Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:19:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212334 пъти)
 
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #600 -: ноември 19, 2015, 09:50:28 »

Добро утро!
За вируси не ми се говори, че май имаме конюнктивит angry Вече ми иде да се застрелям с ножа - честно! Тази вечер ще викаме подкрепление от комшии - лекари... Да видим... ММ и той е с болно гърло и ходи с компреси. Уж му се радваме на това време, пък то хич не ни е благодарно blum
За риалититата съм пас - знаете Wink
Абе, Панде, ми то на мен до 6-я месец не ми личеше. В седмия вече се очертаваше корем, ама хич не съм се спирала. Иди разгледай, ориентирай се. Имай само нещо предвид - скоро ще вадят нови модели на повечето марки колички. Такъв е сезонът. Около Нова година винаги намалят моделите от настоящата година. Wink Понякога нов модел значи само нов цвят, но и това е вариант.
Новата година хич не я мислим на този етап. Миналата година ми се ходеше на заведение, ама нямаше как да стане. За тази - хич не знам къде ми се ходи дори funnytooth Така де - поне да си помечтая Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #601 -: ноември 19, 2015, 09:52:28 »

Честити ви два месеца, Фери smile

Аз сравнявам Фактора с предходни издания.. Бледнеят сега.. Харесвам АВА, Кристиян, Християна, Вики, Стивън.. Но просто някак няма особен живец..  pardon

Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #602 -: ноември 19, 2015, 10:04:39 »

Благодаря smile Аз не съ следила особено и другите де, ама тия като ги слушах са много добри повечето...все тая Wink

Панди, забравих да ти кажа да не се излагаш, какво като не ти личи Wink Аз обожавам да гледам бебешки дрешки, пък даже още не е на път  pardon

И аз съм вирусоносител тази седмица...само се сополявя и ми тежи главата, ама верно е болно това време...да пада вече сняг да избие тия вируси и да се приключва  blush
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #603 -: ноември 19, 2015, 10:13:26 »

Али, аз защото се видях с други бъдещи априлски майки и много се учудих.  Иначе само ще зяпаме, аз исках шапчица да купим, ама ММ каза, че и за това е рано. Той много иска от сега да гледаме колички, защото според него като ми порастне корема, нищо няма да мога да преценя.

Тони, съгласна съм с теб за Х фактор. Според мен проблемът е в журито - гледат прекалено комерсиално, няма музикантски момент.

Фери, честити два месеца smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #604 -: ноември 19, 2015, 10:17:04 »

Добро утро!

Мари, благодаря за сутрешната почерпка. smile

Биг Брадър и на мен ми доскуча много, но го гледаме поради липса на друго интересно. От Х фактор най-интересни са ни кастингите, после и това ни става тъпичко.

За квартирите във Враца, не знам кое е странното, че е възможно и тук да има по-скъпи за града. Наши приятели миналата година търсиха и на няколко места попадаха на цени от 200 +, не знам колко точно 200лв, а изобщо не ставаше въпрос за лукс. В крайна сметка се отказаха и предпочетоха да си изтеглят кредит и си купиха апартамент.
За София пък кумовете ни в момента са на квартира, за която плащат 250 лв за двустаен, предишната им беше 340 лв. Wink

Фани, честито за книгата и браво, че си успяла да намериш влакчето на Ина.smile

Наде, все пак успя. Май само ние си увиснахме за празниците.
Иначе за черни петъци, аз знам този, че е в Хиполенд. За друго място не знам.

Панди, много си сладка, как ще прекаляваш. Това са толкова хубави бебшки вълнения. heart

Тони, повече гушкане и бързо оздравяване и на двамата. Wink

Фери, честито на вашето семейство. Още много, много..... по толкова да се обичате. heart

Али, това слънце много лъже. Много хубаво изглежа, ама после ни излиза през носа, буквално. Бързо оздравяване и на вас. smile

Хиляди пъти дописвах и все нови и нови отговори.
Така ви обичам. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #605 -: ноември 19, 2015, 10:21:53 »

Панди, не се коси, че само бебешки неща са ти в главата.. Сега ти е паднало.. Аз бих ви надула главата от бебешки неща, ако имах такъв повод.. хахаха За количката е резонно според мен.. Голям разход е и е хубаво да се прецени от рано.. Да си знаете.. Има и за 2000 и 200, вярно е, ама са си много пари във всеки случай..  pardon

И в София има евтини квартири, ама или са в гетото, както му казвам аз, около Женския.. Или са в крайните квартали.. Във Враца всичко е на 10 минути път.. Така, че е относително "скъпото и евтиното"  Wink
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 10:23:45 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #606 -: ноември 19, 2015, 10:30:10 »

Ами до колкото знам нито са в "гетото", нито покрай Женския. Според мен сте прекалено предубедени към някои неща, но както и да е. И за 10-те минути не съм съгласна, защото хиляди пъти съм ходила пеша и гарантирам, че не са. Точно това се опитах да кажа, че скъпо и евтино са едни много относителни понятия. Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #607 -: ноември 19, 2015, 10:30:55 »

Гетото ми е Женския пазар  funnytooth Просто ме е страх по тъмно там.. И по светло  girl_haha
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #608 -: ноември 19, 2015, 10:32:41 »

Ето за наемите в София

http://money.bg/property/karta-na-naemite-kray-metroto-v-sofiya-stantsiya-po-stantsiya.html

Миме, вашите кумуве да не са на квартира при роднини. Браво на тях, аз не съм чувала за толкова нисък наем, освен ако не е със повече съквартиранти. Къде се намира?

Нов отговор

Повярвай ми, аз не съм предубедена, все пак живея в Люлин Wink А във Враца, наистина има неща, които са на повече от 10 мин пеша, ама са на 2 лв такси.

Тони, на мен от сточна гара до халите ми е Кербала, отдалече заобикалям.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #609 -: ноември 19, 2015, 10:34:21 »

Имам приятелка, която живее на Христо Ботев.. Винаги й казвам, че е нинджа.. Може и да съм предубедена за този район, ама изпитвам истински страх хахаха

Напълно съм съгласна с последния пост на Панда  good
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #610 -: ноември 19, 2015, 10:40:53 »

Панди, не са при роднини. Те дори нямат такива там. Wink Само двамата си живеят, без съквартиранти. Не знам точно в кой квартал са, трябва да се поинтересувам, макар че сме ходили. Просто си търсеха хората и намериха.
Ще ме убиете с казаното, ама щом това ви успокоява, ок така да е.
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #611 -: ноември 19, 2015, 10:41:59 »

Оххх здравейтееее smile все не ми остава време за вас... Гледам да сме навън на хубавото време smile почвам да чета
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #612 -: ноември 19, 2015, 10:47:15 »

Миленка, щях да се изпусна онзи ден като казахте, на вечерята, за наближаващата годишнина.. Какво намисли за подарък ? Или ще е някакво по-специално излизане? Я разкажи бързо! kiss2 kiss2
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #613 -: ноември 19, 2015, 10:50:14 »

Еми...ние от 2002 сме на квартири по София. Живяли сме за 200 лв в центъра и за 200 USD (2002-2003) в Младост. Сега сме в Дианабад от вече почти 9 години - единия апартамент беше 300лв, сега сме за 400 в отсрещния хаха.

Но да - с всички наеми дето сме платили, отдавна да сме си купили жилище. Но пък от друга страна, ако имахме апартамент, никога нямаше да тръгнем да правим къща. Да си призная, супер ни е трудно, но не бих заменила това решение с никое друго сега. При положение, че на цената на едно 100кв жилище ще живея в около 550 и ще имам двор - няма какво да коментирам изобщо. Пък и съм си свикнала в къща от Бургас. Ама хич не е за всеки. Добре, че мЪжо се занимава...а мен после какво обзавеждане ме чака, чак ми се реве. Ама вече имам идеи много, пък и стаи бол... girl_wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #614 -: ноември 19, 2015, 10:52:20 »

Нямам много наблюдения върху наемите, честно казано, но не виждам нищо лошо да са в крайните квартали, особено когато има метро до тях smile За сравнение две колежки за един и същи тип апартаменти (гарсионери), едната дава 300 (Надежда), другата 600 (Раковска)...ами безумно ми е да дам 600 лв просто за да живея някъде...предпочитам на банката да ги давам за нещо мое smile Една друга ме уби с разсъжденията си (чакаха бебе), търсеха си по-голям апартамент под наем и беше готова да даде 800 лв за наем, а не искаше да си взимат тяхно, защото не искала да се заробва с банките и не знае детето ѝ след време дали ще иска да живее тук и за какво ѝ е този апартамент  crazy Та така...разни хора, разни идеали  pardon

Подкрепям Мимето, че с повече търсене се получават нещата и 300 лв наем не значи задължително гетото или краен квартал smile

ЕДИТ: Скай, обзавеждането е най-забавно, и аз си имам вече картники в главата за всички стаи ама мноооого бавно  nea И ние сме в къща и ММ ръчка постоянно  blum
Активен
Страници: 1 ... 39 40 [41] 42 43 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines