Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 20:13:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212326 пъти)
 
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #585 -: ноември 18, 2015, 17:22:59 »

Чери, каква е разликата между луд петък (сряда, вторник или друг ден) и боксинг дей?

Тук на черния петък правят намаление предимно на техника, а на боксинг дей на абсолютно всичко и можеш да купуваш неограничено. Докато на black friday меналата година имаше ограничение - всеки има право на само един артикул от даден модел. Примерно не можеш да вземеш 3 телевизора, а само един.

Имам трейлър към сватбеното видео  yahoo
Активен
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #586 -: ноември 18, 2015, 17:48:14 »

Минавам да кажа, че му се вижда края вече! Стискайте палци утре и в петък, че тогава ни е проверката. Пък аз ще си спя в офиса довечера, щото имам да преглеждам пак всичко дали е ок. Луда работа,

И друго да кажа, в петък, събота и неделя ще има изложение на бебешки и детски работи в Експо Центъра, който иска- да заповяда. Аз ще отскоча в събота, че в петък време ЙОК.

Стискайте палцииии, обещавам другата седмица да съм редовна и да ви пускам разни картинки.  girl_wink danceg
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #587 -: ноември 18, 2015, 19:10:55 »

Чери, ясно! Тук всичко пак слагаме под един знаменател и му викаме по един начин. smile Ще отделя време специално за видеото.
За ОКР много типични примери имаше в предавания по ТЛС за вещоманите. Може да сте попадали на това как си зариват къщите в боклуци буквално или как всеки път докосват дръжката на вратата точен брой пъти, преди да отворят.
Рони, това пак е по-добрият вариант в сравнение с нехайството. Много ми е странно като кажат възрастни хора "Кой ще види?/ Кой ще ме гледа?"
Нат, ама изложение значи ли базар? Дали има смисъл да пратя кумицата да хвърли едно око за кошари huhhuh.gif
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #588 -: ноември 18, 2015, 19:39:19 »

Най- готино е като пратят чистофайници ОКР да чистят и учат на ред вещомани ОКР. Едните реват, другите - също.
Хехе, сега се сетих, че на една млада колежка майката беше съсипала при чистене с белина някакви много специални и скъпи брави на вратите. smile
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #589 -: ноември 18, 2015, 21:29:00 »

Нати, стискам палци. Вижда му се края.  blum

Някой гледа ли поредната доза Биг Брадър за тази година?
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #590 -: ноември 18, 2015, 22:05:59 »

Аз няма да успея да видя това изложение. Знам, че там има неща на промоционални цени по принцип, а и дават по някоя и друга мостра, подаръче, това-онова... Ама и трите дни съм плътно по цял ден на лекции.

Няма да успея да ви изчета, но мислено съм с вас.  pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #591 -: ноември 19, 2015, 08:27:33 »

Добро утро, дами!!!



От разпродажби не се интересувам по много причини.
Не обичам да купувам нещо, само защото е на изгодна цена.
Не ми се чака като имам нужда от нещо, само и само да го намеря на по-изгодна цена, или мога да си го позволя или не.
Разпродажбите тук са отчайващи за мен, дори на 75% отстъпка ми е трудно да си купя някои неща, просто защото са по-по-най, та и цената им е такава, а аз си имам психологична бариера за някои неща.
« Последна редакция: ноември 19, 2015, 08:35:36 от Marri » Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #592 -: ноември 19, 2015, 08:54:20 »

Добро утро smile

Много хубаво капучино?

Аз никога не чакам нещо, от което имам наложителна нужда на разпродажба, но определено има неща без които мога да живея, но искам.. И като ги видя намалени с 50% си ги купувам  good

Заразила съм и Илиян, та и той е хремав сега  GROAN Аз от днес периодично се "прокашлям".. Писна ми и тъпи грипове, нищо не помога  diablo
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #593 -: ноември 19, 2015, 09:01:38 »

Добро утро smile

Аз много рядко хващам промоции. Може би ако се доредя до някое месо в Лидл. Като ида да гледам дрехи на разпродажба, обикновено накрая си купувам от новата колекция. А зимното ми яке си го купих на 50% отсъпка миналата година, ама бях казала, че ще си го купя само ако има моя номер като е на разпродажба smile То е от HOUSE,  май и други неща съм си взимала на промоция от там. Утре няма да ходя в Хиполенд, защото няма да купуваме още, ама ще отскочим до Бебемания да позяпаме.  ММ много иска да гледа колички, ама мен хич не ми личи и ме е срам.

Cerise, на 23 април ми е термина.

always_and_forever аз се каня от три дни, че видях, че Ваня Джаферович е там, ама забравям. Гледах само в понеделник до средата.

Иначе си гледам Х фактор, нищо че е малко скучен.

Тони, миналата година едни познати на нащите ми обясняваха, че във Враца са скъпи квартирите заради ..... нещо правеха, не знам какво вече и имало работници на квартира. Та било като в София. Те имат една дъщеря на квартира в София и една на квартира във Враца, ама ми се стори странно и на мен.


А, а пък за чистенето - хич не ме влече. Само обичам да пускам пералня smile Добре, че ММ е дева и само чисти и подрежда smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #594 -: ноември 19, 2015, 09:02:40 »

Добро утро! Пу сум купила на Инка влакче и имам книгата на Шишков и Манчев, йееевевеев! Страхотна! Залужава си! Имахме да ходим на 3 детски РД през събота и неделя + РД на батко. Тъй че 125 лв хич не ми се опряха за 2 дни и хоп - машина съм, ама за харчене!  Yes
Лек ден! Сега ще ви чета!
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #595 -: ноември 19, 2015, 09:07:58 »

И на мен колегите ми взеха Манчев и Шишков, като пазаруваха за цеха вчера.. Снощи я поднесох на Илиян и той много се зарадва, понеже се беше натъжил, че няма да ходим тази седмица в Лидл и ще свърши  Wink

Панде, квартирите са супер евтини имам 2 съученички, които са на квартира.. Едната живее срещу Тракийската принцеса, в двустаен и плаща 160лв. с използвани, но запазени мебили.. Леля ми си дава апартамента под наем.. В комплекса, тристаен за 120 лева..  crazy Аз за гарсониера плащах тук 600лв.. За луксозно обзаведен апартамен с пералня, сушилня, съдомиална, нови мебели, ама пак.... Няма база за сравнение   pardon

Фани, браво за влакчетата.. Мен ме досрамя да кажа на колежите, може ли да потърсите и от дървените играчки.. Ще мина без тях  blush
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #596 -: ноември 19, 2015, 09:24:34 »

Утре ли е черния петък с намаленията? Ако е така, да се захващам да си купя пералня и стига с тичането по блока с легени.

В последния момент (а Тони търсеше преди месец и викаше, че е последен) намерихме вила за Нова година в Долна баня. Тони, лудо звъняхме в Цигов чарк, но уви - няма да те изненадам там ахаахха smile

Панда, много си сладичка как каза, че си мислиш само за бебешорски работи хихихихихи kiss2

Фермата ми е по-интересна от Биг брадъри 3 един след друг, прекаляват...кой пък толкова гласува, за да ги правят.

Има конференция с пресконференция за края на проекта ни, на която са поканени директорите на всички пилотни училища. Нашия директор е болничен и заминава ресурсната ни от екипа. И ни уверяват, че след Нова година продължаваме по фаза 2. Да видим какво ще се случи. smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #597 -: ноември 19, 2015, 09:28:54 »

Наде, ама наистина звънях на повече от 20 места и навсякъде беше заето вече. Ние разбира се търсехме място  удобно за пътуване от Варна и София.. Уж по средата.. Пак на нас ни е по-близо.. Цигов Чарк, ама как да е.. Хубавите вили, обаче по които точех лиги, бяха отдаааааавна капарирани.. Нашата е много хубава, ама можеше и още  blush

Х Фактор ми е голямо разочарование тази година, аз съм голям фен, еми скучно ми е до н-та степен.. Много се изложиха с тоя каст..  nea sad

Брадърите бих ги гледала само заради Евгени и Дзеферович.. Последният го харесвам много!
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #598 -: ноември 19, 2015, 09:35:51 »

Тони, и аз си мисля, че няма как във Враца да е като в София.

Междудругото, ако чуете, че някой дава поднаем апартамент в Младост за 400-450лв да свиркате (косвено е за мен  Wink Wink )

Наде, така си е. Даже ме е страх да не прекалявам нещо.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #599 -: ноември 19, 2015, 09:40:58 »

Ама пак ли има Биг Брадър  shok Съвсем съм им изпуснала края на тия риалита  blush Фермата сравнително постоянно я следя, доста повече ми харесва от ББ, а за Х фактор съм обратно на меннието на Тони - много ми харесват повечето от участниците...не би казала, че е скучно  huhhuh.gif

Изобщо не харесвам готварски книги, защото знам, че така ще си седят и ще прашлясват...ако ми трябва нещо, ровя в интернет  pardon

За НГ сме си в София, традиционно, не сме свикнали да ходим да посрещаме на други места, а и това ще ни е първата НГ като семейство и искаме да сме си вкъщи  pardon

Черпя ви торта, днес нашето семейство става на два месеца  heart


* 2420440600068563375qXFuGK_fs.jpg (21.02 KB, 240x320 - видяно 1484 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 38 39 [40] 41 42 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines