Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 02:39:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 65   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема (говорилня) - Ноември  (Прочетена 203532 пъти)
 
addicted_to_u
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 340



« Отговор #120 -: ноември 04, 2015, 13:38:16 »

Разбира се, и аз нямам предвид,че е умишлено, надявам се не си го приела така и се извинявам,ако е прозвучало грубо . И на кумовете голямото момче в момента е в този период, адаптира се към новия член в семейството и виждам колко му е трудно. Аз доскоро работех с деца и в момента усещам как внимателно ги наблюдавам,дори на моменти се занимавам с тях,повече отколкото ме вълнуват разговорите с възрастни, въпреки че вече не ми е част от работата или поне временно.Та затова и се изказах, а може би не трябваше, ама понеже напоследък все ме питат така и така прави, кажи какво мислиш и аз се увлякох, както и да е... извинявай още веднъж  give_rose
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #121 -: ноември 04, 2015, 13:53:48 »

Ох, поревах си от смях! Аларипи! tease Свекърва, това е най-бързият повик, за да звънне някой на 112 и да съобщи за луда по терасите. Така и телефонното обаждане ще ти е за без пари. lol
Моя комшийка така я заключили в тях. Хванал я ужаса, ако баш сега стане земетресение, наводнение и всякакви такива. Излязла на терасата и цял ден мохабет с комшии - кой откъдето се прибира. Не посмяла да си признае, че е заключена - било я срам. Ама тя си е шматка - на 40 години е, а до ден днешен избягва да хвърли боклука, че някой може да я види tease
Ей, Миме, това е много сладко heart Ние уж си нямаме наша pleasantry песен, обаче имам толкова песни, които ни свързват. Снощи си правихме музика за път и само си припомняхме коя песен с кое събития я свързваме.
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 04, 2015, 14:28:46 »

Ина, искрено гуш!
Свекс, "напраО съм се пОсралА"  от смях докато те чета  tease
Али, що така не те изчетох, я пак ще се върна,
Миленка, явно понякога и ние като клиенти не можем да обясним какво искаме и затова се получават разминавания в очакванията ни. Пък и красивото е разтегливо понятие - едно ти е хубаво на теб, друго на мен, а на Свекс например сигурно съвсем друго. А булката какво казва? Харесала ли е снимките?
Миме, пускам си я тази песен ей сегичка, че скоро не съм...
Хихихи, верно Нанс е велика, вервайте ми!
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: ноември 04, 2015, 14:58:22 »

Понякога, когато прочета нещо таков, като на Свекърва разказа, направо ме хваща срам, защото седя и се смея уж сама. Никой не знае същност, че не се смея, защото съм луда.

Имам ужаснооо много любими песни, особено балади, които ги свързвам с нас, с преживявания и моменти. Тази, обаче от предложението и естествено от първия ни сватбен танц са ми най-любимите.

Ама кажете за Нат, де. От няколко дни чета, ама нищо не разбирам. smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #124 -: ноември 04, 2015, 15:00:56 »

Адиктет, много добре те разбрах, затова изрично подчертах, че доуточнението е по принцип. Никак грубо не си прозвучала и абсолютно няма за какво да се извиняваш good  

Али, те за луди едва ли ще се мрьднат. Мисля, че да си луд е вече нормално (поправвте ме ако греша), но комшийката ти много ме забавли  girl_haha

Защо е велика Нанс? Бе нещо се мьдри тука, ма нали сьм кьораво и глупаво, не мога да му хвана спатиите, а вое само с недомльвки си говирите и си се разбирате даже.
Ако сьм права и някой се смили, моля да ми пише на лични  blum

Разчиствам тука книгите и някой ми беше подарил книга с рецепти от Гваделупа. Викам дай да я погледна да видя ще я ползвам ли някога или не.
Пьрвата рецепта:
Взимат се 200гр титири

Какво по дяволите са титири ???  crazy  scratch one-s head

Внимание - нов отговор бе публикуван докато ти пишеше.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: ноември 04, 2015, 15:01:17 »

Понякога, когато прочета нещо таков, като на Свекърва разказа, направо ме хваща срам, защото седя и се смея уж сама. Никой не знае същност, че не се смея, защото съм луда.

По тази причина съм много щастлива, откакто имам куче...Сега вече мога спокойно да си говоря сама и никой да не ме мисли за луда...мислят си, че си говоря с кучето girl_wink
Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #126 -: ноември 04, 2015, 15:07:18 »

Мда, и аз нищо не разбирам за Нат beating Я бързо да казвате! Кой ще чака датата!
Хаха, тя комшийката е един път! Тя обича супер лукс, лъскаво, снобарско. Брат й - обича екстремни спортове, ходят на палатки, на затънтени места. Живеят през няколко етажа. Преди време свършила тоалетната хартия на сестрата. Метнала се на асансьора и хоп - в брат й. Отмъкнала неговата! Става брат й от сън и shok Пък той точно вечерта заредил pardon Братът гледаше декоративни жаби в терариум. Сестра му беше спряла да ходи в тях от погнуса. Явно само това можеше да я спре pardon
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: ноември 04, 2015, 15:08:04 »



Какво по дяволите са титири ???  crazy  scratch one-s head


Някаква странна дребна риба. Честно, не бих я яла.

И аз не съм в час с кодираните постове
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: ноември 04, 2015, 15:25:49 »

На 13-ти всичко ще ви се изясни. То никой не знае освен мен и нея... Тъй че никой да не се чувства обиден или дискриминиран. Пък и не е кой знае каква мега голяма тайна. Просто ви казвам, че е страхотен човек, а тогава ще ви кажа и защо. Става ли?
Да сменя темата. Кари се сдоби с не много таен дневник. В смисъл че не се заключва и няма ключе. Беше написала 2 тайни. Първата не искаше да я сподели, а 2-та цитирам: "написала съм имената на госпожите си Албена Радославова и Весела Янкова. По късно написа 4 най-добри приятелки + 1 "само приятелка", а врагове нямала никакви все още....  pleasantry
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #129 -: ноември 04, 2015, 15:34:45 »

Аз като не разбера нещо, почвам да чета страници назад. Пак като не разбера, нагласям си го. Та за Нанситка имам няколко предположения:
- велика е заради духчетата за Хелоин
- радват се на споделеното, че е поредната свекърва
- казала е на колегите, за бебето и шефът не е избеснял
- терминът не е ясен дали е 30-ти или 1-ви
Може и аз да пропускам нещо.
Али, май да, луди много, не вярвам някой дори да се възмути. По- притеснително би било да викнат я хелекоптер, я Пожарната да ме спасяват директно от терасата.
Скай, то хубаво, ама падаш в очите на кучето, като се смееш сама.
Фани, ще гледаме ли Ананди? Дано вече си консумират брака, че взех да се притеснявам да не са нещо не у ред crazy
А, значи, изобщо не съм права за предположенията, сега се появи писаното от Фани.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: ноември 04, 2015, 15:47:52 »

Скай, то хубаво, ама падаш в очите на кучето, като се смееш сама.

Цъ...обикновено се включва с радостно махане на опашка и въртене на Д*
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: ноември 04, 2015, 15:49:25 »

Ха, добър ден... Прочетох през пръсти, честно казано.. Бях на ревизия цял ден и съм скапана.. Нямам търпение да се свърши тоя ден и да отидем най-после на вечеря с кумата и една приятелка, че се уговаряме от 3 дни и все нещо друго.. Ще посетим едно любимо мое място - Made in home на ул. Ангел Кънчев  heart

Миленка
, прочетох те теб, че беше в началото.. Аз бях с Профайл и да си призная до последно имах едно чувство, ех ако беше Гого.. Дни преди сватбата като се видяхме с Владо, се влюбих в него, меко казано.. По време на сватбата също.. А като резултат снимките са божественярски.. 2400, перфектни.. Имам 3-4 размазани където кума върти кумата на дансинга, ама да ти кажа аз и на живо ги виждах размазани при тия движения хахаха Снимките са наистина обработени и прекрасни.. Никога не съм харесвала снимките на Камен повече, а и да си призная като човек (чисто визуално) Владо е моят тип, някак арт, модерен и същевременно ретро  blush От портфолиото във сайта им Камен има по-хубаво подбрани снимки, но определено във фейсбук, а и като гледах на изложението албуми, харесах в пъти повече Владо.. Не съжалявам, дори надмина очакванията ми..  heart
Неприятна е ситуацията с тях, аз също чух, че Камен е имал здравословни проблеми...

Спуках се от смях със Свекърва, с глас и дори се разревах от смях!!! Наложи се да прочета разказа на всички, барабар с шефа!! Свекърва, звезда си и в офиса ми!!!



НОВ ОТГОВОР
« Последна редакция: ноември 04, 2015, 15:57:35 от alexandrova_90 » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #132 -: ноември 04, 2015, 17:05:05 »

https://www.facebook.com/events/1512640709060948/

elf5 santz elf5
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 04, 2015, 17:25:17 »

Ей, мерси за инфото. Само бях чувала за инициативата, но не знаех точно коя е. Сега сЪ включих. girl_wink

Аз по принцип пращам крафт материали на едно друго място. Гледам да е поне веднъж годишно. Ей сега ме чака кашона даже...
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #134 -: ноември 04, 2015, 17:47:43 »

Списъкът за Пловдив е изпълнен вече. Ако не публикуват нов, ще видя за друг град.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 65   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines