Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 10:02:54

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203541 пъти)
 
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #540 -: ноември 17, 2015, 14:55:37 »

Чери, гледай от тук.
http://www.doctoroz.com/episodes
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: ноември 17, 2015, 15:01:25 »

Тук пък строим като за 5 поколения след нас. Вдигаме ли два етажа - правят се устойчиви като за още 2. То обаче не е от сигурност, а за да се вдигнат допълнителните 2 при необходимост да настаним децата и техните деца...

Тъй си е. Ние нашата къща я правим поне за 200 години хаха. Оградата вече е проверена - багер нИ моЙ я събори. Всичко гледаме да е с гаранции от по 30 години...мани. Обаче гледаме всичко да ни е възможно най- законно. Аз нали съм от ония "честните"...та...един път да реша да излъжа, мен ще хванат girl_wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: ноември 18, 2015, 08:06:54 »

Добро утро!
Пу съм първа за днес. pardon

На днешната дата си имаме мини празник - 4 месеца от сватбата. heart heart heart heart heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: ноември 18, 2015, 08:37:16 »

Добро утро smile

Миме, честити 4 месецааа smile още стотици по 4 smile

Нещо съм в застои, заради хремата и нямам какво да пиша  funnytooth

Ина, как си? Видях, че снощи отново е имало престрелки sad  NO
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: ноември 18, 2015, 08:45:14 »

Добър ден!
Честита племеница Вероника, да е жива и здрава!
Гледам за роднински отношения си говорите. Аз братя и сестри нямам, но имам две братовчедки, които са ми като сестри. Едната избяга в САЩ, ожени се и роди и вече не поддържаме много връзка, сестра й сега ще кандидатства и е решила да отиде в Англия да учи. Та и от моето семейство почти никой няма да остане тука. Поне покрай сватбата доста се сближихме с брата на мм. Те двамата не се разбират много, но поне взеха да се търпят и от време на време си гостуваме. Помагаме им, а и с етървата имаме общ дразнител в лицето на свека.
Тони, бързо да оздравяваш!
Мария, честити 4 месеца и още много по толкова.
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #545 -: ноември 18, 2015, 08:49:43 »

Добро утро!
И на мен ми направи впечатление това, че Ина не е писала скоро... Или греша sad
Днес рано ранихме всички вкъщи. Рано, рано - към 7 и нещо. като си дам сметка, че имах периоди да ставам към 6 и малко, това си е наспиване. smile Снощи едва заспах - чухме се по скайп с приятелка, която е много надалеч. Не сме си говорили спокойно от години. Само по някой откъслечен мейл или скайп. Чувствах се толкова развълнувана heart Хем ми е свидно, че е далеч и не знам дали някога ще се видим пак на живо, хем пък се радвам, че си е същата, просто в нова "опаковка".
Да ви питам - има ли някой карта за отстъпка от Хеликон? Какви са условията? Тези дни съм се присетила за доста книжки от моето детство, та някои им търся нови издания, ако въобще имат. Други пък никога не съм ги имала. Сега ми е време да си искам подаръци от домашните blum По този повод - имах такъв хороскоп наскоро, че ми е време да заявя желанията си, а на ММ пишеше, че не чува нищо и да започне в диалогична форма да говори funnytooth Ей, това е семеен живот!
Миме, честити 4 месеца!
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #546 -: ноември 18, 2015, 09:25:56 »

Добро утро. smile
Снощи сънувах, че Митко ми е докарал две доведени дъщери. Голямата кротушка, а малката зла вещица, която манипулираше баща си и пред него беше мила с мен, а иначе беше ужасна.

Миме, честити 4 месеца!!!! Нека още 100Х4 да бъдете щастливи, влюбени и подкрепящи се. kiss2

Тонита, бързо да се оправяш, не те харесвам неговореща...  nea  heart

Али, много е яко така. И аз имам приятелка в Америка, която от 4 години, откакто замина, не съм виждала и ние така от дъжд на вятър пишем, ама ти напишеш, тя отговори след часове, после и ти така..и не е диалог. Ама като се хванем някой път по скайпа на разговор нищо не се е загубило... и е прекрасно, въпреки че много рядко! kiss2

Вероника, научих ти и аз името хахах. Честита племеница kiss2 Да е жива и здрава и много радост и гордост да носи. Лидия ли е в крайна сметка? Wink

Писали сте за това как осъждаме или се дразним на близките си за начина им на живот. Аз ще ви кажа от другата гледна точка. Живеем тук вече 11-ти месец сами с Митко. Майка ми идвала тая седмица да си търси кромид, че нямала, и видяла "кочина". И започнала да чисти. А да не си помислите, че е ринала боклук, ама замела терасата...еми аз какво съм виновна, ако е духало вятър и има листа... Сгъвала ми пижамата, че ми била разхвърляна.. Намерила носна кърпичка на масата в кухнята... Моя нос постоянно тече, не само в кухнята - по цялата ми къща има винаги кърпички. Обувките в коридора били разхвърляни, неприбрани в портмантото. И тя се дразни и ме съди, кара ми се чак как може така да съм си оставила къщата, преди да тръгна за София... Ама това си е моята къща, бе, моя избор, моя начин на живот, ако ще в твоите очи да е мърлячески.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: ноември 18, 2015, 09:43:37 »

Наде, аз пък като знам, че майка ми ще идва никога не чистя.. Тя чисти като дойде и ми помага  blush Илиян, обаче много се дразни.. Няма да взмее да ми помогне, когато чистя.. Т.е помага ми, ама трябва да му кажа всяко нещо, тук това направи, там онова.. И аз се изнервям и предпочитам сама да си го свърша... Като почне майка ми да чисти, той й казва .. оставии, недей да чистиш, ние ще си оправим.. Кои ние ей..  beating

Ние сме много разхвърляни, ама от 1 месец насам, който направи кочина веднага си я почиства и така не ме е срам да се прибера с някоя приятелка в нас.. Не е разхвърляно и ми е спойно на душичката  Yes
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #548 -: ноември 18, 2015, 09:49:29 »

Ние сме далече от тия сьбития, но ми е много свито всичко постоянно. Като минаваме и виждаме групи военни с карабини и камуфлажи, които обикалят с рька на спуська, ми изтрьпва всичко и ми е трудно да отговоря на Марта "Защо са така?" Казах й, че ни пазят от лошите, но и мен не ме задоволява този отговор.

Имам молба кьм момичетата в Бг:

Тук в Лидл за пускали дьрвено влакче, обаче са изчерпани мигновено. Вчера видях, че си говорите за това. Моля ако някой види дьрвено влакче в Лидл да ми купи и прати ! (и да пише веднага вьв форума, за да не ми се купят две). Благодаря ви.

И аз сьнувах странен сьн.
Фабио беше цар и щеше да се жени за "официалната му жена", а аз му бях любовница. Имаше нещо като представяне пред много хора и жена му, която носеше воал (арабски, не знам как се казва на Бг, в смисьл беше с покрита като арабките глава) дойде и пред всички хора ми смькна панталона и гащите на задника. В замяна аз отидох и й дрьпнах воала от главата, като се развиках " Ето я, вижте я, вижте я без воал!"  crazy
После сьнувах, че водя Марта на забавачница и шише за пиене на мляко (биберон) й беше монтирано на главата  crazy Завинтено за нея (както се завинтва на помпата за кьрма). Точко звьннахме на вратата да я вземат и аз се напиках  crazy

Баси безумните сьнища…  crazy

Иначе не пиша, защото сьм супер натоварена тия дни.

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #549 -: ноември 18, 2015, 09:50:54 »

Миме, честит празник  heart

Аз имам такава приятелка в Италия, ама я чакам да си идва вече, че ѝ свършва магистратурата, но иначе с леля ми (пак в Италия) съм в подобна ситуация, тя е супер шматка и луда, нищо, че е вече на 40+, като си дойде в България само се чуди къде да щипнем и какви да ги свършим  pardon Любима ми е  heart

Момичета, какво да ви кажа...аз имам чувството, че никога няма да угодя на мама и няма да е достатъчно чисто  pardon В момента е доста голяма мизерия вкъщи, понеже сме в ремонт и е далече от чистото, въпреки, че всяка вече бърша и подреждам, ей как може ивнаги като дойде да намери за какво да се хване и да ми натякне, че не съм била домакиня...ми на нас с Боби ни е добре така, никой никого не напряга излишно, подреждаме си, ама не сме се убили от чистене, то няма как просто  blush Сутрин обичаме да се гушкаме и пропускаме закуските (после в работата), при нашите това е невъзможно...всичко е под строй  crazy Та така...сигурно много хора не харесват и нашия начин на живот Wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #550 -: ноември 18, 2015, 10:04:28 »

При нас е обратното - ние гледаме да са под строй нещата. И аз държа тефтер и химикал в дясното чекмедже funnytooth И в кухнята пак имам, че иначе не се старая да помня какво да се купува. Така като свърши нещо, записвам го pardon ММ е военно възпитан и му правят впечатление малките неща. Свекърва ми е ненадмината по чистене, ама тя си има оправдание в лицето (космите) на котарака да го прави. С нея не мога да се сравнявам и за готвенето. Аз го правя по задължение и чат-пат по вдъхновение. Тя готви за разтоварване.
Наде, то при нас са 9 часа разлика sad Много са - тъкмо моята приятелка да стане, да пие едно кафе... При нас е вече време да къпем малката, да я слагам да спи и аз да опъна гърба. Ако сложим и ходенето на работа... Сега поне моята приятелка е вкъщи - имам бебче на 2 месеца и по-редовно може да се засичаме. Мъчно ми е, че тя е омъжена за чужденец и шансовете да се прибере са клонящи към 0. В скоро време не предвиждат по финансови причини и прибиране тип гостуване. Абе, оттам океана си е друго! В Европа колкото и да е след 2-3 часа и си тук. sad

Едит: Ина, не се ангажирам да ти взема влакчето, че нямам сега интернет на телефона и не мога веднага да пиша. Ако се наложи и го няма другаде - да пишат момичетата, аз ще го купя. good
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: ноември 18, 2015, 10:09:19 »

Здравейте smile

На мен само бебешорски работи са ми в главата, след малко пак отивам на училище за родители. Нещо не мога да смогна да пиша тук напоследък  nea
Активен
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #552 -: ноември 18, 2015, 10:24:48 »

Добро утро!
Лидия е бебето,пратиха ни снимка,ММ каза,че приличала на брат му,аз не мога да преценя-прилича ми на бебе хаха.Аз като родителите имат почти еднакви черти не мога да кажа на кого ми прилича детето.
Аз снощи бях в ужасно настроение- много ме болеше врата, поисках нещо от ММ той не го направи и аз си легнах, после пък ми го донесе в леглото.Сега уж ми е по-добре ма не смея да стана да не би само да си въобразявам.
При нас това с майките се предава -баба ми (на майка) е чистофайница, ама с годините се засилва като ОКР -мие си всичко от магазина преди да го сложи в хладилника например.Майка като се преместихми в апартамента кефът ѝ се изразяваше в това да стане в 4 да забърше пода на всички стаи на колене.С времето затихна, но пак в нас е чисто близо до стерилност.Ние с ММ уж се стараем,ама той често от работата се прибира късно, работи събота и неделя, аз също докато работех бьх по близо 12 часа без почивка,та тогава беше кочина.Майка като дойде лятото и ММ беше командировка тя изчисти всичко,та затова и аз за срещата на родители миналата седмица чистех на невероятни места.Вкъщи понеже татко готви майка чисти-като си тръгваха татко ми похвали яденето, майка каза тоя път е чисто,нямам забележки.Казах на ММ, че заслужавам медал хаха
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #553 -: ноември 18, 2015, 10:45:47 »

Панди, ама това е разбираемо за бебешките неща, много сладко  heart ТМ говори ли като този на Нат на бебето насън хихи  blum

Вероника, тва за бърсането на колене в 4 часа ми граничи с лудост  crazy Или миенето на всичко преди да влезе в хладилника...малко тип Монк, ама ми е интересно дали примерно по-малко боледуват или нямат алергии такива хора? Не мога да се напрягам чак толкова...палко съм непукист, предпочитам да се размажем с ММ вместо да лъскаме до блясък...виж за подреждането съм безкомпромисна  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: ноември 18, 2015, 10:55:08 »

Вкъщи понеже татко готви майка чисти-като си тръгваха татко ми похвали яденето, майка каза тоя път е чисто,нямам забележки.

И моите са така.. Майка ми може да чисти денонощно, само да не й се налага да готви, а баща ми пък му дай да готви.. Идилия..

Панде, еми напълно те разбирам с бебешките теми..
Вчера във фирмата дойде колежката ни, която роди преди 10 дни.. Тя е дебеличка като мен.. Каза, че след секциото шева й можело да се отвори, защото била дебела.. Това е на лекарката констатация..Дебелите жени не могат ли да имат зашити рани егати? Нещо ми се струва, че не й е направила добре шева и се оправдава сега.. ? Вие попвече разбирате?   huhhuh.gif
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines