Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 13:21:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 212745 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: ноември 13, 2015, 15:17:37 »

Вики, мъдър съвет си получила от баща си. Wink
Браво за цитонамазката.
Ние най-често хапваме Болонезе.
За глада и на мен ми се е случвало. Забелязала съм, че колкото повче ям, толково по-бързо огладнявам. А да се събудя гладна ми е любимото. Пфф

Фани, Берен ми е любимата турска актриса. Този филм ми е мерак да го гледам, но засега нямам време. Иначе все хубави неща съм чела за него. smile
Браво на Нати за помощта. Wink

През Будапеща съм минавала през нощта, но бях 4-ти клас, така че толкова и си спомням. И на мен ми се иска да отида там на екскурзия.  smile
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: ноември 13, 2015, 15:36:20 »

Да, в службата на Нати знаят, че ще има бебе и даже са се зарадвали.. Не са й намалили работата, обаче.. Няма я никаква, покрай одита им..

Приказката на баща ти е толкова добра  good

Имам толкова серияли за гледене (не турските де) вампири, камериерки и тн... Ама друг път.. (Татко ще ми купи колело, ама друг път smile )
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: ноември 13, 2015, 16:02:49 »

Най-после Влади ще почива в събота. Утре е банкета на фирмата им, та там сме. Нямам търпение утре като станем да се гушкаме, а не като всяка сутрин да бързаме да ставаме. Много съм хепи. heart
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: ноември 13, 2015, 16:08:15 »

Той всяка събота ли работи  shok girl_impossible

Илиян работи една събота в месеца (утре sad ) и пак е ужасно, какво остава за всяка  nea
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #409 -: ноември 13, 2015, 16:11:56 »

Исках да си замьлча за пастата, та карбонарата я прегльтнах без коментар, ама айде като каза болонезе и ще отворя темата.  Wink

Ние нали ви казах, че само паста ядем (задьлжително поне ведньж на ден), та редуваме: паста с тон (бяла), паста с нахут, болонезе, с доматен сос и кюфтенца, на фурна, с гьби и кайма, дженовезе, боскайола, сьс скариди (аз не я ям) и по-рядко карбонара.  danceg

С свинята и шефа се смях от сьрце. Много як лаф  good
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: ноември 13, 2015, 16:14:52 »

Ина, искам всяка една рецепта в темата за готвенето, та да коментирам хахахахах Когато ти е удобно  blush
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: ноември 13, 2015, 16:17:00 »

Да, всяка събота работи. sad По принцип трябва една събота в месеца да почива, но не е така. Затова ми е толкова тъпо. С тоя един ден почивка, нищо не си е. Нито може да отидем някъде за уикенда, нито може да планираме нещо, защото ако случайно почива някоя събота, разбира почти в последния момент и нямаме време да реагираме. Нямам търпение да излезе почивката покрай Коледа, която е десетина дена. smile

Ина, ама ти не си се шегувала за пастата. Обичате я забелязвам. Wink
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: ноември 13, 2015, 16:18:14 »

Моето мило работи всяка събота и/или неделя. Ако има авария и нощна отива.
Рони, как е името на книгата и автора? За Хюрем има много книги. Някои са от турци, някои от чужди автори. Много съм чела, но и много се обърквах покрай различните източници. Тя е много противоречив образ. Като цяло в Турция преди сериала беше считана за символ на лукавство и похот. След сериала положението е малко по-добре - възприеха я малко по-нормално - като всеки човек си е имала и положителните и отрицателни черти... Много мога да ти говоря, но да не занимаваме всички пиши ми автора и името на книгите, за да ти кажа дали съм чувала нещо за тях и дали съм ги чела.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #413 -: ноември 13, 2015, 16:22:41 »

Еми да, аз за италианец ли сьм женена или напротив ?!  girl_haha
Той само това признава. Пьк не дай си Боже, някоя от тия пасти да не е приготвена с точния вид Барила… Пьк като седне с везната преди всяко ядене: "Ти колко грама паста искаш?"

Пьк като седне с хронометьра до водата: "Сега не ми говори, че пускам пастата!"

Всеки луд с номера си. (някои с цяла програма) (не той де, по-скоро аз  Wink )

ПП. Забравих и пастата с боб  good

ППП. Турско нещо сьм чела само "…" а сега де, старост нерадост… като се сетя ще я пиша коя е и много ми хареса. Това дето си говорите ме заинтригува, ще проуча и аз.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: ноември 13, 2015, 16:25:47 »

Еми да, аз за италианец ли сьм женена или напротив ?!  girl_haha
Той само това признава. Пьк не дай си Боже, някоя от тия пасти да не е приготвена с точния вид Барила… Пьк като седне с везната преди всяко ядене: "Ти колко грама паста искаш?"

Пьк като седне с хронометьра до водата: "Сега не ми говори, че пускам пастата!"

Всеки луд с номера си. (някои с цяла програма) (не той де, по-скоро аз  Wink )




 funnytooth funnytooth funnytooth

Писала съм ти за локума в темата за готвене.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: ноември 13, 2015, 16:28:43 »

Ина, давай рецепти. Аз съм женена за българин, ама у нас пастата на най-високо стъпало! В седмица поне 2 пъти се яде паста, не е като при вас, ама със сигурност е по-често от останалите български домове  Wink
Бихме я яли и по-често ама нямам интересни и лесни рецепти  blush


Турски неща съм чела .. Руми и Елиф Шафак.. Започнах една книга от Орхан Памук и така и не я довърших.. А Шафак взе да издава книги на килограм, които са ми доста безинтересни.. Любов и Копелето на Истанбул си ми остават  heart
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #416 -: ноември 13, 2015, 16:35:54 »

Бе тая турска дето говоря за нея е една стара, по комунистическо време издавана. Нещо някакви птици ми се вьртят в главата, ама не… Що рев сьм й изплакала… Приличаше сюжетно на историите на Бронте. И тогава много се чудех как може тя да е влюбена в братовчед си.

Край ! Сетих се !!! Чучулигата  heart heart heart
(няма да си променям поста за птиците да се посмеете малко)  pardon
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: ноември 13, 2015, 16:42:33 »

Ние пък сме много доволни, ако викат Теодор на работа през уикенда - плащат му двойно на час за работа в събота и тройно за неделя. За съжаление радко има работа през уикенда, а и сега с колежа - няма как. Но още разказваме една митична неделя, когато и двамата ни викнаха на работа (тогава бяхме на други работи де) и за един ден изкарахме 300 паунда.  danceg  А сега работя 2 седмици за тях.
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: ноември 13, 2015, 16:52:30 »

Чучулигата - има такъв филм/сериал (не съм сигурна). Хубава е казваш?

Вики, там е друга работа, не е като в България. Пък и това не знам дали се води дори извънреден труд.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: ноември 13, 2015, 17:18:22 »

Чучулигата - има такъв филм/сериал (не съм сигурна). Хубава е казваш?

Вики, там е друга работа, не е като в България. Пък и това не знам дали се води дори извънреден труд.


Знам, знам. Въпреки, че в БГ на някои места си плащат извънредно. Във фирмата на тате плащат 100% за събота и 150% за неделя. На Теодор на баща му фирмата също така работи. Но за съжаление не са много такива работодатели. Но във вашия случай, ако си му е такъв контракта...  nea
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines