Marri » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: ноември 21, 2015, 09:59:13 »

Добро утро!

Честит ден на християнското семейство!  heart
Пожелавам на вас и вашите семейства здраве, безкрайно семейно щастие, топлина в душите и домовете ви и вяра, за да има за какво да живеем!  heart

Не можете да си представите колко лично го приемам този празник! Все едно е празник лично на нашето семейство!
Нямах търпение да стана и да напиша едно писмо на моя Любим мъж по случай този ден.  heart
Изплаках си очите докато го писах, после и докато го препрочитах.  cray cray cray
Толкова много съм влюбена и днес!!!  heart heart heart Не мога да си намеря място...
Нищо, нищо по-важно от семейството няма на този свят!  heart

Това ми беше за добро утро...

Мари, като гледам тази снимка, очите ми се насълзяват. Пожелавам още дълги години здраве и любов на това прекрасно семейство!  LOVING
Дано всички имаме щастието да сме така след толкова години.  smile

Наде, имаше си конкуренция по досада в мое лице.  blush Оревах форума, но щастието е на една ръка разстояние. Твоето момче те обича много и със сигурност чака най-подходящият момент (според него beating). Такива са мъжете. Влади все ми казваше да се успокоя и нещата ще се случат, когато не очаквам. Гарантирам, че така е най-хубаво. Така ще е и при теб, защото твоя Митко няма как да не оценява каква жена има до себе си. Няма да си позволи да те изгуби. Това е любовта!  heart

Ние преди сватбата бяхме 8 години 10 месеца и 13 дни заедно. Вече сме 9 години, а другата година да сме живи и здрави ще празнуваме юбилей!  heart
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #715 -: ноември 21, 2015, 11:10:49 »

Мари, дай Боже всекиму. <3
След по-малко от 2 години ще правим НЕстабени 10 години от връзката. Четох преди малко, че 8 години било тенекиена сватба...да го бях ударила на годишнината с тигана да се поусети....все късно ги чета тези работи.


П.П. Аз съм най-досадната в целия форум хахахаххахаххах благодаря smile

Наде kiss2 kiss2 kiss2 Искрено се посмях на тигана, даже на мъжО го прочетох. Той експертно заяви, че твоя човек чака да се поуталожат нещата, да се откажеш и да те изненада. Той така би постъпил (даже го направи с пръстена, понеже си го получих 7м след решението за сватба. И не е по финансови причини, просто е такъв). А преди това си поживяхме 5г заедно. Даже за 5 годишнина си купихме хлебопекарна. Вече сме практични  funnytooth Сигурно за 10 години ще си подарим тиган, знае ли се..

Честит ден на християнското семейство!  heart

Панде, аз днес отивам. Само да се наканя да се изстържа от дивана. Хич не ми е удобен, ама пуст мързел.

едит: Какво е папуда? Кивитааа <3
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 11:12:44 от nansita » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #716 -: ноември 21, 2015, 11:12:37 »

Добро утро и честит празник на всички семейства и на нашето форумско семейство! Да сме живи и здрави и да се обичаме!!!  heart
Мъжо се прибра от командировка с 6 пак. мокри кърпи, 4 големи пакета памперси, 6 литра натурална лимонада, зехтин, баклава и чий кюфте. Голямо ядене на баклава в 1 през нощта и после трябваше енергията да се изразходва  blush та тъй де, ухкенда започна ударно... Yes Днес няма да купувам нищо. Спрете ме ако тръгна... Миме, ти си толкова добра и по детски невинна... Остани все такава!
Нанс, ползвате ли си я редовно? Чудя се дали да не помъкна тази на мама към нас. Ама ме е шубе, че ще наблягаме на тестяното ако я домъкна, че събота и неделя хляба свършва докато е топъл.
« Последна редакция: ноември 21, 2015, 11:15:09 от fanimira » Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #717 -: ноември 21, 2015, 11:33:48 »

Бе това е по- скоро религиозен празник за насочване на младите хора към християнските ценности, ама хайде, да го почетем по модерен начин Wink. Ние, като даже и невенчани, не сме ориентирали църковно децата си. Някак имаме по- широка представа и за семейството, не се вторачваме във връзката ни, къде си вдигаме взаимно нервите, къде се правим на ударени и "правим компромиси", на в крайна сметка след 2 години правим 40 - годишнина. Който иска, да смята, че му пожелавам да му се връща blum
Фани, каква е тази натурална лимонада? Нас нали ще ни водят на пазар в Одрин, та да зная какво има смисъл да купувам. Тук народът ежемесечно ходи и мъкне торби, но не виждам нещо, което го нямаме. Баклави има в няколко сладкарници, кори за баница и подправки също се намират, а перилни препарати няма да мъкна.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #718 -: ноември 21, 2015, 11:50:57 »

Лимонадата е натурална щото не е газирана като нашата. Гледай на етикета да пише Uludag Limonata. Тук също я има по някои заведения ама е на цената на колата. Там е на сметка. Има и с добавена мента - пише: Naneli. То хубаво ги има повечето неща ама струват майка си и баща си у наше село. Ама Филибето нали е по-близо до Цариград може при вас да са по-евтини. При нас има баклава 1 вид за 40-50 лв кг и туйто!
Желая ви още 40 години поне съвместен живот!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #719 -: ноември 21, 2015, 12:10:12 »

Честит празник! Днес се правело питка, таке че довечера ММ ще меси, че аз онзи ден се порязах ;-)  

Ние с ММ сме от 6 години заедно, горе долу, че доста време в началото нещата не бяха много ясни. Но ние си имаме две годишнини от сватбата, тази година вече я забравихме едната, та явно са ни достатъчни lol

Свекърва, да ти организираме една венчавка :-P  

Наде и мен ме разсмя с тигана, ми действай  good

Нат, ние от втората година си правим практични подаръци. ММ понякога ме изненадва, ама мен ме няма хич. Най много да му купя някой шоколад lol  Мимето може да ми дава уроци ;-)

Фани, аз баклава не ям, ама така сладко говориш, че ми се дояде сладко. Пък може на Бамбукчето да му се е прияло  blush отварям коледните бонбони!


Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines