Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 29, 2024, 02:18:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 249324 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #615 -: октомври 21, 2015, 22:24:48 »

Малко остана до петък. Дано тогава вече да се реши проблемът. smile

Ох, колко ми е познато това с метлата.  blush Всеки ден хвърчах с нея напред назад. Но вече не се издържаше. Все не оставаше време да отидем да си вземем, но вече е факт.
Нашата е 1500W. Дано тя да се задържи по-дълго време, че както е тръгнало.  pardon С една дума родих се с тази покупка, че иначе не можех да изчистя като хората.  smile

Мари, много си добра. Харесва ми какво отношение имаш към родителите и свекърите си. Дори май си прекалено добра и търпелива.  Wink
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #616 -: октомври 21, 2015, 22:30:57 »

От 01.09 тази година влезе в сила забрана за продажба и производство на прахосмукачки над 1600w, а до 2017 е планирано да са до 900w
За Барби съм сигурна,  че ще измислиш нещо хитро. Но не я лишавай според мен. Аз бях лишена и още ми е лош спомен.

Миме,  благодаря ти за хубавите думи,  но явно не съм,  защото майка не го чувства така.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #617 -: октомври 21, 2015, 22:39:07 »

Не знаех това за прахосмукачките.

Какво нещо хитро например? Идеи?
Засега направо казвам, че са отврат и вьобще не ми харесват, докато тя е УАУ !!! Ще повьрна направо…
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #618 -: октомври 21, 2015, 23:32:27 »

Аз имах впредвид да й купиш все пак, т. е да й уважиш желанието,  но и не съвсем.
Например да избереш някой специален вариант на Барби,  но да е по-естетичен или с някакъв по-специален замисъл, така че играейки с нея да има някакви ползи.
 Аз  не съм много запозната точно какво се предлага,  иначе бих била по-конкретна, но съм сигурна,  че може нещо да се измисли.
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #619 -: октомври 22, 2015, 07:56:16 »

Ох, мале.. Чета от 25 минути  shok

Добро утро, де!

Направо съм влюбена в илюстрациите на Ина heart Трябва да знаете, че до 3-4 клас всяка вечер заспивах четейки приказки.. ОБОЖАВАМ ПРИКАЗКИ и до днес.. Затова и темата на сватбата на Тинчето ми беше така на сърце.. Направо ме пренесе с тея картинки в детството..  heart

Нати, след работа някой ден може да минем, тъкмо ще се видим и с теб  blum

Това за прахосмукачките е направо изкарващо от равновесие.. Добре, че имам Roomba, защото иначе повече издава звук, отколкото да прахосмуче егати!!!! (Благодаря, че писахте за прахосмукачки, нали робота ни е на ремонт.. еми готов е, ама все забравям да го взема crazy довечера може да отскоча  good)

После ще пиша друго като се сетя, че сега забравих  blush
Активен
Tinkata
Сватбар
***
Публикации: 278



Моят сватбен албум

« Отговор #620 -: октомври 22, 2015, 08:05:19 »

Добро утро и от мен!

Точно същите илюстрации сложихме на тортата за сватбата  heart Аз обожавам приказки, както вече стана известно girl_wink В книгите от едно време се усещаше магия, докато ги разлистваш, което в ерата на Дисни не ми се е случвало, но за сегашните деца сигурно е същото.
Като гледам повечето майки около мен не четат достатъчно на децата си, много по-лесно е да му пуснеш филмче и то да се занимава, но ефектът върху развитието му просто не е същият.
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #621 -: октомври 22, 2015, 08:07:23 »

Добро утро,

Аз пък много харесвам Барби. Сега, поне тези дето ги продават в България, са по-лошо качество, но пак има хубави. В момента харесвам серията Barbie Fashionistas. Те са най-обикновените, но на мен другите са ми претрупани.

http://www.barbie.com/en-us/shop/collection/Fashionistas

Служебното ми момиче много обича филмите на Барби, защото имат весели песнички и са много позитивни.

Аз, както знаете, имам кукли Monster High и даже си мислех, че ако бебето е момиче, ще иска да си  играе с куклите ми и ще трябва да си ги крия. lol

Пък за мен Дисни и Барби са по-добре от Бен Тен и едни динозаври или дракони дето ги гледа братовчед ми по Cartoon Netwrk.
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #622 -: октомври 22, 2015, 08:11:22 »

Добро утро smile

На ина илюстрациите и аз съм израстнала с тях, ама всички книжки естествено са някъде забутани  pardon Ако ме хване музата някой ден, може и да ги изровя, но ъсм съгласна, че бяха много по-красиви от днешните...направо се втрещявам като видя братовчед ми какви грозни анимации гледа по Картоон Нетуърк  crazy Ами те не приличат на нищо...някакви същества, които даже не мога да разбера какво точно са  nea Барбита аз обожавах като малка и още ги харесвам, ама май доста са ги променили...не съм в течение  blush

За прахосмукачките и аз не го знаех това...егати как може да има разпоредби за всичко...не разбирам какъв е проблемът с по-мощните  huhhuh.gif Иначе на мен ми е все тая каква ще е, само да прахосмуче добре, като нямахме си хвърчах с мопа, понеже нямаме килими ми върши същата работа  blum

Миме, ние имаме топла вода, ама банята ни е мноооого студена, че още не са ни вързали котлето и с такова нежелание се къпем  NO Успех с вашия бойлер де smile

Нат, нещо садо-мазо ти е в главата biggrin
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #623 -: октомври 22, 2015, 08:13:15 »

Едит: Панди, ММ така се е уплашил за всичките си безброй колички, макети и с дистанционно и с какво ли още не, ако имаме момче  pardon
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #624 -: октомври 22, 2015, 08:20:30 »

Добро утро. smile

И аз като Панда харесвам Барби. Спомням си като малка като са ми подарявали и винаги си казвах "няма да играя с нея, само ще я гледам, за да е красива винаги" и после пак същото - косата затупана ужасно хахаха.
Имаше инициатива на една майка, която изрисувала наново лицата на барбитата и ги облякла в други дрехи, за да изглеждат по-естествени и нормални. Спомням си, че едната кукла имаше лунички......никоя друга Барби няма лунички!!!!  blum
Ина, има и нещо друго, за което не знам дали си се замисляла. Масата харесват героите на Дисни, ако не ги харесваш или по-лошото не ги знаеш, понеже възпитанието ти е такова, си различен и странен. Ако си свидетел на разговор за това, оставаш единствено свидетел, без възможност да имаш мнение, което естествено ти сваля самочувствието. Марта си е наред, ти преживяваш прекалено нещата. kiss2

На нашата прахосмукачка й се скъса маркуча, точно в началото, Митко го отряза и го сложи пак...после пак се скъса и докато го оправи аз метох като побъркана и се хилех на себе си до къде стигнах... после пак го оправи...ама сега е къс та къс....да видим до кога ще е наред хахаххха Wink

Ох...изчетох две страници и по две теми пиша....трябва да ям повече риба и орехи, мозъка ми не побира достатъчно. sad

 heart Лек ден. При нас вали....а си забравих чадъра на работа хахахаха


П.П. Какъв подарък да купим на Митко на сестра му, който да е малък като размер, но запомнящ се, понеже е в чужбина и не може да слагаме много багаж в куфара на отиващите натам. smile
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #625 -: октомври 22, 2015, 08:22:34 »

О, привет, привет!
на снимката времето е още по- лошо и с напреднала есен, та за малко успокоение Wink. Интересно защо са си подпалили боклука или това трябва да е вид отопление?
Ей сега пуснаха по националното радио песента за Мария и се сетих да отговоря, защо не се обръщам по име към Мимето. Ами и моята снаха е Мария и ако някой и каже "Миме" ще бъде погледнат с най- страховития поглед. Марче, Миме, Миче и други производни към нея си позволява само малкият син в моменти на лиготия, но пък той има още по- страшен поглед Wink. Имам и страха, та затова smile
Ина, имам ги и аз тези книжки в мазето, от моето детство. Заради Спящата Красавица зная да преда Wink Ама я погледни и тя какви мигли и грим има и дип си е русокоса красавица с този леко кривоглед поглед funnytooth Ако пък речеш да купуваш дрехи като нейните за маскарад, още по- сложно и скъпо ще е. Нагърчената в чудновата поза Пепеляшка като нищо да побърка момиченце с по- големи крачета /като мен, с 42/.  tease Шегувам се, аз също съм гледала в захлас тези картинки. Особено бях впечатлена от Пиарета, онази с млякото, от илюстрациите на "Басните на Лафонтен", защото дрехите и бяха точно по тогавашната мода - широка и бухнала пола. heart Подобно на отношението ми към куклите, никога не съм отъждествявала приказките за принцеси, вълшебници и принцове като възможна действителност, та май не съм и искала да им подражавам, за добро или за зло. Но дрехите им ме впечатляват и като отида в някой от европейските дворци, ако има витрина с изложени облекла, аз съм залепена там smile.
За Барби също мисля, че сигурно има някоя с по- нормално облекло или поне да се облича и съблича с други дрехи. Знам ли, аз едно време много се дразнех, когато ми казваха, че някоя кукла е грозна, а парцалената, шита от баба, голяма красавица и велико творение...Има време, Марта ще разбере кое е стойностно, още повече, че знае как да гледа още отсега картини на велики художници. good
Днес чакам леля да дойде на визита при майка ми и аз да се изнеса скоростно от къщи. Ползотворен ден на всички smile
Дааа 5 отговора, докато се туткам. Фери, какви са тези подмятания, има ли нещо в думите на лолитката?


* 6_n.jpg (49.68 KB, 293x293 - видяно 1942 пъти.)
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #626 -: октомври 22, 2015, 08:36:23 »

Наде, специално за теб Барби с лунички smile

http://www.barbie.com/en-us/shop/productdetail?id=10002358&ProductName=Barbie-Fashionistas-Doll&Category=collection&SubCategory=Fashionistas&SeoName=Fashionistas

http://www.barbie.com/en-us/shop/productdetail?id=10002365&ProductName=Barbie-Fashionistas-Doll&Category=collection&SubCategory=Fashionistas&SeoName=Fashionistas
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #627 -: октомври 22, 2015, 08:36:51 »

Добро утро!!!

О, привет, привет!
на снимката времето е още по- лошо и с напреднала есен, та за малко успокоение Wink. Интересно защо са си подпалили боклука или това трябва да е вид отопление?


Свекърва , в тези стойки хората си палят огън на двора за уют. Няма общо с боклука.  Wink
Връщам се да чета.

Едит: Аз се казвам Мария и май съм единствената,  която нямам нищо противда ме наричат Миме
« Последна редакция: октомври 22, 2015, 08:45:18 от Marri » Активен
Alichka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3214



« Отговор #628 -: октомври 22, 2015, 08:37:25 »

Докато изчета - нов отговор, отново и отново...
Добро утро! При нас е мрачно и леко пикливо. Демек не вали, ами само мокри достатъчно, че да не направим подобаваща разходка. Чакам си пратката с подаръчетата на мънинка. yahoo После ще ви ги покажа - Роксан, не съм забравила Wink
По въпроса с прахосмукачките - майка даже се беше разбързала, за да вземе по-мощна именно заради тази разпоредба. Идеята е, че много ток харчели старите и дрън-дрън еко щуротии от умни глави в ЕС. То къде-къде по-големи консуматори има. Даже снощи се ядосвахме с комшиите с това въртене на часовниците - ще ни се отвъртят сега главите за седмица-две. Иначе промишленият ток си върви независимо дали от 8 до 5 или от 9 до 6 часа. Моловете светят почти денонощно, офисите също... Това въртене е нещо толкова морално остаряло, че не знам защо продължават да ни тормозят. Евала на руснаците! good
Със скъсаните маркучи и ние имахме перипетии. Да ви кажа решението - нарича се армирана лента. Това е онова сиво тиксо, дето по филмите го ползват да връзват хората, когато ги отвлекат. Продава се по железариите. Супер ефикасно е за целта. Единственият минус е, че маркучът не е чак дотолкова гъвкав, ами стои малко шиниран.
Наде, аз съм за бижу.
Миме, това с водата ми е най-омразното нещо. Мине се не мине и току ни спрат водата. Откачам! diablo Иначе при нас бойлерът е денонощно включен. Мразя да нямаме топла вода, а и така е една идея по-икономично.
Хаххаха, аз имам една камара приятелки Мимета, ама убийте ме - за най-близкото същество и аз гледам страшно angry beating
И за завършек - имаше наскоро статия за новото поколение Барбита - брюнетки, с очила, интелигентни разбирайте...
Активен
pandapanda
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848



Моят сватбен албум

« Отговор #629 -: октомври 22, 2015, 08:49:03 »

Али, аз съм останала с впечатление, че на твоята малка Мария и казвате Миме  huhhuh.gif

Прахосмукачката у нас не знам каква е, защото ММ и е кефи и той я пуска.
Активен
Страници: 1 ... 40 41 [42] 43 44 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines