Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 00:55:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 68   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Месечна тема-Октомври 2015-Обичам този месец!  (Прочетена 246629 пъти)
 
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: октомври 10, 2015, 11:12:11 »

Мари, моите пожелания не ти ли харесаха? blush

Благодаря ти за рецептата.  give_rose
Наистина си получила най-скъпия подарък.  heart

И аз понякога се чувствам стара, макар да не съм и дори да не изглеждам така. Особено, когато започна да се възмущавам от днешните младежи. funnytooth Викам си, абе все едно и ние не сме правили дивотии, ама айде.

Инче, явно ще се наложи да ти извадят нервите. Сигурно това те мъчи толкова. Неприятно е, но съм сигурна, че по-неприятно е чувството, което изпитваш вече толкова месеци. Стискам ти палци.  smile
Аз съм голяма бъзла. Ходя на зъболекар с Влади и задължително му държа ръката. Задължително и плача.  cray Просто, наистина ме е страх много. Добре, че ходя при една позната, та тя ме търпи. Ако е някой друг... blush

Фери, гледахме само началото и след това излязохме с приятели. В заведението, в което бяхме излъчваха мача, та и там хвърляхме по едно око. Браво на нашите момчета.  Bravo Дано все така да им върви.  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #256 -: октомври 10, 2015, 11:17:26 »

Какьв мач?  blush

Фери, ще го научиш, вьобще не е труден. Аз сама го научих с Релакса, после една френска система подобна на Релакса за напреднали. Вярно, че аз много ходя и в страната де, а така най-лесно се учи, но не е труден като език  good Ти докьде си ?

Аз имам меню за няколко месеца за напред. Миналата година това беше единственият начин да оцелеем. Така е направено, че някои неша се вьртят през седмица, други през три, други ведньж месечно, като няма два пьти ориз или картофи едно след друго и пр. Бе, изпипано е  Wink
Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: октомври 10, 2015, 11:21:36 »

Ина, волейболния мач България-Германия. Нашите се представиха много добре. Смазахме ги.  Bravo
Меню за няколко месеца?  Oh my ... Ето, поредното нещо, с което ме изумяваш.  Bravo Как го правиш това?
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: октомври 10, 2015, 11:23:00 »

Мари, моите пожелания не ти ли харесаха? blush



 girl_impossible, казах аз, че се чувствам стара...., недовиждам явно badgirl

Миме, благодаря, пожеланията ти са повече от мили!!! give_rose


Мари, извинявай ама аз не разбирам много от изкуство...това картина ли трябва да е  blush



Това е дело на малкото ми момче, неговият подарък, от малки дървени пръчици е направен.

Вече и на Ина завидях за менюто. Аз съм голяма хала в кухнята, но като имам идеи... като ме обземе "творческо" затишие...., нищо не мога да измисля.
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: октомври 10, 2015, 11:37:23 »

Днес пък баба ми е рожденичка  Birthday

Следобед съм в колежа - имам разговор с преподавателката, 20 мин. за да працени нивото на говорене.
ММ снощи до 4 си е писал домашните. Чак му се чудя на старанието, взел си е цветни маркери и си е направил легенда, кое с кой цвят си отбелязва. Казва, че за първи път пише домашни и му е много интересно.  yahoo Той не е от много ученолюбивите, изключвали са го от училище, местил се е 100 път. И в общи линии просто не е ходил на училище. Доста съм доволна от начина, по който подхожда за сега.  Yes

Миме, това с идеята за партито е супер. Направо ти я крада за някой друг наш празник.  heart
Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: октомври 10, 2015, 11:41:58 »

Ооо чакайте да ви покажа резултата от интервюто. Малко не ми харесва, да не говорим, че за първи път си виждам мислите преразказани и изкривени през нечия призма.
Само в първото изречение има 3 фактически грешки  crazy
Ама пък снощи се спуууках от смях да го чета.  tease

http://novini.london/files/newspapers/21/NOVINI_LONDON_ISSUE_21.pdf

п.с. На 19 страница. Освен това тотално е объркала хронологията на живота ми... малко е смесила лондонски с бирмингамски факти, ама ... то никой не го интересува общо взето  smoke
« Последна редакция: октомври 10, 2015, 11:44:34 от Cerise » Активен
always_and_forever
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2489



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: октомври 10, 2015, 11:55:00 »

Мари, случва се.  Wink Не че е чак толкова важно, но пък си викам, може пожеланията ми да не са ти харесали. Хахаха Шегувам се, естествено.  blum

За готвенето най-често нямам идеи. Обичам да готвя, но ми е много трудно да измисля какво. Винаги се допитвам до Влади, защото за мен е важно на него какво му се яде. На мен ми е все тая, важното е да ям нещо.  pardon

Чери, честит празник на баба ти!  give_rose Пожелавам и най-вече здраве!  smile
Кради идеята, не се притеснявай. Дано да се получи това, което сме запланували.  tease

Прочетох интервюто ти. Беше ми много интересно.  good Дано късметът винаги да е с вас.  blum
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: октомври 10, 2015, 12:30:29 »

Вики, да е жива и здрава баба ти!
Това тази баба с особените изисквания ли е? blum

Не съм чела още интервюто, но ще ми е много интересно.

Забравих да кажа, за който има интерес към тортата, препоръчвам да се консумира 24ч след приготвянето, тогава кремът е попил хубаво в корите. Също, ако ще се прави декорация, както моята например, пак толкова време след първоначалното сглобяване, иначе не става.

Тук продуктите са много качествени(кравето масло като от едно време) и всичко става страхотно.




Новата ми придобивка. От преди рожденият ден е, иначе щях да я върна funnytooth

Сега изварявам всичко наред.  yahoo
« Последна редакция: октомври 10, 2015, 12:48:38 от Marri » Активен
Cerise
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 863



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: октомври 10, 2015, 12:53:34 »

Не, това е си ми другата баба. Благодаря ви kiss2
Бабата с изисквания, април месец става на 82! А кажете давате ли и ги? Въпреки, че вече сме я объсжадил тук  Girl_hide

Ето ви линкове към останалите снимки от сватбата, на който му е интересно  girl_wink

https://www.facebook.com/viktorya.yordanova/media_set?set=a.1224120477614037.1073741837.100000482895218&type=3

https://www.facebook.com/viktorya.yordanova/media_set?set=a.1224240714268680.1073741838.100000482895218&type=3
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: октомври 10, 2015, 13:10:32 »

Вики,  за пореден път се убеждавам,  че емоцията,  която носят снимките и емоцията,  която си пресъздала с разказа на сватбата,  нямат нищо общо.  Girl_hide
Активен
Vivi20
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 790



« Отговор #265 -: октомври 10, 2015, 13:43:08 »

Ина, а какво ти е мнението за пиене на антибиотици по време на кърмене? Аз много четох и накрая останах с впечатлението, че ако много настояваш не е нужно да спираш. Надявам се да не ти се налага така или иначе и всичко да се оправи бързо със зъба.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #266 -: октомври 10, 2015, 13:51:18 »

Виви, доколкото знам има някои, които са сьвместими и други, които не са. Аз не мога повече, още 2 часа ми остават, но направо…  GROAN Плачещо момиче
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: октомври 10, 2015, 14:10:46 »

Виви, доколкото знам има някои, които са сьвместими и други, които не са. Аз не мога повече, още 2 часа ми остават, но направо…  GROAN Плачещо момиче
Леле,  Ина,  това не звучи добре....
За антибиотика не го мисли толкова,  ще ти предпишат нещо подходящо,  дано не се налага. Доста време мина,  дано не са се усложнили много нещата.
Стискам палци.  Пиши после как е минало.  Good luck Good luck Good luck
Активен
Feribotka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2453



« Отговор #268 -: октомври 10, 2015, 21:33:03 »

Вики да ти е живо и здраво  бабчето  give_rose 

Ина, до ниво В1 съм стигнала, ама учителката ни е железна, затова съм толкова убедена, че ще го проговоря...пък и искам да съм по-конкурентна, че вече бая хора знаят немски...а много пъти като ходя на интервю ми се обясняват, че английския не го броят за език и видите ли трябвало поне два други да знам  crazy  Ох това със зъбчето  cray Направо ми скри шапката с това меню! Не мога да спра да ти се възхищавам  heart

Мари, браво на малкия творец  Bravo И ММ много иска такава прахосмукачка, ама малкоооо не ми се дават толкова много пари за нея  NO Или поне не сега  pardon
Активен
djosi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: октомври 10, 2015, 23:06:46 »

Най - накрая да стигна да напиша нещо..
Днес ми беше много мързелив ден.. Поне събрах сили да почистя къщата и да сготвя ( правих ориз с пилешко месо ).

Ина напиши поне малко от твоето меню за няколко месеца, че вече не знам какво да готвя.. Имам толкова книги с рецепти и пак се чудя какво да направя.. Какво стана със зъбчето.?

Миме благодаря, уж се лекувам някакво, но съм вече доста по добре..

Гледам за чужди езици си говорите.. Италианския език ми е любим още от училище.. И това е най - лесния и приятен език за учене.. Английски знам колко да си изкарам боя  girl_haha а френския все още го уча..

Фери ще се справиш щом имаш желание.. По кой учебник учите.? Ако имаш нужда от помощ казвай ще помагам..

Вики да ти е жива и здрава бабата. Прочетох интервюто ти, добре са го преразказали..

Marri честито за придобивката.. Я кажи шумна ли е много, че аз си търся модел, който да е много безшумен..
« Последна редакция: октомври 10, 2015, 23:08:43 от djosi » Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 68   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines