Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:26:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212300 пъти)
 
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #375 -: ноември 13, 2015, 09:28:53 »

Добро утроооо  give_rose Празнично ми е днес, на петък 13 се запознахме с моят прекрасен съпруг  heart Преди точно 4 години и 7 месеца  blum Та от тогава я обожавам тази дата! На работа сме, но след малко тръгваме на тийм билдинг-а в Огняново и хич не ни е работно  blum

Фани, да ти е жив и здрав благоверния и все повече да се обичате  give_rose

Миме, ама верно как сте се събрали двамата такива романтици захаросани  Girl_hide

Моят Боби снощи не готви ама вечерята ме чакаше като се прибрах, а ММ и заека бяха такава идилия - изтегнали се на дивана и ядат ябълка  smile

Мениант, честито  give_rose Да ти върви по вода с кодовете  blum

Аз пък искам момиченце, че ми е писнало да чифтосвам и обръщам налице чорапи на брат ми и баща ми до скоро, а сега и на ММ...не знам как е при вас, ама имам чувството, че нито един чорап никога няма другарче  crazy
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: ноември 13, 2015, 09:36:37 »

НИКОГА! Карам го сам да си слага чорапите в пералнята веднага след като ги събуе, защото му се губеха в коша за пране  crazy Е вярвайте ми от пералнята никога не излизат чифтове!!!! Винаги по 1 по 2.. Магия е..

Фери, завиждам ти за Огняново.. Искам да заведем майка ми и баща ми на почивка, че така се зорят от работа тия хора.. Не е истина.. Но ще изчакаме малко, дано успеем преди Коледа, ако не пък за Коледа ще им подарим  smile

Даваш ли му сурови неща на твоя заек??  huhhuh.gif
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #377 -: ноември 13, 2015, 10:08:30 »

Добър дееен smile Ние днеска много рано станахме, но пък вече съм изкъпана, малкия спи и имам малко време за вас преди пак да щипна някъде навън  tease

Фани честито на твойто мъж.
Имам някакъв спомен че и Наделинка беше на някоя от тея дати ама кога точно беше....


Относно чрапите - нашите са по двойки, ама не дай си Боже да реша да изхвърля някой чифт защото вече е захабен - война става! 5 дупки има проклетия чорап - нищо му нямало crazy
Аз нямам какво друго да кажа, хубав и слънчев ден на всички
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #378 -: ноември 13, 2015, 10:15:36 »

Тони и аз искам да пратя някъде нашите да си починат, ама тати с неговата работа не знае кога ще почива и е много зле  nea Иначе ѝ давам по малко ябълка или морковче ама не прекалявам, да не се продриска...зеле, краставици, марули, такива с много съдържание на вода не, както и обелки, заради многото нитрати  smile А, и магданоз обожава, направо портрперва като го види  Girl_hide

И аз това с чорапите към магическите неща го причислявам  girl_impossible
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: ноември 13, 2015, 10:20:33 »

Та...моЙ да не му е тука мястото, ама малко Коледно настроение от мен...


* PB090008.ORF.jpg (62.89 KB, 456x345 - видяно 91 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: ноември 13, 2015, 10:21:21 »

Мечки...са ми любимата тема за всеки сезон...


* PB090010.ORF.jpg (69.7 KB, 460x372 - видяно 106 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: ноември 13, 2015, 10:22:08 »

Жалко, че е Великденския заек, а не Великденската мечка pardon


* PB090013.ORF.jpg (67.98 KB, 439x380 - видяно 1513 пъти.)
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: ноември 13, 2015, 10:40:32 »

Добро утро и от мен в късметлийския петък 13-ти! /да побързаме да го нарочим за късметлийски/ tease

Фани, да ти е жив и здрав рожденика, много да си го обичате и да се грижите за него! Wink

Фери, честито и на вас! Да сте все така влюбени още много по 5 години! Wink


Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: ноември 13, 2015, 10:42:37 »

Скай.... ама голяма си магьосница.. Миналата Коледа имах маникюр с подобна тематика от такива меченца  heart
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: ноември 13, 2015, 10:45:34 »

Днес е чуден петъчен ден danceg От сутринта започнаха проблемите при клиентите и телефоните не спират да звънят. Ама не ми пука грам - петък е...

Един ми се обажда с проблем и ми обяснява - ние толкова години работим с тая система, никога сме нямали проблеми. Не е от права, до сега не е имало проблем. Там онова момче, дето ви се води началник или какъвто се води там, той е запознат. Да говоря с него...

Викам - нека да погледна аз първо, а ако се наложи ще го викам и началника. Виждам какъв е проблема, обаждам се - казвам, не виждате това, защото не е въведено.

Аааа - ами аз не знам кой ги въвежда тия работи, ама преди ги виждах...

С две думи - новият служител, който не е наясно с всички процеси във фирмата, не е въвел нещо...и ние сме виновни. И не само, че сме виновни, ами и не съм достатъчно компетентна да се справя с проблема, щото там онова момче моя началник...е запознат good Girl_hide
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: ноември 13, 2015, 10:53:04 »

За мен романтична вечеря е - приготвена от любимия човек, свещи, вино, музика, романтика и т.н. Ама как така не знаете? Или вие друго разбирате под това? Честно казано, за мен всяка вечеря с любимия ми мъж е такава. Wink

Свекърва, твоето си е направо романитчна закуска, щом и цветя има. (търкалям се от смях)
Ха, сега, празна чаша ни предлагаш, а на мен викаше преди известно време. Wink

Фани, много мило, как няма да се трогне? Приятно прекарване довечера. kiss2

Тони, от доста време, през по-голяма част от времето сме си сами. Свекърва ми стои при майка си, защото не е добре, пък и от там работата й е по-близо. Прибира се веднъж в седмицата, понякога и по-рядко. Свекър ми пък пътува и често отсъства. Та вечеряме си сами. Дори и да са вкъщи, рядко се храним заедно, защото ние вечеряме рано - 18:30-19:00ч, а те обикновенно по-късно.
Това, обаче, че в нито един момент не знам кой от къде може да дойде, не ме кара да се чувствам спокойна, че живеем напълно сами. Скоро се надявам това да се промени!!!

Фери, приятно изкарване на тийм билдинга. Wink
Не знам дали ще ви учудя, ако кажа, че аз съм по-голямата романтичка от двамата. Той много се старае, защото знае, че съм вдигнала летвата високо и винаги, когато може се опитва да ме изненада.
Общо взето се води по мен, което ме радва, защото си личи, че иска да ме прави щастлива. heart

Губенето на чорапите често се случа, но интересното е, как след известно време се появяват от нищото smile

Миленка, Надето е на 15.11 Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: ноември 13, 2015, 10:55:00 »

Скай, спокойно.. При нас имахме проблем с терморегулатора на една от фурните в Цеха с печивата.. Дойде майстор, който нагря фурната до максимум и отваряйки вратата.. Стъклото се пръсна като бомба със закъснител  shok Навсякъде малки стъкълца, изхвърлихме сумати продукция, заради евентуална вероятност от забити в нея парченца.. Отделно сега сме с -1 фурна.. Колегите трябва да пекат всичко изпечено до сега наново.. Новата колежка в офиса е пускала 2 фактури от миналия месец без касов бон, а те са с плащания в брой.. Съответно отчетите се разминават.. Цирка е пълен, а аз съм някак с приповдигнато настроение  girl_haha Ashamed


Нов. отговоророророророророорор

Едит: Да, сигурна съм, че притеснението го има.. Питам, защото леля ми и вуйчо ми, преди живееха с неговите родилите, спомням си притеснението й и неспокойствието, което изпитваха sad Пожелавам ти съвсем скоро да сте си сами (или пък с бебче  blum)  heart


Свекърва, забравих да кажа, че нямам нищо напротив да напълня тази прекрасна чаша.. Влюбена съмв подобен род сервизи.. ..
« Последна редакция: ноември 13, 2015, 11:23:21 от alexandrova_90 » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: ноември 13, 2015, 11:12:33 »

Скай, много сладки мечоци. smile

Тони, много ми харесаха и двете ти пожелания! Благодаря ти! heart Или пък може и двете. Wink
Дано само хубави неща да се случват на всички! kiss2

И на мен ми харесват тези сервизи, но на повечето снимки наистина чашите са празни.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #388 -: ноември 13, 2015, 11:27:52 »

Честит рожден ден на любимия на Фани!

Относно чорапите - пералните са виновни. Така са направени, че ги ядат тия чудовища  beating

За Мениант много се радвам ! Браво и на хубаво да е и да ти носи лично и професионално задоволство.

Четох напряко и не разбрах кой се оплаква, че живее с други, но ние вече не си спомняме какво да е сме сами. От три години при нас все има чужди или по-малко чужди хора и са нагаждаме де. Ама няма перспектива скоро са се усамотим. Пьк апартамента ни е 50кв и тьй…

Тая нощ пак не спахме. София е хремава (явно Фабио я зарази) и като е легнала не може да диша. До 1ч той стоя седнал и я дьржа вьрху себе си в да спи в полуизправено положение, после не можеше вече, та аз поех щафетата и от 1 до 5ч "спах" седнала, дьржейки бебето по корем вьрху мен. Кьм 5ч я сложих да полегне на една страна та успях малко да поизправя грьб.

Тая нощ не ме боля силно ухото та поне това.

За закуска смукнах шоколад, че нали не мога да прегльщам. Има си и позитивни страни болестта  pardon

Пьк сега тичам в университета да пишем едно експозе за другия петьк с колежките. И дебата трябва да подготвям, оня дето за него притесних някои сьфорумки… бе бачкане фул.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #389 -: ноември 13, 2015, 11:37:20 »

Ето ви го кафето, който иска от чашата да го пие, който иска да го лиже с шоколада от постелката.


* 12208775_1092113080808594_3230432209865208307_n.jpg (24.44 KB, 427x453 - видяно 98 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines