Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 20:44:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246693 пъти)
 
nansita
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1840



Моят сватбен албум

« Отговор #330 -: октомври 13, 2015, 08:40:40 »

Добро утро,момичета.
Пускам по едно кафе за всички.

Тони, има начини да не купуваш всяка нова игра Wink
Аз много исках да отида на кино миналия уикенд, ама така и не си  харесахме филм с ММ. Нищо не ми грабна окото.
Джоси, стискам палци всичко да е наред.
maya_bunny, подкрепям с 2 ръце за постановките, които си изброила.
Като заговорихте за кухненски работи, вчера си поръчах стойка за подправки с бурканчета. Чакам да пристигнат тия дни. 8 бурканчета за подправки и въртяща се стойка. По моловете ги има, ама не ми се дават над 100лв за подобна дивотия.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #331 -: октомври 13, 2015, 08:46:00 »

Добро утро! За да видите, че сивото хич не е скучно, когато вън се опитва да просветне smile Пък и ми напомня за кърмаческата рокля на Ина и самата нея като продължение на поста.
Фани, за подаръците питай Ина, тя беше майсторила домашен пластелин. За декорация на детско тържество за момченца много харесвам триъгълни флагчета, закачени на въже. Продават в момента памучен плат на ситни точки в различни цветове, има и пастелни тонове райета и карета, от които да се ушият. Интересно става, ако флагчетата се повторят на хартиен вариант като знаменца и се забучат на клечки в сандвичи или кексчета. Само си избери тема и казвай Wink Мъжките работи по ми са на сърце отколкото да шия и плета за Айшето.  Wink
Ина, какво и е кърмаческото на роклята? Има копчета ли?
Ревизор съм гледала с Калоянчев и май още три постановки. Интересно какво е останало от оригинала сега crazy Калин Врачански е съвсем различен на сцена, много е магнетичен. Мария Сапунджиева я познавам само от телевизията, харесва ми. Съжалявам, че вече няма вечер на театъра по телевизията...Точно по причина, че вечно има сополявещи се и кашлящи наоколо. А и не обичам някой да ми диша във врата, да се хили, когато не ми е смешно или да коментира. Пък столовете как скърцат...По принцип театърът е групово преживяване, но предпочитам вече да съм в много тесен кръг.
Леле, че хубаво време се отвори, само за пране и чистене funnytooth Пък на мен ми се ходи по любов....
Ей, 4 отговора. Блазе ви, софиянки good Тук е утрепия на хванеш билет за хубава постановка, дебнем интересните гостувания като хрътки.


* _n.jpg (31.47 KB, 403x512 - видяно 155 пъти.)
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #332 -: октомври 13, 2015, 08:46:12 »

Вражалецът е може би най-интересната постановка, която съм гледала.. Обещала съм на Илиян да отида пак с него, защото тогава той не можа.. Ние сме Театър София и Карамазов за мое щастие го няма.. Не го понасям, не знам кога и как ми се породи тази неприазън..  bad Куркински, обаче е истинска загуба, че няма да го има.. Него го обожавам  good

Джос, аз съм човек с сериозни проблеми  с носа, синузит, който като ме почне октомври ме пуска през май.. Та, олинт отдавна не представлява решение пред мен  sad

Сега на кино има много интересни филми за мен.. Сикарио, Марсианецът, Живот на ръба; Мъжът от Ънкъл.. Но многоооооо ще прекалим с финансите.. Миналата седмица два пъти на кино, сега цялата седмица вечер сме някъде, после рожден ден.. Ще фалираме, а е едва средата на месеца  girl_haha

Нов отговор.р.р..р.р.р
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #333 -: октомври 13, 2015, 08:47:49 »

ДОбро утро  smile

Малко ми е крив деня...от снощи още  pardon Киснах до 100 часа в работата, че няма свършване...после сууууупер дългото пътуване до Драгалевци, та към 8 и нещо се прибрах и преди около час беше спрял токът...дойде в 9 и нещо, до тогава - на свещи и на студено...в резултат готвих и чистих до 12 часа (че ММ през деня ремонтира и не мога да легна на мръсно...), тази сутрин едвам станах и съм пътувала час и 15 до работата sad И днес пак ще ме размажат...абе да мине НГ и ще се оглеждам и аз за нещо друго  nea Нали вчера ви казах, че съм си харесала един друг отдел...е пиша на една приятелка, дето е там и тя ми вика о, няма обява за нашия, защото го закриха супер изненадващо и ни съкратиха всички Oh my ... Та днес ще питам моята шефка, че ми изглежда малко абсурдно  crazy

Театър много обичам...миналата година овършахме почти всички постановки в Народния, ама тази година не знам как ще сме, че 4/5 дни през седмицата съм или на италиански или на тренировки  pardon Скакалци хич не ми допадна хумора...тип Комиците е, ако ги харесвате Wink Хъшове - нещо, което всеки българин трябва да гледа! Сако от велур (ако още го играят) е супер! Стоянка обаче е върхът, трябва да се гледа...г-жа Стихийно бедствие повече ми хареса от Скакалци Wink

Ние си имаме ексбокс и сравнително често разцъкваме...Фифа и аз не понасям...оставям Боби с кума, зареждам ги с бира и мезета и си излизам с момичетата...иначе двамата цъкаме най-често на Диабло...ей още я няма тая гад да я утрепаме  beating Миналата година си взехме и кинект (сензор, който улавя движенията) и си играем и с него много игри...има зумба, която аз много обичам и разни танци, тенис...абе забавна работа Wink

Тони, в коя тратория ще сте? Ние с италианската група се виждахме в Тратория Верди, всичко беше доста вкусно, но аз продължавам да съм фен на Ла Ботега на хан Крум Wink
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #334 -: октомври 13, 2015, 08:49:07 »

Едит: Нашия ексбокс е хакнат (и плейстейшъна може) и си сваляме всичко безплатно Wink
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #335 -: октомври 13, 2015, 08:56:39 »

Наясно сме, че може да се хакне, но въобще не ми допада идеята, както и с хаването на телефони и тн, след което не се признава гаранцията  nea Имаме 6-7 игри, Илиян си купи няколко втора ръка.. Тия Фифи скапани са болежката, ама го преживявам и не си заслужава хакването.. Все пак не сме деца, които играят по цял ден.. Достатъчно ни е  pardon

За тратортията.. Да, Джузепе Верди  good Персоналът е кофти, но кухнята и обстановката са сууупер.. Ботега са ми сред най-противната верига, откакто моя позната работи като хостеса и ми издава работи от кухнята.. Не, че и преди много им харесваах кухнята, ама сега грам.. Там, само за винце със сиренца и мезета.. Хапване повече не  nea
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #336 -: октомври 13, 2015, 09:01:30 »

Да ви почерпя с баклава ( сега почвам да я правя ), че днес стават 4 месеца от сватбата ни smile


* baklava-nevin-300x225.jpg (22.78 KB, 300x225 - видяно 1780 пъти.)
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #337 -: октомври 13, 2015, 09:02:04 »

Ъъъъъ защо (за Ботега!) моля те кажи ми...на нас с ММ специално тази ни е едно от любимите места за хапване на италианска кухня...иначе имаме една до работата, кояото хич не ни харесва, но до колкото знам всички са с различни главни готвачи и затова са много различни и менютата..

Иначе ние без никакъв свян си пиратстваме...даже бавремето си бяхме хакнали и айфоните и ми беше екстра  good

Джоси, честито  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #338 -: октомври 13, 2015, 09:04:44 »

Честито, Джос Wink Още поне 1000х4 Wink Много вкусно изглежда  shok  heart

Фери, мизерия било в най-общи линии.. Много искам да посетим Il Viaggio, били ли сте там?
За хакването.. Илиян постоянно си бъркника телефона така, но аз не съм имала никаква нужда от това.. Всички приложения, които са ми необходими са безплатни  pardon
« Последна редакция: октомври 13, 2015, 09:08:47 от alexandrova_90 » Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #339 -: октомври 13, 2015, 09:08:43 »

Ммм не, не сме били, ама ако ходиш, пиши как е smile Иначе за Ботегата...дано не е навсякъде така...не искам да го вярвам, че наистина много я харесваме специално тази  blush  Иначе последният, който леко ме разочарова (просто очаквах повече) е Остерия ди Радо...не ме впечатли с нищо особено  blum Мисля за първият месец от сватбата да запаза в заведението на Лео, хем ни е почти до вкъщи, ходили ли сте?

Ние за игри хаквахме айфоните, че по едно време бая цъкахме една отборна, ама тва като по-малки още  pardon
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #340 -: октомври 13, 2015, 09:09:54 »

Leo в Бояна ми е най-любимия, ти за него ли говориш? Просто 6+ обстановката и качеството са супер.. Самият той почти винаги е там  good
Активен
milenkata
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1136


I will love you... unconditionally...


« Отговор #341 -: октомври 13, 2015, 09:14:03 »

Гледам за Хултура говорите от рано рано...

Обичам театъра страшно много и за съжаление ходя по- Рядко от колкото искам... Аз обаче съм по фен на сериозните постановки - примерно Хъшове в народния... 7 пъти съм я гледала... Особено с отбора Попйорданов, Мутавчиев,  Бахаров и Валери Йорданов.......От комедиите - Не казвайте на мама че пуша марихуана съм се попикала от смях. Май така се казваше smile

Аз съм закотвена да чакам пред зъболекарския кабинет... Мрън
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #342 -: октомври 13, 2015, 09:23:56 »

Да, Тони, точно за него, благодаря  smile Ама той в Драгалевци се води май? Както и да е - там ще сме, даже сега хвърил едно очо на менюто и си харесах един октопод  pardon
Миленка, какво ще ти правят? Дано не боли  give_rose
Активен
alexandrova_90
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3545


I'm wearing the smile you gave me....


Моят сватбен албум

« Отговор #343 -: октомври 13, 2015, 09:27:28 »

Темата на Свекърва, която подкачи в последното изречение е по-интересна.. Но виж тя има желание, а аз нямам.. седмица на неправенето на секс ми е..  pardon Някак ме мързи и нямам желание.. Странна работа  blush

Свекърва, какво стана с твоя списък, знам че и Менианте беше питала.. ?

Миленка, зъб ли те обли ?  sad

Нов отговор.р.р.р.р

Фери, между Бояна и Драгалевци ми се струва.. знам ли.. Не съм много наясно ..
Активен
ratatui
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1980


Моят сватбен албум

« Отговор #344 -: октомври 13, 2015, 11:16:19 »

Добро утро!
Днеска уж щеше да е по-топло, а умирам от студ! Даже котката се е сгушила до мен в жилетката ми и спи завита, защото и на нея й е студено.
Гледам за театър си говорите, ние много обичаме да ходим, сега на 25 сме на "Госпожа стихийно бедствие" с нашите. Тони, подкрепям за "Вражалец" и на мен ми е любима постановка, аз имах страшни премеждия докато се докопам до билети. Даже веднъж бях купила и отиваме ние на театър в  ТБА и те отменили постановката, щях да  bomb театъра. После го гледахме в зала 1 на НДК.
За плейстейшъна и ние сме само на оригинални игри мм не иска да го хаква нито този, нито стария ни 2ка го хакна.
Активен
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines